Foorum
1
2
2013-03-24 14:31
neile meestele, kes ei taha/ei saa reaalselt kohtuda, kuid nädalate ja kuude kaupa lunivad suhtluspartnerilt seda võimalust, kaunistades oma kirju fantaasiarikaste piltidega olukorrast "kui me lõpux kohtume" - peax looma miski teise portaali?! tõeliselt kahju on neile raisatud ajast (ja vahel ka muudest ressurssidest!)...nad on meie - "tegudeinimeste" silmis mõttetud ajavargad! kas keegi naistest on juba avastanud miski välimääraja, mille järgi neid võimalikult kiiresti ära tunda?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-24 15:13
ja neid (kiibitsejaid) on siin oooooo kui palju!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-24 15:45
Mingi mees lunib kuude kaupa võimalust kohtumiseks ja ei taha samas kohtuda? Mis mõttes? Hea küll, esimesele kokkulepitud ajale tuleb midagi vahele (vahest ikka juhtub), aga kui näiteks kolm korda on kohtumisaeg ja -paik kokku lepitud ja mees kohale ei ilmu, siis mida Sa sellisega enam suhtled?
Pane kohe suhtluse algul paika, et tahad reaalselt kokku saada ja pange kokkusaamisajad paika. Kui mees hakkab hämama ja vabandusi otsima, siis lõpeta suhtlemine ära. Ongi probleem lahendatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-24 20:03
no teist võimalust ma reeglina ei annagi...aga kui ma teatan, et jah, sel ndlvahetusel ma olen olemas ja võix treffata siis on vennad kadunud juba enne konkreetse aja ja koha kokkuleppimist...kui see olex mingi üxikjuhus, siis ma ei hakkax siin teemat üles kiskuma aga neid on siin minu meelest enamus...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-24 21:27
No leitakse keegi teine selleajaga juba. Siin naisi küll, kes kohe valmis kohtuma. Milleks oodata kunas kellegil kunagi võimalus tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-24 23:51
no olgem ausad, lugesin ka mina tädi ankeeti ja ... kuidas nüüd öelda. kui eesmärgiks on nõudmistega meeste hirmutamine siis 10p
elukogemusi tundub jutu järgi olema, vanuse järgi ka, seega algteadmised meestest peaks ju samuti olema.
kui naine vuristab mehele kohe ette et vot tahan sellist ja sellist ja selliste omadusete ja oskutega meest, muidu olgu jutul lõpp, siis ütleb vist enamus mehi selle peale et oot oot pea nüüd korraks hoogu või siis taganeb vaikselt ja pistab nurgataga jooksu
ok olgu, naine on enesekindel ja teab mida tahab, aga tark naine ei ütleks seda kõike kunagi esimese asjana välja, eriti kui on soovi meest veidi pikemalt tundma õppida.
ja just see paremini teineteise tundmaõppimine tulebki esmalt kirjavahetuse teel, ning kui seal jutt klapib, siis saab ka reaalselt kohtudes teineteist veidi rohkemki tundma. see kas tekkib sobivus või ei tulebki lähema suhtluse ja veidi pikema aja, kui kahe minutiga nõudmiste ettevuristamisega, jooksul

olge ikka veidi inimlikumad ja mõistlikumad, netitutvused ei ole nagu poest auto ostmine, et valid värvi võimsuse mugavused ja saad täpselt sellise nagu soovisid
˅ näita rohkem ˅
2013-03-25 01:21
Väga hullud nõudmised minu arust ei ole. Tahab haritud ja vaba meest, kes soovib lõbutseda ja kes ei ole liiga karskete elukommetega. Tahab külla tulla, mis ei tohiks vabale mehele probleem olla (ühtlasi saaks naine ülevaate mehe materiaalsest seisust ja sellest, kas vaba mees ikka päriselt ka vaba on).

