Foorum
1
2
2010-11-05 15:59
Tuleb välja, et suudlevate naiste vaatamine polegi kõigile meestele meeltmööda. Kolmandik neist jätaks naise sellise tembu pärast hoobilt maha. Inglismaal küsiti rohkem kui 1500 mehelt, kuidas nad suhtuksid sellesse, kui nende partner suudleks nalja pärast kedagi teist, kirjutab metro.co.uk.
Kolmandik meestest tunnistas, et jätaks naise selle pärast maha ja kaks viiendikku oleks lihtsalt väga vihased.
Uurimus purustas levinud stereotüübi, mille kohaselt meeldiks igale mehele näha oma kallimat teist naist suudlemas.
61 protsenti mehi ütles, et peaksid sellist käitumist petmiseks.
Lahkuminekut kaaluks enamik, kuna ei suudaks naist enam usaldada ja oleks segaduses tema seksuaalsete eelistuste suhtes.


---------------
vohhh, aga see ei kehti vist ihas
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 16:03
Kuidas sa ise suhtud lesbisuudlustesse?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 16:06
arusaadav. heteroseksuaalsed naised, kes suhtlevad (nende arvates) heteroseksuaalse mehega, tunneksid ilmselt sama
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 16:09
pinget väga ei paku tõesti. maha nüüd jätma ei hakkaks
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 23:04
vaatepilt oleks väheke eemaletõukav küll jah, aga eks näis, võibolla oleks mõtet harjuda
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 00:00
mulle meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 02:52
mulle meeldib, kui naine on veits bi-seksuaalne! mõtete avatus ja naudingute võimalikud varjatssioonid...
...see on kuskil natuke temas sügavamal ja see võimaldab paljudest asjadest avatult rääkida...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 10:56
bi naised on nati avatumad tõesti, erinevus rikastab.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 17:50
küsige muidugi asju inglismaal, puritaansemat ühiskonda annab otsida
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 17:51
seal enamik jätaks naise maha, kui too teisest toast talle kaissu tahaks ronida
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 18:43
Nõrgad mehed siis need
Kahjuks võn näitena tuua sõbranna räägitut, kuidas tema eks selle peale temast mõningad cm eemale noa seina virutas...
Aga nagu öeldakse, kõik on kinni inimese peas...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 19:10
see on pigem äärmus ja kes noaga juba vehib, seal anna ükskõik mis põhjus ja ta vehib uuesti
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 09:05
Siin sõltub paljugi olukorrast.Kui mõlema soovil osaleb keegi kolmas voodimängudes,siis on biseksuaalsus ainult teretulnud(nii naise kui mehe puhul),aga kui armuke...Pole ju vahet mis soost see armuke on.Mu partner petaks mind ja tähendab ma ei saaks teda usaldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 19:26
Ma arvan et mehed on selles suhtes palju tolerantsemad kui naised (mis siis et vaid 33% naise maha jätaks).
Usun et naiste seas oleks see protsent 99% lähedal kui jutt käiks gay-suudluse üle
˅ näita rohkem ˅
2010-11-23 23:13
nicedude-sa võid arvata, kuid nii traagiline see küll pole?naiste puhul on tänapäeval küllalt palju vabameelsust sellisele olukorrale,suhtele.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-06 21:11
Ma arvan et gay suudluse pärast jätaks isegi sõbra maha On ikka kole asi küll
˅ näita rohkem ˅
2011-01-07 23:42
Aga mind erutaks selline asi.
Petmine või mitte.

