Foorum
2008-04-15 23:55
paneb kena naisterahvas üles profiili ja pildid ning otsib kas kirjasõpra või ei soovi tutvuda. annan kohe head nõu - minge rate.ee
˅ näita rohkem ˅
2008-04-18 23:28
mina kah täpselt seda meelt. kui ikka pole nikku isu... mine ratessehttp://www.iha.ee/images/smiley/4.gif
http://www.iha.ee/images/smiley/4.gif minul on alati
˅ näita rohkem ˅
2008-05-16 18:02
Ma ei saa mehed aru mis teil viga on! Kas terve eesti on täis mingeid kiimaseid mehi kes ainult maha ja taha paneks kogu aeg? Kas muud moodi ei saa üldse??
˅ näita rohkem ˅
2008-05-18 12:10
Naika-see on täiesti loomulik!!!Või on sinu arvates väga imelik et mehed keppi tahavad?????
˅ näita rohkem ˅
2008-05-18 13:55
ma saan aru et loomulik aga käigu asi mõistlikuse piires!! elu ei seisne ainult seksis!!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-18 14:00
ja siin võib ka ju niisama tutvuda! või on see keelatud???
˅ näita rohkem ˅
2008-05-19 15:02
Aga kus on mõistlikkuse piir,kes seda määrab????Mõistlikkuse piir on igalühel täpselt seal kus ta on,mis ühe jaoks on normaalne piir,see võib teisel olla vägagi ebanormaalne.Ja seks on väga oluline,ilma ei kujuta ettegi ja ikka 3x päevas.Olen nüüd ebanormaalne vist.....Niisama tutvuda võib loomulikult aga siis tuleks oma ankeedis ka seda selgelt kirjutada.
˅ näita rohkem ˅
2008-05-19 22:13
ei sa ple ebanorm. aga asi oli ju selles et ei meeldinud et siin otsitakse ka peale seksi midagi kasvõi lihtsalt sõprust! ja see ple ju palju tahetud !! miks peab kohe ratesse minema! see on minuarust täiskasvanute leht ja igaüks ise teab mida otsib!
˅ näita rohkem ˅
2008-05-27 02:07
nii palju tyhja ja m6ttetud juttu
soovitus, kui ikka koll välja näed siis tao pihku, miks peaksid kõik naised sinu poole jooksma,kui s6rmega vibutad
˅ näita rohkem ˅
2008-07-08 22:42
niisama lobiseda õhtuti ka põnev. teemasid millest rääkida ka palju. ei pea kohe seksima.
˅ näita rohkem ˅
2008-07-16 19:53
Mõnedele meeldib näidata, teistel vaadata. Kus see veel peaks toimuma kui mitte siin.
˅ näita rohkem ˅
2008-07-24 16:30
MUIDUGI OLEME KIIMAS, KODUS JÄÄB VAJAKA JA MIS SIIS EDASI TEHA, AINULT OTSIDA LISA
˅ näita rohkem ˅
2008-07-24 16:43
Enamikul juhtudest on küsimuses kirjas vastus. Vastus tuleb sõnast vastas, vastama. Kui valesti küsida, võib ka prostituut keelduda Isegi lesbi unistab alateadvuses korralikust mehest Siia ei panda profiili üles, et teha filoloogia magistritööd keskeriharidusega eestlase seksialasest sõnakasutusest- näiteks. Põhjus on kuskil hingepõhjas kripeldav soov leida unelmate sexielamus.... see võib juhtuda ka siinsete meeste peale vihastudes abikaasale selga sõites...
˅ näita rohkem ˅
2008-07-24 16:46
Või mingi tuska või muska pilti vahtides meheau päästes Loodame et pildi riputajal on kah hea uni
˅ näita rohkem ˅
2008-08-21 17:45
sellisel lehel tahad kõik loomulikult keppi või midagi enamat !!
aga elu tglt seisnebki seksis poleks seksi , poleks järglasi , poleks järglasi poleks elu !! et ntks missoodi ei seisne elu siis seksis , : )
muidugi sa võid tahta kellegiga ajaviitkes muliseda aga jutu teema on ikka kas sex , või vähemlat iha et , või perse läinud suhted ,

elu ongi ainult üx suur kepp lihtsalt väike mõte , st ma ei saa aru inimestest kes üxi lihtsalt vegeteerivad !!!
