Foorum
1
2
2012-03-24 09:31
miks peaks keegi oma arvamusest taganema?
mis väärtust oleks enam inimesel, kellel mingeid põhimõtteidki ei ole

millised on julged mõtted, elmar?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 09:40
Vanus on ta juba paika pannud. Miks ta muidu ennast viis aastat nooremaks tegi Ja enda trimmis keha peab ka kogu aeg ise kiitma, sest lollid mehed ei saa sellest muidu aru
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 10:54
Emand Choco, mees kelle ainumas eesmärk on naist rahuldada, jäädes ise samal ajal "vibraatori" seisusesse, on MASOHIST , elik pervert
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 11:59
Sina Utha oled üsna eluvõõras Mulle meenub veel Viru varietee ajast üks kuulus emand kellele ka mina tol aeg püüdsin läheneda ja oli teine väga särtsakas ja kena daam aga tema naeris minusuguse välja sel ajal.Nüüd paar aastat tagasi Tallinn Baltijaama lähedal kaltsakate kambas olles astus mulle ligi ja näe ta tundis mu veel ära Muidugi soovis minult 10 krooni laenata ja kiitis mind taevani ja vabandas,et ta tol ajal mulle keppi ei andnud Nüüdseks oli ta välimus niivõrd õudne,et mul oli paha temaga isegi paar sõna vahetada tänaval...
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 12:38
elmar, sa oled nõrk ja silmakirjalik.
ja mis selle looga peale peaks hakkama? mida sa tahtsid sellega tõestada ja kellele? tõestada,et oled tõeline väärtus, keda isegi aastate tagant meelde tuletatakse?
huvitav, kumb teist selles loos tegelikult see julge oli ja julgeid mõtteid omas?
sul oli ikka meeles ta välja naerda või unustasid suurest tänulikkusest (sinu ego sai ju tõstetud) seda teha?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 13:01
Tahtsin sulle midagi tõestada...rohkem ei kellegile
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 13:03
ära parem hakka
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 14:33
Milline pankur sdaab lubada premiumide taskust lendamisega? Ikka ainult kalfiall, mille varjus saab isegi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:05
Aaron, ära torgi palun pastakaga kõrva, jääb midagigi alles ehk.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-24 16:16
Arvan, et tegu on foorumiga ja need on minu mõtted, mis ei kuulu teistele.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-29 18:28
Kuidas naised ei lähene, alles hiljuti ütles tere, kas see on siis raske? Tegi komplimente nii et mühises. Raske on arusaada siiski, mis teoksil. Ei andnud rahu aga jätkasin ainult talle tellimisega ja kaotaski huvi, per...
˅ näita rohkem ˅
2012-04-08 22:44
Kuna ma ise olen väga häbelik ega julge esimesena kirjutada, siis meeldib mulle väga, kui naine ise kontakteerub. See on väga erutav!
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 17:00
Ainult kiimas litsid kirjutavad ise meestele, õige mees murrab ise oma saagi maha
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 17:03
jahh? millise saagi? selle sama kiimas litsi murrad maha?
need „kiimas litsid“ selliseid jaurameid ei vaatagi. vahest ainult huvituvad su rahast
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 17:29
Õige ürgmees muretseb ise oma toidulaua eest ja jahib ise Pole sinagi nii kiire gasell et eest ära saad, osav kütt tõmbab su nagu naksti maha Rahaga või ilma, kiimas on iga naine, raha lihtsalt eristab litsid litsidest
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 18:09
see ürgne isane võib koputada oma nuiaga koopasuule nii kaua kui ta tahab, kuni nui pooleks, aga lõket talle ei tee ja oma koopasse ei kutsu. parem mingu lasku paar oravat. nahkade pealt vaatame, kas tasub koopamehega tehingut teha või mitte kas on väärt nahk või ei ole. kui pole, siis põletagu oma tõrvikut üksi edasi. ja nahad viskame ka lõkkesse
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 20:21
Ehk siis tulebki välja tõde et kõik naised siin on ostetavad, kes vähemate ja kes rohkemate nahkade eest, ning kuidas nimetatakse ostetavat naist kes omakasu eest end meestele kätteannab?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-31 15:20
mille poolest see naine siis rohkem omakasu jahib kui kiimas isane?
omakasu omakasu vastu, boy. kui kohtled naist nagu kaupa, siis tehakse ka sinuga kaupa.
kui see minu teha oleks, siis mina laseks oravad lahti ja loomad las elada. paljalt seksi saamiseks nende nahk ohverdada oleks loodusressursside raiskamine ja lollus. nad ei saaks ka nahkade eest seksi.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-04 17:13
Mina vist olen Välek...
Välekil oli ju tuli
Tuleb ette, et mõned naised hakkavad ise kirjutama.
Ma ei ütleks, et nad kiimas litsid on.
Litsid on need kes kirjutavad sex 150 euri....
Ma leian, et ei pea sellist teenust veel ostma
˅ näita rohkem ˅
1
2