Foorum
2021-08-18 12:38
Siia nimed , teab kelle kirju eirata, algatab vestlust on ilgelt huvitatud ja kui siis lõpuks oled nõus kohtuma siis laseb lihtsalt üle.. Ma ei saa aru milleks selline aja raiskamine? Saavad vist seal ekraani taga mingi omamoodi rahuluse minu nimekiri tuleb ikka väga pikk.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-18 17:55
no siit foorumist võib palju lugeda, et naistega on täpselt sama teema ehk siis üks huiamine käib kogu aeg mõlemate poolt, seega võiks üle poole iha klientidest siia kirja panna.......
˅ näita rohkem ˅
2021-08-18 18:22
Selleks, et ihas edukas olla ei tohi siinset elu liiga tõsiselt võtta. Need, kes sellest aru on saanud, on ka piisavalt targad eraldamaks teri sõkaldest.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-18 21:01
Pakuks mõned põhjused

1. Naine ei luba
2. Lihtsalt ei julge
3. Eesmärk oligi pisut aega viita ja torpeedot poleerida
4. Pildid ja tegelikkus ei lähe kokku
5. Vanus tegelikult 15 aastat väiksem või suurem
6. Üldse kõik andmed on ja jutud on pastakast imetud

See ei ole siin kindlasti ainult meeste viga. Mul on olnud ka mõni kirjavahetus, kus teiselt poolt tuleb huvi kohtuda. Ja siis on vaikus.
˅ näita rohkem ˅
2021-08-31 11:38
jfjm äkki annad paar õpetusõna kuidas siis oma aega ja närve mitte kulutada, kuidagi tüütuks muutub juba.
˅ näita rohkem ˅
2021-09-01 21:59
Palju kisa vähe villa, nagu öeldakse.
˅ näita rohkem ˅
2021-09-02 08:04
Maria, kuna mehed tahavad kohe ja naistel postkast kirju täis siis nii mõnigi aus mees lageb välja kuna ta ei suuda oodata millal naine otsusele jõuab kellega kohtuda
˅ näita rohkem ˅
2021-09-02 22:13
Marica. Pane paar pauku hoiatustesse ja need munnipoleerijad jätavad su rahule. lihtne
˅ näita rohkem ˅
2021-09-04 00:52
oh teid litse.oleks mul teie mured
˅ näita rohkem ˅
2021-09-04 09:25
tavaliselt soovitab to violiina ikka vägistamissüüdistused esitada miks nüüd ainul paar pauku hoiatusi
˅ näita rohkem ˅
2021-09-06 23:06
ma olen viiuliinat vägistanud
˅ näita rohkem ˅
2021-09-07 22:22
Siin on nad tõesti jutupaunikud reaalselt juba nii kergelt lolli ei mängita
˅ näita rohkem ˅
2021-09-14 15:17
Kurb on seda seltskonda üleüldiselt siin vaadata, enamus on ainult saama peal väljas, siis tulevad need kes tahavad kingitusi, kuigi pole veel jõulud ja siis on lihtsalt igasugu pervod, pmst siit leida kedagi kellega lihtsalt aega veeta koos kvaliteet aega, selliseid on aga üksikud, enamus ikka omakasu ja saama peal, jube haige koht see iha ikka küll, mis puudutab kokku saamist ja kellegi mitte kohale ilmumist, siis siin on väga palju neid kes puhuvad jutu mulle.
Ja nendest naistes ma ei saa vabsee aru, kes kingitust ei saa ei viitsi liigutadagi, mehepojad peaks ka panema endale profiili kirja, et ei kohtu ennem naisega, kui too on teinud ülekanne a-la 100-500€
Et saaks siis sinule, kui naisele anda sealt pool, ma ei oleks elu sees, uskunud, et Eestis elavad naised müüvad endeid, kui litse, see kingituse küsimine on ümber nurga jutt, kurb kurb kurb
Vähe on neid siin, keda need kingitused ei huvita, mind kah ei huvita need, mina hindan inimest isiklikult mitte tema rahakotti, siit ma ma vist täiesti tavalist naist ei leia, kõik vaid litsid, libud ja pervod, hinnasildid endile kaela riputanud nagu poes mannekeenid 😀😀😀
˅ näita rohkem ˅
2021-09-18 09:52
Mõlema poole pealt on neid musti lambaid ikka, meeste seas ilmseglelt rohkem, aga üsna masendav on naiste suunast ka seda näha, et algselt ollakse täiega huvitatud ja mingil hetkel läheb ikka isu üle. Aga eks kõigiga ei saagi klikki tekkida, kui naistel sadu kirju postkasti hetkega kukub.
Üha raskem on siin muidugi neid viisakaid ja korralikke inimesi välja selektreerida, kes reaalselt on ka huvitatud suhtlusest, mitte niisama tühisest ajaviitest,mis lõppeb kolmanda sisutühja kirja juures
Igatahes ma väga loodan, et iha.ee suudab mingil hetkel need labased igapäevakingituste lunijad ja vemblavellod oma nurka suruda ja teistele puhtama ja asjalikuma keskkonna luua ja eks üritab ise ka sellele kaasa aidata, et niisama tühja loba ei aja
˅ näita rohkem ˅
2021-10-01 16:36
teema veidrus on see,et kui naine juba suhtleb mehega, siis mees peab alati nõus ja valmis olema, ainult naine võib mehele ära öelda. mehel ei olegi midagi kaasa arvata, äkki naine oli igav ja suhtlemine ongi selleks, et selgeks saada kas tasub kohtuda või mitte. muide naistel ongi see aja raiskamine elu küsimus, isegi kui elab mehega 10 aastat koos ja on suhte ajuigavaks elanud ja mees leidis parema, siis naine raiskas oma elu mehele nii ei saagi kunagi õnnelik olla, kui alati jääb õnnest midagi puudu
˅ näita rohkem ˅
2021-10-09 17:11
millisena seda asjalikumat ja "puhtamat" keskkonda siis ideaalis kujutletakse?
et sait hakkaks reguleerima, kes kellega ja mis tingimustel kohtub? no see on ja jääb siiski täiskasvanud inimeste endi otsustada....
kui keegi kuskile "nurka suruda", ega siis need nn tavalised naised kõigile soovijatele ikka suudaks ega viitsiks tasuta intiimsust jagada.
valitakse ikka enda jaoks üks või kaks parimat välja ja ülejäänud mehepojad jäävad kuivale.....või siirduvad teenust ostma
˅ näita rohkem ˅
2021-10-09 18:27
paluks tõestust väitele nagu ma oleks muhedale trollile midagi pakkunud või peale surunud?
vastasel korral on tegemist laimuga.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-09 22:53
Minu nokut tahad ka ise ütlesid
˅ näita rohkem ˅
2021-10-10 12:48
mammi virussa, isegi kui su närtsinud kliitor imeväel peeniseks muutuks, siis mind prussaka IQ-ga isendid ei eruta........
nii et oma valesid esita edaspidi seksuaalfantaasiate rubriigis, eks.
˅ näita rohkem ˅
2021-10-16 08:31
sina capi kirjutad, et kõik on laim mis sinust kirjutakse. aga mis sina kirjutas on tõsi siis ja kõike tead kus vanglas on keegi istund.olid veravate taga ja ootasid nikku või????
˅ näita rohkem ˅
2022-01-26 08:09
Wait a minute.. prostituut müüb ennast ja seab lisaklausli, et kõigepealt tuleb meelitada ja keelitada, et ta kiisu märjaks saada?
˅ näita rohkem ˅
2022-01-26 22:42
Caprit tuleb silitada kintsu kui ta munut imeb ja mudib ja siis sõrmed talle sisse lükata talle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2022-01-27 02:19
mammi virussale tuleb strapon sügavale peppu sisestada, talle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2022-01-27 12:16
Sa caprichosa teed poisile anaalnoomituse
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 11:15
Capi tahab kurku spermi saada
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 18:31
kuule koosa, äkki viitsiksid korraks kokku saada, vaataks üle mis kuradi monstrum sa oled, tundud üks rosina aju olevat. kahju sinu lastelastest, surevad häbisse oma vanavanaema pärast
˅ näita rohkem ˅
2022-01-30 20:31
Mis haiget juttu sa ajad...varahommik
Lehm vaata tõele näkku
˅ näita rohkem ˅
2022-01-31 13:43
vanaproua virussa jälle oma fantaasiaid jagamas, nii nunnu
loodetavasti see pisut leevendab tema peeniste defitsiidist tingitud pidevat masendust
˅ näita rohkem ˅
2023-01-09 18:00
2 lk jagu postitusi, aga mitte ühtegi vastust
Saan aru, et ülelaskjaid siis ikkagi pole
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 14:49
Mõlemad osapooled on tegelikult süüdi, nii pakkuja kui ka tarbija. Ühest vastust sellele tegelikult polegi.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 16:03
Aga teema algataja on ju rahamaias. Selge see et "kohtumine" mida tähendab ta jaoks (vaadates et mis ta profiili kokku on pannud).

