Foorum
2009-10-22 22:41
Kui paljud naised on nõus looma seksi - suhte hõivatud mehega? Et mõtlen eelkõige üksikuid naisi. Kui leiaksite kasvõi siit, Ihast mõne meelepärase kuid kelle suhtes ilmneb et hõivatud mehe siis kas looksite sellisega seksi - suhte? Kui teemasse ei soovi kommenteerida võib teha seda minu postkasti.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 22:52
Kõigepealt tuleks vastata küsimustele,et mis saab siis kui:
1.Mees pole nõus sinupärast enda senist suhet lõpetama?
2.Mees tahab sinu pärast enda senist suhet lõpetada?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:23
pigem EI! aga on ette tulnud, korrax...ja siis kuulan tavaliselt ka kurba ülestunnistust, et oma naine lihtsalt enam ei taha...
jfjm-le: mix peax keegi midagi lõhkuma/lõpetama?
tegemist pigem süütu kõrvalhüppega, kui kodus suhteprobleemid! seda ma patux ei pea...perelõhkumist aga küll!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:31
Ega ei peagi lõhkuma,need vaid probleemid mis võivad tekkida.V õib ju juhtuda,et üks pooltest loodab enamat.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:35
aga siis see hõivatud pool võix kohe ka tingimused paika panna!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:37
jfjm: Ma mõtlengi et kui on teada et mehel on elukaaslane keda ta väidab armastavat kuid naine ei soovi nii palju seksi kui mees tahaks ja on ette teada et nende kooselu jätkuks kuid vaba naine saaks omale pikemaaegse nö buddy kes on väliselt atraktiivne ja voodiski mitte koba et kui paljud naised oleksid nõus sellise nö armukese rolliga?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:39
Ka siin foorumis on läbi jooksnud teema,kus mees lubab maad ja taeva kokku,et ainult korraks........
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:44
jfjm: Paraku leidub ka selliseid
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:52
Ja ega need naisedki haruldased pole,kes tulevad armukeseks,aga salaja loodavad ikka enamat
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:02
jfjm: No see ju ammu teada tõde
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:23
Sellepärast tulebki see teema enne läbimõelda
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:25
BarbWire...sa loodad et naised tunnistaks üles seda, mida nimetatakse paheliseks? See oleks sama hea, kui sa kysiks, et kes on pervert.

aga ma vastan sulle nende eest, kes ei taha/julge/riski yles tunnistada. võin sulle kinnitada - on ka selliseid naisi, kes tahavad vaid suguiha rahuldada - loomulikult talle sobiva (abielus)mehega. tahavad, et oleks keegi meeldiv elus peenis. aga suurem osa tahaks kedagi stabiilset oma. a sa ju tead tegelt seda vastust ka ise.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:34
valdurv: Just nimelt, aimdus oligi et naljalt siia neid ülestunnistusi ei tule seega see postkastivariant kuid ka sinna rahet oodata ennatlik
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:36

postkasti oodata selliseid ylestunnistusi...nu ma ei kujuta ette - see peab ikka mingi eriline meeleheide siis olema
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:40
Palju neid naisi on,kes siin ültse kirjutavad?Ja nende suhtumist oskad sa juba ette arvata
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 00:45
valdurv: Näha et minu kommentaare pole sa foorumis eriti jälginud, selliseid naisi tõesti leidub Iseasi muidugi kui õigust nad räägivad
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 08:25
Ega siis kõik naised ju siit püsisuhet ei otsi, mõni tahabki vaheldust ja seksi! Kui oma mees liig hõivatud või lihtsalt ei taha. Ja kui reeglid on paika pandud, siis võib ka nn hõivatud inimeste vaheline suhe olla rahuldustpakkuv!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 12:23
Tundubki nii,et paljud vabad naised vanuses40+ ,kel lapsed suured,tahavad nüüd hakata vaid iseendale elama.Mees on vajalik vaid meelelahutuseks.Samaealised vabad mehed aga otsivad endale uut sokipesijat
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 12:44
Tänapäeval pole harv nähtus, kui ühe inimesega ei olda koos elu lõpuni.
