Foorum
1
2
2010-07-19 00:20
parmaleikin, ei jookse. Mis keerulisse puutub, siis keegi siin just mõni postitus tagasi rääkis, et mida keerulisem seda parem Vot nüüd läks küll keeruliseks tõesti.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 00:23
Ojaa. Tõesti, mida keerulisem seda parem. Seest siiruviiruline, pealt kullakarvaline. Vähemalt on millest rääkida. Muidu lihtsalt muudkui aga kepi seal võsavahel.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 11:26
icc eesti naiste nokia , märksõna sponsorlus all irw et pappi tahaks aga ei tea kui palju ja paku kui palju tahad icc keegi ei liiguta sry siit tutti pole saand ja kui kellegiga jutt pikemakski venind siis ka vaid sellepärast et on mida rääkida njah tegelikult on natuke küsitav kogu see sponsorluse jutt prostituut ju ka nadu elab sellest teda halvustame aga kes on siis need teised irw no vahet pole ühed potid pajad me kõik irw aga sry naised lõbumaija lähen meelsamini ja ka täit taksi ei maksa lihtsalt suhtun irw !valetan endale icc ja ikka saan !ja keegi ei vahi kingitud hobusele suhu ! aga tundub et kui vaatad et noh ok toetaks siis vastastikku kedagi selgub et papp ikkagi haiseb irw või mis !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 11:28
ja siin sellepärast et lihtsalt puudub aeg mingit moosimist harrastada no pole teist !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 11:41
yeah. qury - kas sa oled icc-i, sry-i ja irw-i asemel proovinud kunagi ka teisi kirjavahemärke kasutada?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 11:41
qury,tutid pole enam moes,aga naist saab ihast küll ja seda täitsa ilma rahatagi.Tuleb ainult ise mees olla.
Kes ütles et papp ei haise?Rahal on ikka tema viimase omaniku lõhn juures ja kui see haises sita järgi,haiseb samuti ka raha.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:21
to juuksur ! jaa kasutan vägagi et grammatiliselt korektset eesti keelt !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:23
Korrektselt, kirjutatakse kahe rr-iga
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:25
to jfim ! ! pole TEIGE saunas käind ja vaevalt sa mu rahakoti vahel oma nina oled hoidnud !ja tutt oli siin nagu mõistena et nii ! ole mureta olen mees küll ilmselt mitte neti tutvuste alal igapäeva elus saan lihtsamalt hakkama!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:28
kirjutatakse jah , selle puudumine oluliselt mõtet ei muuda! aga tänan märkamast !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:33
ei see muuda jah midagi. tundub, et haridus on sinusse nähtavad jäljed jätnud
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:38
mida kõrgemale ahv puu otsa ronib, seda kaugemale ta punane tagumik näha on...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:39
Mida kaugemalt vaatad, seda ilusam see punane tagumik on.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:40
maitse asi irw, sry, iccc
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:42
offtopic
Iludus on pöördvõrdeline kauguse ruuduga.
Ma oleks peaaegu juba tutti saanud aga .... Tüdruk arvas, et peab ikka raseerima. Deem. Jälle jäin ilma.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:44
tegelikult oli ju jutt otseselt sponsori otsingul naistest et mis ja kuidas ! aga noh pole ju lugu kui teema ilkumiseks kisub !
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 12:49
Pole lugu jah, sest teema autori postitus on: Uskumatu lugu, aga pole veel ihast tutti saanud.

Nii et võib igasugu uskumatuid lugusi tuttidest ja saamistest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 13:12
uskumatu jah, sest pole ise ka saanud Ja aus vastus oleks- pole selleks olnud soovi ja vajadust.
Kes ikka soovib siis see ka kindlasti saab selle tutti endale.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 17:52
No olen ka mina teinud igasuguseid seksperimente ja eksperimente siin.
Kõige humoorikam on see, et NSM ajab seosetut juttu kui lugeda algusest peale - ise arusaamata, mida teemaalgataja väidab.
Võimalik, et mina olen see suunitletud mõtlemisega inimene, kes loodab et teemaalgataja tahtis just seda öelda, mida ma proovin lihtsamalt ümber sõnastada:

Naised on kättesaadavad vaid siis, kui räägid neile seda, mida nad ootavad sinult.