˅ näita rohkem ˅
2008-10-05 13:06
väga kurb, kui kodus puudu jääb.......ja üldiselt, ega see rate ka parem pole, seal teevad pakkumisi 13 aastased, et tahavad sekssuhet, siin väheke vanemad....vahet pole ju
˅ näita rohkem ˅
2008-10-06 10:04
Ega kodu ei pea olema maakera koopia, kus kõik nurgast võtta, et ühes nurgas loksub ookean ja teises nurgas karjub naine" tahan sind!!" See, kui vahel satud võõraste naiste/meeste pundis oma seksuaalsust testima tuleb tegelikult kõigile kasuks
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 13:59
Kindlasti otsib ka see naine midagi kes SULLE ütleb et ei otsi
Ainult et nad ei otsi igat meest kes esimesena ette jääb
Mõnele on vaja palju enamat kui riista nägemine ja jutt kui hea ta on
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 17:49
Huvitav, kas rete-s räägivad täiskasvanud omavahel muinasjuttu?
Vaevalt küll.
See vend kes siit keppi otsib, otsib seda ka rates. Ainult seal veits raskem, seal pole selliseid pilte ees.
Inimene jääb ikka reeglina iseendaks, olgu portaali nimi mis iganes, kus ta suhtleb.
˅ näita rohkem ˅
2009-04-17 19:44
Rates võib see asi isegi kergemini õnnestuda,sest seal ei risusta riistapildid keskkonda ja need kes siin vaid keppi küsivad,on seal ka veits viisakamad.Seega pole pipraveskid täisvõimsusele lülitatud
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 09:01
kas te pole selle peale tulnud, et kõik oleneb sellest kuidas küsida ja kes küsib
˅ näita rohkem ˅
2009-04-20 11:03
Paljud on seda juba taibanud,aga teistele ei jõua see vist isegi surmatunnini pärale
˅ näita rohkem ˅
2009-04-22 23:57
olgu mis on aga fakt on ka see et siin portaalis on naised ilmselgelt ära tõusnud , mingi paks loom kes paneb kuskil selveris kauppa välja ja pole reality mitte keegi ajab oma vitu paljaks paneb siia kolm piltti ja esitab nõudmised mida kõikke mees olla ei tohi , kellega ta suhelda kavatseb , oleme ausad tglt asjad ei käi nii , lihtsalt ma oleks väga rahul kui enamus mehi sellest aru saaks ja seepamise lõpetaks uskuge mind naised vajavad meid täpselt sama palju kui meie neid ja küll nad ise külje alla ronivad !!! mul vähemalt reaalselt sellist puudust naistest pole et peaksin siin mõne looma pilli järgi tantsima hakkama või kepi eest üüratuid summasi maksma mida juba suur protsent naistest oma ankeedil hoolega nõuab !! see on kõigest minu arvamus nii et teisitimõtlejad ärge pange pahaks ja mis probleem naistel nilbete kirjadega on , vaata kus sa oled ! mina oleks küll väga rahul kui keegi mulle midagi nii nilbet kirjutaks et peaksin sellest ankeedil suurelt karjuma
˅ näita rohkem ˅
2009-06-21 16:47
mis jama te ajate
˅ näita rohkem ˅
2009-06-22 02:09
Davy sa ikka hüppad suht kõrgelt siin....ma vaatan kas poleks aeg ennem teema läbi sirvida?vaadata mis on vastatud jne jne.siis vaatame ehk kaob su jutuka bann ka ime kah et sa seda ei saanud...Sellise hooga peale ei hüpata
˅ näita rohkem ˅
2009-06-22 15:47
Olen Naika arvamusega nõus.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-22 16:15
ma ka ei saa aru miks mehed on endast nii heal arvamusel.On nad siis pilditud või pildiga.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-26 14:25
Eks igaüks tahab olla kõige,kõige.......kõigem.Kui reaalis tiivad piisavalt kõrgele ei kanna,siis üritatakse seda siin,suhteliselt anonüümses keskkonnas.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-26 22:04
just käisin niisama üle mitme aasta jutukas eile öhtul. Mehe esimene küsimus oli - pilt.
