Foorum
1
2
2011-03-26 11:08
jfjm- see võib ka nii olla, nagu sina arvad samas pole ma kindel, kas iga gay või lesbi kogu aeg sellises heterote kahtlustamises elab.
emotsionaalselt on ikkagi tegu ju samade inimestega, ainult seosed on teised.
hetero hakkab ju ka kahlustama teist meest/naist siis, kui ta endas või teises kindel pole.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 11:39
Utha,olgu maailm kuitahes tolerantne ja homo kuitahes kindel enda orjentatsioonis ja selle paratamatuses ikka on temas peidus mingi süütunne,mis paneb ka partnerit rohkem kahtlustama.See sama süütunne paneb neid ka paraade korraldama,seda just tõestamaks iseendale,et ollakse õigel teel.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 11:48
no ei tea, kas see nüüd süütunne on, mis neid paraadile minema paneb, eks nad ikka sealt unioni otsi endale. ju siis tunnevad koos kindlamalt ja saavad nii oma tahet eest seista. kahtlustama paneb inimese ikka midagi muud - ebakindlus, ohutunne.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 12:07
Aga süütunne tekitabki ju ebakindlust.Pane kõige veendunum homo valededektoris vastama,et kas ta põeb oma homoseksuaalsust ja ma usun,et eitav vastus tunnistataks valeks.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 14:01
jfjm,mul tekkis küsimus - kui homod korraldavad süütundest paraadi,siis kas heterod kes eitavad igasugust homomeelsust,teevad seda ka süütundest,et veenda iseennast ja teisi oma orientatsioonis?
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 17:36
Milleks peaks heterol olema selline süütunne,loodus on ju asja nii ette näinud ja see on loomulik seksuaalne käitumine.Küll aga võivad mingid probleemid olla homofoobidel.Miski paneb neid tõestama,et on heterod ja kõige lihtsam on seda ju teha näidates,kuidas ta homosid vihkab.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 18:54
vot just seda ma silmas pidasingi - heterosid kes salaja sügaval sisemuses soovivad proovida homosuhet,aga välja näitavad kui väga nad vihkavad homosid.seda tehakse ju süütundest?
loogiline et ei pea omama süütunnet seetõttu et oled hetero,see on tõesti looduse poolt paika pandud.samas eks gayd ja lesbidgi on looduse enda vimpka...
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 19:07
See ei pruugigi vimka olla.Homodel võis olla kunagi mingi otstarve,aga inimene arenes liiga targaks ja hakkas seda ebanormaalseks pidama.Ja kes meist tahaks olla ebanormaalne.
˅ näita rohkem ˅
2011-03-26 22:48
inimesed pigem erinevad. Mis ühele ebanormaalne ja vastumeelne tundub,võib teisele olla normaalne?
˅ näita rohkem ˅
1
2