Midagi peab olema totaalselt viltu varasema suhtega, kui mees (hõivatud) huvitub suhtest teise naisega.
Samas...miski pole siin ilmas jääv ja keegi pole kellegi oma....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 14:02
Inimene on ju loomult karjaloom.Karja valitseb juhtisane senikaua,kui ilmub uus ja tugevam,kes ta kohalt tõrjub.Emased aga on loodud paarituma just nende kõige tugevamate ja ilusamatega,sest neil peaksid olema kõige paremad geenid.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 14:12
Loomariigis on paaritumisel üks ja kindel eesmärk...see on soo jätkamine.
Seks mõnu nimel ,toimib teadaolevalt vaid inimloomade vahel. Sellisel juhul pole olulised geenid, sest eesmärk pole sugu jätkata.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 14:18
Selles viga ongiEt mõistuslikult oleme nagu loodusest kõrgemale arenenud,aga alateadvus kisub tagasi.Ja mitte kuidagi ei oska otsustada,et kumb tee see õigem on
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 14:34
Vastanduvad mõistus ja instinktid.....võidab tugevam,,,,võitjate üle kohut ei mõisteta.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 14:50
Kuule mõistetakse ikka küll.Kaotajad unustatakse kiiresti,aga võitjad on veel pikalt hammastevahel
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 15:05
Ka Fööniks tõuseb kord tuhast ja annab endast märku.

Aga võitjate au tuhmub aastatega ja hambad kuluvad
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 20:42
Kuidas aga suhtuda sellisesse situatsiooni:
Mees tegi kõrvalehüppe , oma naine sai teada. Korraldas totaalse skandaali ja peksis mehe minema. Lõplikult. Pöördumatult. Vaatamata sellele, et mees palus ja ütles, et armastab oma naist.
Möödus vaevalt aasta ja see naine, nüüd juba "vaba" staatuses hakkas ise abielumeestega ringi sebima, vahetades neid suht tihti, nagu sokke....

Ehk siis "Quod licet Jovi, non liced bovi!"
˅ näita rohkem ˅
2009-10-23 21:00
See tuletab mulle meelde ühte vallasema,kes õpetas enda kaksikutest poegadele,et keppigu tüdrukuid palju tahavad,aga koju kedagi tuua ei tohi.abielust rääkimata.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 15:22
Kui see abielumees suudab mulle selgeks teha mis kasu mul temast on siis ehk mõtlekski veel aga siiani pole siin saidil lähenenud abielumehed seda suutnud. Ainult sexi pärast suhelda? No tänan ei. Ainult pimedas kohtumine ja enese varjamine. Kogu aeg pabista kui keegi näeb ja kuuleb.Ei, ei.
Vabanud, seletus või kuidas iganes seletada seda lauset "Minu naine ei taha minuga sexida" paneb ainult mõtlema ühele. Millega see isane hakkama on saanud, et naine ei taha tema hellusi enam tunda?