Kes vajab karmimoelist meest, kes vajab järgijooksvat, kes vajab otsekohest inimest, kes vajab totaalset luuserit, mõne jaoks on parim mees ka totaalne Å¡ovinist - vahet pole, tähtis et räägid seda mida nad tahavad.

Esimese 3-4 reaga sa tead, mida naisele kirjutada. Seda muidugi juhul kui naisel tekib üldse huvi sinuga suhelda / selle teeb ta kas sinu välimuse põhjal kindlaks või erakordse kirja järgi - mis on haruldane variant. Esmamulje vist asja nimi.

Nüüd, kurjad inimesed, tulge mind ründama - kirjutasin Å¡ovinistliku kirja, kus väidan, et naised on naiivsed ning usuvad kõike mis neile räägitakse / või vähemalt tahavad seda uskuda...!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 22:29
Veel uskumatum lugu on, et isegi mina pole ihast tutti saanud..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 22:50
kas enda oma ka pole kätte saanud siis
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 22:55
mis ma sellest enda omast ikka püüan...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:00
no raskel ajal kopikas raha sitikas liha
˅ näita rohkem ˅
2010-09-29 23:15
poissp6rgust: Minuarust oled sa poindile vägagi pihta saanud. Eks kõige tähtsam olegi äratada huvi ja kui päris lolli iba ei aja siis peaks edasine suhtlus olema võimaldatud. Kusjuures mõnele naisele meeldibki hästi loll iba ja selline naine võib iseenesest väga kena välimuselt olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 21:53
tegelikult on naiivsed olnud need mehed, kes arvavad, et nii neid naisi saabki. tulge ja rääkige mulle midagi ja ma ütlen teine kas te saite mind uskuma või ei saanud
˅ näita rohkem ˅
2010-10-01 02:35
poissp6rgust
juuksur: kas naised enamasti ikka "näevad kõrvadega" e. suhtlus ja meeldiv teema tekitab tõmbe!? ...on esmatähtis.
mulle tundub, et meestel on "nägemisaisting" olulisem suhtlusest ja kui, siis tekib ka suhtlus... ehk
˅ näita rohkem ˅
2010-10-01 23:58
no aru ma ei saa, miks kõik mehed kohe arvavad, et naistel, sarnaselt meestega, ainult seks peas on???? ega asjata öelda, et mehed mõtlevad tilliga - ongi tõsi ju! naistel tilli õnneks ei ole....,kõigepealt ikka suts moosimist, emotsionaalset lähenemist jne. ja kui jutt klapib, küll siis seksini ka jõutakse. aga valel on lühikesed jalad - tasub ausaks jääda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 00:10
Pole naised meestest erinevad, näinud küll seda kus pikka pidu ei peeta ja kohe voodisse kutsutakse. Kõik algab peast ja ei pea naised seksimiseks teatris ja kinos käima, piisab 1 min ja tegudele. Need kes rohkem aega vajavad, on lihtsalt tagasihoidlikumad naised.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 09:21
Mul on teadlikult olnud üheöösuhe. Vähemalt mina planeerisin seda nii. Ainult, et hommikul ei tahtnud see kutt midagi sellest kuulda, et ma teda ainult üheks ööks vajasin. Nii kujuneski sellest kolme ja poole aasta pikkune suhe.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 13:34
Sa oled nii lihtsalt mõjutatav, Desire?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 14:57
Ma olen vist kesksoost,,,,,,Kõik siin,,,või vähemalt enamik mehi kirjutavad sellest,mida "naised tahavad" kuulda,,,aga keegi ei täpsusta,,,mida selle all mõeldakse,,,,,,,See,kas mees on traktorist,,,või teeb musta tööd kontoris mind isiklikult ei huvita,seni,kuni ta minu käest raha ei küsi,,,,Ja ka seda võiks teema algataja lahti seletada-mida ta siis naistele valetab?Riista suurust?Enda vanust?Või midagi muud?Kui ikka näiteks naine otsib suuremat riista ja mees "valetab" endale 20 cm,,,,siis on ju selge,et naine kirjutab sinuga,,,aga kui sa tõtt räägid,et sul vaevalt 7cm,,,siis ju loogiline,et naine siirdub teistele jahimaadele,,,,Või ma lihtsalt ei saa aru,,,mida annab muud seksiportaalis siis valetada?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 14:59
