Foorum
2009-09-02 11:56
Kuule valdurv,kui inimene juba tutvumis portaali tuleb siis mõtleb ta ka seksile.Kes rohkem,kes vähem,aga mingi valmisolek on.Ka minul seisis esimene pool aastat ankeedis,et ma ei otsi seksi,aga mõte liikus ikka ja võimalus,et magavale kassile hiir suhu jookseb polnud välistatud.
Iga uus naine saab tervituseks terve kuhja ettepanekuid...ja kuidas peaks ta valima?Loomulikult asub ta valima just nende hulgast,mis tunduvad huvitavamad.Keppi saab küsida ka küsimata jätmisega!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 12:22
jfjm: jah..enamikel juhtudel saabki vist kysimata. (kummaline väljend tegelt see "saab"..nagu teine ei saaks. see seksivärk ikka nagu kahepoolne asi ju?) Aga kuidas keegi valib...noooh...millegipärast ma usun et see valik käib kuidagi hoopis isemoodi, tõenäoliselt populaarteaduslikult raskelt seletatavana kuidagi teisel tasandil. Ja egas siis see otse kysimine halb asi ikka pole. Selgelt inimene väljendab mis tahab. Aga egas siis pea saama kohe...a kysida ju võib ikka.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 12:35
Otse võid ju küsida siis,kui oled teisega kahekesi,aga siin võib ilusa pildi korral olla sada küsijat.Siis hakatakse pingerida koostama ja esimeses järjekorras praagitakse välja need,kelle kohta on ainuke info,et ta keppi tahab
˅ näita rohkem ˅
2009-09-02 13:27
Küsida peab oskama ja soovitatavalt läbi lillede kas ülekantud või otseses tähenduses. Aga enne küsimist peaks ikka tõepoolest tõestama, et küsija küsitavat väärib. Kui esitasin retoorilise küsimuse "naist tahaks" oli hea vastus "ja kust ma selle naise sulle võtma peaks". Niiet kannatust ja meelekindlust ja küll saabub hetk ka küsimuse esitamiseks, nii et vastuseks on "jah sõna".
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 17:33
Loomulikult on see sexiporaal mitte süütusefooru.Normaalne naine ütlebki ära,kui otse küsitakse.On ju ütlus,et kõik naised annavad,kui küsida osatakse
˅ näita rohkem ˅
2009-09-03 17:59
Jah,,,,Öeldakse veel seda,et ei ole frigiidseid naisi,,,on saamatud mehed,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 08:09
Valdurv ajapikku oleks ka naine oma tahtmistele võimalik allutada muide Aga pahatihti on naise hinge nii palju sappi immutatud,et igasugune huvi isaste vastu võib kaduda.Ja mehed rääkige oma naistega.Ärge olge kadedad ilusate sõnadega.Kui armastate öelge seda,sest kunagi kui tahate seda öelda võib juba sootuks hilja olla
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 10:42
blonde: ..ja kõik seesama võib juhtuda ka vastupidi ju? et mehes on na palju sappi...

