Foorum
2011-04-11 20:46
Meeste vaatevinklist siis
Milliseid naisi saadate teie pilkudega? Ja milliseid naisi peate seksikateks

˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 21:44
Kõigepealt seleta lahti mida sa seksikuse all silmas pead.Sest seksikas tähendab ahvatlevat ja mitte ainult seksuaalses mõttes.
Ilus naine on tihti seksikas,aga enamasti ei peitu seksikus mitte välimuses vaid olemuses.Kui kaunitar avab suu ja sealt kostab vaid lollusi.siis kaotab ta kõik eelised mida välimus anda võiks.
Seksikas riietus ei ole see mis kõike paljastab,vaid see,mis paljastab täpselt nii palju,kui on vaja tekitamaks sinus soovi rohkem näha.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 23:16
Oi kurja lausa häda kui mõni inmene oskab kohe minust nii lolli mulje jätta
Aga tegelikult, eks ma pidasin antud juhul silmas seda, seksika riietuse osa
Seega küsimuse täpsustus, mis on selline seksikas riietus, mis paneb sind võõrale naisterahvale tänaval järgi vaatama?Või soovi rohkem näha või tuttavaks saada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-11 23:57
Kui tuleb tänaval vastu naine,kes ei kanna rinnahoidjat.Kellel on seljas avar,aga mitte avatud,õhuke aga mitte läbipaistev kleit või pluus.Ja kui sa siis näed,kuidas nibud seal all tantsulöövad,siis ajab ikka pöördesse küll
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 00:16
Njaa...aga läheneme küsimusele selle vaatenurga alt, et kui minna nö esimesele kohtingule vms ( teisepoolega on suheldud pikemat aega) aga lõpuks siis teinepool märkab naist noh..naisena ja kutsub ta välja...Ja kõik teavad, millega see päev/õhtu lõppeb, eks Aga mida sellisel juhul selga panna, käituda jne
Et ei paistaks nagu avaliku ja otsese kutsena, vaid mis nagu kutsuks mehes välja selle jahiinstinkti vms..

Ma olen niiiii algaja
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 00:30
Siis tuleb selga panna midagi sellist milles naine ennast ise mugavalt tunneb,sest reeglina on mehel juba otsus langetatud ja see peab ikka midagi väga vastuvõtmatut olema,mis teda ümbermõtlema sunnib.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 00:37
Ei ole ju tegelikult nii?

Nii aga kuidas saab naine selle päeva/õhtu käigus ntt mehe kehakeelest aru,et mis radu mehe mõtted liiguvad vms? St et olla kindel kas mees on huvitatud või mitte jne

Oi kurja lollike küsib järgmisena, et õpetage nüüd keegi kähku see naine flirtima ka
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 00:58
Seda,mis radu mehe mõtted liiguvad saad teada järgneva nädala jooksul.Aga kui ta kohe minekut ei teinud,siis võid kindel olla,et ta ei taha jätta juhust kasutamata.
Kui ainult keegi oskaks õpetada aru saama sellest naiste kehakeelest.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 01:04
Seda,mis radu mehe mõtted liiguvad saad teada järgneva nädala jooksul.Aga kui ta kohe minekut ei teinud,siis võid kindel olla,et ta ei taha jätta juhust kasutamata.
Kui ainult keegi oskaks õpetada aru saama sellest naiste kehakeelest.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 06:09
Meesterahva mõte ikka üht-sama rada tallab. Nagu jfjm ütles, kui kohe minekut ei tee, siis.. Tegelikult isegi pole vahet, kas naine meeldib väga või mitte nii väga. Sellises olukorras otsustab alati naine, kas rada saab tallatud või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 08:27
Mina arvan ka et mehe mõtted liiguvad enamuse ajast seksi suunas ja tal üsna ükskõik mis sul seljas.
Pole kohanud meest, keda ei erutaks, kui seeliku või kleidi alt välgatavad sukad! Alati pole aluspesugi vaja
Ja kui lähed esimesele kohtingule, siis on kõige tähtsam, et et end ise mugavalt tunned ja vajadusel ise oma riided ruttu seljast ära saad!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 08:46
Naised vist arvad jah,et kui lähevad mehega kohtamine,peaksid olema jalas kindlasti sukad,kõrgkontsaga kingad ning poolkilo meiki peal
Minu kõike erutavam kohtumine oli ükskord kena noore naisega paduvihmas.Naine tuli tihedas vihmasajus palja jalu,kingad näpus,juuksed ja kleit läbimärg,märg kleit liibus keha külge,samas naise rinnanibud kikkis, paistes läbi kleidi välja
Kutsusin naise küdeva kaminaette kohvi jooma,kuni ta ära oma riided ja juuksed ära kuivasid
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 08:55
Näha jah,et isegi mälestused tekitavad meeltesegadusi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 10:04
Lotendav kittel kalossid ja krunn kuklas pole kohe kindlasti need, mis mehes ahvatlust tekitaks
Nõustun eelkõnelejatega ses osas, et riietu sellesse, milles ennast mugavalt tunned. Liiga väljakutsuv ja paljastav riietus on küll tõsiselt meeli erutav aga samas ei jäta ruumi fantaasiale. Ja minu, kui mehe silme läbi võiks ka meik olla loomulik, rõhutades naise isikupära.
Igatahes edu ja õnne
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 10:20
Aikon,kas töötav naine pole siis sinumeelest seksikas.Ma olen näinud väga seksikat koristajat
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 10:29
noh...eks igasuguseid olukordi tuleb ette. Kui lüpsja, kummikutes ja puha paljana ringi silkab, siis see vast on....seksi aga sama ametinaine sõnnikustes kalossides... EIIIIII
Tegelikult on seksikus, suuresti sisemine kiirgus. Mõnel seda on, teisel taas pole, pangu selga mida iganes.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 10:34
Tegelikult on minuga selline lugu, et ma veel avastan seda poolt endas - ja seepärast ei tahaks kohe riietumisega puusse panna

