Foorum
2009-12-19 13:17
siin pilte vaadates ,tekib küsimus ,et mis metsamehed need on kas raseerimisest pole kuulnud ,ma isiklikult küll ei sooviks leida mehel voodisseminnes hullu pahmakat püksist ,millest siis tema uhkus ja au väljagi ei paista. tahavad ,et naised oleks raseeritud ja hoolitsetud tehku ise sama
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 14:56
ee aga mida nad peaks siis raseerima kas alustama jalgadest ja lõpetama kõrvade pirkonnas v????Kirjuta täpsem mis koht se peaks olema !Muidu pärast kõik nägu siilid hakkavad käima!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:03
Oh Kaunitar, kui valid mehi karvasuse järgi, oled küll valel teel. Mina olen veendunud, et kui töö on korralik, siis ei oma pisiasi, nagu karvad mingit rolli. Ja kiilaks aetud riist vòib olla tingitud soovist tegelikust paremana näida.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 16:10
kuidas käid trennis kui kube on kiilas väli?
imelik on
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 19:43
Millises trennis sa end alasti võtad, tushka?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 19:51
las karvased mehed jäävad mulle, ma vana ja leplik ...aga tegelikult ka, mida karvasem, seda isasem ja miks ei või karvad paista ja miks karvad alati mustemad ja haisvamad on ja nii edasi, mu meelest see paljas kara on ebaloomulik ja viimase aja moeröögatus - issand, kuidas ma armastan karvu - kas olen haige?????????????????????
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:02
Nii siit siis radikaalselt vastu lause. Ma olen ise raseeritud ja siiani pole karvastel minu jalgevahele asja. Korra mainisin partnerile ja kui tegudeks läks oli plats puhas nii näost kui kubemest.
Ma ei mõista ültse kuidas saab suudelda kui karvad suhu ronivad või keelekat võimalik nautida.
Karvad kõtt, kõtt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:16
minumeelest olgu ka habe ja vuntsid ja hästi karvane rind....numismatehasaankuimeeldibDDDDDDDDDD
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:43
No ei tea, igatahes minu kogemuste põhjal vähemalt noored mehed on küll usinad oma karvasust piirama, pole veel kohanud täielikku lohakust, kõik on hästilõhnastatud, pestud ja piiratud olnud. Siinseid pilte kaedes ütleks et eks siin ole nii ja naasuguseid. Päris paljas mulle ei meeldi, kuidagi titalik, samas üleni karvastikku mattunud pole ka just esteetiline vaatepilt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:53
ma arvan et kui kirjutan et mehe uhkus ja au ei paista puhmast välja on ju arusaada mis kohast ma räägin
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 20:57
nu mul ju väike kogemus ka ja seda päris tõsiselt.....ja ega ma ei heida seda ette kellegile, lihtsalt minu kujutluses on mees karvane.....ja mina pole suutnud neid karvu ebaesteetiliseks mõelda....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 09:41
nu mul ka mõni karv kehal on aga jah lõua ,jalgevahe ja kaenlaalused ajan ikka puhtaks, nii nagu tõesti mugavam nii endal kui partneril
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 19:30
Kaunitar peab endale jalgratturi sebima
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 22:14
Eks ta ole ühele seda ja teisele teist. Rohkem subjektiivne suhtumine.
