Foorum
1
2
2013-05-27 22:39
Õige- kena vaadata aga aktiivseks kasutamiseks pisut habras
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:40
Nagu ka kehv vibu, mis võib sind õigel hetkel alt vedada!
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:43
Seepärast kunagised sõjamehed hoidsidki oma vibu väga hoolega ning head meistrid olid väga austatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:53
Head vibu hoitakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 22:57
Samas on ju ka see tarkus, et vibu jõuab ise omanikuni kui õige aeg käes on.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-27 23:03
Jah leidke see Välek-vibulane. Välekil on tuli ka.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-28 14:17
Eks see koht siin ongi nagu vibuspordikeskus. Algajad ja muidu kobad saavad kasutamiseks need vanad ja juba väheke vinklisse pinnitud vibud, mis on professionaalide poolt kõrvale pandud.
Juba tegijamad ja need, kel sporiala vastu suurem huvi tekib, need hangivad endale juba ise paremad vibud.
No ja eks nii algajate kui ka profide seas on neid, kel alati nagu pahadel sigadel, et küll kärss kärnas ja küll maa külmunud.
No ja vibudest, neist ei maksa rääkidagi. Neid on ju ka igasuguseid. Mõni nii peen ja kallis, et tuleb hankida hulk lisavarustust, et üldse puutuda julgeb sellist.
On ka pajupuust ja takunöörist tehtuid ja täiesti saab rõõmu ja lusti kätte...
No ja olgem ausad, et on ju igasuguseid muid tegevusalasid veel. Kui ikka vibusport ei meeldi siis võib näiteks pimesikku poistega hoovi peal edasi mängida.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-28 14:36
Tegelikult on teemaalgataja jutt õige.
Suhtlusportaalidest on saanud vahu üles kloppimise paigad. Inimesed on omaks võtnud kogu selle virtuaalsuse. Ja mis eriti hull asja juures, et reaalsust polegi eriti vaja või et vähestel veel on.
Kogu mõnu ja orgasmilainetuse saab kätte vaid nn. "kepi norimisega". Kui jah sõna käes siis minnakse pestakse end puhtaks ja asutakse uut kaifiallikat otsima.
Minu tähelepanekud on sellised, et pooled küsijad ja kõige ektstreemse tahtjad(et kas ninna ja kõrva ka ikka saab vä?) ongi vaid tavalised onanistid ja ülejäänud poolest veerand on seotud või abielus olevad inimesed, kel pole ei aega, võimalust ega lõpuks isegi mitte tahtmist. Lihtsalt nii põnev on oma soolisust proovile panna ja saada teada, et kas keegi äkki läheb liimile.
Imelik aeg ja imelikud inimesed.
No ja seda rahaküsimise teemat, mis on teine aktuaalne teema, seda on siin ka oksendamiseni juba lahatud.
Mida aga pole, see on ühine arusaam ja tõde asjast, et kuidas siis ikkagi asjad on ...??????
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 01:34
Nurri!!!
Põhimõtteliselt olen Sinu postitusega päri, kuid isiklikult on mul sellest sügavalt savi!!!!
