Foorum
2011-06-16 14:06
sellise käelabaga on vastik sääski tappa, tean omastkäest
sääsk jääb täpselt peopesa kumerusse ja pääseb laiaks litsumisest.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 14:07
ma olen ka kunagi igavusest poleerinud see läige tõmbas ainult asjatud tähelepanu, muud kasu temast ei olnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 14:09
kiremorvar - ära ole selles nii kindel, et pole. ma arvan, et sellega tegelevad paljud mehed. kui mitte kogu aeg ja igal pool, siis salaja tehakse ikkagi ja rohkem, kui sa siin arvata oskad kui juba on olemas mehi, kellele meeldib aeg-ajalt cross-dressingut teha või ainult kontsi ja sukki kanda, siis mis see lakkimine ära ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 14:15
Tore kui paberitega spetsialistid kõik kohad ära hindavad! Mis siis, et hinded just head ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 14:40
no kui tahetakse naine olla siis küll. aga ma mõtlesin kasust, mida see poleerimine annab. terve küüs läigib niisamagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 15:35
see teeb näpud rasvaseks
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 17:51
Vaatasin ka Apelsini küüsi....mina isiklikult ei ole midagi sellist kandnud ja ei hakka ka kunagi kandma...mul lihtsalt teine stiil...prantsuse maniküür..
Aga...sellised küüned sobivad teatud stiili ja isiksusega hästi...näiteid...Merle Palmiste arvatavasti kannaks need välja...
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 18:24
Kuhu välja, kannaks eelmainitet naisterahvas küüned, mida etendab siin lp.alias Apelsin?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:20
goebbels ütles seda küll kultuuri kohta, aga kui natuke parafraseerida siis,mu käsi haarab automaatselt kabuuri järelekuima kuulen sõna mood. Ma vaatasin seda caribiani pilti ja neid väidetavalt hirmkalleid bikiine. No esiteks must värv bikiinide juures on täielik maitsevääratus, must mõjub soliidselt või hästi ainult siis,kui must pind on suur, või teine võimalus,et kontuurina peene joonena. Rinnahoidja kuju on odav trikk pesumaailmast kühveldada hästi palju tissi keskele kokku, mis siis suurem peaks paistma, totter on see, et see paistab välja, eriti selle läikiva asjanduse pärast tissikorvi äärtes, misasi see peaks olema, harley davidsoni leegikad?
lisaks sellele see komplekt kokku rebib tähelepanu su figuuri puudustele, kondised puusad, ja lihasteta peened jalad kus reis on peaaegu sama jäme kui põlv, lkokkuvajunud rinnakorv, õlanukid ja ilmselt ka kumerselgsus. Miski lillelise või kollase või punase kannaksid ilmselt välja.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:30
mikhan? mis see siis praegu oli? moeteadlik kriitika?
ma ei saa aru, mis teil mehed täna viga on?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:33
see ve, no kurat ma ei saa ju kohe välja öelda mis see oli mu salakaval plaan läheb perse ju nii
no jaaküll, ma mõtlesin et prooviks külge lüüa talle, kui ma juba kord siia tagasi tulin
nüüd ma pean sinu pärast uue strateegia välja mõtlema
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:40
olgu, aga ega su strateegia kopeeritud ei ole?
mulle tundub, et siin on teisigi n-ö strateege, kellele meeldibki ebameeldivusi öeldes naistele lähenemiskatseid teha
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:58
demil on selg nõrk, kolmel pildil on ta küürus. ma olen kuulnud et pisemate rindadega naised pidid alateadlikult õlgu ees hoidma, siis rinnad on rohkem ees ja optiliselt natuke suuremad. kui sellist naist küljepealt vaatad siis on hästi kole.