ütlesin, et mida ta sellega jutukas ikka teeb. No on vaja. ütlesin viisakalt et pole nagu vaja. Järgmisena hüppas paar härrat küsijale körvale ja juttu tuli et ju ma siis mingi 120 kg paks mutt. Hmmmm....kui olengi, siis mis seal nagu halba on? Iga inimene on erinev. Jah, eestis on mehed ülbed, küsidad "ilusti" kas keppi saab vöi ei ja mis töllerdad siis niisama. Ja olen ma ikka vastik ja ennasttäis siga, kui kirjadele isegi ei vasta aga näE, tema püüdis. Töesti püüdis, sest kaks korda sain kirja - mu riista tahad imeda ja kas keppi saab. Nii et mis siin ikka ülbitseda, eks tuleb otsida kuni löpuks leiab ja ongi köik. Minu jaoks on allaandmine kui selline asi mitte eksisteeriv löik elus. Nii et edasi ja edasi ja mitte sammugi tagasi
˅ näita rohkem ˅
2009-06-26 22:31
Selliste "supermeeste" suur konsentratsioon näitab vaid seda,et loodus valmistub suureks sõjaks
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 16:43
siimuste ütles väga asualt ära mis selle portaali naistega on.
suht ausalt ja suht valusalt mõnedele. mis teha. aga see on elu.
ka mina arvan et siin on mingi osa tegelikke põrsaid oma praopiltidega enda uhkust tõstmas: igast koljad ju kiidavad iga rasvast pekki ilusaks. reaalis teevad tädid ikka küla vanjaga krõpsu kui küla vanja on piisavalt täis et põrsast panna.
need kes vähe kobedamad aga mitte ka liiga( sponsoreid ei leita nii) otsivad oma s..sesse ellu ka kaeru. ehk siis raha. kõige lihtsam on ju oma tagumik müüki panna enne kui välimus otsa saab. siis on ju elu päris pe..ses neil. ise ju ei oska ega saa omale head elu võimaldada. ps õige kobedatel naistel pole vaja siit otsida sest neil on sponsorite kahurituli nagunii peal.
aga see miks osad siin pilte panevad ja samas ei soovi tutvuda ongi ju vanamooride rate saavad kiitusi kulidelt oma ripendavate rindade ja lotendava kanni pihta. opakad
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 17:31
Käisin huvipärast vaatamas,et kes see on,kes oskab kõiki nii ilusasti lahterdada.Ankeedi järgi otsustades kapialune,kes arvab,et teab juba kõike.
Vabanda kui solvasin,aga kui arvustad teisi,siis ole valmis kuulama ka teiste arvamust enda kohta
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 22:49
Vaata silentbob...meheks küll sünnitakse? Enamasti. Aga respekt tekib sõnavõtja suhtes alles siis, kui tegelane adub, et sõnavabadus pole valimatud sõnad! Samavõrd, kui vabakasvatus pole kasvatamatus.
Vahet ju pole, kas end müüb noor hoor või vana? Eelistustest välja jäävate negativeerimine on üks hale tegevus. Püüa mõista, et sedasama nagu Sina, otsivad moel või teisel ka teistsugused inimesed, kes ei mahu Sinu maailma, ega soovigi seda ehk. Sind ei pilka ega klobi kotiga(enamasti) vanamutid igapäevaselt, sest oled nolk. Pole ka Sinul õigust väljalülitaja olla.
