Foorum
1
2
2009-07-22 13:26
Uskumatu lugu, aga pole veel ihast tutti saanud
˅ näita rohkem ˅
2009-07-22 13:35
...jätkub.

Olen loomult aus inimene aga tundub, et aususega ei jõua siin kaugele. Suu peab suitsema kui korsten. Alguses olin üdini aus ja siis tavaliselt lõppesid kirjavahteused paari kirjaga. Hakkasin rohkem valetama ja rääkisin seda mida sülg suhu tõi. Vastaspoolest rääkisn alati ülivõrdes. Tulemused on nüüd paranenud ja on isegi paar kanditaati. Samas ma mõtlen, et see ei ole ju facking mina ja ma ei saa aru, kuidas naistele selline sitt valelik ja petlik jutt ültse peale läheb. Midagi on ikka täitsa valesti. Samas veel üks nipp on, kuidas juttu kauemas jätkub, on öelda, et teenid väga hästi ja pillud raha igale poole justkui see kasvaks puu otsas.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-22 14:45
Huvitav,et minul on just vastupidised kogemused.
Võibolla on sinu tõde lihtsalt selline,mis teistele peale ei lähe.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 12:16
Tuttidega jah kitsas käes! Enamus raseeritud!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-27 15:30
Tött, tött ja ainult tött. Kui palju oled kokku valetanud, siis juhtub see, et pärast ei mäleta ise ka mis rääkisid ja oledki vahel. Muidugi töe rääkimisega on ka omad ohud, sest mitte ükski sunnik ei kannata tött ja see töde on tihtipeale väga valus. Aga saamisega on vast nii, et esmalt peaks olema vaimne klapp ja siis tuleb ka füüsis järele. (see on minu subjektiivne arvamus ega pruugi olla absoluutne töde).
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:47
tÄITSA HUVITAV,,,MIDA SA SIIS KOKKU RÄÄKISID,,,?
˅ näita rohkem ˅
2009-07-28 21:55
to Meelasplika: Pole veel jöudnud midagi rääkida. Ma pöhimötteliselt
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 17:32
Küll vana teema aga oleks tore teada, mis "tutitust" dublandist saanud on?
Sellise suhtumise puhul, oleks küll ime kui oleks saanud ...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 23:01
no min pole ka siit "tutti" saanud. ei teagi, kas peaksin nüüd suurest murest kohe lolliks minema või miski kompleksi käes vaelvlema hakkama?
karm tõde on tegelikult see, et sa ei või iial teada, kes tegelikult millise ankeedi taga peitub. enne kui pole inimesega reaalis kohtunud. igasugu õnneotsijaid ja seiklejaid pole naiste hulgas ilmselt vähem, kui meeste hulgas. mehed lihtsalt on otsekohesemad. nii mõnigi, kes jutu järgi tõsist suhet otsib ja ausust hindab jne, on tegelikult järjekordne "suur kombinaator"(enese arust). seega ei maksa eriti põdeda, kui kuulutuse peale tõsist vastust ei saa. järelikult polegi "liini teises otsas" tõsiseltvõetavad partnerit. mitte, et selliseid üldse ei leidu, aga reeglina neid "vaateaknale välja" ei panda. vaht tõuseb ikka pinnale......
˅ näita rohkem ˅
2010-02-19 05:40
See siin on ühe poole arvamus. Nähtavasti tahtis suurt tükki aga suu jäi väikeseks.
Mis teha viinamarjad olid taas hapud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-13 21:12
Mina pole ka tutti saanud. Ja ei ole ka otsinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 08:37
dublant kle asi on tõesti nii kujunenud, et kui ütled naisele et sa traktorist oled, siis ei huvita see kedagi, aga aja müügimehe juttu siis oled tehtud mees. :$
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 13:38
Mina nii ei mõtle,et kui kusagil tutvusportaalis juba oled,et siis kõik nagu lihtsam kui muidu elus.Naistel on kindlasti asjad teistmoodi kui pead paljudest pakkujatest hakkama valikuid tegema.Enamasti ikka alustavad mehed otsinguid enne kui seda teevad naised.