demi sa peaks raskema kangiga selga treenima, saad endale seljapeale lihased mis raami sirgeks venitavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 20:00
ei ole see strateegia ei tööta alati, mul oli hoopis parem plaan, noh et ta kindlasti näeb et ma umbe moepede ja siis müüb need mustad jõledused kaltsukasse maha, aga mina, naksti, ostan miskid punased bikiinid prismast aselmele ja kleebin dainese kleepeka peale, ja ütlen siis et jõle kallid on , a ainult talle müün kõigest 1000 euroga. No ja siis ta on mulle eluaeg tänulik jne ja mul uhke pruut ja 1000 eurot ja teen talle veel sota eest välja ka
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 20:11

olgu, sulle ma mikhan annan selle andeks (sul on parem plaan ka, kui teistel), aga teistele ei anna
˅ näita rohkem ˅
2011-07-03 15:13
Mulle kunstküüned üldiselt väga meeldivad, seksikad, ainult üks jama on nendega. Reeglina on nad pikad, nüüd kui naine munad pihku võtab siis on küüned kottides, vastik. Mina eelistan mõnu ilule.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-03 18:53
minu tuttavatele mu küüned meldivad. nii hea on kribida
˅ näita rohkem ˅
2011-07-05 23:24
Ka mulle tunduvad pikad küüned vastikud. Ma arvasin, et ma olen ainuke.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-06 20:00
Niisiis. Kanal11 nest tuli praegu saade, kus rääkis akrüülküüntest. Nende pikaajaline kandmine tekitab küüneseene. Aga ilu nimel, miks mitte!
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 11:08
Kui pikk on pikaajaline???
˅ näita rohkem ˅
2011-07-08 17:43
Ma ei tea. Sellest ajast seal saates ei räägitud.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 17:34
Lähtudes kasutaja KusOnMuLibu postitusest siis ...
Seni kui nad ei hakka omale plastikust huuli monteerima võib ju planeedil maa täiesti elada
Ma olen selline Pervert, et mulle meeldib kui selga sügataxe. Noh peale pisikest müramist ja enne tuttu jäämist
Ja pole väga vahet kas kuntst või oma küüntega
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 17:36
Mulle ka meeldib,kui selga sügatakse...pole vahet kas plast või ehe.. Mida sina kannad?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-09 17:45
Mina kannan oma risti
˅ näita rohkem ˅
2011-07-16 16:56
Kunstküüned on kenad...saab eemaldada kui tuju ja muud asemele kohe panna.Mulle meeldib vaheldus Ja muzile meeldib kui ta selga kriibin---aaaaaaaaeglaselt ja mõõõõõõõõõnuga...nii sex ju
˅ näita rohkem ˅
2011-07-16 22:45
Targad naised kes teavad kuidas...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-28 19:37
Kunstküüned on üks rõvedamaid asju ja peale selle ammu moest läinud. Kõik maailmakuulsad mannekeenid kannavad aastal 2011 loomulikke küüsi. Eriti trendikas on lakkida loomulikud küüned loomulikku beežži või heleroosat värvi.
Lisaks on loomulik terve küüs hea tervise näitaja ja haige inimene ei ole mingil juhul seksikas.
˅ näita rohkem ˅
2011-07-28 22:29
Sachal on geelid,Siri Tollerodil geelid,Carmen Pedarul ka geelid,Chanel Imanil geelid...
huvitav..kes need maailmakuulsad mannekeenid on,kel ei ole geele?
palun mõnda nime...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-28 22:52
täiesti tundmatud nimed, kes on üleüldsemaailmakuulsad mannekeenid maailmakuulsaks kvalifitseerub see keda isegi mina tean
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 09:38
Mina loetlesin hetkel tegevaid modelle,mitte neid,kes karjääri lõpetanud...neid teame vist kõik paremini
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 17:57
Need on küll ilusad ... http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=228759

˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 18:08
Julm.... kas sulle meeldib hirmu tunda?
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 18:17
Mis seal siis hirmsat on
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:02
Sellised lõikuvad lihasse päris hästi,ma vähemalt arvan sweet pain
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:08
sitta nad lõikavad. Ma tõmban enda küüntega pudelil korgi maha, siukstega ei saa tölkigi lahti. Mõttetu. ei tea kas zummi pileti ikka saab ära kratsida
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:31
Geelidega ei saa,olen proovinud peab mündi võtma...