ma tahan öelda hoopis seda, et ilmselt tõmbab kaks keha omavahel sugu tegema hoopis miski muu - miski sees pulbitsev energia - nimetame seksuaalseks sobivuseks - kindlasti on see ka teaduslikult kuidagi tõestatav. ja see tõõtab - kui ei sega miski muu - tavaliselt inimese enda mõtlemine.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 11:11
blonde: ajapikku on naist enda tahtmisele võimalik allutada vaid siis,kui naine juba alguses selleks valmis on.Paraku aga meeldib naistele olla salapärane ja kättesaamatu,nii ei pruugigi mees tihti aru saada kas naine vaid mängib või ei taha tõesti.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 19:04
normaalsete naiste psühholoogia on kohandunud ikka nii ,et eelkõige tahab naine ,et temaga tegeletakse ,suheldaxe . naised tahawad tähelepanu . sellisel juhul wõib ta märgata meest aga üldiselt mehed ei wiitsi moosida naisi on laisad wõi nende mõistus lihtsalt ei jaga seda . sellised otse seksi küsijad saadetaxe kohe pikalt mitte midagi ei saa elus lihtsalt, nii on ka seksis .enamasti otsib naine ikka mehe kellel on ka pärast sexy temaga millestki rääkida ja paneb teda tähele ,mitte sellist kelle elu käib nii, et kotid tühjax ja punuma pole ju mõtet tuua ennast numbriks mingile mõtetule tühikargajale
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 19:15
NO,jah...saa siis aru...naistest,samas, kui jääd jälle kauaks rääkima...lihtsalt elust...jääd ka ilma vaadatakse siukse näoga...mida mees ,sa mulised...tahad rääkides orgasmi tekkitada vää...
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 19:52
aga kui kohe otse küsid jääd ju kah ilma ?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:01
Too,vöib ka õige olla,tea ,pöle proovind otse küsida ma mötlesi pikka seebitamist naised ju armastavad körvadega ,mees aga kötuga aga jutt on vist väljunud teemast esialgsest !!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:12
näed tegelikult sa ju tead elutõde ütlesid selle just ise wälja . naised armastawad kõrwadega
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:39
Aga teada tuntud tõde on ka see,et naine kuulab sind siis kui ise tahab.See tähendab siis,kui ta ei räägi,sest siis kuulab ta iseennast
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:41
Selleks,et sexi saada võiks vähemalt raisata ühe kohviraha Ja siis kui on soovi tuleb ju kõik iseenesest.No mingi austus võiks ju olla ja mitte iga minut kella vaadata
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 20:47
Kas sa blonde laseksid tõesti enda ühe kohviga ärarääkida?Ma pakuksin ikka kooki ka,siis on põhjust kaloreid põletada
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:11
Kohviga alles vaatan,et kas oled sobilik ära rääkima Aga jah pean sind kurvastama,et kogu enda massi juures kooki ma ei armasta
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:17
No siis üks korralik viineripirukas
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:20
N sellepealt juba ,et kaeks kas Sinuga ikka räägin. Seukese väikse tikuviineri jutuga võid metsa minna
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:25
just . kohwilauas näed ära kas tekib säde üldse selle mehega wõi mitte kui on meeldiw ,wõimalik et asi areneb ka kaugemale ja siis naine märkab sind . isssssand kui jube me ju õpetame siin neile naiste wõrgutamis nippe äkki saawad liiga targax . jfjm wiineripirukas on liiga ............ see pole ültse romantiline .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:32
Jälle häda.....Ju siis tuleb midagi okkalist pihku pista
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:36
samas...ma tean juba ette , et kohvilauas ei teki mul mingit sädet ühegi naisega
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:38
siis sa oled pederasss
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:38
kas ainult meestega tekib ????????
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:45
mikhan,asi pole ültse lootusetu.Küsi kohvilauas keppi ja kohe on sädemed silmis
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 21:47
...eks see ta oma viga, kui isegi "sädet" ei teki
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:19
No ma ei tea.Ma vist vales portaalis. Või liiga vana juba,et aru milestki saada? Aga lõbusalt aega veetes ja lihtsalt teineteist nautides sex ju ka parem?Või kuidas?Et ma ei saa aru,mis mõnu on maha ja taha ja siis ruttu koju süümekaid tunndma
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:27
mul sama arwamus sinuga blonde . aga see arwamus meil wist ei tule sellest et me wanad ,waid et me Naised ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:36
Aga kas eneserahuldamine ikka on seks?Ja mis vahet sel on kas mees taob pihku või rahuldab ennast naise sisse?
Tegelikult on vahe küll.Pihku lüües ta vähemalt mõtleb ilusaid mõtteid,naise sisse on tuim nühkimine
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:36
arvad jah?Vahel tunne,et mehe eest väljas peab olema Eriti siin nende nokudega võidelde.Ei saa nad miskit aru mida tahame
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:38
neil on jh teised maailma waated ......