Elus ole ikka nii, et ühele ema, teisele tütar, kolmandale mõlemad. Ja ütle, et tal paha maitse, ei saa ju öelda.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 17:46
Vägagi meeldib karvutu olla jalgevahelt. Sai isegi brasiilia bikiin ära tehtud kuu aega tagasi ja ülirahul. Jalad ja käed... Jah nendega läheb raskeks. Aga Aike jutt õige. Kui soovin suuseksi, siis peaks ka hoolitsema, et partneril mugav oleks. Aga see minu arvamus
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 22:13
liitun eelkõnelejaga, tõepoolest puhtus ennekõike ... madala muru peal on parem tegusid teha kui pika heina sees kuigi meie esivanemad harrastasid just seda pikas heinas või heinaküünis lausa
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 16:58
üldiselt olen raseeritud või siis kui pole vahel, siis piiratud ikkagi. omal puhtama ja kindlam ja parem tunne
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 22:46
Ma arvan,et kuna kõik mehed soovivad,et naised oleksid alt puhtaks raseeritud,,siis naised ongi hakanud feministideks-kui nemad peavad-peavad seda mehed ka tegema,,nii on aus,,,,, Ja see,et kõik ütlevad-puhtam tunne,,,äkki ajaks siis kõik kiilakaks ka,(ülevalt poolt,,),,,ka nagu,,,puhtam tunne,,,,?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-31 15:26
seda puhtust on õnneks võimalik reguleerida, kui partnerile ei meeldi siis vill maha sealt kust silma torgib
˅ näita rohkem ˅
2010-01-04 17:43
Jutt jumalast õige, mulle ka ei meeldi pärast suusexi suust karvu taga ajada. Kuid see ei tähenda muidugi seda, et et peab täiesti puhas olema vaid piisab juba kenast piirangust. Ning loomulikult on selge, et ka naised ei taha pärast karvu suust otsida Ise olen stabiilslt kas korralikult piiranud, nii et riist ja munadilusti puhtad või siis üldse puhtaks ajanud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 14:56
Meelasplika-ei taha kõik mehed, et naised puhtaks oleksid aetud ja ka vastupidi. Eks ikka igaüks otsustab ise seda oma sisetunde järgi. Jah mulle meeldib ise olla ja meeldib kui ka partner oleks. Aga kes suuseksi ei harrasta, pole ju vahet, oled sa karvane või sile.
Eks ju.. Head uut aastat kõigile siinviibijatele!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 15:15
Jääb mulje, et mõnel karvad nagu mitu kuud taos seisnud kuusel okkad, niikui puutud, kohe pudenevad!
Nali!
Mulle meeldivad ka raseeritud mehed!!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 17:37
No oleneb mehest .... kui rind jm ka karvane, siis las olla - muidu tõesti, kustmaalt rasseerida, et rante ei jääks? Aga kubemepiirkonda võiks piirata jah ja kaenlaaluseid kah.
Kuid heledakarvalistel, kellel kaks punakat karva ümber nibude ja viis karva kaenlaall, neil soovitaks pigem puhta töö teha.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 23:35
vohh ei piira, las naine tantsib ümber karvase kännu
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 13:43
de Marteuil! Mõnele mehele need kaks heledat karva nii armsad, et proovi sa neid puutuda!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 07:41
öeldasse et mida ei taha endale ära soovi ka teisele, mulle ei meeldi karvad hammaste vahel ja ei soovi et ka partner seda tunnet peaks tundma. Mõelge ise, naine teeb minetti ja korraga oot mul jäi üks karv hammaste vahele kinni ja hakkab seda ära kiskuma.... aga nagu ennegi öelnud inimesed erinevad maitsed ka. aga käed jalad selga ja rind nende puhastamine läheb minust mööda, mis siis et massaazis õli palju kulub
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 15:01
Öeldakse, et veerevale kivile sammal ei kasva. Lähtudes sellest tarkusest tuleks "kivid" veeremises hoida, siis pole ka "sammalt"
˅ näita rohkem ˅
2010-01-17 22:51
aga mis te naised arvate meeste raseeritud jalade kohta? mul mõte proovida, lihtsalt huvi pärast
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 15:16
ei jaga mõtet, et peaks olema sile. see jätab kuidagi lapseliku mulje mehest. aga ka kindlasti mitte Mets. pigem selline lühemaks pügatut, kena mehelik asi.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-18 19:55
Oskan öelda seda, et ka endal oli korraks soov. Kuna käin siiski salongis oma väikseid karvakesi maha võtmas, siis sinna siukese soovi esitasin ja laideti maha. Kui on tugev karv, siis on depiga võimalik endale hoopis raskekujuline põletik saada. Kui hakkad aga ziletiga mässama, siis lähed hulluks pärast seda kratsimist taludes. Ehk siis pika jutu peale-ei soovita.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-20 10:18
tänud murisuri - jääb siis ära - eks mõtlen midagi muud huvitavat välja
˅ näita rohkem ˅
2010-01-20 15:45
Mulle meeldib ka rohkem sile olla, kuidagi puhtam ja mõnusam tunne. Seksida ka parem ja naine ka palju parema meelega tegutseb oma keelega seal all.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 16:08
Raseeritud ( meesterahva ) jalgadest ei arva suurt midagi st karvased mehejalad asjakohased kuid üleliia karvastatud mulle näit. ei meeldi ( nii nagu üldse hästi karvased mehed ).