Aga valet usutakse alati rohkem kui tõsist jutt
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:16
Kunagi masu ajal tulid paar tibi ööklubis juttu rääkima ja loomulikult läks teema majanduslangusele ja töötusele. Tibid, siis ka pärima, et millega mehed tegelevad ja kuidas masu mõjunud on. Naljaviluks sõbraga valetasime, et tegeleme lehmade kasvatusega maal. Kui olime neile selgeks teinud, et vaatamata masule inimesed piima joovad nii-ehk naa e. raha nagu putru, siis pärast oli neist raske lahti saada Ühesõnaga, kui oskad valetada ennast normaalseks maameheks ja traktoristiks, siis joppab kõiksugu naistega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:24
aksala- oled sa kindel, et need olid teie maaviljelusoskused ja veiste kasvatuskogemused, mis neid võlusid? äkki lihtsalt meeldisid nendele teie silmad, mis seda rääkides põlema läksid sattusite hoogu st ja nemad vaatasid huviga pealt, mida nendele valetatakse
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:31
Tegelikult ma pakun, et asi oli meie põllumajandamise oskusest teenitud raha ning joogid, mis neile ostsime. Maamees põline rikas ju
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:44
ja piim see ilmselt ei olnud. see seletab ka seda, miks neil silmad teiega suheldes peas vilkusid ja miks nad tahtsid veel nad olid alkoholi mõju all
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 14:46
Ei piim see kindlast ei olnud Issand milline solvang tegelikult....naise silmad lähevad mind nähes põlema ainult alkoholi mõju all .....krt ma nüüd lähen nutan veidi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 15:59
Aksala!!!....Tutid on tänapäeval, enamikus pügatud ja Sa ei saagi saama neid
Mine parem merre ja jahuta oma kuuma pead...ja seda teist "pead" kah
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 16:14
Usu mõni tutt eksisteerib ka tänapäeval, kuigi ta on kantud Punasesse Raamatusse Merre ei lähe ka siis, kui peale makstakse...kardan igasugu kirphüpiklasi ja muid vesielukaid, kes võivad mu haprale tervisele lõpliku löögi anda Pigem hüppan hiljem sexpoest läbi ja vaatan ehk on mõnda jääkuubikute baasil tehtud libesti letile ilmunud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 22:04
Ei usuta seda valet, pigem just selline hooplemine ja vassimine tekitab ettevaatlikust.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 08:13
dublant vabanda aga sa võiks profiilis oma vanuse ära parandada küll. Juhuslikult jäin su postitust lugema ja olen ma siin igasugu veidraid kirjutisi näind aga see sinu oma ikka pärlide pärl. Nii suudab õenäoliselt mõelda teismeline või siis pole sul seal kupli all tõesti kõik korras. Anna andeks aga ma ei suutnud vait olla.
Ms pagana valetamine ja tõerääkimine. Sa ise ka aru saad mida sa hetkel räägid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:20
Barb usu inimesi on kõiksuguseid ja mul veidi kogemusi on külgelöömisega Kui ennast taikonaudiks ei valeta ja natukene lihtsalt juurde paned, siis usutakse küll ja rohkemgi veel. Ei poolda valetamist aga kui seda ööklubis üheöö liblikaid taga ajades teha, siis ei näe selles midagi halba
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:46
Et, kui ei valeta, siis ei taha sind keegi. Nii nii, räägi aga välja, et mis sul siis viga on? Või mida seal ööklubis üldse nii pagana pikalt rääkida saab? Minu arust on asi maru lihtne. Peale pidu üks ainus küsimus, kas koju? Vastuseid saab siin olla vaid kaks - JAH/EI.
Või, et mida siis neile üheööliblikatele valetada? Kui nemad on ühe öö peal väljas ja sina ka. Või siis, et tegelikult sa otsid midagi muud aga kuna nad ei ots elukaaslast siis valetad, et sa ka ühe öö peal väljas?
Väga segane lugu ma ütleks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 09:54
Segast pole siin midagi. Kui mina näiteks olen üheöö peal väljas, siis seda ei pruugi veel vastaspool olla NSM ma ei tea kui tihti sina ööklubides käid aga tänapäeva noored nö järgmised eksnaised, keda baaris taga ajada ei ole nii konkreetsed, et kohe otse välja küsida kas JAH või EI. Tuleb ikka neid masseerida ilusa jutu ja mõne dringiga, ennem kui asja saab Kui neiu ütleb kohe lihtsalt Jah, siis võib temast ju litsakas mulje jääda
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 11:10
Ei tea. Ma siiski käin väljas ja ma pole kunagi mõelnud, et kui ma asju õigete nimedega nimetan, et siis keegi midagi mõtleb. Tavaliselt mõtlevad nii need, kes pole just päris see kaader keda mind huvitavad. Mind huvitavad vabameelsed inimesed. Seal tasandil klassikalist litsitamist ja fui fui teemat ei ole ma kohanud. Esiteks on mõlemal poolel eos selge miks me siin olema, pidu ja lõõgastus ning kui leiad kellega minna edasi lõõgastuma, ei hakka mõtlema ei tea mida.
