Foorum
1
2
2009-07-30 18:32
Kuidas suhtute naistesse,kes siin lehel teiega ise ühendust võtavad?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 18:46
Igati normaalne nähtus. Möni mees on lihtsalt tagasihoidlikum ja naiste poolne aktiivsus aitab ennast avada ja vabastada kammitsaist. Kas jutt jooksma hakkab söltub juba mölemast poolest. See on minu arvamine.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 18:58
aga püsisuhteks oleks tahtnud tutvuda kuskil mujal....
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 19:06
kuskil mujal vöib olla ka siin. Ka siin on inimesed köigi oma heade ja halbade külgedega.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 19:20
Kui liputajad ja sõimajad välja jätta,siis teised on siia tulnud ikka suhteid looma.Miks peavad siis naised ootama,kuni nendega kontakti otsitakse?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-30 22:04
vaba maa..seega ka vaba tee..kes julgem ,see teeb otsa lahti ja edasine sõltub juba tõega mõlemast poolest ..aga sõnu suust ikka kiskuda ka ei viitsi ..kui on juttu siis palun kui aga kirjutadagi ei osata ..nu andke andeks ..siis vist polegi midagi rääkida
˅ näita rohkem ˅
2009-07-31 09:24
Kui midagi tahad, peab ikka ise küsima! Milleks aega raisata!
Elame ju üks kord!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-31 11:39
positiivselt suhtun. Ettevõtlikud ja asjalikud naised alati meeldinud
˅ näita rohkem ˅
2009-07-31 17:50
Aga,äkki...on meesterahvas...liiga uje
˅ näita rohkem ˅
2009-08-01 22:00
Ja mida teeb uje mees siin lehel????? Vaatab kuidas teistel hästi läheb?
˅ näita rohkem ˅
2009-08-01 22:48
Mis muud,kui ootab hakkajat naist
˅ näita rohkem ˅
2009-08-03 01:48
nu reeglina nii väga naised ise kontakti seesugustel saitidel nagu iha, otsima ei tule... ning kui kirjutataksegi, siis pakutakse tasulist webcam sodi usun, et endi kogemused ei ole võibolla ka kõige pädevamad, kuna olen regamise algusest saadik olnud nn "pilditu" kasutaja ja seetõttu väga kuskil pealehel ei figureeri, mistõttu on ka vähem naiskasutajate kirju
Samas siiski olen veendumusel, et kuna naiskasutajatele tuleb nagunii meeletutes kogustestes kirju kõiksugu pakkumistega, siis ei olegi neil väga vajagi ise kellelegi kirjutama hakata, vaid pigem vaadatakse/valitakse pakutavate seast miski sobivam variant ja suheldakse tollega...
Minu suhtumine sellesse on aga igati tolerantne ja olen meeldivalt yllatunud, kui kindla tutvumissooviga naisisik mulle kirja saadab(ks)
˅ näita rohkem ˅
2009-08-03 20:41
minu eas ja mulle ka endale meeldiks siiski kui mees kirjutab, seda enam, et otsin püsisuhet.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-03 21:09
to naiseke:kui sulle meeldib,et sulle kirjutatakse,siis miks sa ennast nähtavaks ei tee
˅ näita rohkem ˅
2009-08-04 06:03
Õige,esma-valiku,teeb mees...ikka silmadega...
˅ näita rohkem ˅
2009-08-04 09:18
Siin saidil olekski loogilisem, kui naine kirjutab mehele mitte vastupidi.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-05 21:39
väga hästi suhtux kui keegi ka ühendust võtax
˅ näita rohkem ˅
2009-08-05 21:45
REKLAAMIDA on ennast,vaja REKLAAMIDA küll siis vötavad,Naised, ise ka ühendust
˅ näita rohkem ˅
2009-08-05 21:55
Õigust räägid niva.
Seda me siin ju praegu teemegi
˅ näita rohkem ˅
2009-08-06 09:36
Kas loete selle ka pakkumiseks või kutseks, kui naine kedagi kommenteerib ja hindab?
Kui on ikka ilus ......, siis ei saa ju niisama mööda minna!
