Foorum
2023-12-28 11:51
Ma saan aru, et osad tüübid ei loe üldse profiile ja lahmivad täiesti huupi...

Aga need, kes loevad, siis mis on kolm esimest asja, mida peale piltide vaatate? Mis on oluline?
˅ näita rohkem ˅
2023-12-28 14:41
1. Lisainfo,
2. Tutvumise info
3. Välimus, enesekirjeldus
˅ näita rohkem ˅
2023-12-28 15:04
enamikel ei olegi ju siin pilte, ja need mis on on on kas 15a tagused või on pildil sokid
˅ näita rohkem ˅
2023-12-28 17:57
Üldjuhul vaatan tervikut, ehk siis kõike, mida kontol leidub.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-29 22:09
Mina loen tavalised kõik mis seal on
Pilt ei ole nii tähtis sest ta on tehtud tavaliselt mõnest kehaosast mis ei anna mull mingit infot inimese välimuse suhtes
˅ näita rohkem ˅
2023-12-29 23:10
Loen hoolikalt läbi (kui on mida lugeda), vaatan kaua siin tiksunud on, palju vaatamisi kontol. Pilt mis ei ole riistast või pelleriselfi on boonuseks.
˅ näita rohkem ˅
2023-12-29 23:49
Ankeet võiks ideaalis olla täidetud nii, et selle lugeja saaks aru, kas on potentsiaali üldse suhtlust alustada. Ankeedil peaks olema elementaarne enesetutvustus: kes oled, mis sulle meeldib või ei meeldi, mida-keda otsid ja pildi puudumisel täpne enesekirjeldus. Kui naiste jaoks ei pruugi pilt olla määrava tähtsusega, siis mehed armastavad ikkagi silmadega. Asukohta võiks ka mainida, kasvõi mingi kaudse vihjena või mängulise mõistatusena, sest igaüks ei viitsi seigelda ühest Eestimaa otsast teise. Hästi täidetud ankeedile saatetakse kindlasti oluliselt rohkem sisukaid kirju ja kui tühjale. Tühi ankeet = rohkem sisutühju kirju. Olen näinud kasutajaid, kellel on alguses mittemidagiütlev ankeet, aga siis saavad mõne aja pärast aru, et KKK tasub ankeedile kirja panna, kuna nii kulub vähem aega mõttetutele kirjadele vastamiseks.
Uude aastasse uue ankeediga!
Head ankeedi täitmist!
˅ näita rohkem ˅