Drinki ja lühike vestlus arusaamaks, kas tegemist on mõttekaaslasega on loomulik. Nii aplju kui mina oma sõpradega olen rääkinud, nad küll pole kunagi väitnud, et neil vaja mingit lugulaulu välja mõelda. Ühe sõbra seletus on see, et väljas paistavad need naised eriti silma. Silmavaade pidi teistsugune olema. Aga ma pole mees ja ei oska seda kirjeldada.
Aga mis siin ikka, valetagem ja kerutagem edasi Eks iga pott leiab kaane ja kui see on viis kuidas leida kedagi, siis mis seal ikka. Peaasi, et mõlemad pooled rahule jäävad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 11:37
NSM sina küll nimetad asju ehk õigeta nimedega aga kuidas sa tead, et inimene kellega sa baaris klapi leiad seda samuti teeb. Kui vestluskaaslaseks on hea inimesetundja, siis oskab ta sind läbi näha ja sulle ennast väga meeldivaks rääkida....ja seda niimoodi, et sa ise arugi ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-07-15 13:09
OK. Tead, siit koorub juba sootuks uus teema välja. Kuidas tunda ära reaalmaailmas inimese sexuaalset olemust? Aga algatuseks pead sa baaris kiirelt eraldama need, kes kaudselt otsivad sexi (vabameelsed) ja kes lihtsalt eputavad ja kui hästi rääkida äkk saaba ka. Seega, kellele läheneda, peaks jääma sinna esimesse gruppi.
Ma olen ise suht palju erinevaid baarisuhteid, kui nii neid nimetada, läbi elanud ja eks olem mind ka elu õpetanud õigesti valima. Mul on aastatagused lausa tragikoomlised juhtumid seljataga, mis tähendab, et palja pakendi järgi ma ammu mehi ei vali. Pärast kirud mitu päeva maha vsatud aega ja õhtut.

Aga kui ka keegi räägib end paremaks ja siis ma temaga sexini jõuan ja paljastub tema tegelik mõttetu pale, siis arvad, et ta saab minu poolt täistähelepanu ja hurma mängu. Kindlasti mitte. Ka seda viga olen elus teinud, et n.ö voodis valetanud. Enam ei tee ja mul sügavalt kama mida to kodanik homme minust arvab. Kui tal aju on siis teab, et sex on vastastikune ja midagi oli valesti, et asi pealiskaudne. Kui tal aju pole, siis arvab, et sai sita kogemuse ja halb valik.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 01:26
Üheöösuhteks sobib just pakendi järgi valitud tegelased. Vähemalt naisteosas.
Aga kuna mul on alko probleemid, siis ma baarist naisi ei sebi ja üldsegi baaris ei käi. See selleks.

Kuidas seksi ajal paljastub see mõttetu pale?
Selle pealsikaudsusega on ka üks lugu rääkida. No seksisime ja ja tüdruk kõikseaeg selline külma näoga ja ha et telekat sellelajal veel ei vaadanud. Proovisin siis igatmoodi ja muid sugu trikke aga ei midagi. Uurisin siis, et milles asi, et kas on väike või igav või midagi veel. Ja tüdruk siis seletas, et selline kiiks on hoopis. Tegelikult oli tal väga hea aga kartis seda kuidagi välja näidata. kui satud sellise otsa ja ei uuri et milles asi siis löödki käega ja lähed minema. Nii, et suhelda tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 07:44
Kusjuures, selline näide nagu sa kirjutasid ongi üks võimalus mõttetusest ja ma tõesti lööks käega ja läheks minema. Seda enam kui oleks tegemist baarist leitud tegelasega. Üheöösuhte puhul ei viitsiks ma kindlasti tema hingeelu uurida. Meeste koha pealt võin vast paari sõnaga üht üsna vana lugu nüüd juba rääkida.
