Foorum
1
2
2009-10-16 23:30
Küsimus naiskasutajatele: kus olete esmakohtumised kokku leppinud? Kõik kes Ihast reaalselt ka kellegagi kokku saanud siis huvitabki et kus need ( üldises mõttes ) aset leidnud?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-16 23:41
tavaliselt elukoha (minu puhul peatuspaiga) lähedal pubis, koffikus jne...
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 20:28
jh,ka kuskil avalikus kohas...enamjaolt
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 22:24
coya: Ja mehed siis varmalt nõus sellega? Minu kogemused siin näitavad et enamus tahavad kohe naispoole koju ronida.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 22:55
tuleb välja,et jahid poisikesi
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 23:45
jfjm: Kes, mina või? Kusjuures mitte alati Paraku ka täismehed pakuvad välja variandi et tulevad külla, läbemata järgi uurimastki kas naisterahval üldse ongi kohta kuhu neid kutsuda
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 23:54
See näitabki,et nad alles poisikesed
˅ näita rohkem ˅
2009-10-19 07:26
barb-loomulikult tulex nad parema meelega koju-nad tahaks ju esimesel korral juba maha ja taha kel tõsine kohtumissoov,see lepib ka kohviku ja loomaaiaga
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 20:07
coya: Jep, arvata on Mõni aeg tagasi oligi juhus kus tekkis siin kirjavahetus ühe noormehega. Füüsiliselt atraktiivne kutt paelus mu tähelepanu ja hakkasime kokkusaamist planeerima. Kutt tegi ettepaneku et tuleb külla. Sellega ei saanud ma nõustuda. Pakkusin et saaksime kuskil avalikus kohas enne kokku, vaataksime üksteist üle ning kui tekib vastastikune tõmme, vaatame edasi sest võib ju juhtuda et kokkusaades ei teki klappi sest pilt on pilt, reaalne inimene aga teine teema. Noormees vastas et tema on endast kindel ning sain aru et tema sooviks on otse kojutulek. Pakkusin veelkord välja et saame ikka enne kuskil mujal kokku jne. Sellele enam vastust ei tulnud niiet mine siis tea mida põdema hakati
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 20:38
mul oli just äsja sama juhus,et pakuti variandid välja,kas saame kokku tema või minu juures,kui vastasin,et parem kohtuks kuskil neutraalses kohas,sain vastuseks midagi umbmäärast ja oligi jokk
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 20:47
Sellised tõmbavad ise endale vee peale ja mis meil naistel selle vastu ollagi saab, hea ju kui luuseritest kohe sotti saab
˅ näita rohkem ˅
2009-10-20 20:54
just
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 12:47
Ma küll kellegi juurde koju ei trügiks esimese asjana ega kutsuks ka kedagi enda poole. Neutraalne koht kõigepealt, siis vaatab edasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 15:36
havesex: Vähemalt üks õige mees
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 15:58
tohib ma olen selles vallas teine (õige) mees....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 16:02
luba antud valdur
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 16:19
täh
˅ näita rohkem ˅
2009-10-21 16:23
ptv
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 10:12
Ilmselt on neil meestel,kes vaid kodus tahavad kohtuda,põhjust arvata,et järgmist kohtingut ei tule
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 11:13
Mina küll ei julge ja ei taha oma koju meest, kellega ainult siin kirja teel suhelnud ja pildi pealt näinud!
Parem jah see esmahindamine kuskil neutraalses kohas ära teha!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 15:05
jfjm: Et nagu need mehed siis on eos kindlad et järgmist kohtumist ei tule? Või aru ma ei saa Sel juhul muidugi hea kui luusermeestest sott selge, jääb mõttetu kohting ära. Samas aga kahju nendest kes ise põdema hakkavad ja kardavad korvi saamist, äkki kohtumisel osutuks just nemad ( või tema ) väljavalituks ja nii leitaks omale hea ( seksi ) sõbranna
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 19:48
Küllap neil on varasem kogemus.Kui oled juba mitu korda korvi saanud,hakkad kahtlema,et kas selline ülevaataja ültse midagi leida tahabki.Koduvisiidi korral on lootused suuremad.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 20:56
Võõra naise koju kutsumisega kaasneb teatud risk nagu uue autogagi. Kunagi ei tea, mis vead võivad välja lüüa ja päälegi ei ma julge võõrast majja võtta...hakkab sinder veel vargile.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 22:18
jfjm: Tuttav rääkis kord kus sai ka nii lambist kuskilt foorumist mingi kutiga kokku. Kutt polnud küll otseselt tema tüüpi kuid jutuga klappisid hästi. Üks õhtu saadi siis kokku ja just tuttava pool. Viimane arvas et veedavad lihtsalt meeldivalt aega ja paneb külalise diivanile magama. Tüüp oli aga jube pealetikkuv ja sebis end ikka perenaise kõrvale ja tollel oli tegu et ebameeldivat külalist korral hoida
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 22:20
naiivitar!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 22:25
joonestaja: No sellist jama ( vargus ) saavad siin ehk mõned pildita äsjaregistreerunud korraldada, inimene kes ikka pikemaaegselt ihas ja kelle nägu avalikult üleval vaevalt seda teeks.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 22:27
OYA: Seda minagi Tuttav luges seepeale sõnad peale et mitte mingil tingimusel otse koju vaid eelkõige neutraalsel pinnal esmakohtumine korraldada.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-22 23:47
Püüdsin ju ainult seletada miks kardetakse seda eelnevat ülevaatust
˅ näita rohkem ˅
2009-10-29 11:45
BarbWire siis kui sul playstation3 on tulen ma sulle heameelega külla
˅ näita rohkem ˅
2009-10-29 21:43
Davy... : Kahjuks seda pole seega loobume su lahkest pakkumisest
˅ näita rohkem ˅
2009-10-30 08:36
Elementaarne viisakus on see, et neti tutvus ei vii esimesel kohtumisel koju. Kodu on siiski midagi väga isikliku ja muuta see läbisõidu hooviks on väär. See pole ju siis enam kodu e. Sinu kindlus.