Ehk siis igati mõistlikud nõudmised. Küsimus on, et mida mees vastu saab. Selle tutvustamisega võiks OYA veidi vaeva näha, sest vabal ja haritud mehel, kel oma elukoht olemas ja kes teab, mida elult oodata, on valikuid piisavalt palju. Miks ta just OYA peaks valima?
Ihas ongi paljudele naistele jäänud mulje, et mehi on palju ja et naine võib valida kõike, ise tingimusi kehtestades. Ja siis mingil hetkel selgub, et ei võigi, sest edukaid ja vabu mehi on üsna vähe ja need on ka valivad. Kui naisel aga juba on illusioon, et tema dikteerib mängureegleid, siis on raske maa peale tagasi tulla.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-26 22:11
wow! meestelt ja SIIN sellist texti lugeda...ma ju ei otsi siit mingit printsi valgel hobusel ja mul EI OLE soovi meest veidi pikemalt tundma õppida...kui ma pääsen vahel harva välja oma karskest tavakeskkonnast tahan lihtsalt mõnusat suhtlus- ja sexipartnerit, ka ühex ööx tahan kvaliteeti! on see väga suur patt?
ja kõik need lubajad-ootajad on ju mu ankeedi korralikult läbi lugenud ja sellele vaatamata ka nädalaid suhelnud...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-26 22:34
Siin on tegelikult palju selliseid mehi, kel huvitav jutt ja suur soov kohtuda aga kui tõesti suudadki endale mõne vaba õhtu leida siis on nad kõik kadunud. Järgmisel päeval hakkab muidugi peale jutt, miks sa minuga kohtuda ei taha ning muu selline. Idiootsem lause on see, et vaba aega tuleb võtta. Mehed saavad seda tõesti teha aga enamasti peavad siis naised ka nende kohustusi täitma, seda nad ei näe ega suuda mõista oma pisut piiratud maailmas.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-26 22:35
Kummaline, et mehed sellisest variandist loobuvad. Kardavad äkki, et Sa oled ülikogenud ja nad ei ole voodis nõudmistele vastavad? Või teine variant, et neil ei ole kohta, kuhu Sind ööseks viia, ja unistavad netis niisama?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-26 23:04
just, just! pigem unistavad siin niisama...aga mina olen ennast vabax rääkinud-ostnud, 150 km maha sõitnud...ja siis on - vaikus!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-28 13:16
Ah iha puhul on see suht tavaline, et keegi kuhugi kohale ei ilmu. Nagu mingi pohhuistide kokkutulek.
Alati tuleb kohtumine valida selliselt, et sul on ka seal kohas pärast midagi teha, juhul kui kedagi ei peaks tulema.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-31 16:14
Naistega on sama teema siin. Teed ettepaneku ja teine pool on huvitatud. Siis räägid asjadest pikemalt jne Ja lõpuks küsid, et saame siis kokku ja siis vastatakse, et mul ei ole täna võimalik või olen siin ainult lobisemas vms
˅ näita rohkem ˅
2013-03-31 19:10
korrigeerin. kui naine võtab seda kui "seksi pakkumist" siis muidugi, samas kui naine on "seksi saamise" peal väljas, võib igasuguseid asju juhtuda. seega, asi on, nagu ikka ja alati, kinni kõrvade vahel.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-31 21:30
Naisel võib ju huvi olla kohtumisel ka seksini jõuda aga no , kas just esimese 5 min jooksul.
Ikka tahetakse end ju tunda end naisena, keda ihaldatakse, mitte kumminukuna, kelle puhul oluline vaid kasutusotstarve
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 00:59
Ei tea, endal negatiivsed kogemused puuduvad, olen viisakalt ka osanud ei öelda, olen kokku saanud ka lihtsalt, et minna sööma ja olen kokku saanud ka minu juures, et teha ilus õhtu ja eks siis kohapeal selgub, kuhu asi välja viib!!Tavaliselt on olnud kaugsuhe ja tuldud teisest linnast, seega jäädakse ööseks, sest tavaliselt ikka väike naps ja jne.Samas ma ei kujuta endale ette, et määran kohtumise ja siis jooksen minema, ma ei tea, milleks naine võimeline ja millist jama ta mulle võib keerata, seega, kas ütlen kohe ära, et kohtumist ei toimu või siis toimub ja olen kohal ka!!
Samas ei ole mindagi imelikku, kui peaks juhtuma ka sex, sest kui tõmme on ja soodumus, siis, mida seal pahaks panna jah olen nõus, et kas kohe esimese 5 min jooksul!!
˅ näita rohkem ˅
2013-04-18 23:36
Aru ma ei saa- kui suur osa naistest ootab mehelt ennekõike ilusaid sõnu, milleks siis kurta, et ainult jutumehed on ümberringi? Naised võivad ju rääkida küll, kui väga nad ihkavad ka mehe tegusid näha, aga kui see on vaid ilus ja tühi jutt- no mida te siis ootate?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-22 20:16
Bernard Shaw kirjutas: "Hispaanias on hooti hoovihma hood"
˅ näita rohkem ˅
2013-05-25 21:10
ototottt...asi nagu natuke nihkes ei ole? täpselt vastupidi või nii? võibolla ei ole kah...
mina personaalselt süüdistaks pigem just naissugu siin suhtlusperverssustes, aga noh, las ta siis olla
˅ näita rohkem ˅
2013-05-25 21:18
Eks sageli on see igivana needus ka, et see, keda sina tahad ei taha sind ja kohtuda tahavad need, keda sa ise näha ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2013-05-25 21:40
No näiteks. Naine kirjutab aastaid pikki sisutihedaid kirju, käib igaugune arutelu asjade üle. Mehe ettepankule kohtuda keeldutakse ja tuuakse igasugu mõttetuid vabandusi jne jne.
Aga kui seesamane naine tahab kohtuda ja kui mees julgeb natukenegi kahelda selles soovis, siis on mees kohe mõttetu arg ja saab paar vihast kirja. Ja kui see õnnetu mees siis lõpuks tulebki soovile vastu ja on valmis kohtuma, siis saab ta bloki.