Oli ka teemaks ööklubi jne. Nu oli seal siis üks pealt näha kuum kutt. Hädad hakkasid juba ööklubist lahkudes peale, kus ta teatas, et tal üks mure. Nimelt tal veidi keeruline teema täitsa võõra inimesega. Lõppkokkuvõttes kujunes sellest välja suhteliselt haige teema. Üks probleem oli, et kuna ta tõenäoliselt polnud kondoomiga harjunud, siis nagu selle peale pani, hakkas toimuma tagurpidi protsess. Kogu tegevuses puudus igasugune dünaamika. Lõpuks see mis mind eriti ärritab meeste juures. Proovime nii, kas sulle nii meeldib, on sul hea. Lõputu mulisemine. Kuidagi moodi siis midagi me tegime ja selleks, et üksord see jama saaks otsa oli mul kaval öelda, et oi jah, nii hea jne. Aga tõeline Å¡okk tabas mind siis, kui ma hakaksin lahkuma. See inimene arvas, et meil võib väga hea suhe siit areneda. Vot see võtts mind lausa tummaks. Ma ei vastanud midagi. Olin liiga tüdinud ja kuri, et viisakaks jääda.
Analoogseid juhtumeid on selja taga omajagu. Aga enamus jäävad siiski kaugele selja taha ja tingitud mu kogenematusest inimesi näha. Nii mõnigi jutu järgi kõva naistemees on langend põrmu peale reaalset sexikogemust. Sellest olen ka ise midagi õppinud. Ei reklaamiend iial "liivima parima ratsutajana".
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 11:14
No üheöösuhetega ma üldse ei viitsi jamada. Ja nendest midagi aretada.
" Kõva naistemees" ei ole pelgalt lihtsalt kepivend kes oskab igasugu trikke ja alati seisab. Paraku käib sinnajuurde ka käe hoidmine ehk siis hingeelu kuulamine. Sealt tulebki siis see õige konks ülesse leida ja vastavalt tegutseda. See aga võtab aega ja kogemust ja pealehakkamist.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 21:11
Siis on oled sa lihtsalt see teist tüüpi inimene. Eks igal ühel ole oma soovid ja viisid nende saavutamiseks. Mind näiteks isiklikult need libekeelsed sellid ajavad kurjaks. Tuleb ja hakkab rääkima ilmast ja tont teab millest veel. Kuulan neid, päike paistab, silm vajub kinni
Ehk tuleb see selliste inimeste blokkimine ka sellest, et ma väga ei taha kuulata kõikvõimalike jutte naistest, kes ei anna ja kodustest muredest. mul tegib selline halastusex lunimise tunne. Sealt ka aja jooksul see suhtumine, et kui meest pole, siis jutt peab olema. Eks alati on erandeid aga need paraku kinnitavad reegleid Ja inimeste värvikirevus ja mitmekülgsus on vaid hea.
Aga tulles teema juurde tagasi, siis teema algataja on küll veidrik. Nu mis loll jutt see on, et ei saa muud moodi kui valetades. Valetab ikka see, kes tõtt ei julge rääkida. Ju see tõde on nii ebameeldiv, et ilma valetamiseta hakkama ei saa. Edu siis ja ärgu kirugu, kui tõe hetkel külma vett kaela saab. Tavaliselt on nii, et kes valetab, see kohtabki omasuguseid. Siis neil mõnus üksteisele maid ja taevaid kokku ju valetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 21:49
Tead sellist ütlust. Kaua tehtud, kaunikene. Niii, et tuleb ikka see deemant sealt liivahunnikust ülesse leida ja siis seda lihvima hakata.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-16 23:27
Õnneks ma pole teemant Seega, ei vaja lihvimist
Ja see kaua tehtud kaunike õigustab igasugu soga kokku valetamist. Miks siis mehed kiruvad, et naised valetavad? Samas kui üks „härra” siin konkreetselt propageerib valetamist? Eh jah. Üsna tihti on mul tunne, et ma teiseselt planeedilt või teisest Eestist.
Edu valetajatele.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 11:36
See teemanti leidmine liivahunnikust oli näide, et kui tahad asjast asja saada siis pead ikka seda hingeelu uurima ja pikemalt tegutsema. Lihvimine on juba tegutsemine selle leitud tegelasega.
Õige ma lubasin, et ei kirjuta enam keeruliselt.