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 13:36
Minuga on selline lugu, et ma olen ka karvane. Aga kohati ma siiski piiran seda karvasust. Näiteks habet ajan, sest rõve on kui tuust näos on. Samuti üritan pea suhteliselt lühikese karvaga hoida (juuksed). Kaenlaaluseid ka ikka aeg ajalt tuleb puhastada, sest uksed jäävad kitsaks kui üritada sealt läbi pressida kaks põhupalli kaenla all. No ja muidugi vahest tuleb ka kubeme kallale minna, sest ei meeldi ringi kõndida nagu kauboi kellel suksu on just jalge vahelt läbi jooksnud või siis sääred teinud st. alt minema jooksnud.
Aga jalgu ja käsi küll ei ole plaanis ei raseerima ega epileerima hakata, sest ei jõua muidu ennast pärast ära vanduda ja leeklambile kütet osta
Väga asjalik eks ole?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-26 15:27
Käte ja jalgade kallale ma ka ei kavatse minna, mingi karv siiski peab ka ju olema!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 14:28
Karvutu on palju parem olla.
Ma õppisin selllist asja juba üsna noorelt, et mehel ei meeldi keelekat teha kui karvane asi vahib vastu ja ka hiljem suu karvane on olla üsna ebamugav. Siis mehed ma arvan, et ka naistele ei meeldi suhuvõtta kui sul seal puhmas ja hiljem naise suu on karvutäis.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 14:30
Et siis elementaarsed kohad võiks siledad olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 14:52
Mikythecat: Just nii! St et strateegilised kohad võiksid vähe viisakamad välja näha Siin saab vahest uusi tutvusi messengeri vastu võetud ning on olnud juhuseid kus siis pakutakse ka silmailu. Noormees näitas mis ta näitas, kõik oli tipp - topp aga no see võsa oli küll eemaletõukav Ütlesin otse välja ka et kle mees, piira vähe!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-21 18:59
Jaa,ma ka karvane & karvad meeldivad ja suusex ka meeldib.Aga nii ka m6nus kui mokad & kliitor v6i suguti & testiikulid puhtana hoida ja yles väike sexikas tutt jätta.saab vahel isegi soengut kujundada...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 09:22
Enda puhul ütlen siis nii et munad peavad pajat olema ja ülejäänud niipikad et ei torgiks enam, kuid mitte pikemad.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-25 11:05
"Karvutu vänt on nagu laborirott", ütles üks soliidne daam . Toetan tema arvamust
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 04:19
karvad pidid olema isase tunnused noh oma emmi ikka piiran aegajalt kui asi metsax kiskuma hakkab ...aga paljax ei aja
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 10:27
Veab sul, kui emm igakord tagasi kasvab!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 12:03
jutt käib ikka võsast ää kriitik
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 12:59
Siis võsalõikur???
˅ näita rohkem ˅
2010-03-30 13:06
no pole käepärast ... ehk sul on pakkuda ?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-10 16:07
Eelistan rasseerimist aga ka ainult munad ja riist ei nõua ka naiselt-naistelt rohkemat kui mokad paljaks,et keelega korralikult ligi saab mitte ei pea võsas ragistama
˅ näita rohkem ˅
2010-04-20 14:32
no kord nädalas tuleb ikka strateegilised piirkonnad üle käia kuna endale ei meeldi karvased naised, siis ei leia et peaks ka ise karvane olema.
ja mis kõige tähtsam ka kõrge puu tüvi paistab ilusam kui võsa ümbert ära lõigata
˅ näita rohkem ˅
2010-05-01 10:11
Exole,ma arvan ka et munnu ümbrust ja siis kaenlaaluseid võiks mehepojad ikka aegajalt kas siis shiletiga üle käia või ka kreemitada...karvad kergelt maas ja tagasi kasvama hakates ei torgi ebameeldivalt
˅ näita rohkem ˅
2010-05-03 17:00
exole, "munnu" nii armsasti öeldud, nii blondiinilik
˅ näita rohkem ˅