Foorum
2024-04-03 22:34
Lugedes siinset mees-naist kuulutuste rubriiki jääb mulje, et igal endast lugupidaval mehel peab olema ka salasuhe.
Naisena leian, et iga endast lugupidav naine ei taha olla kellegi salasuhe.
Kas kinnitate või lükkate ümber?

Täitsa põnev oleks teada statistikat, kui paljud nendest väga paljudest armukese otsijatest selle siit ka leiavad...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-03 23:47
Kõik ei taha oma suhteid avalikkuse ees hoida lihtsalt. Ants Rootslane ju ka on siiani olnud "salasuhetes", millest avalikkus ei tea.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 00:10
Statistikat mul ei ole aga paljudel kellel ptofiilis kirjutatud üksik või ei ole abielus tegelikult naine olemas
Mõned tegelased arvavad et kui abielutunnistust ei ole siis nad on vabad ja seda ei pea kuskil mainima
Isiklikult mina nagu ei soovi armuke olla aga kidlasti leidub neid kes on nõus , eriti kui neid nn sponsoreeritakse
Ja kui inimesed on vabad siis mingi salasuhe ei ole vajalik
˅ näita rohkem ˅
2024-04-04 01:13
Varbadliivas
2024-04-03 22:34
""Lugedes siinset mees-naist kuulutuste rubriiki jääb mulje, et igal endast lugupidaval mehel peab olema ka salasuhe.""

-----------------------------
lükkan ümber. Juba hulgateooriaviga on sees. Kõik sõltub ju sellest et kus kohas ringi käid ja vaatad.
Kui võtta selle aluseks et vaatad vaid kuulutajaid, siis on kõrgem protsent neid "salasuhte otsijaid" .
Kui võtta kogu siinne liikmeskond aluseks, siis on see "salasuhte otsijate " protsent palju väiksem,
ning veel väiksem kui kaasata ka meesterahvad kes ei sitsi siin.

Kõik sõltub et kas on uut liha ent mu suhtumine on et kes siis sellist asja koju toob mis peost ära lendab? Ükstapuha et kui odav või kallis linnuke.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 08:38
Riina1234, tänapäeval ei pea enam olema abielus, kui elad kellegagi koos
Siin suhtestaatuse kohta rohkem midagi ei küsita, edaspidine on juba, kas tutvud üksi või paarina.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 22:37
vastab tõele misterjotil on ka tegelikult teine vanamees kodus olemas.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 23:04
Seda me kahtlustasime siin kõik
˅ näita rohkem ˅
2024-04-29 13:14
Mulle tundub, et seda ringitõmbamist on niipalju normaliseeritud, et traditsiooniline monogaamne suhe on iseenesest huvitavaks väljakutseks muutunud.
˅ näita rohkem ˅