Foorum
1
2
2010-06-27 10:31
Niisiis , naised mis arvate kas teile meeldiks kui kingitakse vibraator. Meil nagu ühtegi nn. mänguasja ei ole, oleme nagu ise hakkama saanud . Samas nagu lollitamise ajal on jutks tulnud , nüüd ei teagi kas kinkida või mitte, kas ma siis pärast nagu kõrvaltseisjaks ei jää. Olge tublid.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:05
Miks ma peaksin vastu olema? Ennegi kingitud ning tulevikuski ei ütleks ära
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:12
aga ehk uurid naiselt ka, mida tema tahab? mida me sulle ütelda teame. rääkima peab hakkama
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:19
Minu sõbrannale kingiti sünnipäevaks vibraator. Küsimusele et no kuidas on, kasutanud ka we, vastas et tema ei oska sellega miskit ette võtta, ei tunne mingit mõnu jne. Eks see oleneb ka mudelist, iga vibraatoriga tõepoolest pole miskit ette võtta. Mina soovitaksin rabbiti - stiilis või üleüldse lisavidinatega vibrasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:21
no olen nagu uurind, , ütleb et osta vibra nii naljatades, järsku teie naised teate täpsemalt millist
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:23
kas saab neid ka netis tellida, igasugune abi teretulnud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:27
Osta vibra, exole Millist siis, valik ju üüratu. Nii ikka ei saa et mehele käsk ja muudkui osta. Naine peaks ise ostukohta ( juhul kui sex - shopist ostu sooritama lähete ) kaasa tulema, valima ja vaatama oma silmaga. Kui hätta jäete siis kindlasti oskavad abivalmid müüjad paremini valgustada, küsige ja uurige julgelt
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:28
Netist saab küll tellida, " Maaja " kodulehelgi on üks link...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 16:32
olge tänatud igatahes
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 17:10
Aga miks seda naljatades öeldakse. Uuri parem seda.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 17:21
See võib aga tõeks osutuda et äkki harjub naine vibreeriva asjakesega nii ära et seda n. ö. päris seksi enam taga igatsema ei hakkagi? Loodame et nii ei juhtu. No kõrvalseisjaks sa, teemaalgataja ei tohiks siiski jääda, seksuaalelu rikastavad need vidinad kahtlemata
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 17:33
ma nüüd igaltpoolt neid vibrasi uurind, vaata et hakkan varsti magistritööd vibrade teemal kirjutama, aga ikkagi tänud teile
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 20:06
Inglismaal müüakse poodides väikseid vibreerivaid jänkusid, mille saab auto armatuurlauale kinnitada ja sõidu ajal see siis vibreerib.
Travel Rabbit.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-27 21:10
armatuurlauale? mingid suveniirid? kas nendes midagi praktilist ka on??
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 00:31
Njaa, Juuksuril tekkis huvi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 01:00
muidugi. ma tahan teada, mida ma armatuurlauale panema pean.. ja et kas armatuurlauata on mul midagi sellega peale hakata vs ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:13
kindlasti vibraator täidab oma eesmärki kuid vaevalt suudab rahuldada meest otseses mõttes
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 12:39
kui otseses, Risto?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 13:54
Oleneb mehest Siin saidil ju küll mehi, kellel pole meist naistest sooja ega külma! Aga vibraator peaks küll igas majapidamises olema! Kindluse mõttes!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 16:54
kellele vibraator kellele mitte mind jätab see vigur küll täiesti külmaks ,,, vibreerigu palju tahes kuid naisel olemas ja teine sellega õnnelik ära võtta teiselt küll ei taha seda kas ta nüüd mingi kindlustunde looks küsitav.pigem ikka reaalsem olla ,,,, igasugused mängukannid ei kuulu nn.lemmikute hulka
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:13
Eh Risto18 sa proovi selline varjantära, et kui riist sees on siis pistad temakesele selle vidina pepusse ja siis väristab vägevalt.