Koju kutskutakse ikka väga usalduslikud inimesed.
Eelistan siiski neotraalset keskonda.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 00:39
Aikega nõus. Siiski tekkis küsimus. Leidub ka vanemaid naisi kes soovivad tutvuda nooremate meestega. Paraku on viimastel aga pindadega probleem ehk siis kui inimene meeldib ja tekib omavaheline klapp ja soovitakse edasi minna, samas on teada et meespoolel pole rahalisi võimalusi et naine kuskile viia jne, et mis siis saab? Kus siis kohtumised aset leiaks?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 00:48
Meespool võib siis ema- isa käest raha küsida ja ongi probleem lahendatud.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 01:20
Kuskil 15 aastat tagasi käisin igal õhtul Harku järve ääres koera jooksutamas ja kui suved väljajätta,siis oli neid õhtuid,kui ei näinud ühtegi kahtlaselt kõikuvat autot väga vähe.Mõnikord oli neid lausa kümmekond.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-31 01:48
BarbWire, kuna ise olen veel küllaltki noor (19), tudeng ja otseselt tööl ei käi, siis vastasin sinu püstitatud küsimusele.

Kui nooremehel ei ole rahalisi võimalusi, siis tuleb kasutada "avalike teenuseid". Täpsemalt mõtlen siis näiteks jalutamist kusagil pargis või kõrvalises kohas. Teine asi on see, et kui noormehel on "vaba pinnaga" probleem, siis tuleks lihtsalt lühiajaline üüripind muretseda (hotell). Kui aga puuduvad rahaliseld võimalused selle jaoks, siis tuleb lihtsalt olukorraga leppida ja naispoolele ausalt ära rääkida, sest eeldan et siine naiskollektiiv siiski peab lugu ausatest inimestest.

Omast kohemuset võin rääkida seda, et üldjuhul olen uute tuttavatega esmakordselt kokku saanud õhtusel ajal kusagil avalikus aga kõrvalises kohas (üldjuhul Toomemäel), kus on hea ja rahulik vestelda. Samuti olen kokku saanud inimestega ka kusagil pubis/baaris. See, kui on kindel plaan keegi "koju viia", siis üldjuhul tuleb niipalju ikkagi likviidsust garanteerida, et tüdruk taksoga endajuurde viia ja hiljem taksoga koju saata. Minule vähemalt ei ole ükski taksojuhut ühtegi halba sõna ütlenud, kui annan talle mõned kupüürid ja ütlen "viige tüdruk sinna kuhu ta soovib".

Vanematelt raha küsimist mina ei poolda. Kui inimensel on käed võimelised tüdrukut kabistama, on need ka võimelised tööd tegema.

Ennem elukoha vahetust toimetasin põhiliselt õhtuti Tallinnas (vaba pinda tol hetkel otseselt ei omanud). Suhteliselt tavaline oli see, et noppisin tüdruku endale autopeale ja sõidutasin teda mööda linna ringi... Juhul kui asi hakkas "tõsisemaks" minema, tegime lihtsalt vahepeatuse kusagil suvalises parklas.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 08:52
Nu kohtumise koht oleneb väga palju mis see kohtumine endast sisaldab. Kas saame niisama kokku, et üldse tuttavaks saada reaalselt või on meil mingi konkreetsem kokkulepe.
Kunagi keegi küsis, et kas julgeksid külla minna. Einoh, kui juba mingi sisemine tõrge on ja kahtlus, siis ma loobun üldse igasugusest kohtumisest.
