Foorum
2010-09-03 01:26
jah? ja milline ämbris ma siis olen? kas sa oled kuulanud teistest kedagi ja tahad neid jäljendada vs on need sinu teadmised ja näed tegelikult ka mingeid ämbreid?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 01:28
Oh teid küll
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 09:31
Juuksur-sinu käitumine teiste suhtes ei ole endast hooliva naise kohta küll kiitmist väärt.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:00
Risto - tead mind hakkab ka see huvitama, milline minu käitumine on. nii et millisest käitumisest me siin räägime? ja tahaksin teada, mida peaks tegema endast hooliv naine?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:17
Juuksur-tegele endaga. On sinule parim soovitus.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:45
nii et ei tule midagi siit vastuseks? sellisel juhul me võimegi siin oletama jääda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:48
Ja need oletused oleks näiteks?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:50
mihkan - seda peaksid küsima Ristolt
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:58
Kui ma tahaksin teada risto arvamust, siis ma suunaksin küsimuse temale, küsisin sinult, sest mind huvitas, mida sa ise oletad, mida sa oletad et risto silmas pidas, ja kui adekvaatseks sa seda pead. lihtsalt uurin.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 11:11
ei tea, mikhan. mul ei ole aimugi sellest, mida ta teab ja mingeid oletusi olematute teadmiste alusel ma ka tegema ei hakka. see muutuks absurdiks. kui tema ei tea sellest, mida ta teab, midagi, siis ei pea minagi sellest midagi teadma.
muide, kui te uurinud olete, siis siin teemas räägitakse millestki muust kui minust
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 11:24
sinust siin teemas ei hakanud rääkima mina. Armastad palju uurida ja analüüsida, ja postituste hulk on sul ka juba küllalt suur, et jätta maha mitmesuguseid käitumismustreid, mind huvitaski tegelikult see, et kas sa neid ka analüüsid, oletusteks siin materjali jätkub küll juba, et pole enam põhjust rääkida olematutest teadmistest.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 11:56
mikhan - ka mina ei hakanud siin teemas minust rääkima. kas sa tahad sellega mulle midagi ütelda? mina analüüsin ennast ja mulle tundub, et seda peaksid ka teised tegema (nt need, kes siin minus midagi "teavad" ja neid n-ö teadmisi ka mulle näitama hakkavad).
mulle tundub ja mh ka tean, et need inimesed siin ei ole teinud teatavat analüüsi. siit tuleneb ka minu skeptitsism
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:05
mikhan- ja kui sa nüüd tahad minuga väitlema hakata selle teemal, millal on teadmised olemas ja millal mitte, siis ehk sa ei teeks seda.
siin nähtu ei ole teadmine, teadmine on midagi muud ja see tekib teisiti. see muutub teadmiseks siis, kui nähtuga tekib mingi suhe ja saadaks nähtust teadlikuks. see tahab analüüsimist.. analüüsi tulemus oleneb nendest sidemetest ja tunnetest, mida nähtu tekitab ning ka nendest teadmistest, mis enne olemas olid.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:13
ei, ma ei taha sellega midagi öelda, kui ma tahaks öelda, siis ma ütleks, kui ma tahan kuulda siis ma küsin. Tahtsin kuulda mis sinul on öelda, nüüd mõtlen, kas sain oma vastuse või küsin veel
Ok, ksin su analüüsi siis näitele siinsamas lehel. Mõni post ülevalpool küsisid ristolt, millisest käitumisest ta räägib, kaks posti allapoole tegid talle märkuse, et ta ei vasta. Minu posti peale, milles liitusin selle siis sind huvitava teemaga, tegid mulle märkuse, et algselt on teema hoopis millestki muust. Analüüsides nüüd neid kahte posti, nende järgnevust, siis milles sesneb erinevus, mis teeb sinu postid õigustatuks, minu omad mitte. Kas siit võib oletada käitumismustrit, või selle osa, millest risto rääkida tahtis? Kas sellist, või sellesarnast käitumismustrit võib pidada sinu puhul korduvaks või valdavaks? Kui sellist või millegiga sellesarnast käitumismustrit kasutatakse sinu suhtes, kas kiidad selle heaks, või tekitab see negatiivse reaktsiooni? Kui oled ennast analüüsinud, oskad neile küsimustele vastata. Küsid ka ise palju, ja tihti saad ka vastuseid, niiet ära pahanda
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:23
Kui sa ei taha vastata, siis ära vasta, pole kohustust
aga kirjutasid mulle postkasti ja seal ei saa ma jälle sulle vastata,, ilmub kiri: kasutajale ei saa keegi kirju saata, see on kasutaja soov
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:39
mingi isehakanud analüüsija see juuksur, tõesti muud elus teha pole kui muudkui pärida ja pärida ja analüüsida ja targutada...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:42
mikhan - ma saan aru, et sul on tahtmine natuke provotseerida. tegemist ei olegi pahandamisega. mind huvitab see, mis see sinusse puutub?
