Foorum
2011-02-02 20:40
Siin on hulgi teemasid sponsorit otsivatest naistest ja et kõik pallid mitte ühte väravasse ei lendaks,küsingi teie arvamust teise osapoole kohta
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 23:08
täielik raha tuulde loopimine,.... kui seda pappi tõesti nii palju on, annetagu lastekodule või loomade varjupaigale, vähemalt asjaette läinud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 06:21
Ma siin postkasti raha pakujatele olen ikka andnud võimaluse liiksest rahast vabanemiseks et, ma saadan oma kontonumbri et, no hakka selle pisku pärast rabelema veel. Mõttetu vaev ja energia kulu.
Kadunud nad kohe, kahju koos selle sendihunnikuga.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 09:09
Raha eest seksi küsimine pole ju sponsorlus!??
Aga seksi eest raha pakkumisi tuleb iga päev postkasti! Kui hakkad siis teemat arendama, tuleb lõpuks välja, et pakkuja ongi mingi ajukääbik, kellel tõsised probleemid seksisaamisega ja üldse suhtlemisega!
Ja siin foorumis kui loed neid nutvaid noori eesti mehi, kes raha on maksnud ja weebi pole saanud, siis ma küsin otse: MIS KURAT ON SUL VIGA, NOOR EESTI MEES???
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 09:11
Tänahommikune esimene kiri (autori jätan enda teada!):
tere! armsake. mul oleks pakkuda kõneaega erinevatele kõnekaartidele. ja solle reiti. jätkub vaid kiirematele kui on soovi jäta oma msn ja räägin lähemalt. kui jõuame kokkuleppele on mul võimalik ka kord kuus olla rahaliselt toeks umbes 300-400euroga . ootan vastukaja
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 03:27
Irf apelsin... Nii head leidu mul veel ei olegi

Aga jah - üldiselt see raha pakkumine ka meeste poolt liiga kergelt tuleb - pole siis ime, et prostituudid siia ka arvatavasti kõik kenad kontod teinud ja aitavad neid noori eesti mehi hädast välja... Enda postkasti vaadates tundub, et süütusest lahtisaamine on tänapäeval kuidagi väga keeruliseks meeste jaoks läinud
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 09:05
Pakkumine oli hea jah! Aga kui kirjutasin ja küsisin, et mis ta selle eest vastu tahab, siis oli kadunud!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 09:14
Ju sa ei olnud siis piisavalt kiire
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 09:33
Pakkumisega on kah nii, et...pakud vähe, naerdakse välja...pakud palju, jääb hinge kriipima Aga mis oleks, kui VAHETAKS
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 10:47
tere,

sooviksin su perset lakkuda ja selle eest maksta. kas oleksid huvitatud?
Siis tänahommikune pakkumine 24 a noormehelt, kes oma pikas ankeedis kirjutab pikalt, kuidas ta raha eest seksimist põlgab!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 10:49
Ja nüüd siis tema vastus minu eitavale vastusele:
selge, järelikult oled huvitatud, aga Sind takistavad detailid nagu näiteks keelekasutus ja pseudoinformatsioon suvalisel internetiankeedil
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 10:58
See pole just teemasse otseselt aga...Apelsin, ma lugesin esimest lauset ja reaktsioon oli ...Pidin lausa toolilt kukkuma...Apelsin ja tahab minu ......
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 11:02
apelsin sai minust ette. sain ka sama pakkumise „sooviksin su perset lakkuda ja selle eest maksta. kas oleksid huvitatud?“
et siis selline tegevus kuulub ka sponsorluse alla? huvitavaid soove on vahel.