Sellisel juhul teaksin, et on täiesti reaalne võimalus kätte maksta tuues ühe neiu kolmandaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 00:36
punk, ja kui sinu silmad peaksid nägema suudlusest rohkemat? oleks vist minestamine garanteeritud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 01:57
(kolm punkti) räägib Risto, kes seda kõike proovinud on...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-11 23:07
eks ikka proovitud.
poisspõrgust,ega sinagi süütu pole?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-12 01:58
Süütu?
muidugi olen...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-12 20:20
poisspõrgust, oi sind vallatut. vajalik testida seda süütust?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 01:24
Kuidas testimine välja näeb?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 09:23
Süütu,see tähendab ju,et pole süüdi mõistetud või siis on süüdimatuks tunnistatud

Aga,kui mina näeksin seda lesbisuudlust,siis mõtleks,kuidas saaks enda kolmandaks mehkeldada
˅ näita rohkem ˅
2011-03-14 19:13
Ai, kui vallatu,jfjm!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-15 10:21
no ma ei tea, kas lesbid (kui ikka on tegemist lesbidega ja mitte bi-dest naistega) enda vahele veel meest tahaksid.
kas see mitte nende suudlust ei "riku"
˅ näita rohkem ˅
2011-03-20 14:42
Utha,olen sinuga nõus, et lesbid ei taha kindlasti omavahele meest...rikuks suudluse ära ja muu asja korda ajamiseks piisab ju dildost
˅ näita rohkem ˅
2011-03-20 17:06
No aga kui ta on mu naine,siis pole ta ju lesbi,rohkem nagu bi
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 15:00
jfjm ära solvu,aga ka abielunaine võib lesbi olla(põhjuseid abieluks ju igasuguseid).ja sellise suudluse meeldimine või mitte,oleneb situatsioonist,kas leiad oma naise juhuslikult teise naisega,kes on ta armuke või on mõlema poolt kokkulepitult võetud voodipartneriks keegi kolmas.sellest juba kirjutasin ka siin teemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 16:27
100% lesbisid polegi vist olemas.
kahju et ma ei tunne kedagi, kes oleks lesbi. ei tea nii nende tundeelu ja suhteid.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 16:39
Uthakene - selle kommentaariga võid sa küll saada tutvumiskirju lesbilistelt naistelt ...kas just 100%-telt...
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 16:54
no kui saan, mis siis. mul poleks tegelikult midagi nende kirjade vastu. ei olegi ju naistega (ka lesbidega) eriti siin suhelnud, kunagi peab seda ka tegema hakkama. muidu keegi arvabki veel, et ma diskrimineerin
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 20:34
Minu lugupidamine ja head suhtlust!
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 20:48
mis hakkas praegu huvitama see, kas esmapilgul saab bi-naistel ja lesbilistel naistel ka vahet teha?
olgu, selge erinevus on see, et bi-dele sobivad ja meeldivad ka mehed, aga kas nende lähenemine teistele naistele ja nendega suhtlemine on tegelikult sama ja pole mingit vahet ega saa aru, kes on kes või on siin ka mingi teistmoodi filosoofia olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 21:13
jah see on tõesti huvitav küsimus...nii palju kui minul kogemusi,tähelepanekuid on,on binaised välimuselt kenamad kui lesbinaised.seda kõikke muidugi minu pilgu läbi...lesbinaised näivad rõhutatult mehelikena,hoolimata kas nad on suhtes mees või nais rollis.ehk tuleneb see sellest,et on soov läheneda samasoo esindajale vastassoost isikuna...või mine tea...nagu ütlesin on see kõigest minu tähelepanek,mitte mingi filosoofia.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-22 21:49
et kui naisele läheneb teine naine, kes meenutab välimuselt natuke meest, siis on tegemist lesbiga?
nojah, see muidugi jäme üldistus ja nii ei saa öelda
samas, mul on ka selline "mälestus", nagu oleks lesbidest naised natuke mehelikumad või enda suhtes hooletumad olnud. või ehk ongi siis tegemist olnud suhte n-ö meespoolega? sest osad neist on ka naiselikud ja ei erine millegi poolest teistest hetero naistest.