Kui su Naine ei taha Sind? Miks peaks keegi teine Sind tahtma?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 15:46
Muidugi juhtub ka seda,et oma naine ei taha.Aga enamasti on asi selles,et naabriaias on ikka õunad magusamad
˅ näita rohkem ˅
2009-10-24 17:43
Aike: Nõus sinuga! Mulle on nimetatud sitel korduvalt abielumehed pakkumisi teinud. Ka mehed kes tunnistavad et on hõivatud. Olen alati öelnud ning kordan siinkohalgi üle et ei loo suhteid kellegagi kooselus olevate isikutega, vähemalt teadlikult mitte ( mehed on ju kavalad selliseid asju kiivalt varjama ). Miks peaksingi? Materiaalset toetust ei vaja, pealegi abielumeestelt seda loota oleks naiivne, nemad tahavad ju ikka ilma Teine probleem on see et ei leia mõttekana luua suhe hõivatud inimesega. Milline see suhtlus välja näeks? Et mina kui naine ootan kõrvad longus millal isane suvatseb kuidagi minuga ühendust võtta siis kui aga tema heaks arvab ( st kui temal isu peaks tekkima ). Nõutakse diskreetsust st varju ja varja end kõige ja kõigi eest. Milleks? Endalgi tuua näide kus juba mitmeid kuid piirab mind siin üks ja sama ( hõivatud ) tegelane. Tunnistas ausalt et elab koos naisterahvaga keda armastab, probleem aga selles et naine andvat vaid 2 xda kuus, mingit erilist initiimsust ei soovivat, see olevat tema sõnul jäle. Noormees siis otsivatki kõrvalsuhet. Minu küsimuse peale et no milleks ta sellise inimesega siis koos on kui isegi elementaarset seksi nende vahel pole, vastas noorsand et noh, harjunud. Kutt on kena ja päris minu maitse aga no kuidagi ei tõuse sellisega suhtlema
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 09:55
TUBLI NAISED te olete täiesti õigel arusaamal hõivatud meeste suhtes. Kui ikka selline kedagi n.ö. kõrvalt otsib, ju siis on kas äpu või lits mees. Muid variane ei saa ju olla....!?kas nii????
Mitte alati pole põhjuseks seks, mille pärast abielus mehed , otsivad suhet teise naisega. Ja mitte alati pole ka nii, et see nn"isane" hiilib kusagil pimedas ja nurga taga, et oma seaduslik kaasa, jumala eest peale ei satuks.
Risti lüüa on alati lihtsam, kui mõista probleemi tagamaid.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 10:02
...vahel näib sellisel saidil jah, et abielumees on nagu katkutõbine, kellest peab hoidma kaugelekaugele. Uusi tuttavat otsiv abielumees on paha, suhet otsiv abielunaine on ohver...

Igal abielumehel (ja -naisel) on oma piisav põhjus, miks ta siin on. Kui ta seda adekvaatselt seletada mõistab, on hästi....harvad ilmselt kes suudavad. Hoopis iseasi on see, kas keegi teine seda põhjust mõista tahab. A tunduvalt lihtsama stereotyypse suhtumise saab ta ikka sissejuhatuses kaela nagu solgipange sisu.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 11:27
Kuigi elame 21. sajandil leidub veel vanamoodsaid inimesi,kellele abielu ei tähenda ainult ühes voodis magamist.Kes hoolimata seksi puudumisest elavad koos,kasvatavad lapsi,saavad hästi läbi ja austavad teise tundeid ja vajadusi.Ja kõrvalsuhte varjamine pole mitte kaasa eest,vaid et külaeided ei saaks hakata peresuhteid lahkama.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 12:32
Las need "külaeided" siis lahkavad ja vahutavad, kui see neile rahuldust pakub. Pugegu või teki alla ja vaadaku ja kui sellest ka väheseks jääb, siis kirjutagu Õhtulehete
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 14:47
No vot hing ei anna kohe rahu .....Kas äkki oleks silmas pidades abielumehi õige kasutada Juku-Kalle Raidi loosungit "Kommarid ahju!" siinses kontekstis siis "abielumehed ahju"
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 15:13
Minu meelest ei ole kõik nii must-valge. Kui abielumehe kohta arvatakse, et ju siis äpu kui oma naine ei taha, siis üksikute käest võiks ju"pada sõimab katelt" stiilis küsida, et mis neil viga on, et keegi neid endale kaasaks tahtnud pole? Nii võib jäädagi üksteist poriga loopima, aga on sellel mõtet. Eriti imelik tundub mulle asja juures esitada küsimus: "Mis kasu ma Sinust saan". See siin ei ole ju äriprojekt vaid seksisait ja seksi saab nautida ka ilma pidevat rehkendust pidamata. Teema algataja küsis sex-suhte lomise kohta. See ju ongi see, et kaks inimest saavad kokku, tunnevad teineteisest rõõmu ja lähevad igaüks oma elude juurde tagasi. Kui kardetakse kellegile vahele jääda ja ollakse kaaslase kontaktivõtmistest tõsises sõltuvuses, siis on nende kahe inimese suhe lihtlabase seksi raamidest juba väljunud kaugemale tasandile ja ei kuulugi enam selle saidi aruteludesse Igale oma..nagu öeldakse.