No saab ka teistpidi, et ise oled pepus ja vibra on mujal.
Või siis pistad selle endale ja vaata mis imet siis juhtub.
Või siis paned vibra tuppe ja teed ise keelekat juurde. Aga ära kohe kõiksevõimsama peale pane. Logistab hambaplommid lahti.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:22
Näib et parmal on vibraasjanduses päris proff
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:28
Barb sa pole siis igasugu vidinaid kasutanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:30
tundub küll.minul naisega muutki teha kui vibratada ja veel endale
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:32
minu vastus oli parmale
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:33
Kuulge kus on teie silmaring ja tegutsemisvabadus? Ah ja siis veel see seksuaalelu vahelduslikkus?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:38
seksuaalelu saab väga hästi vaheldusrikkaks teha ilma mingite vibreerimisteta
˅ näita rohkem ˅
2010-06-28 23:44
Eks ta ole jah. Kuidas kellegile. Ega see seksivärk ongi selline, et piire pole. Et kustmaalt nüüd siis see vaheldusrikkus lõppeb või hakkab. Mõne jaoks on see juba vaheldus kui sedavärki päisepäeva ajal teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 00:09
See ongi see kitsas silmaring. Paljud noored mehed pole vibraatorit näinudki, veelvähem käes hoidnud kuid huvi selle asjanduse vastu ( ja eriti selle kuidas naisterahvas seda kasutab ) on meeletu.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 08:32
Mina ostsin oma naisele täpselt samasuguse naljatamise peale. See oli juba aastaid tagasi, ning aeg-ajalt ta ikka kasutab seda iseseisvalt, tihedamini kasutame koos ning mõnikord kasutan mina. Ei pea ju seda kuhugi sisse toppima endale/naisele, et hea oleks, vabalt kasutatav ka massaaživahendina.

Milline osta? Mina ostsin mõõtmetelt umbes-täpselt sellise nagu mu enda riistvara on. Kardan konkurentsi järelikult
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 12:16
Jah, täitsa ok kingitus. Kuigi suurus, kuju ja materjal otsustavad selle, kas see vidin ka mingit kasutust leiab. Ise eelistaksin pigem tagasihoidlike mõõtudega ja (poolpehmet?)/painduvat. Ah jaa ... lõhn on ka oluline ... lõhnastatud kummist.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 18:38
Ega see lõhn seal kaua ei püsi! Selleks on lõhnaküünal. (Viiruk on jäle asi)
Ja küünlaga (mitte ärge toppige seda kuhgi) vaid paned põlema ja on romantika ka veel pealekauba. (mõelge ka tuleohutusele)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-03 22:09
Kunagi ammu kui nad alles tulid siia riiki, kinkisime ühele vastikule vanapiigane vibra. Too vahtis ja arvas et, see nipsasjake ja pani riiulile kaunistuseks. Tänas ja puha.
Mõne aja pärast olevat see sealt kadunud. Ehk sai teada mis luum tuu olli. Kasu tal sellest vist ei olnud, jäi sama kiuslikuks ja inetuks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-03 23:25
Et need kes vibrat pruugivad, muutuvad üleöö lahkeks ja ilusaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 01:34
Selle lahkuse osas läheb ikka meest vaja. Ilusaks saab heal juhul veel ilukirurgi juures. Vibra on lihtsalt värisev augutäide.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-06 09:28
Aike! Tegelikult peaks kolmandikule naistest vibrad kinkima!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-07 07:07
ovulutsiooni ajal on naised üldjuhul veits nõudlikumad (euronõuded) , ja vibrat saab kasutada et neid nõudeid täita.
