Foorum
2010-01-22 20:13
Aga küsiks nii: kui meestega on nii öelda kõik niikuinii selge, siis mis asi paneb naisterahva, eriti abielunaise, flirtima ja sealt edasi kuni tegudeni välja asja viima? Ehk siis kuidas sünnib naisterahva tasakaalukas ja alahoidvas arus see otsus mingi mees ära lohistada?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 20:14
Lisa küsimusele : eriti kui on teada, et tegu abielumehega.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 12:32
vastax siis küsimusega: mix arvate, et naistel jahiinstinkt puudub?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 13:01
Aruteludes meeste liiderlikkuse üle justkui kiputakse selleni jõudma. Mul on kahtlusi, et see ikka päris nii ei ole
Aga ma olen vast pisut ekstsentrik ka, mulle näiteks ei ole mingi katastroof kui paariline ühöösuhte korras lihtsalt seiklusena kõrvalehüppe teeb. Püsiva armukese puhul oleks jutt teine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:08
...abielunaine on ka naine... ja kui ta pole ennast "maha kandnud" siis on meeste"ära lohistamine"üks meeli köitvam tegevus...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 15:27
emma jutule ei saa mitte vastu vaielda. palju paremini ei oska siin miskit kosta....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 16:34
Ja kui enda mees "ära lohistatakse"???
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 16:53
...oleks elu põnevam...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 16:55
...oleks elu põnevam...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 17:52
Ma olen katsunud oma elus juhinduda teada tuntud fraasile kultusfilmist "Siin me oleme!" : oma elu ärge ise keeruliseks elage. Nii et tegelikult, lugupeetavad tanu all prouad , kui mees üle aisa löömisega vahele jääb, minge vaadake enne sõjakirve välja kaevamist peeglisse ja võtke hetk mõtisklemiseks, et ehk ei olegi asi tegelikult nii hull. Meestega loomulikult sama lugu.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 18:08
järelikult oma mees ei rahulda
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 20:43
Mul ei ole usku sellesse väitesse. Kahtlen, et minuga seotud juhtumite puhul oleks neil naistel mingi rahuldamatuse probleem olnud. Minul ka mitte. Pigem ikka mingi muu seiklusjanu ja ürgne kutse.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 19:46
Ma usun, et täpselt sama mis paneb seda tegema mehi. Loll on see kes põhjust ei leia, veel lollem kes otsimagi ei hakka.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:50
Hakkamegi vaikselt võrdõiguslikkuse rüppe jõudma
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 23:54
Aga hea näide kah juurde. Öeldakse, et kui mees küla peal naisi kargab, siis on kõva mees ja kui naine seda teeb, siis on lits. Samas öeldakse, et mehed on liiderlikud ja naised mitte. Seda ikka selle küla peal kargamise raames, eks ole. Kuna aga mees vajab liiderdamiseks ikkagi keda veel, et asja ei peaks onaneerimiseks nimetama ja naised väidetavalt ei ole liiderlikud, siis saab ju jutt käia põhimõtteliselt ainult homodest...... Seega ei saa olla olemas liiderlikke heteromehi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 14:08
...keha on keha ja vajadus on vajadus...ja kes söimab naist litsiks...?? ikka teine naine kui tema mehega on karatud...ja mehed lähevad sellega lihtsalt kaasa....et oleks vahelejäämisel vabandus..."ah ta on ju lits"..
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 15:44
kas see viimane on miski aktsepteeritav vabandus??
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 17:58
Idamaade tarkuse järgi on naine seksuaalselt niivõrd palju vägevam ja võimsam, et üks mees ei suudagi naist rahuldada kui ta seda just eriti pühendunult ei tee.
Teemaalgatajale: Mispärast peaks mehi ja naisi eraldi käsitlema?
Naine tahab tunda ennast ihaldusväärsena ja lävida mehega, kes teda nii vaimselt kui füüsiliselt rahuldab, olgu ta siis abielus või mitte. Ja mis asi on üldse abielu?
