Foorum
1
2
2010-07-29 15:57
Üks mees arvas, et tema ei saa luua suhet mahajäetud naisega, milleks temale naine, kelle juurest saab ära minna! Mis teie arvate?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 16:11
No kui ei saama siis ei saama. Eks ta siis on nendega kes ise maha jätavad. Ja ära minna saab ju alati ja apsoluutselt kõigi juurest, tuleb vaid tõusta ja liiku hakkata.
Ühesõnaga ma ei arva sellistest mitte midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 16:25
See kuulub rubriiki:"loll on see,kes põhjust ei leia"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 16:27
Täpselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 16:58
põhjusi kindlasti mitmeid,mõni lihtsalt ei tarbi kasutatud asjugi,mõni jälle peab väga lugu kasutatud,pruugitud esemetest
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 17:17
Alati pole asi mitte mahajäetus vaid hoopiski mahajätjas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 17:36
mina nõustun jfimiga, üritati lihtsalt peenetundeline olla ja selle asemel et öelda sa ei meeldi mulle, käidi välja see mahajäetud naise jutt..
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 20:32
Ta lihtsalt unistab naisest, kes talle rihma kaela paneb ja siis vahel keti otsas nagu kutsaga pargis jalutama käiks. Ketis tahab olla Või unistab, et leiab kellegi kes ta maha jätaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 20:38
NSM-ka võib nii olla
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 01:53
Igaühele oma, st ka mähajäetud naised leiavad kord kellegi kes just nendest hoolima hakkavad. Samas võib see n. ö. mahajäetud naine osutuda just heaks kaaslaseks, üritab ta ju omi vigu enam mitte korrata.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 09:19
Loen kohati siin neid teemasid.... ja vaatan....ja imestan...on ikka probleeme mõnedel !!!! Mina ei saa luua suhet mahajäetud naisega, kes leidis endale uue mehe ja siis jäeti uuesti maha....sest mulle ei meeldi arv number kolm
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 09:47
Siit moraal tüdrukud. Ärge rääkige kunagi oma minevikust Mida vähem teavad, seda tervislikum. Üldse, milleks minna uude suhtesse vana suhet kurtma või rääkima.
aksala, mitu naist sul on elus olnud, kellega sa olnud oled? Üks ainuke?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 10:45
NSM-kõige rängem viga on uue suhte alustamisel rääkimine exist head kui halba.vahel on ka vaikimine vajalik,kasulik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 10:46
ju siis on temale selline naine mingi alamliik ja alamliigile tuleb teatavaks teha, mida nad väärivad (nt ei ole sind väärt) ja panna nad seda tundma. kui on mahajäetud, ju ta sai selle, mis oli teeninud ja kuulubki maha jätmisele.
milline väärikas hakkab väärituga jamama? muidugi ei hakka. ta väärib paremat ju ja seda ta peab ka saama.

mulle tundub, et sellele mehel on alaväärsustunne teatud naiste suhtes ja sealt need tema vastusedki.
tal kas ei ole seda nn paremat naist veel saanudki (nt tal ongi peamiselt need nn vääritud olnud.. vs ei ole tal üldse mingeid naisi olnud), vs on tal olnud väärt naine, kes teda ei tahtnud ja tema on see mahajäetu. ja nüüd tahaks tema seda teha (et ei oleks tema mahajätmist). kui ta ei saa muidu seda teha (nt naist ei ole), tuleb teha näiliselt.
ta tahab alateadlikult sellist, kes tuleks ja jätaks maha (ka teda) - saab talle väärilise naise.

üldiselt huvitav argument mehelt. see on sama huvitav, kui sulle väidetaks, et tead, sul on olnud enne mind teisega suhe, enam ma sind ei taha – sa oled kasutatud naine.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 10:54
Masu ajal, läheb second hand, hästi kaubaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 11:02
O jaa Juuksur. Tean selliseid isendeid kella arvates on naine vaid kodumasin ja soojätkamises. On minugi teele mõni selline sattunud, kes kodus naist peab, kelle ülesanne on lapsi kasvatada, pesu pesta, koristada ja süüa tea. Seda kas temaga ka mingil teemal rääkida on, see pole oluline, sest ta on ju tema arvates nii loll, et pole millestki rääkida. Samas hakkad inimesesse endasse süvenema siis avastad, et peale kõrgkooli diplomi pole tal midagi. Primitiivne ja üsna vaimuvaene maailmakäsitlus. Teemaks, millel ta rääkida suudab on vaid enesekiitus, labased peod ja kui palju pappi ta suudab kokku jada. Seal ka on ta pigem autokraatne lektor mitte vestleja.