kuna ma ei saanud seda vastust, mida ma teada tahtsin, siis ma uurisini temalt. ehk ma tahan käitumist parandada vm? kuidas ma saan seda teha, kui ma ei tea, milline see on. mulle ei räägitud sellest midagi, tehakse mingeid ültistusi.. näidatakse selle peale ja teise peale, kuid midagi muud sealt tulems ei ole. ja selle pealt, mida teine ei tea, peaksin mina hakkama siin mingeid oletusi tegema? vabandage, kuid mul on ka midagi muud teha kui teiste teadmisi ja mitte teadmisi analüüsima hakata. mulle tundub, et kui kellelgi on midagi minule ütelda, siis ütelgu mulle. kui ta ei ütle, siis ei ole minul selle teadmisega, et temale midagi tundub, ka midagi peale hakata. mida me siin väitleme kui me ei tea sedagi, milliste väidetega ma peaksime väitlema hakkama.
ma ei hakka järeldama midagi mittemillestki. järeldama hakkan siis, kui mul ka mingid teadmised on ja neid mul ei olnud. ju siis ei tahetud, et ma teaks. ehk on see nendele huvitavaks mänguks, mind sellised mängud huvitanud ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:45
mikhan, nüüd saad ka sinna mulle teatada. unustasin seda piirangut seal muuta
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:51
no mine tee siis. sa ei oska isegi lugeda, mihkan ju ütles sulle, sa ikka ei raali välja? kuidas saab üks inimene nii tühja mulinat ajada, imestama panev

näidake mulle... peaksin ma.... ei hakka järeldama... ma ei saanud vastust... ma saan aru... mind huvitab... mulle tundub... mul ei olnud... mul olid teadmised... mind huvitanud ei ole

jokkis oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:54
Ma ei teinud ju ühtegi üldistust, ka ei andnud ka ühtegi hinnangut, palusin sinult endalt sinu enda analüüsi kõige lähemale näitele.
Postkast on sul kinni, saan aru et, avada sa seda ei taha, sellisel juhul pole vist mõtet ka kirjutada kirju minu postkasti, millele ma vastata ei saa, võin selle kustutada?
Provotseerida tahtsin küll, jah,aga mitte konflikti tekitamise sooviga
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:55
uman, mul on sinust kahju. ausalt
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 12:57
mis sa kahjutad, räägi parem asjast, millest selline seosetu tekst sul pidevalt tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 13:00
mine mängi teistega seni. ma räägin mikhaniga, kuid mitte siin teemas
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 13:04
tita oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 15:24
Minule näit. meeldib neid väitlusi lugeda, paneb ajusi ragistama Kõik ei peagi lihtne ja arusaadav olema.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 20:26
Barb- ajusi peab ragistama, kuid ka sellega piiri pidama
Mina tegin korraliku raseerimise selle väitluse vahel ära.
Juuksur- oleme siis meeldivalt teemas.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 20:26
Kuulge....läheks nüüd teemasse tagasi,,,,,, Ärge nüüd karvupidi kokku minge,,,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 23:26
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:36
Piiran, Ei raseeri ! Kuidagi beebimulje jääb täitsa tühjana.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 00:38
vaidlen vastu teema algatajale....
mul strateegiline piirkond küll puhas.... nii nagu küla koerale nii koer külale(või mis pidi see ka ei olnud)
kõik on inimeses endas kinni
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 10:18
Kui niisama asjaks läheks siis ega need karvad ikka niiväga ka sega kuid kui mees on suuseksi austaja siis eeldan et sealpool ikka puhtam plats
˅ näita rohkem ˅
2010-10-05 12:09
hehe...
no mind isilikult jahutab ikka selline jõhker vihmamets maha
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 19:10
Isiklikult hoian seal ikka korra majas. Reegel on et munad peavad paljad olema nagu bebi pepu ja mujal selline hästi nudi korralik loikus. Munad ziletiga mujalt väikeste kääridega ja nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 20:05
Loe ja imesta. Meestel jätab küll pede küll lapse tunde. Eiteks, nn peded on suht sexid mehed alati olenud. Mõni isend võiks rohkem pede moodi välja näha
Aga jah. Meestel on veel pikk tee nendest raamidest ja kompleksidest välja saamiseni.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-22 18:09
oleks suhteliselt piinarikas ja omamoodi opakas end üleni raseerida, kaoks ju mehised tundemärgid, aga pooldan seda, mida isegi teen, et kaenlaalused ja suguelundite piirkond peab ka meestel olema nö mõistlikult raseeritud
˅ näita rohkem ˅