Foorum
1
2
2011-09-14 00:15
Aga ikka ei leia
˅ näita rohkem ˅
2011-09-14 08:45
ValgusRannal, ma tänan komplimendi eest. Sinagi oled üsna asjalik. Rõõmusta meid ikka ja jälle oma asjatundlike sõnavõttudega.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-20 16:03
See seisukoht mulle meeldib, et asi on eelkõige mahajätjas. Kui ikka mingi minu arust mõttetu mees, kes justkui kõike sööks, midagi ei taha, siis mul tekib küll küsimus, et miks ei taha. Iseenesest hull on juba seegi, kui naisel on minevikus püsisuhteid meestega, kes teatud latti ei ületa, aga veel hullem on see, kui need alla-lati-poisid selle naise ära ka põlgavad. Igaks juhuks tasuks siis sellist naist vältida.

Aga minevikust tasuks tõsise suhte puhul küll rääkida. Teatud asjad ei püsi igavesti peidus, mitte Eesti-suguses väikeses ühiskonnas, ja hullem on, kui neid kusagilt kõrvalt kuuled. Veel hullem, kui naine on millegi kohta eelnevalt otsesõnu valetanud ja see välja tuleb, siis kaob suhtest ka viimne usaldus. Seevastu usalduslik intiimne vestlus võib muidu ebameeldivana mõjuva mineviku isegi positiivseks pöörata, näidates, et naine on valmis mind täielikult usaldama.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-08 14:50
Pole harvad juhused, kus seesama mahajätja, kes omale õnne otsima ja vabadust nautima läinud,juba mõne kuu pärast oma eksnaise ukse taga kraabib,kahetseb ja andestust püüab paluda...Miks siis andeks palutakse, kui ise nii süütud ja tublid mehed on enda meelest..Kui kõik maha mängitud, siis pole enam ju naisi, ega ka sõpru...Normaalne??
˅ näita rohkem ˅
2011-11-08 15:28
Nu jooksuaeg tuli peale. Siis läks üle ja tuli koju tagasi. Ikka juhtub.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-13 11:52
pole vist olemas meest, kellel poleks varuplaani igaks elujuhtumiks. oma naine annab mehele mingigi garantii, et keegi ei pea pikalt seksita olema (kui naine annab muidugi)
˅ näita rohkem ˅
2011-11-14 23:53
Utha, aga iga mees ei tule seksi pärast tagasi, on ka muid põhjuseid..Aga kummaline, kuhu kadusid need paljud naised, pruudid, kui mees hädas oli??? *Miks siis kedagi võtta pole, peale oma eksnaise, kel mehest sooja ega külma enam ei ole, vaid haletsus ja kaastunne
˅ näita rohkem ˅
2011-11-15 17:43
mees hädas? sa justkui räägiksid mingist konkreetsest juhtumist.
milliseid põhjuseid sa siis veel tead olevat? tegelikult võib neid palju olla. ka kindla elukohata mees võib oma eksi ees alandlikuks muutuda ja teda tagasi tahtma hakata.
kõik oleneb vist sellest, mis põhjusel enne kodust lahkuti
˅ näita rohkem ˅
2011-11-15 20:17
utha, sul on õigus..Lahkutakse armastuse pärast ja tagasi ikka elukoha ja töö pärast..Aga no selliseid peab ju aitama - elukoha ja tööga, aga seksiga kindlasti mitte
˅ näita rohkem ˅
2011-11-16 07:57
sirruke. Mina olen selle kohta üht head ütlust kuulnud: kus kuts kottu ikka läheb. Käib tiiru ära. Kõht tuhi. Tuleb kodu tagasi
Eks inimestel ole ka elus jooksu aeg.
Kusjuures, ei pea aitama. Ega sa mingi punane rist ole, et pead kõiki hädalisi aitama.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-16 08:20
NSM,aga vahel peab aitama...invaliide ikka aidatakse
˅ näita rohkem ˅
2011-11-16 20:04
Nendele inimestele on ka olemas omad asutused, kus nende eest hoolitsetakse ja neid ravitakse. Minul puudub kvalifikatsioon. Pigem usaldaks selle mehe profide käe all. Saab vähemalt õiget abi ja ravi.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-16 20:09
Pole hullu, usaldatud juba teisele....ja lisaks väga heade soovitustega
˅ näita rohkem ˅
2011-12-22 20:16
kodust minnakse emale, sest nähakse vigu, mis kodus on. eemal olles nähakse nende eeliste puudumisi, mis kodus oli. siis tullakse tagasi, kui eelised kaalusid üles puudused. on ka põhimõttelisi, kes ei tule sinna kust lahkutud.
eks omalgi ole kodus asju, mis kuidagi ei meeldi, aga see ei ole põhjus veel minema minemiseks. Kuna olen nn teise ringi inimene, siis elmisest elust oli lahkuja naine. hetkel elab üksi ja kogu tema perekond on töökaaslased
˅ näita rohkem ˅
2011-12-22 22:19
Kokkuvõttes võib teha järelduse, et meesugu on üks kuradima rahulolematu seltskond Kodus nähakse vigu ja külas kah ei olda rahul
˅ näita rohkem ˅
2011-12-22 22:39
Kuidas need võõrad maad muidu avastatud on
˅ näita rohkem ˅
2011-12-22 23:06
Jah, see oleks üsna kummaline vaatepilt, kui mees istuks kodus, kasvataks lapsi, keedaks suppi ja ootaks naist laiast maailmast vallutusretkedelt koju
˅ näita rohkem ˅
2011-12-23 14:29
See Foxy on väga paljude meeste unistus....mitte vallutusretkelt ei oodata naist koju...vaid rahateenimisretkelt...
˅ näita rohkem ˅
2011-12-24 03:07
....raha peab ringlema ja inimesed liikuma
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 15:25
ja seda te kardate eksi poole tagasi pöördumist, võibolla teises elus, aga kui üksi saadud hakkama no miks rutata kokkukolimisega
˅ näita rohkem ˅
2011-12-26 16:08
Ükski naine ei oota lõpmatuseni.Mees vahetatakse välja või jäetakse lihtsalt maha.Ja siis jõuab mehike tagasi sellele lehele seksi nuruma....surnud ring.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 09:21
Ja siingi antakse valitutele ja rahaeest
˅ näita rohkem ˅
2011-12-27 16:15
˅ näita rohkem ˅
2011-12-28 13:46
Teate ju küll seda vanasõna, et mõne mehe vana on teise mehe uus
˅ näita rohkem ˅
2012-01-11 01:13
drPower jummala õige ju
˅ näita rohkem ˅
1
2