Selline inimene ei saagi ju endale vaadata kaaslaseks inimest, kes millestki huvituks või kellel mingid laimad huvid. Minul isiklikult oleks sellise mehega ääretult igav koos elada. Muust ma rääkima ei hakkagi parem.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 11:29
Minul olnud üks naine. Aga jääme ausaks pole eriti palju inimesi, kes on üksteise jaoks esimesed ja jäävad kokku elu lõpuni. See tähendab, et meid kõiki on maha jäetud ja me kõik oleme maha jätnud kedagi.....debiilik on inimene, kes sellest numbrit teeb ning kahjuks on sellise inimese saatus vanduses üksi vanadekodus jutte vesta, kuidas tema secondhand kaupa kunagi ei tarvita.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 12:23
Ega ei ole jah. See kaaslase leidmine on loterii. Kellel veab ja kellel vähem veab. Mõni mängib terve elu a vaid raha maha. Teine ostab kord elus pileti ja saab täispanga.
Mis vahet sel on kes kelle maha jättis. Pigem jätab see, kes ei viitsi n.ö suhte kallal vaeva näha. Kas teine seetõttu kõlbmatu on? Vaevalt küll. Ning reegel, et mis ühele ei sobi on teisele just õige kehtib ka siin. Ma räägin, et vahel on inimese mõtlemine ikka nii primitiivne, et võtab ennast ka mõtlema.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 13:10
NSM-ei ole tõesti vahet kes kelle maha jättis pigem tegemist sobimatusega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 13:36
nn autokraadid (diktaatorid, türannid jt) on mh olnud parimad demagoogid ja ma ei ole nendest pidanud. ma ei ole pidanud ka neist, kes muidu sellises rezhiimis suhtlevad ja nt minult paremat suhtumist tahavad(?) ...et oleksin alandlikum vms. mis teha, kui ma selline ei ole.
neid peab tundma, et teada saada, millised nad muidu ka on, kuid mingeid intiimsemaid suhteid ei ole nendega olnud ja mul ei tule. ma ei ole huvitatud mentaalsest manipulatsioonist ja ei tunne sellest mingit puudust. olen paigutanud nad teise dimensiooni.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 14:24
Siin kõrvaltki näinud suhteid kus nii mees kui ka naine aeg - ajalt teineteist maha jätavad. Viskab naine mehe välja, korra, kaks jne kuid võtab ikka ja jälle tagasi - armastus või haletsus? Samas ka meeste puhul - jätavad naise maha, proovivad vahepeal teist elu, siis loivavad koju tagasi ( ja naine võtab rahus vastu ).
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 15:02
Barb - jah, see on huvitav teema suhetes. sundkäitumine....kui tahad teada, millest see tuleneb, uuri sealt - http://tnk.tartu.ee/0kaassoltuvus.html
˅ näita rohkem ˅
2010-07-30 16:43
ükski suhe ei saa püsida kui puudub sobivus,teine teise mõistmine
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 20:23
mina saaksin paljugi rääkida mahajätmisest ja mahajäetusest, aga see poleks eksi suhtes aus....võite isegi arvata, et kui 30 aastat koos elatud, siis tavaliselt enam lahku ei minda....aga ometi läksime ja viletsa naise kõrval vaevalt üks mees niikaua truu on ja vastupidi - vigu leiab alati, kui neid otsida....aga lahku me läksime - nii et on ka väga haruldasi põhjuseid lahkuminekuks....
ja tõepoolest loll mees, kes lahutatud naist pelgab ilma teda tundma õppimata.....lahutatud naine igal juhul parem, kui mingi kiuslik vanatüdruk......
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 20:39
lisett- jälle kisub enese kiitmiseks kiskuvat kindlasti parem lahutatud naine kui pruukimata kiuslik vanatüdruk ,kelle kõrval muutub meeski kiuslikuks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 20:49
kle, risto, ma räägin asjadest nii, nagu nad on - eputamata ja mis sest halba, kui endast lugu pean - võta seda või kiitmisena - Sinu probleem
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 21:22
lisett- halba ei ole midagi ,sest endast peab lugu pidama eks ikka veidi tahad ikka eputada ka, endal maias nägu peas
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 01:57
Risto,aga kas sa mitte ise ka praegu ei eputa
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 06:04
oi, mulle meeldib isegi flirtida - eputamisest rääkimata
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 18:20
Mina saan sellest mehest väga hästi aru. Ei kõlvanud see naine teistele, miks peaks siis minule kõlbama. Ju seal mingi jama on, et minema minnakse. Tark mees oli
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 18:26
Üritad siis leida süütut naist?Edu....sa ise pole just 18..
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 18:34
Ei, kust kohast sa selle süütu ihaluse välja lugesid? Kõlbab teistele, kõlbab ka mulle
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 19:18
tsiteerin: „kõlbab teistele, kõlbab ka mulle“
sellega ongi vist libu olemus defineeritud kui tahtsid teised, siis tahan mina ka. kui mitte, siis pole mullegi vaja. midagi taolist.
eks sarnane otsib endale paariliseks ikka sarnast ja see kehtib ka maailmavaadete puhul - toetatakse neid arusaamu, mis endale mõistetavamad on või siis selliseid, mis on koguni enda elust võetud.