http://www.iha24.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=649&category_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=3
http://iha24.ee/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=606&category_id=14&option=com_virtuemart&Itemid=3

antud juhul see esimene ei kannata üldse kriitikat
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:36
Ise olen kinkinud neid mitmeid....saab väga edukalt kasutada abivahendina, kuna kahjuks kahte riista endal ei ole püksis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:54
aksala-aga miks mitte naabrimees kutsuda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 09:46
No ei tahtnud jagada...kade olen veidi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 14:46
aksala-tõeline eestlane
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 06:00
to aike: oleks pidanud suure armastusega vibra kinkima ja teda selle kasutamisel aitama, irw, siis ehk oleks vähemkiuslikumaks muutunud ja ehk oleks ilusam nägu ka pähe tulnud....
tekib aga küsimus: miks nii vastikul vanaproual külas käisite ...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 07:49
mulle kunagi sõber kinkis -on küll vaja läinud isegi oma mees tahtis näha kuis ma seda kasutan Soovitus soe -kinkida ikka võid-ega ta süüa küsi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-25 10:53
kiisuoma-süüa ei küsi,kuid kiusatus vallatlemiseks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 08:44
Tegelikult on see väga hea kingitus isegi siis kui naine esmalt arvab et jama, muidugi asja juures ka oluline kuis selle üle annad. kingitud neid päris mitmeid ja siiani kõik kungisaajad rahule jäänud, või vähemalt pole nad väljendanud vastupidist.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 07:58
Kunagi aastaid tagasi tuli sõbrannadega naisteõhtul jutuks vibraatori teema. Selgus, et kõikidel juba oli. Enamusele olid mehed kinkinud. Erilisi kommentaare ma neilt välja ei pigistanud. Seega otsustasin endale ka selle hankida. Poes müüja ladus leti neid täis ja kiitis mõningaid suisa taevani Ostsin siis omale ühe paljukiidetud vibraatori ära. Lippasin ruttu koju, et nooh vot nüüd proovin ära Kõigepealt häiris mind see surin (mees ei surise ju). Ok panin kõrvaklapid pähe ja kuulasin musa. Ootan ja ootan, et millal siis mõnus hakkab. Mehega vahekorras olles oleks ma selle ajaga paar -kolm orgasmi juba saanud. Minu jaoks ikka nii võlts asi, et sinnapaika see vibraator jäigi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:40
Ei mõista kuidas siis sellist asja kasutada ei osata või siis tulemusi polnud Mingi aeg tagasi tuli sõbrannaga teema jutuks. Ta rääkis et pole kunagi meesterahvaga orgasmi saanud, ka enda kooselus mitte. Mina soovitasin üritada seda saavutada vibraatori kaasabil. Organiseerisin talle ühe. Kui uuesti jutuks tuli, küsisin et kuidas siis oli? Tema vastas et ei tea aga tema mingit mõnu küll ei tundvat, et suht mõttetu asi jne. Arvan et tema jaoks oli asi niivõrd uudne ning ta lihtsalt ei oskanud seda õieti käsitleda. Oleneb ka vibraatorist, vibratsioonita, tavaline odav kummijulla vaevalt midagi erilist pakub
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 16:48
naised on kummalised jah. mis vahet seal on millega nühid, on see mingi plastjulla või mehe munn, üks pulk mõlemad. muidugi ega kõik naised oskagi seksida, kes masturbeeridagi ei oska see vaevalt seksigi enamat saavutab kui lamamine. vahest mehega lihtsalt veab kui saab...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 19:24
Tavalise vahekorra ajal saan 3-4 orgasmi kindlasti. Mingi surisev kummilulla ei asenda minu jaoks meest. Ennem rahuldan ennast ise sõrmedega kui veel vibraatorit selleks kasutan. Ja sex pole ainult riista sisse- välja nühkimine. Minu jaoks on vibraator lihtsalt niii võlts. Mehega vahekorra ajal saan orgasmi tunduvalt kiiremini kui selle suriseva lullaga. Pole siis ime, et seda asjandust enam ei kasuta ja meest selleks kasutan
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 13:17
keegi on väitnud nagu julla peaks asendama meest? rääkisime abivahendist kui sellisest
˅ näita rohkem ˅
1
2