˅ näita rohkem ˅
2009-08-06 09:46
Kui esimene kord,siis võib ju huvi tunda.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-06 15:15
a miks naine ei või esimesena huvi tunda?
võrdõigus ju meil.
˅ näita rohkem ˅
2009-08-13 16:47
Muidugi...naine,vöib ju huvi tunda...esimesena aga ta ei viitsi,esimesena kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2009-08-13 22:04
Vägagi positiivselt sutun!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-09-01 15:45
hm...on ikka kyll neid kes viicivad...või lausa tahavad
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 11:48
Kordan, ise võtnud siin lehel ühendust vaid ühe mehega kuna tundus huvitav tüüp. See jah õige et enamikel juhtudel pole vaja naistel ise torkima hakata, kirjauputus niigi iga päev postkastis ja seal juba valikut leidub
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:13
Miks minna kaupa riiulitelt valima,kui vahekäik on sooduspakkumiste konteinereid täis
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:18
vada...see sooduspakkumisega kaup seal koridoris on selleks, et seda ei osteta muidu ära...väärt kaup kaob ka riiulilt
˅ näita rohkem ˅
2009-09-22 12:26
Kaob muidugi,aga kõigepealt tuleb ta riiulilt ikka ülesotsida.Või jääda lootma,et keegi on ostusuhtes ringimõelnud ja selle siis soodukate hulka visanud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 02:10
Tegin pulli ja tõstsin kõiiiiiiiiiiiiiiiiige viimase teema esimeseks. ----Samas ütlen, et uskumatult mõistlik arutelu ja ei läinud läbuks kätte!!!! -------Hea lugemis ja mõtlemisaine tänastele (nais)kasutajatele!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 10:40
üldiselt positiivselt, sest enamus neist kirjutab midagi mõistlikku , aegajalt muidugi trehvav ka reklaami koos hinnakirjaga.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 10:51
kunagi öeldi vist nii, et kel janu, sel jalad?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 10:53
Minule reeglina ei kirjutata. Tõsi, põhjus on kindlasti ka minu ankeedis, kus kirjas, et ei aja ma siit kedagi taga, rikun niisama arvutis silmi ja sõimlen avhel ka foorumites. -----usun, et kui ankeeti ringi teha(aga pole soovi), siis mõni kiri ikka tuleks.
----------Aga noh, dehvitsiitne kaup leitakse ju ülesse ka leti alt!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 11:21
Luukera, üsna oluline info on vanus... Sinul on küll pilt, kuid kui pole ei vanust ega pilti, siis ma tõepoolest ei
kirjuta. See oleks nagu kiri jõuluvanale.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 12:12
Jumal Hauda!!!! -----Vanus on võib-olla naaaaaatukene oluline, kui abielluda tahetakse!!!! Uskuge, minu bioloogiline kell ei ole veel seisma jäänud!!!! -----Samas on mulle öeldud, et ära palun oma vanust ütle......... Pilt on ju 100% originaal, suht värske ja nii on. Kas suhtled sünniaasta või inimesega?!?!?!??! Ja ausalt võin ju siia igasugu numbreid valetada 33-43 ja kindlasti usutakse. Välimus ja olemus(ka jutt) peaks ikka määrama.
------PS, mina isiklikult just eelmises postituses mainisin, et ega paaniliselt kirju ei ootagi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 12:27
Väike lisamärkus siis veel(turule)
----Enamus kasutajaid muide valetab siin oma vanust. Ja raudselt valetavad!!!!! ----Eks põhjus on ju ka lollis süsteemis, mis ei luba panna vaid sünniaastat. Täpne sünnipäev aga sugu teades on juba väga suur osa inimese isikukoodist ja annab võimalusi googeldada!!!! ----osad siis valetavad ka seetõttu. Mina aga valetada ei soovi ja pigem olen siis ilma vanuseta!!! Nii on.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 12:54
Ei suhtle sünniaastaga. Aga ei tegele pedofiiliaga ja ei põeta vanureid. Suheldes avaldatake enamasti mingil hetkel vanus.