Võtab rahulikult, igale kaevule on on jooja.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 01:06
noh teised kapialused üritavad nyyd endast jätta head muljet ja teravama keelega kodaniku korrale kutsuda. saan aru. ega nii vana ja kortsus kodanikuna peabki ka vananevatele naistele pugema... tunnen kaasa.
ps. tõesti iga eesli jaoks on ka sadul.
saan sellest aru. kuid ega kriitika tegemist pole ka keegi keelanud. kui mõni arvab et võib minna isiklikuks siis on ta küll väga väike ja kompleksides inimene. mina tegin siiski kriitikat ilma nimesid nimetamata. kuid samas kui soovitakse võib ka ju vägikaigast vedama hakata lahterdajad
luuserid. get life. get nice pussy!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 02:19
Minuarust ei hiilga see mees,kes veidi vormikamat naist seaga võrdleb,eriti taravkeelsuse ega teravmeelsusega.
Mis parata,kui mõned peavad matslust vaimukuseks.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 08:26
Lugesin teema esimest kirja, kus soovitati naistel ratesse minna ja siis seda pikka kirade jada siin! Kui ma praeguseks hetkeks olen oma pildid maha võtnud ja ei otsi uut sekspartnerit, siis ainult selle pärast, et vaatamata sellele, et tulin siia saidile tõesti ainult seksi otsima, leidsin endale kaaslase, kellega juba pikalt koos! Aga mulle meeldib siin käia pilte vaatamas ja vanade tuttavatega lobisemas! Ka nendega, kellega siin seksi eesmärgil kohtusin või niisama kohtamas kunagi sai käidud!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-05 22:52
see teema algataja polegi aru saanud miks see sait tehti
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:52
Mul see probleem,,et leidsin siit mehe,,kellega sex on fantastiline,,,,ja siis tahtsin kontot kustutada,,aga võta näpust,,,,ei saa,,,oota konto blokeeringuga kolm kuud,,Aga vahest ajaviiteks tuled ikka siia,,jutukasse,,,või foorumit uudistama,,,Ja eitavaid vastuseid ütlema,,kuna olen monogaamne inimene,,, Ja naljakas on lugeda,,,kuidas mehed siin otsivad raha eest seksi,,, ise ei võta raha,,ja ei anna ka,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:52
Mul see probleem,,et leidsin siit mehe,,kellega sex on fantastiline,,,,ja siis tahtsin kontot kustutada,,aga võta näpust,,,,ei saa,,,oota konto blokeeringuga kolm kuud,,Aga vahest ajaviiteks tuled ikka siia,,jutukasse,,,või foorumit uudistama,,,Ja eitavaid vastuseid ütlema,,kuna olen monogaamne inimene,,, Ja naljakas on lugeda,,,kuidas mehed siin otsivad raha eest seksi,,, ise ei võta raha,,ja ei anna ka,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:53
Mul see probleem,,et leidsin siit mehe,,kellega sex on fantastiline,,,,ja siis tahtsin kontot kustutada,,aga võta näpust,,,,ei saa,,,oota konto blokeeringuga kolm kuud,,Aga vahest ajaviiteks tuled ikka siia,,jutukasse,,,või foorumit uudistama,,,Ja eitavaid vastuseid ütlema,,kuna olen monogaamne inimene,,, Ja naljakas on lugeda,,,kuidas mehed siin otsivad raha eest seksi,,, ise ei võta raha,,ja ei anna ka,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:58
Nüüd pani küll arvuti võssa,,,sorry,,,! Aga mõte jääb samaks,,,Kuigi tekkis küsimus,,,silentbob,,,mida kuradit sa üldse siit otsid???
