Foorum
2010-05-07 17:01
20-25-ste naiste ankeet kus oleks orientatsioon " hetero " on haruldlane kui mitte öelda üliharuldlane, milles siis asi?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-09 22:10
in? ja kuidas meestes? kuidas nemad sellesse puutunud on? kuigi seda peaksid paremini teadma biseksuaalsed naised. nendelt pead uurima
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 16:41
Näed ma uuringi aga ükski ei viitsi vastata Selles mõttes meestes, et asi on nii kaugele läinud ja naistel enam meestest ei piisa vaja igal juhul suguõed appi võtta... muidugi, kes seda teab, kas kõik need "bi" -d ka tegelikult naisega vahekorda laskuksid, vahel vaja ju lihtaslt "lahe" välja paista ?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 20:55
on's sel vahet, et kas bi- naine või bi-mees, ühed samad mõlemad.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 21:33
ühesõnaga: Peded mõlemad!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 22:25
kuvaldo: naised ehk mängivad seda bi värki. jumal kui paljud naised on omavahel jokkispäi suudelnud. natuke suudles, kohe ongi tegu bi'ga mõni paneb end bi'ks, et rohkem kirju tuleks. ah ega tegemalt sellest bi'ndusest pole kah suuremat arusaanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 22:34
Bi - naiseks loeks sellist kelle suunitlus pole vaid mehed vaid kellele tõsimeeli meeldivad ka naised
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 22:37
No miks keegi arvab, et binaine saab rohkem kirju.............mul on siin mitu aadressi ja räägin oma kogemusest. Kui ankeet on ikka korralik siis saab selle ankeedi omanik ikka rohkem kirju. Kuid jah siin on palju naisi kes pole biseksuaalsed kuid reklaamivad ennast sel moel. Raske arvata miks see nii on.Enamus tahab proovida ja arvab, et siin ehk saab oma fantaasiad teoks teha,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,tühjagi kui asi läheb tõsiseks on plats puhas. Tahta võib aga ega seepärast keegi veel biseksuaalne pole. See on siiski kaasa sündinud ühel või teisel moel ...........
˅ näita rohkem ˅
2010-05-14 23:15
vana hea hetero on ikka kõikse parem
˅ näita rohkem ˅
2010-05-18 16:28
lisaks nendele bi-naistele peaks natukene reklaamima ka bi-mehi, kes tahtsid tulla bi-eksperimenteerima. kui tehtud, transformeerutakse ja muututakse nendeks "suhteinimesteks", kes nad abielus nende naistele olid
˅ näita rohkem ˅
2010-05-29 18:06
Olen mõelnud, et võin vist ka ennast bi-naiseks pidada sest kui maamunale jääks ainult kolm inimest: mina + tark ja kaunis naine + Nisu Uno siis valiksin pigem suhte ja seksi teise naisega.
Ütleme siis nii, et ma ei ütleks ära, kui ettepanek tuleks mõnelt ihaldusväärselt omasooliselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-29 18:52
aga Haista Gäng?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-29 23:55
20-25 on see vanus, kus paljud pole veel puberteedist täielikult lahti saanud. ja siis lollitatakse-pullitatakse, isegi teadmata, mida tegelikult tahetakse. vanemaks saades tuleb ka mõistus koju ja siis selgub, kes on tõepoolest lesbi ja kes mitte. adekvaatne arusaam oma soovidest ja käitumisest tekib paljudel siiski kusagil 25. eluaasta paiku(või veelgi hiljem).
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 21:39
Kui nüüd sügavamalt sellesse kaevuda, siis asi algab sellest õnnetust purunenud või olematust kummist.
Kepitakse ja siis 9 kuupärast ollakse sundseisus. 1. kas saab asjast asja või 2. jäetakse laps ema hoolde kes siis kasvatab selle lapse ülesse üksikemana.
Laps kasvabki sellises keskkonnas, kus mehi peetakse nõmedaks ja naised on head ja tugevad. Ja nii ta läheb ja see lumepall hakkabki veerema.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 13:54
Reeglina on bi-naine ikka bi-naine mitte lesbi ja neilkahel orientatsioonil on ikka vahe sees....ja mina tunnen palju bi-naisi kellele meeldib seks nii mehe kui ka naisega....ja enamused on ikka kasvanud nn. korralikes peredes kus mõlemad vanemad olemas
Ja, et kas see in....mhhh, pigem arvan, et soovitakse ellu vaheldust....
