Foorum
2023-07-19 15:06
Keltainen Rusu... on keegi seal käinud ja oskaks midagi pajatada?
˅ näita rohkem ˅
2023-07-19 22:11
Mine augu juurde ja tee suu lahti.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-01 16:32
Päris OK koht. Käinud üksi 3-4 korda ja preiliga 1 kord. Temalegi meeldis ja kibeleb tagasi.

15€

Kaks korrust. Kuhjaga kabiine. Umbes pooltes saab filme vahetada. Mõned "teematoad". Näiteks laes rippuvad rihmad, vangla. Suure telekaga tuba, kus 99,99% jookseb geiporr aga kui poepidajaga rääkida, paneb sulle midagi, mille ise riiulist valid.

On suitsutuba, joogimasinad (limps tuleb kaardiga, kohv vaid müntidega, mida kassas reeglina vahetuseks pole).

Päevasel ajal vähe rahvast. Tööpäeva järel seis parem. Eriti hea on seis nädalavahetuse öösiti.

95% rahvast mehed. Ilmselt 50:60 kui Soome klassikuid tsiteerida. Tähendab, enamjaolt peavad end heteroks (jutu järgi) ja loodavad naisi leida, kuid (parema puudumisel?) pistavad riista läbi augu seinas sõltumata sellest, kes on teisel pool (võib ka olla, et sageli on kaalukeeleks mu välimus ja isiksus aga siiani pole ma veel ühestki toast pidanud tühja kõhuga väljuma).

5% on naised. Neist peaaegu kõik mehega. Harilikult kondavad korrused-toad läbi ja lahkuvad. Äkki otsivad kadunud sõpra?

Üle-eelmisel korral astus sisse väga äge tegelane. Esmalt vaatasin, et tibi. Varvastest juusteotsteni etno-goot. Üksi. äo järgi isegi 50% asiaat. Siis hakkasin mõtlema, et nagunii transa. Eriti seetõttu, et oli üksi. Jälgisin 5 minutit ja järeldasin, et ikka tibi. Või, noh, 90% tõenäosusega tibi. Otsustasin, et kaen perra ning kui ta mingi kabiini ukse taga peatus ja piilus, mis film jookseb, libistasin seöja tagant käega üle kaela, alla pepuni ja pigistasin. Heitis pea üle õla ja naeratas. Aadamaõuna polnud. Naeratas. Naeratasin vastu ja pigist teist kanni kah. Jää oligi murtud.

Lobisesime. Kuidagi tuli välja, et ta sihib laes rippuvaid rihmu aga ei tihka üksi. Palus, et ma
˅ näita rohkem ˅
2023-08-01 16:38
Palus, et ma ta järgi vaataks. Viisin ta sinna, riputasin üles ja oli korralik puntranuss. Jälgisin, et igaühel oleks kumm peal, limpsisin vahetevahel tutti ja tegin muudki. Teised mehel löristasid talle tissidele ja näole, mille puhtaks limpsisin. Sedasi mitu ringi. Vahepeal tegime suitsu, lobasime ja paime amffi, mida ta pakkus. Selgus, et on 100% lapi preili, 27a. Teeb onlyfansi.

Lõpuks imes mul suitsuruumis umbes 15 ilatseva mehe ees lahti, tegi paugumusi ja ütles lihtsalt, et nüüd on aeg koju minna aga kohtume veel.

Minut hiljem tegi keegi mulle elu esimese fistingu.

Nii, et seiklusi seal juhtub!
˅ näita rohkem ˅
2023-08-01 20:24
päris head fantaasiad sul! kindlasti paku kaastööd maajasse
˅ näita rohkem ˅
2023-08-01 21:14
See, et sa ise pihklemisest kaugemale ei jõua, ei tähenda, et teiste inimeste kogemused on fantaasiad.

Aga muus osas edu!
˅ näita rohkem ˅
2023-08-12 12:23
Muide, täna umbes kella viiest olen Keltaises Ruusus.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-15 10:35
jah, teiste inimeste....
˅ näita rohkem ˅
2023-08-21 02:06
Kellips käisid ka ära
˅ näita rohkem ˅
2023-08-26 09:06
ei käind, ihast ma ei lahku! (....aga sina pole ju inimene)
˅ näita rohkem ˅
2023-08-26 14:35
Ega ta ei ole inimene, ta on lamba ants.
˅ näita rohkem ˅
2023-08-26 15:01
Mister vana jobilôug oli tal vist niku pôud anus mangus kellipsit ole ha ja aita mind kellips kallis ole hea perse mind sa pane tead niku aanust korra kaks tuju läheb paremaks
˅ näita rohkem ˅
2023-09-03 18:21
Kessukas21 ei oska võmpa imeda
˅ näita rohkem ˅
2023-12-12 22:02
Mõte mingi päev külastada seda, kas leidub naist/paari kellega koos minna?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-12 23:58
neljapäev pidi nüüd olema Soomes suur gloryhole päev , kõikjal on seisak ja hool siis igavusest
˅ näita rohkem ˅