ega ma ei tahagi siin mingit prototüüpi taga otsida, aga huvitas, kas oleku järgi saaks b-idel ja lesbilistel vahet teha või mitte.
et kes neist on teiste naiste suhtes domineerivamad ja kes püüavad rohkem teist omada jne. pakun, et lesbid on seda rohkem ja bi-d suhtuvad omavahel tekkivatesse sidemetesse vabamalt. ma arvan esialgu nii
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 05:37
Nuh mul ex suudles kaa mingi peo käigus kirglikult oma sõbrantsi. Aga see ei ole kindlasti põhjus miks ta ex on
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 07:05
Bi naisi on ju ka kahesuguseid.Tunnete pool on üheselt paigas,kas homo või hetero,aga füüsilisega võetakse kõrvalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 09:08
Utha - ega ma ei tahtnudgi üldistada.kirjutasin lesbipaaridest keda mina tean ja nendes suhetes on just nii - mõlemad on väga mehelikud.üks tähelepanek on mul veel,lesbilised naised on armukadedamad kui heteronaised.jällegi ei üldista vaid kirjutan oma võib öelda kogemusest.sama kehtib ka gay paaride kohta.võibolla mu arvamus tuleneb sellest et rohkem on mul siiski hetero paaridest tuttavaid ja nende suhted ei paista nii väga silma kui homopaaride omavahelised suhted.ei tea...
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 09:12
jfjm - kas binaisi siiski ei ole ainult ühesuguseid?mitte KAS homo või hetero,vaid NII homo kui hetero.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 10:19
Brooveer,minu arust vist ikka ei ole.Ega homoseksuaalsust ei avastata paugupealt,enamus proovib ikka esmalt heterovärgi ära ja alles siis mõrkab,et on tegelikult lesbi.Aga möödunust on meeles,et üks korralik mehine m... on ka päris hea asi.Mõni on aga jõudnud endale isegi pere soetada.Perekonda lõhkuda ei taha,aga käib ennast aegajalt emotsionaalselt laadimas.
Heterote puhul on ka mitu võimalust.Osad pole olnud just meeste soosikud või on siis mingil põhjusel meessoos pettunud.Siis kasutas mõni lesbi juhust ja võttis ta enda tiivaalla.Pruugib aga ilmuda sel õigel mehel ja kogu lesbindus on unustatud.Suhte jahtumisel minnakse lisa otsima ikka tuntud kohta.Osad aga lihtsalt avastavad,et ka nii saab ja päris lõbus on.

See on minu nägemus ja nüüd oleks tore kui mõni bi-naine seda kommenteeriks
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 10:49
jfjm - vbla sain ma midagi valesti aru,aga su viimane kommentaar on vastuolus eelmisega.algul sa väitsid et binaised avaldavad omi tundeid kas ainult homo või heterosuhtes,nüüd aga et on võimelised seda tegema nii ja naa.viimase väitega olen nõus,sest bi ju tähendabgi seda,et ollakse valmis tundeid avaldama ning seksuaalset naudingut pakkuma ja saama mõlema soo esindajatelt.
ettepanek,et kommenteeriks mõni binaine on huvitav...muidu me 2 meest targutame siin naiste armu ja seks elu üle...
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 10:51
brooveer- saan aru ega mul polegi sinu arvamusele otsa enam midagi lisada, endal on ka seni olnud sama nägemus asjast.
aga mis puutub sellesse, et homod on teineteise suhtes suurema omanditundega ja armukadedamad, siis ega ma ei oskagi siin midagi head selgituseks pakkuda.
seda, miks see nii on, peaks neilt endilt uurima (kui saaks), aga samas ma oletan, et asi on nendes teistsugustes seostes, mis samade sugupoolte vahel tekivad. ehk on sidamed tugevamad või on arusaam lojaalsusest teine, veel sinna otsa teatud solidaarsustunne jne.
ja vat siit tekkis teine küsimus. see on seotud armukadedusega.
huvitav oleks teada, kelle suhtes homod siis rohkem armukadedad on ja kas saab nii küsida.
kui nt peaks selguma, et nende homost armsam suhtleb ka veel heteroga. või siis selline olukord, kus tema partneril on teine homost partner. meie arusaamades on nii ja naa juhul tegemist teise petmisega, aga kuidas neil on.
kes homodes rohkem armukadedust tekitab - kas selleks on teine gayst/lesbist konkurent või hoopis hetero?
see vist oleneb ka sellest, kui palju nendes n-ö lesbides ja gaydes on bi-naist ja bi-meest ,aga ikkagi. või pole vahet?