mulle pakub tegelikult rohkem huvi see, mille alusel mehed neid sponoseeritavaid naisi endale valivad. et kas on mingid kriteeriumid ka, millele nad enne vastama peavad.
seni on selline mulje, et võetakse valimatult ette ja kas sa tahad neilt midagi või mitte – sulle hakatakse raha pakkuma. sa arvad, et ta on nt tutvunud sinu ankeediga ja saanud sealt vastuse, aga ei.. see ei huvita neid, sest neil on raha ja sina oled naine - seega tahad ka raha. vist on selline suhtumine siin.
mina olen saanud aru, et nende raha ja seksi tahtmise/ pakkumiste vahel on teatav seos olemas. tegutsemine on sama juhuslik ega tundu alluvat enam loogikale. samas tahetakse mingit loogilisust naistelt.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 11:23
Utha...Võrdleksin sellist tegutsemist kalapüügiga. Visates konksu otsa pandud ussikese vette, mõlgub mõttes priske havipurakas. Istud ja istud, lootus hakkab kaduma ja oled nõus ka ogalikuga, peaasi et on mida koju kassile viia
Raha pakkumine aga tuleneb vast sellest, et üldine hoiak on sedalaadne "kõigel/kõigil on hind" ja tasuta lõunaid ei ole.
Et kiirendada "protsessi", varjata oma oskamatust suhelda, pakutaksegi raha, sest ihuhädad vajavad leevendust.

See oli minu arvamus ega pretendeeri absoluutsele tõele.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 12:18
Nüüd peaks hoiatuste rubriiki panema kõik need mehed, kes on mulle raha pakkunud, ja siis kadunud! Koos rahaga!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 12:30
Apelsin...Siinkohal võrdleksin Sinu korvamatut kaotust loteriiga. Kui ei võida, siis pole ju mõtet kurvastada, sest polnud seda raha ennem, ega ole ka nüüd aga kui võidad, siis on rõõm mäekõrgune
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 23:44
seeon kui lollile raha kätte annad.ja midagi muud rahaga ei oska teha,kui prostidele viia.ju talle meeldibki vist konveier,sest ise vist töötabki kuskilsaeveskis selle nimel,et palgapäeval oma kopikatega laiata
˅ näita rohkem ˅
2011-02-04 23:46
seeon kui lollile raha kätte annad.ja midagi muud rahaga ei oska teha,kui prostidele viia.ju talle meeldibki vist konveier,sest ise vist töötabki kuskilsaeveskis selle nimel,et palgapäeval oma kopikatega laiata
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 23:27
aikon - nõustun sinuga, sama arvasin minagi
˅ näita rohkem ˅
2011-03-16 22:02
Ega siis mees alati otse raha paku. Kui keskeakriisis jõukas meees sebib endale tibist armukese, kellele ostab (üürib) kesklinna korteri, lisaks kabriolett ja puhkused soojale maale, siis see on ju sama moodi raha eest naise ostmine. Mees maksab ja naine kasutab seda võimalust ära. Win-win. Põhiseadus ei keela raha kulutada ilusate asjade pääle ;-)
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 11:34
Aga kui seesama mees hoopis abielluks selle noore kaunitariga,kas siis ei teki küsimust,et äkki ta ostis endale naise?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 14:06
Naistel paistab ikka mingi vaimustus nende kirjateel raha pakkumiste peale tulema Keegi võiks ju kirjutada ikka kui suured summad tegelt.meeste poolt laekuvad.Ei usu,et kõik nagu siin aru saan ,rahast ära ütlevad?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 14:09
Elmar,ega laekumisi saa kuulutada,maksuamet tuleb kaela
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 07:20
Jah on inimesi kes peavad küsima sest muidu ei saa ja on inimesi kes peavad küsima sest muidu ei anna. Normaalne oleks aga see, et inimene mõistaks, et tasuta lõunaid ei ole olemas. Isegi mitte abielus või kooselus ikka tuleb maksta maksevahend on ehk teine vahel aga maksta tuleb. Maksmine tuleb aga maksjale meeldivaks teha ehk panna ta tegema seda mida vajad nii, et ta seda teha tahaks.
Viga tehakse pakumisel ja küsimisel alati ei saa otse põrutada vahel see tähendab praktiliselt alati tuleb söök teha söödavaks ja näljane neelab söögi mõtlemata alla.
Mees ju vajab kaunist kaaslast voodisse. Kas tõesti on siin mehi kes arvavad, et see ilu on tasuta saadud? Ma ei tea ühtegi juuksurit kes töötaks tasuta. Poes pesu ostes ei anta seda tasuta. Kosmeetik ei tööta tasuta. Treening saalid ei teeninda tasuta. Kõik see maksab. Miks peaks naine seda ilu ja kaunidust andma mehele tasuta nautida? Mõtle mees millega sa seda tõsist kulutust sulle suudad tasuda? Sexiga mis kestab 20min. No vabandage nii lolle naisi ehk ikka ei ole olemas. Või on??
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:18
Aike,me tulime ju sellisest ühiskonnast,kus seks ei olnud tasuline ja eks see ole veel praegugi mõtlemises kinni paljudel.
Teiseks ka kerjamine oli seadusega keelatud,praegu kerja palju tahad Ja need eelpool nimetatud tööd on küll tasulised ja tuleb maksta aga nad maksavad ka riigile makse nende tööde või teenuste pealt ning kui ei maksa on ju pahandused kaelas.Ametlikkke seksiostu kohti vist kuuldavasti pole veel meil
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 08:50
no aga milles probleem? legaliseerime siis seksi ostmise ja ongi korras asjad. või kas on ikka?