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 17:42
Korraga mõlemat ei saa olla. Ikkagi üks eelistus on alati esimene või siis esineb seda rohkem. Kas siis mehi rohkem või naisi rohkem. Selle alusel saabki seda öelda kumb siis oled. Kas bi või lesbi.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 17:50
Mhh...saab ikka olla küll võrdselt
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 18:02
Kui on kaks kõrvuti mees ja naine, et siis võtab mõlemad? Siis liigutub see juba paaride mängumaale.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 22:46
Mina võtaks küll mõlemad
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 22:56
Oled sa selles kindel? Oled sa seda teinud ka päriselt? Vaevalt.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:52
Nu vat mitte kui midagi sa ka ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-06-07 00:07
Kirjuta siis kuidas oli? Oli IN? või oli asi mehes?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-08 11:52
Ei kumbki, ma lihtsalt kiiksuga enamuste arust
˅ näita rohkem ˅
2010-06-09 01:24
Kui kumbki ei meeldinud, siis oled lausa pervert.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 11:29
In nii kaua kui kaks naist teevad kõik et mees kiima saada. Out kui naine avastab et teine naine võiks kuuluda pigem tema privaatlõbude hulka ja mees jäetakse mängust välja.
Bi on väga lai mõiste. Mõni naine nimetab ennast bi-ks kui on olemas kunagine aastatetagune üksik juhuslik kogemus naisega. Teine nimetab ennast bi-ks kuigi enamus tema partneritest on naised aga no teoreetiliselt pole tal ka meeste vastu midagi. On bi-d kellel ongi paralleelselt alati kaks rauda tules - naine ja mees. On bi-d kes on monogaamsed aga partnerid vahelduvad mees, naine, mees, naine ja nii üsna sageli või haruharva. Kas ka see naine on bi, kes on nõus mehe saamiseks talle teise naisega show korraldama? Kuigi see naisele endale rahuldust ei paku? Kas naine on bi kui ta fantaseerib naistest aga reaalse kogemuseni pole asi jõudnud ja vbl ei jõuagi kunagi?

Sõna bi ei näita tegelikult eriti midagi. Igasugune järeldamine vaid nende kahe tähe põhjal on ääretult lühinägelik. Kui tahad teada mis BI taga tegelikult varjul on, tuleb küsida.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 13:32
BDSMLesbi: Mehe saamiseks teise naisega show korraldamine näitab siis mida? Miks mehe saamiseks siis teist naist poleerida?
Selle bi muusosas on sul õigus, tuleb küsida aga ega reeglina ei vastata. Tegutseda tuleb hoopiski.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 16:11
mehe saamiseks teise naise poleerimine

...nii tehakse ja palju aga igal juhul ei näita see seksuaalset orientatsiooni. Mis sa arvad et kõik need üksteist suudlevad teismelised neiukesed on biseksuaalsed ja nad naudivad suudlust teise naisega? Mina ei usu. Miks nad seda teevad peaks neilt endalt küsima. Arvan et samal põhjusel miks aetakse taga kalleidm, üle rahakoti jõu käivaid riideid või ostetakse 30a liisinguga hummer - imago, enese lihaletil isuäratavamana näitamiseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 16:21
Ah et mängitakse iga mehe unistusele ja pakutakse välja 2in1
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 22:08
Millegipärast on jah tänapäeva pubekatel see nii moes. Peaks lausa sebima mõne pubeka ja uurima. Nii mõne 18-20a. Krt raske saab see katsumus olema.
Ega seda Hummerit niisama lihtsalt ka ei saa. Nagu selles Uuspõllu filmis kus ta Tartusse läks. Tibividin ütles küll hästi. "Tead mees, mitu kilomeetrit ma munni pidin imema, et see auto omale saada"
˅ näita rohkem ˅
2010-06-16 23:07
parmaleikin - 18-20a? kas nendel on ka puberteet v? (kuigi välistada ka ei saa). see pigem seal 12-16a jne.
kuigi jah, 20 a ehk teab paremini, milline hummer peab olema
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 00:30
No tegelt on see ülemine nr natuke suurem isegi. Nii 28 kanti aga ei hakak siin tüli kiskuma. See alumine piir ikka 18. Ei taha istuma minna.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 02:25
minus tekitas ka see küsimusi, et kui teha mehele midagi teise naisega, et kas mina naisena pean seda tahtma vs ei pea.
ma nagu tahaksin, et minagi midagi sellest saan. kui mul on selline tahe tekkinud ja ma ka tahan sellest midagi saada, kas st et ma olen kuidagi bi?
vs on see tunnistus sellest, et ma suudan tahtmisel sulanduda situatsiooni, tundes sh sellest ka mingit rahuldust.
