Foorum
2020-07-05 14:06
ikka huvitavamaid kontosid tuleb juurde - sobib kõik ja alates 18..... , konto avatud 2 päeva ja juba teab maitset ja tüüpi?
on ikka maitseelamusi mõnedel .....või siis uus libakonto ? märkmete järgi on uni. isegi kingitusi ei soovi
nt.
Autor:
WolfCastle
UUs poiss olen. Otsin natuke nooremat. Ei ole minu tüüp.


Kas saaks kuskil Iha lehele tüübi ja maitse määraja ülespanna- kui pole tutvunud ja kuidas defineerida , kui määrajal omal pole pilti -millega ta võrdleb ?
˅ näita rohkem ˅
2020-07-05 19:44
Holy ! Paksu pepuga ja õhukese nahaga Ellips vingub jälle kui talle ära öeldakse . Kasva suureks , sa pole kõigi tüüp ja arvatavasti ainult väheste tüüp . Aktiivne kuulutamine oma pidevalt näljas olevast august teeb sind veel vähem seksikamaks . Kasvata endale pallid , cyber maailm on karm ....
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 21:40
Vastuseks https://www.iha.ee/users/FKTSST - tead , sinu kohta kehtib üks sõna - sa oled loll(vabandust, kahjuks on siin saidil just sinusuguseid mainekujundajaid liiast, kiimlejaid) ja vanus näitab, et paranemist pole. Sa ei mõista milleks siin saidil oled. Teemas asud siin parastama nilbustega , teema sisu ja mõte on hoopis midagi muud. Ilmselt oled sa vähese haridusega nö. tellngute paigaldaja = zila jest, uma ne nado!
mis tähendab, jälle ? See tähendab seda, et sa oled mitme konto omanik siin kui kasutad sellist mitmust, praeguse konto järgi oled sa lihtsalt mannetu ja pildita kuju , 5 kuud siin olnud ....
Võta teadmiseks - ma pole üldse kunagi Kuulutusi pannud, miks sellist vale infot külvad ?
Kommenteerimine ja hindamine - see ongi siinse saidi üks osa , kui sa oled ise kerjus VIP -i saamiseks , küsi siis - keegi ostab sulle.
Vot niisama lihtne ongi , lamedalaubaline
Sa oled just see - nagu L või oli tänases Õhtulehes IHA.ee kohta kirjeldas
˅ näita rohkem ˅
2020-07-06 22:53
Kas sina said ka vikerkaarekangelase märgi? Meie president sai. Eks see üks pede värk ole.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 01:02
... ma pole president ega tema kaaskondlane
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 09:01
Sa oled epitoom ütlusele - whiny little bitch !
˅ näita rohkem ˅
2020-07-08 09:43
FEKAAAA ... TISS....- milles sul probleem? täida oma konto ja siis huilga siin
˅ näita rohkem ˅
2020-07-18 19:03
kes on seda 7 aastat unistajat(-lt) saanud ? - https://www.iha.ee/users/topnoormees
˅ näita rohkem ˅