elmar- miks sind kogu aeg need summad huvitavad? et vaimustus või? no ei tea, ehk kellelgi ongi vaimustav, aga tegelikult on see
raha enda ees suhtlema tulemine tülgastust tekitav.
ja tead, kui tahad uurida, mida naised "saavad", siis ma soovitan sul teha siia nt konto ja olla natuke naine. saad proovida, mida mehed siis teevad ja kohe on vastused ka olemas. naised ise ehk ei taha siia öelda. tegelikult on siin ju räägitud ka nendes pakkumistest, isegi numbrites.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:26
Utha,ma ei hakka oma ajurakke raiskama,et sinu ajuke tööle saaks...teiseks küsimus polnud mõeldud sullegi ja paistab kolmandaks,et sulle vist keegi raha ei pakkugi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 09:41
elamar, sa ei peagi seda tegema. hoia need endale. muidu tuleb midagi sul puudu ja mina olen süüdlane.

see, kas mulle raha pakutakse või mitte, pole siin oluline praegu. muidugi on seda tehtud, aga see pole teema, mis minus vaimustust tekitaks. pigem nagu vihastab vms. või tahad teada kui palju ma "saan"?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 14:47
Ma ei tea mis ühiskonnas Sina elmar tulnud oled aga selles ühiskonnast kust mina tulen ja tundub, et elan ka tänaseni ja jään elama on sex olnud ja jääb tasuliseks.
Kui paljud seda tunnistavad, mõistavad ja tunnistada suudavad on ise küsimus. Isegi oma kalli kaasa sexi eest pead sa maksma ja oh imet oluliselt rohkem ja kauem kui üheöö teenuse ostjad. Need viimased tulevad oluliselt odavamalt toime. Kindel tax ja next.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 15:11
Aike, sa pingutad vist veitsa üle. See, et naised palju raha enda välimusse investeerivad, on tegelikult naiste endi tekitatud probleem. Meestele pole see tihti üldse nii oluline. Naine ise tahab lihtsalt enda kaubandusliku väärtust tõsta. Kuigi normaalses perekonnas toimib naturaalmajandus, on hea seks õiglane tasu hea seksi eest ja ei miskit enamat.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 16:59
Vata see näitab kui erinevates maailmades me elame. Meie arusaamad erinevad teineteisest nagu öö ja päev.
Muide mis see normaalne perekond on? Usun, et ka selles on eriarvamus. Naturalist.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 18:02
Aike,ära aja pada,mis seksi maksmisest saab abielus juttu olla.Mul abielu sama pikka kui su vanus varsti ja kui ma oleks pidanud kogu seksi tervikuna naisele kinni maksma,kas või kaudselt oleks ma olnud ammu kodutu kusagil Koplis.Vot praegu ma võiks tõesti seda luksust lubada kasvõi elu lõpuni,sest teades ,et ma olen seda seksi terve elu tasuta saanud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 18:51
Aike, ära jäta endast muljet, nagu sa poleks kunagi seksi nautinud. Kui sa naudid seksi, siis sa ei mõtle sellele, mida see sulle sisse toob. Vastupidi, sa oled nõus naudingu eest pealemaksma. Ja see ei sõltu sellest millises maailmas sa elad.
Ainult krooniliselt rahuldamata abielunaised loobuvad seksist siis kui leiavad, et mees pole seda ärateeninud.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 19:28
Ma võin siin jäta selle mulje millise soovin. Ära muretse kullake minu mulje pärast. Ma tulen sellega vabalt toime.