tegelikult võiks keegi selle kõlbamise lahti seletada. mis mõttes siis kõlbab ja mis mõttes mitte ning kust maalt muutub keegi nii kõlbmatuks, et ta ei kõlba enam kellelegi
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 19:47
Vanarahvatarkus ütleb ka niimoodi, et parem aus vanatüdruk, kui viletsa mehe naine. Järelikult viletsa mehe naine ei sobi kellelegi
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 19:51
et siis viletsad mehed on teinud naisest viletsa ja mitte tahetud naise või mida sa sellega öelda tahtsid?
siin räägitakse naistest, kes on kellegi poolt olnud maha jäetud ja kes kellegi teise (ka meeste) arvates naisena enam kellelegi ei kõlba´
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 20:32
Kellelegi kindlasti kõlbab aga eks sa proovi see keegi üles leida
˅ näita rohkem ˅
2011-07-04 21:12
siin vist viidatakse klassikast pärit sõnadele, hea naine toidab mehe ja viis (üheksa? kaheksa? ei mäleta!) last. järelikult kui mees on vilets ehk toitmata, siis on tema naine mittehea naine. eks ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 23:38
suurem osa naisi sellest roska sakkist siin ihas ongi mahajäetud kibestunud keskeakriisis vaevlevad memmed
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 23:52
mulle meeldivad elus palju petta ja peksa saanud naised.Nende armastus uue mehe vastu on palju suurem
˅ näita rohkem ˅
2011-08-05 08:42
Oh teid küll.
Üks väga tark mees on kunagi öelnud "Naisi iseloomustab liiderlikkus, meelemuutlikus, edevus, iseloomunõrkus ja põhimõttevaesus. Mehi iseloomustab ratsionaalsus, väärikus, kindlameelsus ja mõtteselgus"
Huvitav millise planeedi meestest ja naistest ta rääkis.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:33
Hmm, mulle tundub kohati, et mul neid mehelikke omadusi rohkem Peab hakkama naiselikke omadusi endas kasvatama
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 09:51
Foxy, Sa pane mõlema omadused kokku ja saad täiusliku organismi...megaorgasmi....ja värvika persoon
Väike "teejuht" uude algusse... Mees ja nasiseloomujoonte liitmisel saab: kindlameelse liiderlikkuse....väärika edevuse....põhimõttevaese ratsionaalsuse
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 11:32
kyrbik pani jälle asja paika. see "memmede" kirjeldus oli nii üllatavalt täpne, nagu oleks keegi peegli ees seda kirjutanud. tunne naist nagu iseennast. väga hea
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 11:44
Aikon, tänks soovituste eest, esimesel võimalusel proovin ära Aint et kas see täiuslik on just kõige parem, selles julgen kahelda Täiuslikud persoonid kipuvad sageli olema igavad
˅ näita rohkem ˅
2011-09-05 12:51
Foxy, ära parem proovi, asi võib lõppeda mutanteerumisega ja kellele Sind siis enam vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-09-13 22:05
Küll on vahva, et keegi kõrvaline märkab hinnanguid anda, et kellelgi pole kõik korras
Kui on väga pikalt koos oldud, siis võib esialgu tekkida midagi leinataolist ja tõepoolest tunne, et pole ühtegi samaväärset. Hiljuti oli raadiointervjuu Tiina Parkiga. Ka tema väitis, et pärast mehe surma pole ta endale sobivat partnerit leidnud. Kas tal pole kõik korras? Mulle tundub, et tema elu on vägagi korras, vähemasti selline mulje intervjuust jäi.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-13 22:58
Foxy, Tiina Park oli teist korda abielus. No ja kui arvestada, et leseks jäädes oli ta viiekümne ringis.....
Arvan, et ValgusRannal pidas silmas neid, kes kolmekümneselt lahutavad ja enam meest ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-13 23:34
Jah, ma tean, et TP oli teist korda abielus. Aga see näide meenus esimesena selle teemaga seoses. 30-seid naisi, kes elam meest ei taha, selliseid ma pole näinud Ma millegipärast arvan, et ValgusRannal pidas silmas tema enda ealiseid naisi, ehk siis just viiekümneseid
˅ näita rohkem ˅
2011-09-13 23:46
Tavaliselt vaatab viiekümnene mees juba endast vähemalt kümme aastat nooremaid
˅ näita rohkem ˅
2011-09-13 23:59
No sellisel juhul ei ole ju VR väites midagi imekspandavat. 30-ne naine vaatab kah pigem omavanuseid mehi kui 50-seid
˅ näita rohkem ˅
1
2