Foorum
2011-04-13 20:42
ää sina elmar minu pärast muretse
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 21:03
Coya vaatab relvastust üle, niiet Aikon, tuld silmadesse
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 23:29
Naljakas, mul on üks küsimus, kas kasutaja coya tunneb ennast kuidagi ohustatuna?Et peab tulema ja hakkama lihtsalt ironiseerima ja tegema märkusi teemaalgataja ehk siis minu kohta? Mitte, et ma end puudutatuna tunneks.
Aga sa coya ei tunne mind ja sul pole õrna aimu ka sellest kuidas mina olen oma viimased aastad elanud, seega anna andeks kui sulle ei sobi, et ka 28 aastane naisterahvas võib esitada pubekalikke küsimusi. Sina ei tea, ja ilmselt ei usu ka, et astusin suhtesse 18 aastaselt ja olin siiani suhtes..vaid selle ühe mehega, kellega millegipärast ei ole sellist romantikapoolt ja millegipärast pole ka tundnud, et peaksin end seksikaks pidama või üldse. Sina ei tea, kuidas selline suhe võtab sinust ära kõik, mis vähegi on naiselik. Miks ma seda suhet ei jätnud, see pole vaid minu asi, seega ma seda ei kommenteeri.Ja kurat võtaks, anna andeks et üritan nüüd pisut enda maailma avardada ja endas ka seda kirge, leida.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-13 23:32
ok coya peale urisetud ja hambaid näidatud... sry.

Aga kui tordile tahab keegi tulla, siis teen ise torti. Aga seda vaatame siis kui reede on möödas, ärge kohe küll tormama hakake

˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 06:17
meca-ei,ma ei tunne end ohustatuna...kuidas saaksingi Ma tõesti ei tunne sind,aga see pole ka oluline,sest enamusel siinolijatel on oma nutulaul laulda ja põhjus siin olemiseks ning foorum on selleks,et avaldada oma arvamust.Aga edu sulle maailmaavastamisel,olgu see siis netis või reaalses maailmas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 09:24
uustulnukad on netifoorumis alati teretulnud muidu kui siin viis-kuus põhitegijat ainult sõna võtab,kipub vahel tõesti igavaks minema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-14 12:30
aga tulles tagasi teema juurde...
enda eest hoolitsev, oma figuuri esiletoovalt riides naine on seksikas.
Ja ei ole vahet kas ta on sale või mitte...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 12:13
Vot mehed Aitäh konsultatsiooni eest ja tordile võite endiselt tulla Aga kahjuks või õnneks ma teie nõuandeid praktiseerima ei peagi..
Nimelt meesterahvas on jäljetult kadunud...st ei vasta smsidele, kõnedele, kirjadele ja üleüldse pole ka msni olnud, kuigi siiamaani ta oli pidevalt msnis sees. Seega kas hakkas ta mind kartma või siis ...mis siis?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 12:15
kas ta teab, et sa siin suhtled?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 12:21
Ohh...mehed, mehed.... Ei või kedagi uskuda (kõige vähem mehi)
Oot...kus seda torti saab? mul just kõht koriseb näljast
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 13:00
Ma tean, Utha, kuhu sa ilmselt oma küsimusega sihid.... aga ei, ta ei tea et ma siin suhtlen, või et mul siin üldse konto oleks.