Valetamine on paha. Parem on juba rääkimata jätta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 12:00
jaah tuttidega raske aga neid nilbeid karvutuid vasikaninasid ikka liigub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 12:01
jaah tuttidega raske aga neid nilbeid karvutuid vasikaninasid ikka liigub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 12:35
parmaleikin, kui mina hingeelu kõigil uurima hakkas, peaks vist TÜ psühhiaatria diplomi enne omandama. Enamalt jaolt on seal hinges vaid haavad ja pettumused. Ma kardan, et sellisel pikal hinge pugemisel on kurvad tagajärjed. Kas ma näen inimest vaid kui sõra või siis võõra murekoormast vabanemiseks ma lihtsalt lasen jalga. Igal juhul sexuaalset erutust siin mulle küll ei koida. Pigem hakkab asi lõhnama halastusexi järgi. Liiga keeruliseks läheb kõik.
Ma valin lihtsama tee
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 15:12
naine tahab olla naiselik ja iga naiselik naine on natuke naiivitar ja vajab mesijuttu ja kindlasti ei tee kohe vahet kas vale- või õige jutt....ja kui naine ei ole naiselik, siis peaks ta seda teesklema vähemalt, sest väga "maha ja taha" naine võib mehe kimbatusse ajada ja nii võib see naine ka ilma jääda - aga erandid kinnitavad reeglit .D...ega siis see pole veel vale, kui end mehe pärast pingutad....
ja veel seda, kui sa nagunii lähed võõra mehega seksima, siis mis vahet, kas ta valetab või räägib õigust....
see on küll tõsi, et kui mees oma p...ekeeratud elu üle kurdab, siis ta jah küll kahjuks väga isasena ei tundu.....
˅ näita rohkem ˅
2010-07-17 21:32
NSM: Tuleb kasutada oma kahte kõrva. Ühest sisse teisest välja. Filtreerid välja mida vaja ja voilaa. Kepid elulõpuni õnnelikult.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 00:21
Ma täitsa usun, et erinevatele inimestele sobib erinev lähenemisviis. Näiteks armus mu töökaaslane mingisse jorssi, kes talle romantilisi lugusid msnis saatis ja tuhande ühe öö muinasjuttudest luuleridu postkasti toksis. Mina paha inimene muidugi täiesti lolli peaga (kui oleks teadnud, et ta neid raamatuid lugenud pole, oleks vast vait olnud) ütlesin, et kus need read pärit. Ta peale seda oli nii nukker. Arvas, et tüüp ise neid kirjutas. Mind näiteks poleks selline käitumine üldse loksutanud. Pigem vastupidi, oleks totakaks pidanud teda.
Mina armusin hoopis mehesse, kes kihutada armastas ja kunagi ei teadnud mis pagan tal nüüd plaanis on. Kes lihtsalt helistas, et lähme lõunale ja poolel teel Å¡aÅ¡lõkikasse tuli paremale ideele, lähme Pärnusse lõunale hoopis. Inimesega oli alati pagana lõbus ja huvitav. Elu nagu suur seiklus Mul vist ongi see põhiline, et inimene peab olema lahe ja üdini positiivne.
Ma ei kujuta sedasorti inimesi keerutamas, valetamas ja hädaldamas kuidagi ette.

Ma nii hull veel, et minu jaoks hädaldav, torisev ja elumere raskuste käes küüru vajunud mees tundub kahjuks saamatu ja saamatut meest ei taha kohe kindlasti Äkki on teine voodis ka seline hädaladav, torisev ja küürus.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 01:51
Noorus tuleb meelde. Siis sai ka täitsa tühja kohapealt Iklasse pannkooke sööma sõidetud. Vaba aega ja raha on selleks tarvis, siis on igasugu seiklused poole paremad. Vaevalt tänapäeval sa sellist tegelast kohtad, kes niisama kütab kuhugi kuu kaugemasse nurka lõunatama.
Ja mehe mättaotsast vaadatuna läheb lõpuks igavaks ka. Eks se mõtle igale tüdrukule mingi kava välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 11:21
Vastupidi parmaleikin. Ei pea midagi pingutama ja mõtlema. Just see spontaansus ongi lahe. Milleks koguaeg mõelda. Seda teed ju enamuse ajast tööl – mõtled nii, et aju ragiseb. Kusagil peab saama ka ilma pingeta asju ajada. Selliseid inimesi on üsna palju – Laseme siit jalga … Kuhu … Kuhu iganes.
Inimesed on nii erinevad. Neile meeldivad nii erinevad asjad ja loomulikult ka inimesed. Kellele meeldib kätt hoida, kellele meeldib kui seda hoitakse. Mina ei ole eriti lüüriline ja mind n.ö hingesügavusega ära ei moosi. Esiteks ma ei salli kui keegi minu hingekallal urgitseda püüaks ja lasen ka teistel oma hing ikka omale hoida.