Jah kes tunnistab ja suudab mõista ja asju näha nii nagu see on tegelikult, kes pistab pea liiva alla ja väidab, et ei maksa. Kas sellega peab nüüd avalikult uhukustama ja oma koisust näitama on ise asi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 19:43
Siin kohapeal tuleb küll nõustuda ifjm-ga,kui üldse maksta siis küll mitte seksi eest vaid naudingu eest,mis kaasneb koos seksiga
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 19:52
No kooneriks pole mind siiani veel keegi pidanud ja mulle meeldib kingitusi teha. Ja kingituse eest vastu midagi ei nõuta.Kui kingitus meeldis siis võib ju vastukingi teha,aga kohustust ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 08:26
Ma kui naine pole kah ühelegi koile öelnud, et ta koi on. Ma lihtsalt eemaldun.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 09:19
Enamus mehi on maksumehed kui naise kohtama kutsuvad.Eks see kui koi keegi on ,selgub ikka koos-või abielus.Ka töötav naine mehega kooselus, maksab osa perekulutusi ka naine kinni ning pole veel kuulnud,et mees peaks lisa teenima,et oma mammi käest seksi saada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 09:19
Ega see, et ma seksi eest pole nõus maksma, ei tähenda veel et ma kooner oleks. Ma lihtsalt austan naisi liiga palju, et neid mitte panna tegema seda mida nad tegelikult teha ei taha. Nüüd võib muidugi öelda, et mitte ükski teenindaja, olgu ta siis kas müüja, koristaja või massöör... , ei tee enda tööd sellepärast,et tahab seda teha.Aga seksida normaalne inimene ju tahab, peab vaid olema õige partner. Miks peaksin ma ostma teenust mida ma ei vaja? See on nagu maksaks inimesele selle eest, et ta mult naeratades kingituse vastu võtaks ja pärast selle esimesse ettejuhtuvasse prügikasti viskaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 09:30
ifjm,ära tunne end puudutanu,et sa seksi eest raha ei maksa.See ikka väike seltskond,kes seda teenust ostavad,enamus inimesi ikka saab seda tasuta ega tunne huvigi selle maksmise vastu
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 18:34
aga miks peaks kedagi häirima kellegi tegevus? kui inimene ise sponsorlusega ei tegele ei tohiks halvustada neid kellel see tegevus tundub olema loomulik.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 18:54
Tubli härrased!!
Ma naeran üle pika aja laginal.
Kõik nii tegijad kolmekesi aastast 65.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 19:16
Aike,kas kahtled olemegi tegijad
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 19:51
Risto, said valesti aru, ma ei arvustanud sind
˅ näita rohkem ˅
2020-07-16 22:00
Vahi vanameest, sulle meeldib ka kingitusi teha.
˅ näita rohkem ˅