Foorum
1
2
2010-07-18 11:50
Jah. Miks ma nii ütlesin, selleks on oma põhjus.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:49
jan28: Ei olene ovulatsioonist kuigi ei saa väita et siis isuke suurem poleks Kuid ka siis teed valikuid mitte ei võta huupi. Esimesel korral ei pruugi seksini asi jõuda kuid võib ka vabalt juhul kui selleks on eelnev kokkulepe tehtud. Näit. tutvud inimesega virtuaalselt, oled temast pilte näinud, suhtlus ja soovid klapivad. Teie eesmärgiks on seksisuhe. Lepitegi esmakohtumise kokku. Kui ka reaalselt on külgetõmmet siis nii ta lähebki. Kui esimene kord on muljetavaldav siis kohtute ka edaspidi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 14:20
parma-kas hea oli keelekat teha või et miilitsaonud kampa ei löönud grupivärki pelgad siis proovi ära
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 16:45
kui saada kokku kohvikus, jääb see kohtumine raudselt viimaseks. Ja suhtlemisel saab ka lõpp üsna kähku peale
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 17:34
meeldiva inimesega kindlasti ei jää viimaseks kohtumiseks muidugi kui tegu tummaga pole
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 17:59
niipalju kui olen kohtunud, kohvik on dead end, pole mingit vahet kas inimene on meeldiv või ei
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 19:00
mikhan - kuidas see dead on? te ei saa rahulikult suhelda seal v? vs on naistel huvid teised olnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 19:07
Kas pole mitte nii, et igasugune kohtumine jääb viimaseks kui teine poole ei vasta ootustele. Olgu see kohvik või võsas. Seetõttu ma ei usu, et kohvikus kohtumine on mingi selge märk sellest, asi ei jõua kusagile.
Mul on elus piisavalt erinevaid kohtumisi. Ei saa mina küll väita, et kohvik on suhtlemise finaal. Pigem võin väita, et need vähesed autokohtingud mis mul elus on olnud on kõik esimeseks ja viimaseks jäänud. Mul vähemalt hetkel ei meenu ühtegi inimest, kellega oleks peale seda veel kokku saanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:12
vastastikune meeldivus annab kindlama tunde edaspidiseks kohtud kohvikus või võsas,,,kui ikka teine on teisele vastuvõetamatu,,, poe kas kirikusse,kõrtsi aga teema edasi ei lähe ja järgmist kohtumist ei tule mina isiklikult enda aega kohtumiseks ebameeldivate peale ei raiska.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:20
see on minul nii, teistel võibki teisiti olla. igatahes käid seal ära, ütled tere, larbid miski mõtetu kohvi sisse, ja oledki ära näinud, kuulnud jne, üks etapp sellega lõpetatud, lahtisi otsi pole kust edasi minna, mingit erilist elamust ka kohvikust ei jää, mida meenutada ja thats it.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:39
mikhan, asi on suhtumises.
Su jutt on nii tülpinud inimese jutt. Usu mind, see sisemine tülpimus kumab reaalis eriti hästi välja. Parem võta aeg maha ja tegele tutvustega siis kui suudad positiivselt asju jälle näha. Siis ei tundu kohvi nautimine meeldivas seltskonnas ka lürpimisena.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:41
mikhan-kas mingi viga siis kuskilt annab tunda võta siis kohvi asemel miskit muud,,,,, ja kindel asi edeneb
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 20:44
Mina nii küll väita ei saa et kuskil kohvikus esimene kohtumine kohe viimaseks jääks No sain isegi siit ühega kokku. Pilte olin näinud, messengeris suhelnud, näinud teda läbi web - cami jne. Mulle ta meeldis. Numbrid vahetatud, leppisime kohtumise avalikku kohta. See oli minu tingimus sest olgugi mis nähtud, reaalne on ikkagi reaalne. Üks asi oli tema meeldivus mulle, teine aga kuidas mina talle tundun, ega siis ainuld naised valikuid tee Saimegi kokku, ajasime juttu. Minu jaoks oli selge et see inimene on see mida ma vajan. Saime samal õhtul uuesti kokku, siis juba privaatsemal pinnal
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 21:03
