Foorum
2020-07-24 23:31
No siis peab vist küll 20++ + olema, et kolme minutiga naine liikumisvõimetuks keppida. Kõik muu on saavutatav
˅ näita rohkem ˅
2020-07-25 15:36
no äkki ongi hõbedast kõri ja kuldse emmiga mees ,üks normaalne eesti mees
˅ näita rohkem ˅
2020-07-27 22:44
õige härrasmees on siis kerjus, kellel pole taksorahagi?
aga kui naine peale seksi istuda ja astuda ei suuda, siis järelikult mees ei suutnud teda märjaks ajada, nühkis kuivalt toru tühjaks.
sellise mehe kaabu sisse teeks tiba kuldset vihma..... ja saadaks siis onama. või goonerdama nagu moodsal ajal öeldakse
˅ näita rohkem ˅
2020-07-27 23:42
Capri..siin iha saidil on nn.hàrrasmehi vast tuhandest 1. Ùlejàànud teenivad palehigis Soomes lammutades v ehitades pere jaoks raha. Aga jòudes sadamasse, on rahad otsas ja laenatakse sòpradelt Tallinnast Vòrusse sòidu raha / Mainin vaid, et eile kuulsin juhusliku seltskonna arutelu.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-27 23:59
Eks see Kalevipoegade elustiil ole. Härrasmehed Soomes tööl ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 22:38
Mis härrasmees sina ka oled,järad kuivikuid radika vahelt,määrid kuivikule kabja tagust võid peale.
Pässist luuser ning tolgus kes elab abirahast.
˅ näita rohkem ˅
2020-07-28 22:50
See ludri on omaarust ainuke normaalne mees ihas, pedemees.
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 00:05
vaata, MM kuulutused on ju heterosid täis ja MN - seal pakutakse 200...400 hetk kohtumise eest, seega pole Covid veel rahapuudust teinud, ometi ohitakse pankrottidest
˅ näita rohkem ˅
2020-08-12 00:14
Teeme nüüd selle asja selgeks. See kes teise mehega vahekorras on, ei ole hetero. Raha eest või mitte, see ei loe.
Enda või teiste sel puhul heteroks nimetamine on nagu mingi lisakiiks või mõnu asja juures. Arusaamatu.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-28 02:20
Keeruline on tõepoolest selles keerulises keskkonnas leida nõela heinakuhjast aga see on võimalik ikkagi ma usun.
Normaalsus kui mõiste on muidugi jälle vana hea lai mõiste ,et mis kellegi jaoks normaalne on ?
Ise pean näiteks endast lugu ja oskan partnerit lugeda ja sellele vastavalt ka käituda.Armastuse leidmist ei saa võtta ju kui kohustust ja meeleheitlikult seda otsida.Õiged valikud on need mis viivad sihile ja karta ei tohi midagi ,julge peab olema. senikaua naudin vabadust kuni komistan enda printsessi otsa. Tänapäeva arusaamad ja standardid on kuidagi nii laiali jooknud ,et mulle hakkab vaikselt tunduma ,et ma olen vana vist juba ? Head ja armastavad mehed on täitsa olemas kes naise vajaduste eest hoolitsevad kuid selle peaks naine välja teenima oma siiruse ,aususe ja hoolivusega.Kuidas keegi kasvatatud on ja millised pereväärtused maast ja madalast selgeks tehtud on,see on juba ise asi. Igastahes mina näiteks isiklikult ühele armsale pereväärtusi hindavale naisterahvale olen täitsa olemas !
˅ näita rohkem ˅