Lõppes just pikem suhe, mille käigus on see sexkuse värk kuidagi tahaplaanile jäänud ja nüüd siis vaja uuesti ellu äratada.Aga ei tahaks kohe ka esimesel kohtingul riietusega puusse panna vms

Aga lemmikriided on teksad, hele pluus ja teksajakk..Aga igapäeva riietes ju ei lähe kohtingule või mis, mehed
















˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 10:52
No vott ja need siis panegi selga , kui just teatrisse ei plaani minna ja muidugi pesu...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 11:23
Oleneb ju sellest ka, kuhu te kohtama lähete!
Kas kohvikusse, lihtsalt loodusesse või teatrisse. Iga koht nõuab ikka vastavat riietust
Aluspesu võib muidugi alati seksikas olla! Või üldse ära jätta! Julgen soovitada!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 11:36
No üks millele mõelda on muidugi see,et kui voodi juurde jõudes on plaanis kohe tõsise tööga pihta hakata või siis soojenduseks veidi voodiäärel kudrutada.Viimasel juhul eelistaks seelikut liibuvatele teksadele ja eestnööbitavat pluusi.Ja et rinnahoidja salalukuga ei oleks ja loomulikult sukad,mitte sukkpüksid No ja pesu puudumine annab muidugi teisele poolele julgust juurde.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 11:49
Ehk jätaks noorele daamile enesele kah mõne fantaasia Muidu me riietama ta kord kurguni kinni ja siis kisume puha paljaks Inimene satub segadusse meie õpetussõnadest ja hakkab kohtingu ajal iha "spetsialistidelt" täpsustavaid nõuandeid paluma
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 12:03
aikon, lase meil vanainimestel fantaseerida ja noorust meenutada!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 12:17
Jaa jaa..seda muidugi, et ilus on fantaseerida ja meenutada milline kaunis oli Marati pesu ja Klementi kleit rääkimata sukahoidjatest ja Kommunaari kingadest
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 12:26
Nii hull see asi nüüd ka ei olnud!
Kas see on tõesti kõik mida sa oma noorusest mäletad?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 12:35
Oo ei...meenuvad ka 2 kopikalised kondoomid, mida sai vett täis lasta ja aknast möödujate pihta kukutatud ja eriti eredalt tuleb meelde Viru hotelli shveitser, kes 1 rubla eest sisse lasi ja kolmeka eest välja viskas
Olid alles ilusad ajad ja millised tüdrikud ehh...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:04
aikon,mul neid kondoome veel praegu alles,mis maksid 4 kopikat paar
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:08
Elmar...hoia neid kui kalleimat aaret sest mine tea, millal lapsepõlv meenub
Aga Sa mõtle, milline väärtus oli 4-l kopikal Tänapäeva hinnad panevad lausa mõtlema, et peseks saadana (kondoomi) peale kasutamist puhtaks, siis hea järgmine kord võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:30
no ju see daam siin teab ise ka, mida ta selga paneb.
seksikus saab tegelikult alguse meie peast. see, mis seljas on, on ka oluline, aga mitte see olulisim asi kogu tegevuse juures.
igaks olukorraks võib disainida omale mingi riietuse, aga kui sinus endas on puudu see tunne, et sa oledki seksikas ja sellisena endaga rahul, on kogu riietus tegelikult endega vastuolus ja siis võib mingi teatud mulje toonitamine (kui tahetakse tunduda seksikad) olla viga.
koguni ohtlik viga. nii et tuleks ennast kuulata ja mitte teisi.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:41
Mehed üldjoontes eeldavad naistelt esmakohtumisel superglamuursust koos esmaklassilise sekspesuga, jättes seejuures tähelepanuta oma aastajagu ärakantud trussad ja mitmeidsadu pesusi äranäinud teksad ja muud ihukatted. Et eelkõige mehed, paneks rõhku endi ihukatetele siis nõutame seda teistelt