Paar aastat siia-sinna- pole hullu- tavaliselt.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 13:01
Arusaadav, loomulikult avaldan vanuse kui küsitakse. ----asi, mida muuta ei saa(ei tahakski vist.......) -----41 olen mina.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 13:29
luukera- kas sa tahad teada saada, miks sulle kirju eriti postkasti ei tule? kui huvitab, siis saan sulle oma arvamust tutvustada, aga mitte siin. kui tahtmist on, kirjuta mulle postkasti ja kui aega saan, siis ka vastan sulle. edasine oleneb sinu kriitikataluvusest. you choice
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 14:01
selles ei ole ju midagi imelikku kui naine esimesena kirjutab.minu suhtumine on positiivne.negatiivne suhtumine ja tähelepanuta jätmine ootab ainult neid naisi kes raha lunivad või google tõlkega kirju saadavad.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 16:32
Vat milline teema kunagi tehtud sai. Peaaegu kolm aastat on mööda läinud ja omast kogemusest võin öelda, et naised kellel ikka kindlad soovid on, ei häbene ka esimesena kirjutamist. Mõned võibolla on pettunud, aga loodetavasti pole ma andnud neile põhjust selle kahetsemiseks.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 16:58
Naised ei lähe meestega ise tutvuma väga lihtsal põhjusel-nad teeks ennast sellega liiga kättesaadavaks.Ujedale mehele muidugi meeldivad terminaator-naised,aga neid pole väga palju.Pigem eelistatakse suhteks ikka tagasihoidliku käitumisega naist.Naised teavad seda.Naised ootavad,et mees neid "püüaks".See on alati nii olnud.
Kas uje mees sotsiaalsuhtluses muutub tiigriks voodis?Kahtlen.Naisterminaator ootab ilmselt kõva ilutulestikku ja arg mees seda vist ei paku.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 17:09
Suures piires olen Demiga nõus!!!! Nii kipub olema. Mõistagi, enamus reeglitel on erandeid. On selliseid mehi, kes pealpoolt ei meenuta kuidagi murdjat looma, kuid miski salapärane aura neil on, et saavad pidevalt ümbritsetud naistest. Ja see aura ei ole suur raha!!!!! --------tõsi, need on erandid siiski.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 17:14
Eksid Demi, naisterminaator otsib meest, kes kogu auru pole vile peale ärakulutanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 19:51
Jotimees...see ei ole nii.Ma tunnen isiklikult kahte sellist meest,kes kunagi ei abiellu(kõigile teada),ok nad on mat.väga kindlustatud...eks see tagab ka havi,aga....minu seisukoht on ikkagi...mees,kes suudab norm. ajaga läbi sõita Tartu maratoni,suudab ka seksida samal tasemel.
Laisk mees voodis,kes eeldab,et naine teeks kogu töö on üks suur hunnik s...ta---
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 20:16
Ei ole küll pikka kogemust, aga just saatis üks naine oma pakutava menüü, hinnad ilusasti juures.
Tahtsin talle kõrva taha panna, et ta mulle selliseid kirju rohkem ei saadaks, aga kahjuks sinna panemist hinnakirjas ei olnud.

Kui ma talle ei vasta, ega ta isiklikult ei võta.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 21:08
Niipalju sa, Demi, siis seksist teadki. Seks algab ikka huvist ja tähelepanust partneri suhtes, mitte soovist hiilata uue isikliku tippmargiga.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-23 21:24
Emand Choco, naine kes loodab, et mees teeb voodis kogu töö ära, on suur hunnik surnud liha
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 03:44
Vaidlen vastu.Minu voodisse on sattunud ainult sellised mehed,kellele on tähtis naise rahulolu.Nad naudivad,kui naine saab orgasmi.Nad on võimelised tunde seksima.Nad ei lasku perverssusteni.Never.
Mat väga heal järjel sportlikud mehed on tase.Ei mingeid perverssusi...ainus soov on naise rahulolu.
See on ka põhjus,miks ma siin saidil ei kohtu-seksi.Mõelge ise edasi...
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 09:03
shocolat,paistab olema selline naine,kes naljalt oma arvamustest ei tagane ..ainult kui ükskord vanus ta paika paneb,võib-olla siis?Aga elada julgete mõtete maailmas on ka põnev.
˅ näita rohkem ˅
1
2