mina sain jfjm vastusest bi-naiste ja nende tundeelu kohta nii aru, et nad on teinud selles osas valiku, kas olla koos partneriga, kes on homo (st teise naisega) või sellega, kes on hetero (ehk siis mehega). või sain ma valesti aru?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 11:09
utha - jällegi ei ole mul ühest vastust,aga võin öelda seda et olen olnud tahtmatult pinnuks silmis nii lesbipaarile kui gaypaarile
nii et mine sa võta kinni...hea et sain lõpuks ära seletatud et ei taha ma teise naise naist ega teise mehe meest...täpsemaid uuringuid ei hakanud tegema,krt teab veel millega asi lõppeda oleks võinud.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 12:09
Brooveer,said jah valesti aru.See kes pole tõelist kirge tundnud võib ka lihtsat sümpaatiat suureks armastuseks pidada.See tugev tunne tekib aga vaid kord või kaks elus,siis kui kohtad seda õiget.Osadel aga jääbki see tundmata.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-23 12:26
Ok jfjm,mul küll kirest,süpmaatiast ja armastusest oma arusaam,aga jätame selle.muidu paneme siin teemast täiesti välja ja see pole viisakas...nõus?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 02:35
brooveer - nii et sul on siis endal armukadedusega kogemus olemas
samas oled sa näinud ehk ka pealt lesbide ja nende samade gayde omavahelist armukadetsemist. kui nii, siis kas neid saab ka n-ö võrrelda omavahel (suurem/väiksem) või polnud nendes kogemustes midagi erinevat?
sest võib-olla polegi ja ma oletan siin muidu. võib-olla see ei olenegi need tunded (gayde ja lesbide oma ning hetero ja homode vaheline armukadedus), kellegi otsesest orientatsioonist või suhteplaanist. ehk on nii, et kui asi on oma partneris ja soovitakse ennast või oma suhet kellegi/millegi eest kaitsa või tuntakse ennast mingil muul moel ohustatuna, siis tuleb see armukadedus ka "kohale" ja siis pole enam vahet, kellega tegemist. on vaid erinevad indiviidud ja nende arvamus, nende enda hirmud jms.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 09:22
No homode armukadedus on suurem,sest see laieneb mõlemale soole.Kui heteromees kardab,et naine petab teda teiste meestega,siis gay kahtlustab partneri truudusetustnii meeste,kui naistega
˅ näita rohkem ˅
2011-03-25 09:53
Utha - raske öelda,kes on armukadedamad,kas lesbid,gayd või heterod.see oleneb siiski paljuski indiviidist.eelnevalt ütlesin siin,et lesbinaised on armukadedamad,aga see on ju vaid minu hetkeline arvamus...kindlat mõõdupuud armukadedusele ju ei ole...kui võrrelda omavahel lesbi ja gay armukadetsemist,siis tundus mulle isiklikult see kõik väga sarnane olevat.kuna mõlemal korral sattusin saatuse tahtel olema mina see armukadeduse tekitaja(õnneks mitte ühe õhtu jooksul ),siis tõesti ei süvenenud ma olukorda sellise nurga alt,et uurida kuidas käituvad erineva seksuaalse orientatsiooniga inimesed - oli muudgi seletamist...üks ühine joon on küll kõigil - nii heterod,lesbid kui gayd võivad olla armukadedad mõlema soo esindajate peale,olenemata armukadeduse tekitaja seksuaalsest eelistusest.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 11:00
brooveer- selliste järeldusteni jõudsin mina ka. nii et sinu seksuaalsed eelistused võivad olla millised tahes, aga kui asi on tunnetes, siis seal orientatsioonil enam vahet ei tehta. või siis on asi selles, et pole veel kindlust oma partneri eelistuste ja soovide suhtes.
nojah. eks ma tegin ka siin rohkem oletusi. pole ju elanud nende elu
˅ näita rohkem ˅
1
2