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 08:38
Ja eriti "meeldivad" mulle need mehed, kellel siin tillipilt ja osivad seksi aga rate.ee sellised magus nunnud perepildid laste ja naisega! Nii et oi oi!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-29 14:06
Mis parata.Need mehed on massikultuuri ohvrid.Kõik mis on moes,on hea ja ilus ning kohustuslik kõigile.Nad on igat sorti käskude ja keeldudega nii harjunud,et nii kui midagi on lubatud,siis kõik peavadki seda tegema.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-22 00:09
olen siit palju lugenud et siinsed mehed on mõtetud,kiimas ja perverdid kes vaid keppi tahavad.saatsin täna 37-nele naisele viisaka kirja paludes naist kaaslaseks sõiduks saaremaale.mainisin kohe et seks ei huvita vaid kena kaaslanna.ja mis tulemus oli? jube!!! ainult üks naine oli nõus kaasa tulema kui ei peaks järgmine päev mingil üritusel olema.siis tuli 3-4 vastust et kui palju maksan.20 naist ei vastanud ülds ja ülejäänud küsisid et kas olen pervert?ei saa aru naistest.oled viisakas oled pervert,küsid seksi siis oled ka pervert.ah jaa,üks neiu oli nõus kohe raha eest seksima aga võõra mehega saaremaale sõita oli tema jaoks nats imelik,ütles et ei tunne ju.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-22 01:07
Njh, oleks sa kalev34 nüüd korraga viisakas olnud ja samas ka sexi küsinud, oleks sa vist pervert ruudus olnud
silentbob`ile nii palju, et sul ju ankeedis kirjas, et sind jahutab maha egotsemine... lol
Ära siis ise kh egotse teiste kallal, mis siis et nad sust vanemad on...
Pelgalt 1 suhetes kibestunud poissmees nagu näha
˅ näita rohkem ˅
2009-08-29 19:17
Vaat kulla mehed.Üle ühe kurdab,et naine nõme ja ei tee seda,ega teist jne.Miks see alles aastate möödudes ilmneb?Võtsite siis endale korraliku naise?Võtnud kohe miskit lits või nii.
Minu põhimõte on see,et ära tee kunagi seda,mida Sa ei taha,et Sulle tehakse.Kujuta ette ,et sinu korralik naine kellegilt teiselt äkki isegi suhu võtab?Meeldib see sulle Kõigest saab rääkida.See teie viga.
Varem mehed viitsisid ka naise nimel vaeva näha.Aga nüüd?
Mind isiklikult hullult solvab,kui keegi otse keppi küsib.Võib-olla tõesti ,et mõni ongi siin nii madala enesehinnanguga ja annabki. Aga need teile ju ka jälle ei meeldi?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 13:24
Looduses on juba kord nii,et isaste seksuaal käitumist mõjutab kohustus enda seemet võimalikult laialt külvata,emased aga peavad valima järglastele parima isa.Ja ega selle lehe vabameelsus ka maakera tagurpidi pöörlema pane.Kui mehele võib kõlvata suvaline auk,siis naisele mängib ka siin lehel väga suurt rolli.
Niiet kepimehed kui tahate kindlalt saada,siis minge prostituutide lehele!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 17:34
Midagi paremat on raske juurde lisada,,,kui kaks viimast kommentaari,,,igati nõus,,,,,Oleks veel et otsijad on 40-ndates....aga 20aastased peaksid ju küll mõtlema,enne kui oma naise kõravlt otsima hakkavad,,,,,,üsna tigedaks ajavad tegelikult kõik need "hõivatud" tegelased,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 17:59
Eks tänapäeva naistel tekib noorelt õhtune peavalu
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 11:01
vada Blonde. Inimene muutub ajaga....ja muutuvad tema soovid ja tahtmised ja ka ootused nt abikaasale. mõned suudavad seda rahulikult võtta, mõned ei suuda. vahel saadakse targemakski ja avatakse silmad nähes täiesti uusi väärtusi, seepärast võibki osutuda senine superkaasa oopiski keskpärasuseks. oli keeruline? vaevalt kyll et sa seda ise seni ei teant.

a miks see peaks solvama, kui mees otse ja selgelt keppi kysib? see peaks kyl ju väga hea olema, et ei hakka keerutama vaid ytleb otse välja mis tahab. muidu hakka veel oletama et misasja ta nyyd tahab et sedasi juttu tuleb ajama...ja solvata see kyl ei tohiks. see et keegi keppi kysib konkreetselt inimeselt peaks ju olema ehe tunnustus

))
˅ näita rohkem ˅