No mida värki ma ei saa aru ah?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-25 21:48
või siis lihtsamalt. vaadakem, kus keskkonnas me oleme. nii. ja ongi kohe "ei soovi tutvuda"; "ei seksi", " suhtlen vaid" jne. kui SEE ei ole suhtlusperverssus, siis mis on?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-25 21:49
täiendan-korrigeerin. kõik kõigiga ei soovi kohtuda, tutvuda jne. arusaadav. aga kohe konkreetselt- "ei kellegagi" no andke andeks. vale paik?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-26 11:36
Miks suhtlusperverdid muidu ihas on kui nad sellised kujud poleks nagu Lucy sarjast Big Bang Theory

http://www.youtube.com/watch?v=vpqnP98NYps
http://youtu.be/kRQQ8b24zXs?t=51s
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:05
Põhjuse leiab alati.
Mina loen seda suhtlusperverssuseks.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:25
Aga miks just mina alati vigu teen? Äkki oli see naine hoopiski väheke tuksis oma ristide tegemisega. Tegi neid riste hoopiski valele lehele?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:33
tripstrapstrulli ei saa mängida kui mõlemad riste kasutavad
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:46
Vanasti vedasid kirjaoskamatud ristikesi allkirja asemel
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:53
anonyym. kõiges ei saa ma ju ka andekas olla. olen oma oskuste ja oskamatustega tasakaalus. ära pahurda ilus naine!
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:56
Ma ei pahurda aga seoses ristikestega oli kohe esmane mõte.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:57
mulle meeldis see märkus
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 12:58
Ma juba ütlesin, et põhjuse leiab alati. Peaasi et kirjutada aga saaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 13:46
Ei ole need naised nii paindlikud ühtigi. Suht kangelt aetakse oma silmaklappidega ringi, jäigustunud pilguga.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 14:10
Eesti mees võib olla kes tahab. Kui tahab on kelgunöör ja kui tahab tõmbab naise ka vibuna pingule.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 18:37
Aga kui vibu on kauaks kauaks nurka vedelema jäetud, siis on koid või isegi ussid selle pehmeks söönud ja nöörid on lõdvad. Seda ei annagi enam pingutada, läheb katki.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 18:49
kui koguaeg vibu pinges hoida, siis vibu jääbki kõveraks. isegi kui pingest vabastada.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:08
Kunagi käisin ühe naisega kes esmapilgul oli avatud paindlik ja rõõmsameelne.
Aga vaevalt oli nädal möödas kui avanes naise tõeline pale - paranoia, sotsiopaatia.

Sedapuhku tagasihoidlik inimene kui ta ükskord kätte saad, siis tõenäoliselt on tegemist väga südamliku isiksusega kes voodis on väga kirglik.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:14
Õige leht on see kui ühe lehepeal mängitakse seda trips-traps trulli.
Mitte et ühel on oma leht ja teisel on kuskil mujal lauapeal oma valge leht ja seal mängitakse üksinda.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:18
See läheks ehk arvesse kui kiritrull, toimib samal põhimõttel kui kirimale kunagi
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:22
Teeme riste siit lõunani. Aeg ja ruum saavad kokku.

Aga kas kaks sirget ristuvad lõppmatuses?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:25
See viimane on vaieldav teema, pole kuulda olnud, et keegi oleks oma silmaga seda ristumist kontrollimas käinud.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:51
Seal kus lõppeb asfalt......

Seal saavad offroadi huvilised kokku

Kas sirged lähevad üle maailma ääre ka sirgetena või saavad nendest täisnurgad?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 21:53
Offroad on lahe- pori, suured masinad ja higised mehed
Kettamaailmas saaks kindlasti täisnurgad või midagi sinnakanti mõningase kiiksuga
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:01
Aga rääkides vibust, siis oleks vaja Robin Hood kuskilt leida, kes oskuslikult nooli lennutab.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:06
Ehk proovid ise, või käsi peale tormitamist alles väsinud
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:16
Too vibu ei pidanud minu käele vastu. Ehk oli pehkinud liigsest pingul olekust.
Võtan nüüd vähe tugevama eh sellel on tamasseri raud ja kannatab kuuma anda ilma riste tegemata.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:24
Nonii, hakkab tulema. Jõudsid ise ka sinnani välja, et igale mehele iga vibu ei sobigi. Peab ikka pisut vaatama-valima ja mõnega altki minema.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:30
Millisele mehele sobib pehkinud vibu mis murdub igast puudutusest? Mida sellise vibuga teha saab? Kaugelt vaadata?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:34
Eks maitseid on ju erinevaid. On neid, kes vajavad trofeenaisi, keda on hea näidata kui ka neid, kes ise soliidemas eas daamile toyboyks kipuvad
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:36
Kui ma olin väike poiss mu ema ütles nii
Püüa kinni tulilind ja tähtedeni vii
Anna endast parim, ela, näe ja armasta
Kuid iial ära tegemist tee portselaniga

Sest portselanist tüdrukut ei ole mõtet suudelda
Portselanist tüdrukut võib ainult kaugelt vaadata
Sest portselan see puruneda võib nii kergesti
Ja portselanist tüdruk sind ei suudle iial tagasi

Kui sain vanemaks mu isa mulle seletas
Palju kauneid naisi liigub ringi maailmas
Ole see kes oled sa, võid teha mida teed
Kuid portselanist hoia oma näpud eemale
˅ näita rohkem ˅
1
2