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:42
nii aga kui ongi nii ,et see miski minus puudub...siis kuidas seda omandada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:49
meca,sinueas neiul peaks seda sexikust igas riietuses jatkuma
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 13:59
sa meca teed nalja või?
ja tegelikult pole oluline ju meeldida meestele, vaid sellele mehele, kes sind huvitab. või mis?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 14:08
meca! Ega sa iga mehe meelejärgi ei saa olla ja seda pole vajagi! Ühele meeldib valge aluspesu, teisele musta värvi! Jää ikka iseendaks!
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 14:23
Tegelikult on Uthal õigus, et huvitab just see konkreetne mees ja temale meeldimine. Aga lihtsalt pole sellist kohtamise värki juba ammu teinud, et kardan et teadmised on pisut roostes
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:00
Riietus ei muuda naist seksikaks.Seksikas naine on seda igas riietuses ja harjumuspärases mugavas riietuses on see palju lihtsam ja loomulikum. Kui üritada riietusega enda seksikust rõhutada, võib see näida hoopis litsakusena.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:10
Kui naisele pole seda seksikust kaasa antud,ju siis püüatakse üritada seda riietusega juurde saada.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:24
Tegelikult ega ise ei näegi seda kui seksikas sa tegelikult oled ja sõbrannat ka uskuda ei tasu sest keegi ei tea ju mida konkreetne mees seksikaks peab.Sellepärast ütlengi et tuleb püüda jääda loomulikuks. Esmakohtumisel muudab ärevus võltsi veel võltsimaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:39
jah, nõustun jfjm-iga. tal on õigus. kui tegu on sinu jaoks õige mehega, kes sinust ka tegelikult hoolib, siis tema jaoks oled sa igas olukorras ja mis tahes riietuses just selline nagu peab olema. minu arvates on tähtsam see, kas teine oskab näha sinus seksikust ka siis, kui sul enam neid seksikaid riideid peal pole.
nii et ole sina ise ja ole nii seksikas kui sa oled. rohkem pole vaja olla. ei pea tegema midagi, mis pole tegelikult sulle omane.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:40
Neiu kaunis kuula mis vanamehed räägivad. Jotteffil on õigus, peab jääma iseendaks ja usaldama oma naiselikku vaistu siis on kõik ok...Ja ära pabista Sa oled ju noor ja ilus JAAA...seksikas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:50
Ilus ei pruugi olla alati sexikas.Seksikust naise juures näeb ainult mees oma silmadega.Seda pole vaja osata näha vaid seda sa lihtsalt näed ja tunned Ilusad ja sobivad riided lisavad seda seksikust veel juurde.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 15:57
elmar, aga nägemise oskus ongi oluline, igas mehes seda poolt polegi arenenud. erinevad mehed võivad sama naist vaadates näha teda vägagi erinevalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 16:14
Just õigus, Utha....Igaüks vaatab oma silmadega ja kuna ilu on vaataja silmes, siis see mis ühele ilus, see teisele mitte. Ja veelkord ma kordan, et naistel on olemas nn. naiselik vaist, mis aitab orienteeruda olukordades. Üle pingutada oma välimuse sättimisega ei maksa, sest tulemus võib osutuda soovile vastupidiseks. Lihtne ja loomulik aga hoolitsetud välimus ja iseolemine ongi suuresti see, mis annab sõnumi.
Mina oma mätta otsast vaadates ei hindaks liigset ja tehislikku välimust. Muide selle tunneb meheliku vaistuga ära. Hea on suhelda inimesega (naisega siis) kes igat oma liigutust ja sõna ei kipu kontrollima, kes pidevalt ei piilu peeglisse ja kui asi juba voodini jõuab, siis spontaansus on see, mis pakub naudingut