Mida ma kindlasti ei taha, on mingi autosex või nagu üks pakkus, et lähme kusagile põõsa alla. Kusjuures, ta pakkus eriti huvitavat asja. Et kuna tal autot pole ja minul autos voodikatteid ei vedele, siis et noh paneme enda riided alla. Küsisin, et aga mingi saun või hotell? See kurat maksab nii palju, oli vastus. Saun 200 kr/h on palju? Ausalt öeldes lugesin seda juttu nagu koomiksit.
Ühele, kes ka midagi pirises hindade kohta pakkusin, et ma anna talle 200 krooni, et Sõlest saab selle eest täispaketi juba ja neil naistel tõesti pole vahet kus kohas te asju ajate. Sain sõimata
Mul võib olla veidi ekslik arvamus aga mehed kes ainult tegelevad autosexiga, kus nagu väga vähe võimalusi on asju nauditavalt ajada, ongi sellised, et nikerdavad kuidagi akropaatiliselt ära ja kõik. Samuti, et kui mehel on kahju 200 kroonist, siis minul on kahju oma tema peale kulutatud ajast. Pealegi, neid kes teevad normaalseid pakkumisi on üsna palju. Nende seast valmine on juba omaette kunst. Nii jäävad minul küll need, kelllel probleemid kohaga lihtsalt vastuseta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 09:55
kui tegemist meeldiva inimesega siis kohtumiseks paiga leiab alati
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 21:54
Russalka ja "lunapark".
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 22:11
Mis teema sul parma selle Russalkaga ikkagi on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 23:25
tal on korter seal all, buumi ajal mingi maakler pakkus mulle ka aga ma ei võtnud vedu tookord, hiljem kuulsin , et keegi olla selle siiski ostnud ja juba soolasema hinnaga kui mulle algselt pakuti
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 23:30
aga teemasse ka, kas te lähete juba esimesel kohtumisel keppi tegema vä???
iseenesest mõista valin siukse neutraalse koha või siis, selle kuumaga kuskile randa.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 09:27
On kindlasti neid kes lähevad ja kohtutksegi ainult sexi pärast. Muu ei ole oluline. See on ikka suht see valem et, isegi kõige pipramast saab voodiloom kui õige inimene õigel ajal ette anda. Kaob kiiremini rajalt kui pudrukuul. Asi vist ongi selles õiges ajas ja inimeses.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 10:42
ja milline see õige aeg oleks, ovulutsioon, siis paneb naine ka nagu valimatult peaasi et saab?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 10:47
meeldiv muidugi kui kokku sobivad-aeg,koht ja partnerid. kes kohtub sexi soovil,kes sõpruse kes muul eesmärgil tähtis on leida endale meeldiv otsitav ja mitte unustada,et olla ka teisele inimesele meeldiv
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 14:31
jan - oota, kuni lisanduvad veel mingid aastad ja võib-olla sa siis suudad ka enda jaoks defineerida selle, mis see aeg on ja millal ta muutub "õigeks"
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 15:41
mina olen nüüd see vanem generatsioon...mina eelistan üldse mitte kohtuda....tänagi lükkasin kaks pakkumist tagasi.....ja kui tõesti kellegagi tekib mingi side, siis piisab tel. kõnest või veel paarist kirjast ja kindlasti ei pea ma siis mingit neutraalset pinda otsima, vaid julgesti kutsun koju - aga mina olen mina ja ma tõesti ei usu, et kohe sadisti või mõrtsukaga kokku juhtun ja kui juhtun, siis on nii saatusest määratud - inimesed saavad ikka õnnetul kombel vahel surma.....ja pole vaja neid jutte, et oma saatust saab ise määrata....saab küll, aga elada riskivabalt on ka igav....ja mul on tunne, et pätid just nii väga koju ei kipu, vaid ikka aus inimene julgeb sellisele kutsele või pakkumisele vastata ja just nimelt - minu kodu on minu kindlus - kodus tunnengi end turvaliselt - kohvikust koju minnes võivad ohud suuremad olla......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 19:07
kle aga sa oledki äkki juba pool elust tagasi lükanud meeste pakkumisi, kohtingule algul ei julgend minna ja nüüd mõtled, et ah enam ei viitsigi, siiamaani niisama läbi saanud saan edaspidigi, kle sa oled see riigikogu esinummer, see ergma ene ehk?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 19:45
jan, ma üle poole enda elust lükanud meeste pakkumisi tagasi - mulle piisas ühest täkust küll - ega siis kehva täkku peeta
nu ergma nii äge eit küll pole, kui mina olen - palun ära solva
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 21:28
Russalka on hea koht. Neutraalne
Eile näiteks otsisin meeleheitlikul tkohta kus keelekat teha. Lõpuks lasnamäe pangapeal (laululava kohal) sai asi ära aetud. Miilitsaonud muidugi otsustasid, et nad peavad just seal patrullima aga õnneks nad kampa tulla ei tahtnud. Nii, et läks hästi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 11:10
Tallinas käivad veel miilitsad patrullimas?
˅ näita rohkem ˅
1
2