Foorum
1
2
2010-09-04 14:48
Ma vastasingi, et minu jaoks ta pole kohe üldse mingiks abivahendiks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 15:03
aga kasutanud oled
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 16:41
sellega on nagu muude asjadega, mis ei pruugi sulle meeldida. on ka naisi, kes sellest ei huvitu. ma olen ka tundnud siiani, et ei vaja
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 18:44
Juuksur- saaksid põhjendada, miks ei vaja?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 23:09
muidugi saan, Risto. ma olen nimelt natuke naturalist ja st et ma olen ka natuke„kinni“ naturaalses, mittetehislikus. mina tahan nautida teise nahka (minu vastas) ja tunnet, mida nahk minus tekitab. mul naha fetish vms. ja sellist naudingutunnet suudab pakkuda mulle teine inimene, mitte mingid tehnilised lahendused, olgu tehnika milline tahes – inimese nahka imiteeriv, värvi jne muutev vms. see tehnika ei vasta sellele, mida mina tahan ja tahaksin. ma nahalt suhteliselt tundlik. ma tahan tunda midagi sellel ja ka suhelda tahan ma sellise inimesega, kes suhtub sellesse tunnetega nagu minagi. ma ei vahetaks tundeid millegi vastu. kui ma suhtes ei ole, siis ma saan ennast rahuldada ka teisiti.. nt mingite teiste nn jäsemetega.
siiani sain hakkama selleta. sh ma ei välistada minu tahtmiste muutumist. ei ole välistatud, et ma hakkan millalgi ka teisi tehnikaid nautima, kuid mulle tundub, ma tahaksin mh mingit alternatiivi sellele tehnikal - st kui ma tahan tehnikat nautida, siis ma tahaksin sinna nautima ka teist inimest. ma tahaksin mh tema suunamist, tunnetada teist. st et ma ühendaksin tehnika mittetehnilisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 23:15
Juuksur- tubli. Ma tänan vastuse eest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-04 23:18
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:08
müüakse meestele ka neid kunstputse, osadel vist ka käivad patareid sisse, ju siis ka vibreerivad või teevad midagi, mina ei tea kedagi kes sellist endale igatseks, mis see vibraator naisele teistsugune peaks olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:28
eks sellega on nagu muuga, peab sellega harjuma. kui tehnikaga "suhtlemine" on saanud harjumuslikuks, siis üleminek tahab ka mingit harjumist.. tunnetus ja tundlikkus on teine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:33
ja see, et kui ollakse harjunud kiiremate tulemustega, siis muututakse ka muidu kiirustavamaks (ei taheta erutamist vms)..
ma ei tea, kuida sellega on. Barb ehk teaks midagi sellest rääkida? et kas on kiirustamist vs mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:40
Barb teab paljudest asjadest rääkida aga mõned asjad hoiame ka enda teada
Olen kuulnud kogemustest nende kunstvagiinade kohta. Teeb mis ta teeb kuid elus asi pidavat ikka parem olema
Juuksur: Ma üritan aru saada kuid täpsusta natuke, et poleks möödarääkimist, mille suhtes kiirustamist?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:49
Barb- ma pidasin kiirustamise all silmas siis nt seda, et kiirustatakse natuke suhtlemisel.. ei taheta teiselt sellist erutamist enam kui muidu oleks tahtnud. peamine on kulmintsioon ja tulemus. mul puuduvad selles teadmised, ma olen sellist teavet saanud. tahtsin teada, et kas see peab ka paika, et natuke tekib kiirustamist, või ei ole? kuidas sinuga on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:53
kuna ma mainisin siin enne naha tundlikkusest ja puudutamistest jms, siis ma tahtsin teada, kas on mingit vahet sellel, millised on need tehnilised vahendid ja mida nendega tehakse.. vs ei ole. kas tundlikkus, tahe, huvi jm muutub ka? lihtsalt uurin
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:59
kiirustamine oleks siis midagi sellist, et foreplay puudumine vs selle minimaalsus parnerlussuhetes
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 00:59
Minuga on lood nii et mina just vajan üleserutamist st mulle on eelmäng ja kõik sellega seonduv oluline. Ei mingit üleliia kiirustamist! Et mõtled et kui naisterahvas kasutab abivahendeid siis peab ta igal moel ilmtingimata kiiruga kulminatsioonini jõudma?