ütlen, et ma ei ole bi ja ei tunne ka sellena ning naised ei pane peamiselt mind midagi tundma.... kuid ma ei saa ütelda ka, et nad ei paneks mind midagi tundma.
on olnud seda ka, kus ma olen pidanud mingile naisele ei ütlema. st huvitatuid on olnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 02:39
Mina olen arvamusel,et fantaasiad ja ükskord proovimine ei tee veel kedagi biks.See tähendab ikka teadlikku ja järgiproovitud soovi ning valmisolekut seksida mõlema soo esindajatega.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 02:43
jah, ehk ei tee bi-ks. aga ka sealt see sündmustik tekkima hakkab. sellises "testimises" saad teada, kas oled selleks suuteline vs ei ole.
mind on ka "testitud" ja ma ei ole hakanud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 02:46
Juuksur sa lihtsalt ei ole suuteline!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-17 02:51
Asi pole mitte suutlikuses,vaid maitses.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 20:32
jah, juuksur ei suuda ja talle ei maitse see ka
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 16:14
selleks peab ikka sisemist soovi olema
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 17:33
jfjm
teadvustamine ja arusaamine võiksid ju määratlemisel abiks olla kuis kuidas jääb nendega kes kompleksidest või ühiskonna normidest või usu tõttu ennast kammitsevad? Et nii ongi teadlikult on valitud enda soovide kammitsemine ja kohe saabki orientatsiooni muuta?

Juuksur.
sa ei pea iialgi tegema midagi, mis sulle ei meeldi ja sa ei pea iialgi keelduma millestki mis sulle meeldib. Ela enda sisetunde järgi ja enda soovide järgi, mitte teiste pealesurutud tahtmiste järgi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 18:21
Orjentatsiooni muuta ei saa,tihti ollakse bid varjamaks enda orjentatsiooni.Nõukaajal pidid kõik peded mängima heterosid,sest pederastia eest pandi istuma.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 20:19
BDSNLesbi - nagu sa mainisid, sellein on ka minu suhtumine. see, et ma mainisin midagi minust ja sellest, mida mina tahaksin, see oli illustratsioon. mul ei olegi olnud sellega probleeme
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 20:45
orientatsiooni ei peagi muutma ja varjama,,,samas kas sellest ka valjuhäälselt pasundama. nõukaajal puudus palju mis tänases päevas eksisteerib ja meile vajalik-internet ja suhtlusportaalid.... ega praegugi kes tahab võib mängida mida soovib täiskasvanud inimesed teavad ise kes või mis kellegile meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 22:22
Ka tänapäeval leidub selliseid,kes püüavad elada nii nagu naabritele meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 23:02
leidub kindlasti
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 23:27
ma oleksin suhteliselt rahul, kui ma saaksin naabrid, kes oleksid sellised nagu mulle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-01 23:34
juuksur- oi see väga hea kuid ega reaalses elus nii tahta jääks unistuseks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 23:04
aga tegelikult jah, tulles tagasi nüüd selle varjamise teema juurde, leidub ikka tänapäevalgi selliseid inimesi, kes iga hinna eest püüavad varjata oma tegelikke huvisid. ja siis kui kogemata vahele jäävad, siis saavad veel tigedaks kah.
vot ei saa sellest aru, minu arust võiks inimene oma lähedaste ja sõprade suhtes ikka aus olla, kui on tegemist ikka tõelise sõbraga, siis mina küll isiklikult ei hakkaks kedagi põlgama sellepärast et tal on võibolla teistsugune orientatsioon. isiklikult minul oleks jääud küll elus üks suur arusaamatus ära, kui üks inimene oleks mulle tõtt tunnistada julgenud
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 10:05
mittetibi- miks peaks inimene oma seksuaalseid huvisi teatama? kas kõigil oleks vaja teada kes kellega voodit jagab? ei pea , sest kõigil on vabadus oma elu ja seksi nautida. meie ühiskond pole kahjuks sugugi nii salliv, kui arvame ja oletame.
olles ise vabameelne inimene ma mõistan vägagi neid kes oma seksuaalset orientatsiooni varjavad. Ise enda puhul ei varja, kuid ei demonstreeri ka seda kõikjal ja kõigile.
Kindlasti inimene avab end kellegile,eelkõige lähedastele inimestele.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 14:14
risto- ma tuginesin seekord kirjutades rohkem küll oma kogemustele, et nii mõnigi arusaamatus oleks olnud olemata, kui üks inimene mind natuke rohkem usaldanud oleks. ma olen tegelikult väga salliv inimene ja kindlasti oleksin mõistvalt suhtunud, aga kui tegelikult ikka inimene otsib suhteid omasoolistega ja räägib kõigile ,et on bi ning laseb vastasoo esindajal , kellega ta hästi läbi saab endasse ära armuda, siis see pole tegelikult ikka eriti aus tegu küll
muidugi ei pea keegi avalikult ringi käima silt kaelas , et olen see või teine. paraadidel käimine ja avalikult igasugu õiguste nõudmine on juba teine äärmus.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 15:00
mittetibi,sa armusid homosse
˅ näita rohkem ˅