Kle selle tordiga on täpselt nii, et kui tahad siis toon kasvõi kohale Pole ju enam vajadust mu riidekapis sortida....kahju, ma ootasin seda kohtinguvärki päris innuga
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 13:07
olgu, aga sama saab ju ka tema kohta öelda. sina ju ka ei tea seda, kas tal on siin mingi konto või mitte. seda enam, kui te eriti ei tunne ka. ise ta sulle seda teatama ei tule. ma muidugi teen oletusi praegu.
ma ei oska arvata, miks ta enam sinuga suhelda pole tahtnud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 13:17
Ei taha kohale...mul veel jalad liiguvad Tulen ise, kui kutsud muidugi
Riidekapp las olla omaette...aga minu fantaasiaküllane riietus, see võiks ikka selajas olla, kui kord saabun
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 13:27
Täpsustan!...Minu fanataasias tekkinud riietus, mis Sinu seljas
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 14:23
Tahtsin just öelda, et võiksid tulles näidata, mida sa sellest loengust õppisid, aga Aikon kuramus rikkus kõik ära
Aga pole midagi, siin kenasid poisse küll, kelle peal saadud teadmisi katsetada
Mulle piisaks kohvistki tordi võib Aikon endale saada, siis Coyal pärast põhjust ta nägu lakkuda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 14:37
Jotteff...ära õelutse Me võime ju "objektil" viibides teha ettepanekuid, täiendusi ja täpsustusi. Mõtle...kui noor daam saabuks riietuses, mis meile ilmselt ei imponeeri...no kuidas siis saaksime seda apsakat parandada!?
Mis puudutab kohvi, kooki ja Coyat, siis...pole mul seda, teist ja kõige vähem kolmandat ja seda KOLMANDAT ei saagi olema
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 14:59
No kui riietus ei imponeeri, siis saab ju selle lihtsalt, kui sobimatu, eemaldada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:03
Nii...ja kas Sa oled täheldanud, et väljas on jahe kevad, mitte Aafrika Kas Sina tasud nooriku ravikulud ja muud erakorralised kahjud ?
Meie, põhjamaa tingimusis on siiski soovitatav säänseid operatsioone, korraldada sisetingimustes
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:18
Paraku ma ei ela metsas kuuse all ja ei osanud näe nende välitingimuste peale mõeldagi. Aga varsti on suvi ja siis ju päris mõnus kuskil mõni pikknikk maha pidada
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:26
Äkki teemegi noorikule pisikese vihje ..."PIKKNIKK (I)" osas
Siiski eelistaksin mina...seda torti süüa, sest tema realiseerimise aeg ei kesta igavesti
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:36
Ära riku magusaga isu ära, ma tahtsin hakata just vorstikesi pakkuma
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:39
On ka hääd ja pikad vorstikesed?
Ma tahtsin seda öelda, et mida pikem jutt, seda lühem nikk
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:45
khmm, Te ikka oskate oma lõõpimisega tuju heaks teha, tegelt ka
Ja Coya, ma ei ole 100% kindel et tal siin kontot pole, kuid ma arvan et pole...Ja kui tal ka oleks, siis mille järgi oleks ta selle postituse siin nagu minu isiku ja selle kontoga kokku viinud? Selles osas, ma saan aru, mida sa mõtlesid, kui selle küsimuse esitasid aga ma ei tahaks seda väga uskuda. Aga samas mind väga ei huvita ka, ju siis ma ei pakkunud talle päriselt nii palju huvi, kui ta mulle alguses välja näitas...Või oligi see kõik lihtsalt temapoolne mäng vms. Ei tea. Aga ju siis leidis kellegi parema kellega/millega mängida