Kui üleüldiselt rääkida siis minule meeldib asjadele tasa ja targu läheneda. Ka seksi mõttes. Mulle meeldib meesterahva keha nautida. Nautimise all pean silmas kasvõi seda et enne kui päris asjani liikuda, meeldib mulle eelsoojenduseks massaaži teha. Meeldib õlitada mehe keha, masseerida, siluda, tunnetada lihaseid jne. Mulle meeldib katsuda Ka meestele näikse see meeldivat , vähemalt seni pole keegi keeldunud mulle seda pakkumast
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 01:02
Eelmäng olgu kohustuslik! St vastastikune suuseks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 01:09
nii et see on üldistamine, kui üteldakse, et midagi muutunud on. miks ma seda uurima hakkasin. tundus, et mingid teadlased on teinud mingeid jälgimisi ja saanud tulemuseks selle, et suhted tehnikaga muudavad inimest, tema harjumusi jne
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 01:12
Seda olen kuulnud et need naised kes tehnilisi abivahendeid kasutavat, saavat raskemini st siis mehega olles kergelt ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 01:12
orgasmi?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 01:18
seda jah, et mingi tundlikkus inimesel muutub. nagu ma siin enne ka mainisin, siis see tahab ka mingid harjumust ja eks see tuleneb sellest ka, kas peale tehnilika on ka midagi muud tehtud vs mitte. kui tahad vahelduseks muule, siis jah ehk ei ole.. aga kui midagi muud ei saagi ja millestki muust ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 11:58
eh naised, vibra ei asenda kunagi meest. Üks on see teema ida pakub vibra, teine aga see mida pakub mees. Neid võrrelda on väga raske. Mees kallistab, hellitab puudutused iseeneset võivad ju olla äärmiselt erutavad ja naudingut pakuvad muidugi rääkimata inimese keha sojusest ja lõhnadest liigutustest. Vibra ei silita ega hellita. Ta ei too hommiku kohvi voodisse ja räägi sulle kuidas ta Sind nautis ja millest ta veel unistab. Need olid mehe eelised vibra ees minu silmade ja mõistuse läbi.
Vibralgi omad plussid. Ta on sul alati olemas, ta pole väsinud ega viibi komandeeringus. Ta võimaldab sul ennast rahuldada siis kui vajadus ja nii kaua kui sa soovid. Muidugi nii nagu sa soovid. Ta ei lõpeta enne kui Sina. Ta ei too kaasa ebameeldivusi ma mõtlen soovimatuid lapsi ja haiguseid. Seda viimast pean mina isklikult äärmiselt oluliseks. Muidugi vibraga peab just nimelt peab naine oma keha väga hästi tundma. Loomulikult on see ka mehega olles väga oluline. Naine ju tekitab ise orgasmi endale, enda keha oskuslikult liigutades.
Nii et, siis neid pole mõtet võrrelda. Mis aga puutub ostmisse siis arukas on võtta naine kaasa. See mis teda erutab väliselt on õige. Partnerile võib see olla tohutult erutav kui näeb teist "Mängimas" vaja vaid usaldust ja julgust.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:26
Aike, keegi polegi ju väitnud et vibra asendaks meest st ta teeb seda kui vaja aga minu poolehoid jääks ikka meesterahva poole ja just nimelt neid argumente silmas pidades - soojus, puudutused, kallistused jne
Meeste salasoov on jah, näha pealt kuidas käib mäng naisterahva ja tema mänguasja vahel. Palju on räägitud tasulistest ja mitte tasulistest, mina viimast pole kuid sellelegi vaatamata võiks ju saada aeg - ajalt kingitusi kasvõi neid mänguasju silmaspidades ehk näit. oleksin meeldivalt üllatunud kui minu mõni hea sõber mulle aeg - ajalt vahvaid kingitusi teeks, mänguasjade näol siis
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:28
*sry, st ise pole tasuline.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:31
Ok. Barb olen Sinuga täesti nõus. Ma tõesti unustasin lisamast et, avaldasin oma subjektiivset arvamust.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:33
Aga läbi arvamuste saabki kõik selgeks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 18:44
ull tuumateadus peab keha tundma jne ise ka usute seda loba
näiteks ma pole veel ühtegi kuntsputsi isegi näinud, aga ma arvan küll et kui teda kasutada, siis oma otstarbe ta kindlasti täidaks ära. miks neid kasutatakse, kindlasti mitte naise asendamiseks vaid vahelduseks. on siis tõesti muud peale erinevuse tunnetuse kui nühid käega, sõrmedega või mingi abivahendiga? need kes tahavad kogeda uus ja põnevaid elamusi, need rikastavad oma kogemusi abivahenditega. kui inimese peas on kõik KORRAS siis peaks kõik inimesed suhteliselt kergelt orgasmi saama.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 23:32
kas sa uman nimetadki naiste omi putsideks
˅ näita rohkem ˅
2010-09-06 00:19
ilus sõna ju, emakeel
˅ näita rohkem ˅
2010-09-06 10:09
emaTheresa- Kas sina pole siis varem näinud, kohanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 23:26
misasja?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 01:02
kus küll tuleneb see, et mõni sõnastus on ilus, mõni mitte... nn: "ossa mu pisike noks", "...Till pikalt ees"... ja kui nüüd öelda: "wow, milline mõnus puts sul on", siis see ebaviisakas, kuigi avaldasin sellega kiitust
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 15:01
Kuidas kellegile, ex ole - mõni kutsub p*tsiks, teine kiisuks Mulle meeldib viimane variant rohkem
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 07:10
P*ts on tõesti kole sõna. Samamoodi nagu t*ragi. Ja minu mäletamist mööda nimetati sünnitanud naise seda kehaosa p*utsiks. Ja nii ütlesid vähese haridusega mehed ainult. Tänapäeval muidugi lendavad need sõnad juba esimese klassi jutsidel suust välja. Jõle on kuulda.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 13:08
˅ näita rohkem ˅
2011-08-04 13:57
˅ näita rohkem ˅
2011-11-17 08:54
mina kingisin enda naisele 2 riista ja on ta väga rahul
˅ näita rohkem ˅
1
2