See oli nüüd katse kaitsta abieluinimeste olemasolu õigust ihas. Jah, põhjused siinolekuks on igal erinevad. Ja eks me kõik oleme olnud kindlad, et just tema on see üks ja ainus kogu eluks, kuid paraku elu näitab vahel päris ootamatuid külgi. Nii nagu pereinimesed ei mõista sageli vabade inimeste teguviise, nii ei mõisteta ka vastupidist olukorda. Nii et rohkem tolerantsust ja palju mõnusaid hetki siinsele rahvale!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 17:40
Täitsa õigus moorike.Juhuseksi ja armukese puhul pole perekonna seis oluline.Täiskasvanud inimene,ise teab mida teeb.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 18:08
a kysimus "Mida saan" on täiesti asjakohane. Sama kysimus võiks olla seatud "Kas ma saan talt seda, mida ma vajan" oleks täpsem.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 18:20
Aga kuidas see küsimus sõltub perekonnaseisust? Ka kahe üksiku inimese puhul võib ju küsida, et kas see teine annab mulle ikka seda, mida vajan.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 18:29
Võibolla ongi asi selles,et naisel sai kõrini sellest mehe vaid iseendarahuldamisest
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:06
moorike: loomulikult. ja kui kodust (kooselukaaslaselt) mõnda vajaliku asja ei saa, tuleb seda vajadusel mujalt hankida. muidu tunned sest asjast puudust. ja ma ei räägi aint seksist.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:20
Valdurv: olen sinuga täiesti nõus.
Aga teemast oleme me igatahes kõik välja läinud. Küsimus oli kas vaba naine oleks nõus looma seksisuhte hõivatud mehega
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:24
siin ongi vastus: on kyll, kui saab selt mehelt, mida vajab. simple
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:26
Valdurv: olen sinuga täiesti nõus.
Aga teemast oleme me igatahes kõik välja läinud. Küsimus oli kas vaba naine oleks nõus looma seksisuhte hõivatud mehega
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 19:27
siin ongi vastus: on kyll, kui saab selt (hõivatud) mehelt, mida vajab. simple
˅ näita rohkem ˅
2009-10-25 20:43
Kokkuvõtteks: Lõpp hea kõik hea
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 00:40
Mina lähenen asjale alati nii: sina tahad, mina tahan, milles siis probleem on? Ma olen omamoodi egoist ja mind väga ei huvita see mitu naist mõnel mehel on. Otseselt abielumeeste jahtimisega pole kunagi tegelenud ja ega pole ka alati huvi tundnud, kas sõrmus on taskus, sõrmes või polegi seda. Iga inimene ise teab kuidas oma elu ära elab. Mina pole kohtunik.
Üks reegel on küll alati olnud: oma peremuresid minule kurtma pole mõtet tulla. Esiteks, ma pole see, kes ütleb seda mida sina kuulda tahad vaid kui üldse midagi ütlen, siis seda mida mina asjadest arvan. Teiseks, mulle ei istu nutulinnud. Suhe mis tekitab minus pingeid tuleb lihtsalt lõpetada enne kui see koormavaks muutub.
Kui see osa on ok, siis ole abielud või ära ole. Kui koos on fun, siis on kõik ok.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-29 21:25
Hästi lähenetud!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-30 00:44
minu vastus oleks - ei, ei ja ei. ei mingeid suhteid
˅ näita rohkem ˅
2010-06-30 06:58
NSM: Kas oled sama toleratne ka siis Sinu tulevane mees peaks sama tolerantne olema ja sa võtat ta iga õhtu suure armastusega vastu?
˅ näita rohkem ˅