Aga see oli vaid minu arvamus ja pole absoluutne tõde
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 16:21
Olen vist juba kunagi siin kirjutanud ühest juhusest. Kari mehi seisis koridoris palgasabas.pidevalt käis sealt mööda naisi,aga enamasti ei pööratud neile tähelepanu.Korraga ilmus koridori üks naine.jutusumin lakkas ja kõigi meeste pilgud olid klammerdunud temale,seni kui ta koridori teises otsas ühe uksetaha kadus.Pärast alles mõtlesin,et mida seal siis vaadati? Tavaline hall hiireke,seljas mitte just eriti liibuv sviiter ja paks allapoole põlvi ulatuv seelik.Aga miskipärast superseksikas.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 16:34
njaa. oma kooliaeg ja kooli pikad koridorid tulid kohe endale meelde tol ajal ei saanud mina ka aru, mida siis keegi tegelikult vaatas.
polnud ka siis mingit sviitrit ega pahkluudeni seelikut. ka mini ei kandnud. seletamatu enda meelest olingi see "hall hiireke"
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 18:02
Lugesin kohe huviga selle teema algusest saadik uuesti läbi...Ja...selline mõte ehk oponeerimine siis. Kulla PushUp...glamuur ja sära on muidugi kena aga mina kui mees, ei hindaks selle põhjal naist. See oleks justkui soov iseendale tõestada, et olen "ilus ja ahvatlev ja tark ja tubli"...glamuur kui selline on teatraalsus ja teater pole eluteater
Ilmselt meie neiu, pole siiski esimest päeva tuttav oma väljavalituga ja sellest võib järeldada, et nad on varemgi kohtunud, iseasi mis atmosfääris. ja tegelikult on inimesele antud ka oskus rääkida....Kui tekib kahtlusi või kõhklusi, on alati võimalik küsida
Nüüd me siin muudkui arutame ja soovitame...aga kas sellest ka abi on...ei tea Aga nii tore on ju kellegile omi unistusi soovitada
Muideks...ma vaatasin meie kaunitari fotot ja panin ta riidesse (ei, mitte seepärast, et alasti ta vaadata ei kõlbaks )...Väga ilus sai
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 18:20
Seksikas naine ei pea kohe mitte mehi pöördesse ajama.Talle aitab ühest või siis üks mees korraga keda pöördesse ajada.
Võib-olla siin ihas käib mingi sots võistlus,kes on seksikam rohkem või pilkupöödev aga nagu aikon ütles..ei maksa see glamuur ega sära elus midagi.See käib ainult teatavate meeste lollitamiseks Tunnen seksika naise saja meetri kaugusest ära ja selleks pole mingeid oskusid vaja
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 18:31
Olen kuulanud noorte meeste juttu naistest ja millegipärast räägitakse just neist glamuursetest, kui kõige suurematest litsidest
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 18:40
Jotteff...ehk jätaks selle teema siit välja (mõtlen siis litsindust)
Glamuur on minu arvates soov ennast näidata parimast(mitte paremast) küljest. Soov eksponeerida, soov etendada soovitut, mitte olemasolevat Võlts on see, kui enese loomulikule ilule, kantakse mask.
Me kõik tahame olla paremad "minad"...tahame olla keegi, kes me pole. Milleks...??? varem või hiljem see avaldub...ja pettumus, mille me valmistame teistele on ränk.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 19:55
Küsimus...
Et kuidas mind siis riidesse pandi Mitte et ma selle järgi kohe tormama läheks, aga...huvitav olekss teada
Jah, ma olen antud ja konkreetse inimesega tuttav aga mitte eriti kaua ja suhelnud oleme mingi kuu kaks ...aga kuna tema poolt on selline initsiatiiv tekkinud...ja meie suhtlemine on selline vaba ja alati ootame millal jälle üksteisega suhelda saab

Ma ei taha muutuda mingiks võltsiks veidrikuks ausõna
˅ näita rohkem ˅
2011-04-12 20:01
Pesu...punane või must või valge
kleit või seelik, rõhutab puusa...veits üle põlve...pluus(kui seelik seljas) Sinu armsaim ja kaks ülemist nööpi lahti...kingad, mis rõhutavad sääri ja sukad ihuvärvi...Ja hakka juba astuma, muidu mees solvub ja otsib uue
˅ näita rohkem ˅