Sellistel vajagi nahk üle kõrvade tõmmata. Kaua nad ikka turundavad end siin.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-24 21:48
Kuulutustes naine-meest on ülepakkumine ja osad pakkujad jäävad paratamatult ilma või satuvad kliendi otsa kel päriselt polegi huvi.
Siis ongi pettumus ja teiste süüdistamine enda hädades. Vahest tundub, et väga paljud tahavad kätt proovida kingirallis, ka paarid jne.
Nagu ikka jäävad ainult need kellel on annet selle ala peale. Kindlasti ei ole see nii lihtne, kui tundub.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-12 11:15
Nii tore, et meil selline vahva sait eksisteerib, kus karvased ja sulelised tulevad kokku ja teevad nalja... Ma pole ammu nii südamest naernud ja ei mäleta isegi mis teema pidi olema siin... aitäh!
˅ näita rohkem ˅
2023-10-12 22:59
Keegi rääkis siin munni poleerimisest vist
˅ näita rohkem ˅
2023-10-12 23:35
Kes koera saba ikka muu kergitab, kui koer ise.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-15 00:10
Munni kergitab vererõhk
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 12:30
Kuidas seda nüüd viisakalt seletada?
Lasi su üle - pissis su peale.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 13:12
Ahsoo. Mul oli siin väga erootise häälega meesterahva, ma erutusin temaga kõneledes. Tahtis kohe kohale sõita ja süüdistas mind üleslaskmises.
˅ näita rohkem ˅
2023-10-18 14:26
Kui ta yle lasi, siis ei lasnud ju peale. Jommajoo
˅ näita rohkem ˅
2023-10-25 01:11
Peamine et alla ei lasknud
˅ näita rohkem ˅
2023-12-15 21:39
Nimed ma siia ei pane aga neid ikka on
Nii kui pakud numbreid vahetama et saaks lihtsalt rääkida kohe vaikus .
Siis kui netis midagi tellivad siis annavad oma numbri ja ei karda midagi . Mis siis sellega on , kallid mehed ?
˅ näita rohkem ˅