------las onavad arvuti ees!!! Jääbki ju realistidele seda jagatavat rõõmu rohkem kätte!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 08:48
Enamasti siin ikka kõvemad kohtujad need, kes kohe solvuvad kui öelda, et tassi kohvi eest pole k... garanteeritud. Pealegi nii 95% neist ajab oma jutuga masenduse ja une peale juba enne kohtumist. Peab kurbusega tõdema, e tkunagistest uhketest jahimeestest on saanud igavad marketi shoppajad, kes tahavad valmis kaupa saada.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:04
njaa, ano, aga keerame nüüd asja korraks teistpidi: on's ulukid ise muidu jahitmistväärt, sädeleva karva ja magusa lihaga? või on suurem mass ehk karusloomakasvanduse toodang?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:07
Oleneb, mida jahtija hindab. Minul isiklikult plastikust varuosad puuduvad ning ma ei salgagi seda. Selle heastan ma terava keele ja musta huumoriga, eriti tublidele võin pannkooke ka teha
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:08
ah et ei olegi konstruktor
einoh, tegelt ma tahtsin öelda, et enamus jahiloomi on muutunud ju loomaparisnike pärusmaaks, vähemalt siin
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:13
Eks pakkumisi on mullegi tehtud, pole ju võimalik salata. Eelistan siiski koos veeta aega inimesega, keda on ka järgmisel korral meeldiv näha(mitte vaid ta tengelpunga pärast) ning midagi huvitavat ette võtta. Ehk ongi just need sponsorijahtijad teinud mehed nii mugavaks või araks, et ei juletagi enam muid pakkumisi teha
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:16
nu siin tuleb ju "tere" asemel mingi numbriga õnne proovida
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:36
anonyym, aga võib-olla oled sa ise ka mugav olnud? ootad siit seda õiget märguannet, aga see märguanne võib tulla ka mujalt. kui enamus pakkumisi lõppeb sinu jaoks tõenäoliselt pettumisega, siis äkki peaksid kohavahetust kaaluma. minema sinna, kus väljavaated paremad on.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:39
Pigem olen enda vastu aus, kui ikka inimese jutt pole huvitav siis ma temaga kohtuma ei kipu. Kuna ma printsi vagel hobusel ei oota (pole karjamaadki hobuse tarvis) siis pole ka erilist põhjust pettuda. Lihtsalt vinguvad või tühja suurustavad mehed ajavad vahel muigama
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:46
ja palju sa selle aasta sees, mil sa siin oled olnud, kutseid kohtumisele saanud oled? paljudele ise vastanud oled? oled sa siiani saanud piisavalt väljas käia? ma pean silmas kohalikega.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 09:48
Kutseid on olnud suhteliselt palju. Kohtunud olen mõnega. Mõnestki meeldivast kohtingust olen ka võimaluse puudusel pidanud loobuma.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 10:07
aga seda, kellega sul oleks meeldinud edasi suhelda ja alustatut jätkata, pole leidnud?
ütlesid, et mõned kohtumised on sul olnud. kas nemad või sa ise ei ole enam teist korda kohtuda tahtnud?
kui sa ikka otsid, siis ma järeldan sellest, et ta on sul veel leidmata. või otsid neile vaheldust, teistsugust meelelahutust
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 10:15
Eks on olnud ka pikemaid tutvusi. Pooleli on jäänud suhtlus erinevatel põhjustel- iga tutvus on ju erinev, kas ei sobi see enam mulle või siis teisele poolele. Sageli on põhjuseks ka see, et meeste ego ei talu seda kui ma nende pärast oma igapäevaseid kohustusi nurka ei viska.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 10:37
utha, aga sa ise? pole ka seda õiget leidnud?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 11:12
aa, enne ei näinud jah, nüüd on õnneks ilusti näha
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 13:48
ehitasin unelmates imekauni maja
kõik seal oli, kõik seal oli
mida õnneks vaja.
võtsin sinna ulualla
kõik, kes kallid mulle.
kui sa tulid, kui sa tulid,
avasin ka sulle.
käisid mööda minu maja,
enesega rahul.
aga minul, aga minul
kadus hingerahu.
igast sinu jalaastest
kaosekolin kajas.
miks sa tulid minu majja
rauast saapad jalas?


kas nii või?
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 16:17
Rautatud tallaga tanksaapad on vastupidavad sellel ränkraskel teekonnal ihamaailma õndsuse poole.
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 18:32
ma mõtlesin, et sul on sõdurisaapad
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 20:21
Nöörsaapad, metallsed relvad, higised ja suurte musklitega mundris mehed......
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 22:30
Sisikondade lehk, agooniaoiged, nahast väljaturritavad luuotsad, lõhkeainetest vappuv õhk, püssirohusuits
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 22:48
peaaegu hakkab jälle teemasse kiskuma
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 22:50
See suits on tüdrukute südamed mis kärassavad
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 22:53
Tüdrukutel on teflonist tulekindlad südamed, mis ei lähe isegi soojaks. Su enda süda kärssab
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 22:56
Minu süda on saapa sääres, kohe lusika kõrval.

Kõrgekontsalise, ülepõlve ulatuva saapa sääres
˅ näita rohkem ˅
2013-05-29 23:00
Nu bljatt. Partjanka hakkab haisema ju niiviisi
˅ näita rohkem ˅
1
2