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:40
No paras neile Meid nad siis ei saa
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:50
Aga õige mees peab ju ennast ainult naise sisse rahuldama,muidu äkki peetakse teda pedeks
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 22:55
Äärmisel juhul pihu sisse,aga peded jah praegult ülimalt in on
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 23:06
ma lihtsalt tutvun naistega teistmoodi, mulle ei meeldi kohvi ja lihtsalt kui tehakse ettepanek tutvumiseks kohvi juua siis alateadvus on kohatava juba automaatselt kohvilauatüübiks sildistanud, ja nii see säde kadus... ei ole pede kaugelt ka mitte
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 23:07
Mehed ju panevad selles hirmus isegi enda postkasti omasoolistele lukku
˅ näita rohkem ˅
2009-09-04 23:30
tola,ega sa ise pea kohvi jooma. Liiga kulukakas sulle see kepp läheb
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 07:28
mikhan räägi lähemalt kuidas sina siis tutwud naistega ..... ??????? põnew kuulata .....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 11:08
diamond: sinu väide, et otse ysides mees ei saa naiseg seksima ei pea praktikale tuginedes paika. Kõik sõltub sellest, kes-kus-millal kysib. Kui ikka selle naisele õige mees kysib õigel ajal ja õiges koha, siis võib saada kyll. MItte et ainut meestel on "täis ja tyhjendamist vajavad kotid" vaid ka naistel on kyll hetki kui ta on valmis mistahes meeldivat asja endale rahuldajaks võtma. Aga jah, ilmselt pole sul põhjust olnud mehena naiste käest seksi kysida, seepärast sa ei saagi teada, sest eks naised varjavad sedalaadi nõustumisi ja eriti veel oma sookaaslaste eest - kardetakse yhiskonna hukkamõistu.
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:06
otse loomulikult wõib ette tulla olukord et kohe sexytaxe .see on juhul muidugi kui naisele mees meeldib aga räägin üliüldiselt sest siin kurdawad mehed et naised kohe pükse alla ei lase kõik oleneb meeldiwusest inimesi on erinewaid . kindlasti on ka naisi erinewaid kelle arwamus on hoopis teistsugune . on ka naisi kes igaühega sexywad kes ette juhtuwad nagu meestegi puhul . mina ütlesin wälja oma arwamuse ja kindlasti on enamus naisi sama meelt pole mõtet sexyda tühikargajatega kellel homme juba uus naine ja ülehomme järgmine ,ning kes siis enam sind üldse ei tunne millex sellisele mehele nii kergelt see number kätte anda ???? pigem waliksin kindla ja truu partneri kes sind ikka hiljem ka tunneb ja kellega suhtled .... kes märkab sind ja kes jääb sõbraks ....
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:18
diamond: nu ma ju ytlengi - et kõik sõltub sellest kes (milline mees - et kui on sobiv ja see õige mees), millal (siis kui naisel on parasjagu seksimise himu), kus ( et oleks asjaomastel võimalik sel hetkel sobilikes tingimustes seksida). ahjaa - siin juhul peab olema veel yks tingims. see, et ka mees tahab (saab, suudab, julgeb vms). vahel võib ju "lanti visata" ka niisama treeningu mõttes
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:29
ennem wuristan wibraatorit aga wot elumehele ei anna !!!!! kleeee nüüd kirjutame edasi postkastis ja wäitleme sinuga valdurv ,sest siin on ikkagi wabameelsete sait ja ilmselt ma ei tohi siin sõna wõtta äkki saan weel ip pänni kui kaua lõksutan
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:33
Loomulikult on olemas kergesti erutuvaid naisi,kes naudivad kähkukat suvalise mehega suvalises kohas,aga enamus tahab ikka rohkem.Edasi sõltub kõik reklaamist.Mõned rahulduvad ilusa pakendiga,aga tavaliselt püütakse ikka ka sisu uurida,et kas on ikka korduvalt kasutatav või laguneb juba esimisel katsetusel ära
Otse küsimisest võib jääda mulje,et mehele on vaja naist,sest käsi on väsinud
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:38
oi kui hea jfjm et sa mind toetama siia tulid ..... usu ma pole frigiidne aga mulle tõesti sobiwad waid sellised mehed ja mees kes mind huwitax peab just olema selline
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:40

jaja...sa vaata ette

a siinses kontekstis - sinu kriteerium, mis välistab (seks)suhtluse on ju ainult sulle selge määratlus "elumees". ja kui satub sellie sulle ettepanekut tegema, ongi yks minu etteanud kriteeriumitest sinu jauks puudu ja sa ytled talle ei.

ma väidan, et on igasuguseid inimesi. nii mehi kui naisi. ja kui saaksime neile erinevtel eluperioodidel sisse ka veel vaadata (mite ainult pealiskaudselt visuaalselt vaadata), siis muutuks see pit veelgi kirjumaks.

teade modedele: ärge palun diamondi bännige
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:41
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:57
Eks elumees ongi nagu kalastaja,et kas näkkab või mitte Aga kujutage nüüd ette õngitsejat,kes jõeääres karjub kalapeale,et see konksuotsa ei hakka
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 12:58
...või kujuta ette kala, kes karjuks kalamehe peale, et too lati loobib?
˅ näita rohkem ˅
2009-09-05 13:02
...või kujuta ette kala, kes karjuks kalamehe peale, et too lati loobib?
˅ näita rohkem ˅