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:42
a münti ikka saab hoida või peab selleks ka miski spetsiaalne hoidja olema
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:47
Kõike saab hoida Lühema versiooniga.Pika versiooniga...ei oska öelda
Küsime mõnelt kasutajalt,mida nad saavad/ei saa hoida
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 19:50
ja kuidas masturbeerimisega lood on, kas saab kuskile ligi või tuleb seda kuidagi käepäkaga või küünarnukiga teha
˅ näita rohkem ˅
2011-07-29 20:19
Kusjuures..näpukat ei saa korralikult teha,aga selle jaoks müüakse vahvasid aparaate
˅ näita rohkem ˅
2011-08-01 08:01
Ilusad küüned ja ei sega sellised mingit elulist tegevust
˅ näita rohkem ˅
2011-08-12 23:58
wind, need mis sa näitasid, olid ikka ekstrarõvedad.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 14:45
Mis neil küüntel nüüd viga oli,mis siin näidati.Ilusad väiksed ja kauni dekooriga Te pole siis korralike küüsi veel näinudki ja juba virisete
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 15:29
tuulmerelt, korralikud küüned on terved, loomulikud ja naturaalsed, mitte kunstküüned. Küüned näitavad organismi tervislikku seisundit ja seda, mida küünte omanik sisse on söönud.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-17 21:28
Õige foxy
Kunstküüned on minu arust eelkõige laiskuse märk. Jube mugav on paar korda kuus lasta küüsi uuendada. Minul pole neid kunagi olnud. Samas on mul poole elust olnud aukartsust äratavad pikad küünised. Tehke järgi tüdrukud
Tasakaalustatud toitumine, korralik hooldus ja pole vaja mingit kunsti Loomulikud pikad hooldatud küüned on igal sajal juhul ilusamad
Jube äge on kekata, onju ... jaja
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 01:03
Sama siin, mitte kunagi pole kunstküüsi olnud ja ei kavatse ka tekitada. Ükskord oli mul selline hull idee, et laseks kunstküüned panna. Asja lähemalt uurides sain teada, mida mu oma ilusate küüntega oleks tehtud, selleks, et kunsti paigaldada... ja ma loobusin. Seega naised, korrigeerige oma toitumist, tehke regulaarselt maniküüri ja mingit tehisjama pole vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 11:49
foxy, aga kunstrinnad Eesti küll jah on kunstrindade omamine (kui pole pesulauast just algmaterjal) väga keeruline. Kui ma oma rind suurendan (seda ei tehta 3 numbrit korraga!!!!), mul puuduks reaalne võimalus pesu osta. Juba olemasoleva suuruse leidmine on paras õnneloos. Suuremat kui D korv kahjuks ei viitsita meile turustada.
Samas oleks ikka EE üsna äge
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 20:57
ma arvan, et kunstrindadega on suht sama teema. loodus on piisavalt tark, et luua naisele tema proportsioonidega vastavuses ja sobiva suurusega rinnad. väga väiksel inimesel ülisuured rinnad ja vastupidi, mõjuvad groteskselt. kui on tõesti mingi vajadus kuju kohendada (nt. rippu vajunud ja amet nõuab büsti paljastamist), siis veel ma saakas aru. üldiselt igasugune kunst (tähenduses tehis-) ja äärmustesse kaldumine ei ole just see, mis mind käsi plaksutama ja hurraa hüüdma paneks.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-18 21:43
Rindade plastiline lõikus võetakse ikka pigem ette selleks,et rind ei ripuks.Mitte keegi ei taha näha ega katsuda ripprinda.
Peale sünnitust laskub rind oma tavalisest asendist vähem või rohkem allapoole.palju valikut pole-kas osta igasuguseid eriefektiga rinnahoidjaid ja tegeleda pettusega või korrigeerida rinnad tagasi algasendisse.
Küüsed sama teema-kui endal ikka ei ole,siis igal juhul kunst.Sama ka juuste ja ripsmete kohta.Kui endal täiuslikke pole,siis pole midagi parata-tuleb ehitada.
P.S ma räägin üldiselt,mitte kedagi konkreetset silmas pidamata.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-19 08:42
Tegelikult saab ka rindade eest piisavalt hoolt kandes nad kenaks jätta. Kuigi ja, mida suuremad, seda raskemad ja seda enam ka hallavad vajuma.
Aga peale sünnitust ei kao rinnad kusagile, kui sa last kiirelt rinnast ei võõruta! Mida kiiremini lapse rinnast võõrutad, seda kiiremini rinnad tagasi tõmbavad ja üldjuhul ongi tulemus see, et tühjad rinnad. Kui kuulata emakese looduse häält, siis tõmbab rind aegamisi tagasi ja rinna kuju ei muutu.

Kunst on ikka neile, kellel poel kannatust ja tahtmist enda eest hoolt kanda.
˅ näita rohkem ˅