Aga valetamine on haige inimese tunnus. Eriti kui see inimene veel sexuaalsetel eesmärkidel valet suust välja ajab. Muud moodi ei saa, siis valeta. Minu arvamus väga sitt mees peab valesid välja mõtlema. Või siis on tegemist mingi fetiÅ¡iga, et erutab kui saab mõne üksiku murtud südame üles soendada. Aga mina isiklikult nimetan seda kuritegelikuks tegevuseks.
Kokkuvõttes mingi jama peab inimesega olema, kui ta sexuaalselt aktiivseid inimesi ei saa ja peab valede katte all käima püüdmas neid, kes tegelikult otsivad suurt armastust ja vaid ühte kindlat siis elus. See on eriti haige.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 11:43
Selle viimase osaga olen nõus.

Natuke peab ikka mõtlema ka seda lambi minekut kuhugi. Ja samas sa ei tea kas see teisel üldsegi meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 12:04
nu andeks, aga kuidas olla mõtlemata, ma ei oska sekundidki ka olla mõtlemata - pean siis magama jääma või...
halvasti tehtud teo kohta õeldakse "mõtlematu tegu", aga tegelikult on lihtsalt valesti mõeldud.....
NSM - hingesugulus see ikka kõige ilusam sugulus, kahju, kui Sa ainult oma füüsise eest hoolt kannad......
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 13:07
Ei lisett. Asjad pole nii hullud. On ka minul oma hing ja selle toitmise eest kannan ma samuti hoolt. Ma lihtsalt olen üks neid inimesi, kellel on palju tuttavaid ja väga üksikud sõbrad. Väga rasvane ja jäme piir jookseb seal vahel. Tuttavad minu hingemaailma ei pääse.
Mõtlemata tähendab mulle, et ma ei pea planeerima, otsustama, vastutama jne … pingevaba mõtlemine. Jube mõnus on olla lihtsalt, lihtsalt olla. Tõeline puhkus ja kui sinna otsa panna mõnus nauding, siis mida sa hing veel tahad. Elu on lill

Vaadates siin erinevaid inimesi ja nende sexuaalset käitumist. Minu jaoks oleks mõeldamatu hakata oma hinge avama inimesele, kes võsas oraalsexi pakub. See inimene ongi minu jaoks body. Tal on oma elu ja maailm, minul enda elu. Võib juhtuda, et meist saavad lisaks kõigele ka head sõpsud, kellega ongi lahe suhelda ja vahel sexida. Mõlema jaoks on asi fun. See olukord on siis täiuslik tulemus ja kestab aastaid. Elab üle mõlema poole lahkuminekud ja kokkukolimised Vahel ka hea arutleda naiste ja meeste maailma erinevuste üle ning on koht, kuhu kui enam ei viitsi midagi teha hea reaalmaailmast eralduda. Üldiselt aga need võsavillemid ja autoratsutajad jäävad ühekordseteks projektideks. Põhjuseks vast on see, et nendes tingimustes on tõeliselt head a nauditavat sexi raske kogeda ja tulemus pole selline, et tahaks teist korda veel kokku saada. Nii nad muutuvadki ajalooks.
Samas jääb ikka nii, et sex ja tunded mu käsikäes ei käi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:06
hea, et me ei ole kõik ühesugused, siis on vähemalt alati igaühe jaoks kusagil keegi.....muide, mina ka oskan tõmmata piiri, mida võib rääkida, mida tuleks rääkida ja mida mittemingil juhul ei räägi - eriti võõrastega, aga nuh, ma ei seksi ka võõrastega, sest ma ka ei salli neid "ühekordseid projekte""
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 15:47
Nojah, võsavillemid Eks suvel ikka juhtub
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 23:35
NSM: Keeruline oled. Sul endal vahel kuulid kokku ei jookse?
Aga hinge rääkimisest Tehakse seda ja kuidas veel. Mul pole veel kordagi nii olnud, et ei räägita. Isegi prostituudi käest sain palju asju teada. Ka neid mida ma ei tohiks teada. Ma ei tea miks räägitakse. Uurin järgminekord kellegi käest.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-18 23:49
Ega peale "võsavillemite" ei ole siit isegi kedagi saanud - ja kui päris aus olla siis ei ole kedagi teistsugust siit otsinud ka.
˅ näita rohkem ˅
1
2