No kui kook halvaks läheb, saab alati uue koogi teha, seda ohtu pole
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:46
Mis kes vorstikeste teema kes ja kus pakub
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:50
Jotteff pakub vorstikesi... aga mina vist jään ilma
Nii nii...ja ma siis kordan küsimust..."Kus on see kook"
Muide kulla neiu....ära heida meelt...sest Sul oleme ju meie või noh...mina vähemasti, sest Jotteff tegeleb vorstikeste ja pikk NIKKIGA
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:52
Grillimis hooaeg ju algamas
Öeldakse ju, et parem suutäis soolast, kui maotäis magusat Aga,kõll me magusaga ka hakkama saame. Ma limpsin kreemi ja karask võib Aikonile jääda
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 15:58
Üks soe ja värske karask, mis pehme ja noor on hää haugata. See kreem, mida Sa Jotteff limpsida tahad...nojahh ...limpsi aga limpsi, mul seda kaupa jagub kui kaunis karask ennem otsa ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:09
meca, ma pole coya siin sa ajasid midagi segamini mina olin see, kes sult seda uuris.
aga mis puutub tollesse mehesse ja sinusse, siis seda poolt ma kommenteeriks. see on teievaheline asi.
tegelikult ma arvasin, et teemaks on seksikus ja seksikas riietus. mind oleks see huvitanud. ma ei tahaks olla segatud teiste suhetesse ja hakata neid siin arutama. ma hoiduks sellest.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:12
Utha, sul on väga seksikas kukal.TEN points
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:24
jfjm –ja ongi osavalt teema mujale juhitud tänan tähele panemast aga räägiks millestki muust?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:35
Aga Utha, mäletad pilti, mida ma teema alguses kirjeldasin? Mida sina naisena sellest arvaks? Nii vaatajana, kui vaadatuna
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:37
Loomulikult võivad oma arvamuse öelda ka teised
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:41
oijah vabandust Utha, mul veel meeles see turjakargamine Coyale juu siis läks midagi sassi. sorry.

Aga tõepoolest, läheks äkki teema juurde tagasi. Nii. Nimelt siis, et miks ma peaks selleks üheks õhutks end üles lööma ja seksikana tundma ja ka välja nägema...räägiks siis igapäevaselt....endiselt on see teema, minu jaoks huvitav. Nii at arvamused, arvamused ....
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:43
Ahjaa KOOK.

Kook on Tallinnast väljas umbes 35 km keerata vasakule, otse ja paremale.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:46
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:49
See kook ju peaaegu minu kodus
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 16:51
Sõltub ju, mis tööd teed ja kellega igapäevaselt suhtled. Olen juhtunud väga konservatiivses ametiasutuses, nägema situatsiooni, kus väga kena noor naine...SEKSIKAS...kandis rõivastust, mis sellesse atmosfääri kindlasti ei sobiks. samas...ilus oli vaadata küll

Ahjaa...millist külavahe teed peab sõitma, et jõuda esimese teeristini???
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 17:05
jfjm - millisest pildist sa räägid? sellest naisest, kellel polnud rinnahoidjat?
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 17:28
Täpselt
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 20:59
Tallinnast välja 35 km tartu poole, sealt siis 35 km pealt esimene rist vasakule, siis otse ja paremale
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 21:02
.... ja nii nad õnnelikult kokku saavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-04-15 21:05
Siis polegi minu juures, hoopis Kose kandis
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 01:55
Kurat ma kolm viimast aastat Kose vahel kolistanud sellist pepsi küll pole näinud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-17 13:13
peps on riiete all peidus ...aga võib olla pole sa hoolikalt vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 13:33
meca, aga äkki siis teeme suurema ürituse, tuleb rohkem rahvast, teed näiteks kaks torti...?
jfjm, ära muretse tellitakse ühine buss, mis käib kõik kohad läbi
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 13:53
Ja ühtlasi vaatame Meca pepsi üle
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 15:35
No tead, teeksin kasvõi 3 pange aga maitse eelistused kirja

Aga jah, ega ma ka arvan, et peps tuleb üle vaadata, sest teinekord kui tulla siia küsimuse esitama, siis tekas vähemalt mida küsimuse aluseks (meca pepsi ) võtta
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 16:22
mulle meldivad magusad, piisavalt pehmed ja värsked
siit paistab see peps täitsa tip top...
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 16:29
Mulle meeldivad mahlased, mitte väga magusad ja värskuse osas nõustun Boom´iga
Boom...siit paistab pepsi pilt, mitte peps ise Ei...see peps tuleb naturaalselt üle vaadata ja siis otsustame, mis temaga edasi teha
˅ näita rohkem ˅
2011-04-18 16:41
raske sinuga mitte nõustuda, kallis sõber...
sinu lausele lisaks veel...käega kastuda....
˅ näita rohkem ˅