NSM ja BarbWire-hea ,et ikka siin teemas ka positiivsust leiab meeldiv teada,sest ise kohtunud mitme noormehega ja ühe neiuga IHA ´kaudu suhtlemise põhjal ja ka esimesed korrad väga meeldivad kohtumised kohvikutes,baarides. suhtleme edasi.ma ei tea,kuid arvan ,,,,, paraku ebameeldivuste taga ikka inimene ise oma olemisega.peaks vast endasse rohkem vaatama ja siis alles teistesse.olgem positiivsemad ja mitte liialt tülpinud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 21:19
Üldjoontes eeldatakse esmakohtumist naisterahva koju, millest aru ei saa. Et kas siis mõeldakse et kui naisterahvas reaalse kohtumise kasuks otsustab et siis on kohe seks garanteeritud? Ega ikka pole küll Vahet pole kus sinuga kohtutakse, kui miski ei meeldi, jääb ikkagi ära. Esmakohtumine võiks ikkagi avalikus kohas aset leida, mulle need pargikohtumised ja jalutamised ei meeldi, mugavam on kohvilaua taga pisut juttu ajada ning jõuda selgusele kas vastaspool pakub pinget või ei, on edasisel suhtlusel jumet või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 21:35
BarbWire-baare ja kohvikuid leidub küllaga kus esmane kohtumine teoks teha. suurim rumalus on tundmatut inimest koju kutsuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 21:52
Seda minagi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 23:46
Risto: Keelekat oli hea teha. Kuigi kael natuke kange. (autos pole mugav) A miilitsaonude kampa löömisest ei teagi, kas oleks hea olnud või mitte.
Grupivärk tehtud. Oli ka hea.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:07
parma-oled tubli
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:13
Tubliparma, kas seletaksid suts lahti grupivärki, mulle tundub, et meestel hullult isutab selle järele aga tundub ka, et naistel ja meestel on veits erinevad arusaamad/soovid grupikast , mehed justkui kipuvad eeldama, et neid tuleks kõikvõimalikul viisil taevasse viia aga mitte et naisedki tuleks pilve peale sõidutada
Lükka ümber
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:20
No oleneb kuidas see grupivärk on orgunnitud. Näiteks oma kogemusest. Põrutasime kahekesi naist kordamööda. Ikka eest ja takka ja korraga ka. Naine oli rohkem kui rahul.
Teine koegmus. Kahe naisega. Naised tegivad omavahel 69 ja mina siis käisin ümbe nende ja muudkui aga panin nii ühele kui teisele.
Kolmas kogemus. Mina pidin kõvaga voodipeal istuma ja siis mees ja naine kordamööda imesid. Vahepeal naine istus otsa, keppisime ja mees imes edasi.
Neljas. Mina põrutasin naist ja mees põrutas mind.
Nii et igati tehtud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:30
Aa, et kolm on siis juba grupp, siis on jah igati tehtud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:34
No oleneb jah mitmest see grupp hakkab. Mina loen kolme grupiks. Sinul hakkab ta kümmnest näiteks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:45
seda ma uuringi, kuis mehad asjast aru saavad, kolm olla seltskond ja ei tohiks vist eriti keeruline olla, aga edasi? 4, 5, 6, 7 - pole kogemusi jagada?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:47
Kahjuks ei ole "karikakart" ega "rivi" teinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:53
Kahjuks? Et siis ikka pole igati grupikat tehtud (ma küll ei tea, mis on karikakar ja rivi ja kui palju mis soost rahvast selleks olema peaks, aga vahet pole vist )
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:56
Kahjuks jah. Eestis ei leia vast niipalju osatäitjaid. Kui sa ei tea mis need tähendavad, siis saan aru et sinagi pole seda teinud.
Sisuliselt nimetatakse seda sinu grupikat orgiaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:15
kutsusin ujuma-see ka õnnestus.ega ma kohe muud soovigi!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:50
parma-osatäitjaid leiab,kuid peaosa tahad ju endale ikka jätta,,, egas sa seda lisettile anna kiisuoma-tubli
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 17:31
mis Sa arvad, et ma jään midagi ootama või lunima....pole asja, mida inimene siin ilmas ei saa, kui ta väga tahab....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 17:57
lisett-ei ole alati nii. tahtsin eile meest kuid sain mehe koos naisega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 18:01
nu aga mehe ikkagi said ja ju Sa siis nii väga ei tahtnud....
˅ näita rohkem ˅
2020-04-09 00:21
Küsimus oli naistele
˅ näita rohkem ˅
1
2