Tean paljusid omavanuseid, kes oma abikaasaga praktiliselt enam ei seksi - milleks nühkida, kui liblikaid kõhus ei ole?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 19:10
Minu arust ei peagi nii väga eraldi käsitlema. Sõbraliku intriigina tegin selle teema tasakaalustamaks pea samanimelist teemat abielumeeste kohta
˅ näita rohkem ˅
2010-01-27 19:26
No, Voldemar, millest küll sellised järeldused Võrdõiguslikkus loomulikult ja seadustatud. Teil mehed peab ikka kasvõi kübekesekenegi õigust olema oma jahiinstinkti ja seiklusjanu õigustamiseks! Elus ikka nii, et vorst vorsti vastu! Alati muidugi naised ei vaevugi ütlema, et mees ei suuda rahuldada. Vaikimisel jällegi omad põhjused. Kui vaja, läheb ka naine vaikselt jahile....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 14:17
Mulle jäi abielus lihtsalt tunne, et ma pole oma mehe jaoks atraktiivne! Ja kui ma lihtsalt naudin seksi ja põnevust..... Ja mõni mahlakas vahepala......., miks mitte!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 22:10
Mul on olnud perioode, kus selle atraktiivsusega ongi just nii olnud. Aga siis tuleb jälle uus periood ja kõik on jälle huvitav ja liblikad ja puha Võib olla aitab neid põnevaid perioode uuesti elule just vahepeal kõrvalt võtmine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 10:29
Ehk mõjub pikkale kooselule lahus olemine tervistavalt.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 19:31
....Aike:...mitte ehk vaid kindlasti....olen selle väite elus näide...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 08:36
Seda ka kohe kindlasti. Aga ikka ainult sel juhul kui kaaslase vastu muidu ka mingi huvi on.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-27 06:54
Jah eks ta ole eluke areneb iga suunas. Ja seda ei saa mitte pahaks panna. Kunagi öeldi et, kui teine pool paneb kõrvalt on süüdi teine poole, kas siis mees või naine. Keegi pidi ju süüdi olema.
Tänapäeval on aga see ehk oluliselt vabamaks muutunud.
On naisi kes olles abielus panevad kõrvalt ja keegi ei lähe litsiks sõimama ja on ka mehi kes panevad kõrvalt ja keegi ei lähe õlale patsutama ja kõvaks meheks kiitma. Suhtutakse täisti rahulikult kuna lollakse vist aru saanud sellest et, järgmine hetk on ta võimeline ise seda sama tegema.
Teine teema on muidugi see kui käiakse valimatult ringi ja sätitakse tõsisesse ohtu oma mees või naine. Täna päeval levivad haigused. Kus juures on inimesi kes nimme levitavad. Mina olen saanud analookselt külvan siis ka teistele on nede inimeste suhtumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 16:19
Minu kogemus ütleb, et ei jookseks ei naised ega mehed ringi või vähemalt mitte teistes kui kodust saadakse kõikke. Kui naine ei taha et mees jookseb siis peab ta nii läbi võtma et selgroog valutab kuuaega (järgi proovitud) ei ta siis jookse ja kui ei taha et naine jookseb on sama asi tuleb korraliku tööd teha kui ei seisa siis tänapäeval on abivahendeid. Muidugi üks väga tähtis asi on et võimalikult vähe kinni hoida las pitsu jookseb kui tahab pea aasi et võõraid kutsikaid koju ei too ja tõved jätab ka ukse taha. Meil see põhimõte kehtib ja töötab see mis on ühele lubatud on ka teisele lubatud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 18:57
Fastumgel'i peab siis ära peitma ja salaja peale määrima!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-14 20:44
Oponeerin Miumimmi vaatenurgale. Kas te pole tundnud seda, et näiteks komandeeringus ringi lastes ja peentes hotellides hommikuti ja õhtuti head paremat süües tuleb lõpuks tüdimus ning ei tahakski midagi muud kui sousti ja kartulit? See näide iseenesest sobiks ehk paremini illustreerima situatsiooni kus peale pikka ringitõmbamist on oma naine/mees ikkagi kõige parem, aga tahtsin viidata sellele, et kui üle pingutada, siis saab ka kodusest headusest villand ning lähedki külapelat vaheldust otsima.
˅ näita rohkem ˅