Vabandan,,,lugesin,et valetad,kuidas sa palju raha teenid,,,Jääb mulje,nagu sa otsiksid sponsoriotsijaid?Ega need jah 100 eek-uga vist ei piirdu,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:41
Meelasplika - räägib mees kasvõi oma reisidest, seiklustest... vürtsitab ennast.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 19:03
Njal, algul kui otsisin konkreetselt ei miskit. Aga niipea kui otsimise lõpetasin hakkas kohe näkkama. Nii et siit ihast ikka ka tutti saand jah
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 08:46
Asi polnud mõjutamises. Miks ma üldse üheöösuhte kasuks otsustasin? Lihtsalt esimest hetkest alates oli me vahel niiöelda elekter ja keemia Ma ei raatsinud sellest huvist ta vastu loobuda. Ei eitagi, et kutt oli igati atraktiivne. No tekitas huvi ja kena ka veel. No miks siis mitte. Olin aga reaalne ja arvasin, et no väga tõenäoliselt sellest lihtsalt ei tule pikemat suhet. Kusjuures mul ei tekkinud isegi mõtet, et äkki üritaks midagi pikemaajalist. Võtsingi seda kohe algusest peale kui üheöösuhet. Öö oli vapustav ja magada ei saanud/ei tahtnud meist kumbki. Vaatamata kõigele olin üllatunud kui ta soovis minuga veel kohtuda ja õige ruttu elasime suisa koos. Üheöösuhtest tekkis päris pikaajaline suhe. Samas aastaid hiljem tahtsin peale hea sexi ja ninnu-nännutamise veel midagi ja ma otsustasin suhte lõpetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 11:22
Desire777,mida naised siis veel peale hea sexi ja ninnu-nännutamise mehelt vajaksid?Olen seda varemgi kuulnud ka kogenud
Seleta see lahti...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:33
Mul pole mõtet siia enda näiteid tuua. Ma pole ses mõttes normaalne naine. Minu nõudmised/soovid on teised mis valdaval enamusel naistest. Ma mitte ei arva seda vaid tean juba. Nii, et minu näiteid mida ma tahan pole mõtet siin pikalt-laialt lahti seletama hakata. Niipalju võin öelda, et see ninnu-nännutamine muutus pikapeale tüütavaks. Ma soovisin, et tal oleks ka mingi muu elu ja huvid peale minu. Enamus naisi oleksid vist õnnega koos kui saavad 24/7 nägusalt mehelt tähelepanu. Minu puhul oli see üledoseerimine selle ninnu-nännuga.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 21:45
Desiree,kas järsku nii ei ole,et mõni naine nagu kutsubki esile selle,et mees hakkab teda liialt ninnu-nännutama?Või on tõesti osa naisi,kes seda üledoseerimist ei vajagi.Mul endal selline oht oli olemas
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:00
Ei oska sellele vastata. Mu praegune boyfriend igal juhul oskab selle ninnu-nännutamisega piiri pidada. Mina tahan natuke hingamisruiumi saada ja ka ise ei viitsiks mehel 24/7 kaelas rippuda. Minu arust võiks mingi hingamisruum ka ikka jääda. Oma tuttavate hulgas näen palju selliseid suhteid kus naine muutub liialt klammerduvaks ja seega ise "tapab" hea suhte ära. Mõni mees hakkab hoopis kartma ja laseb üldse jalga kui naine liialt klammerduv on. A no eks igaüks teeb nii kuidas ise heaks arvab või paremaks peab. Mina ei vaja pidevat mehe sellist tähelepanu. Aga see ei tähenda, et see on normaalne või ainult nii kuidas mina elan on õige.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:04
Minu arust on su jutt küll normaalne,kuidas suhtes olla...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-16 22:09
Igal juhul nii asjad toimivad. Siiani pole me üksteisele veel tüütavaks muutunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 09:50
ma ajan nüüd kellegi enda teatega jälle närvi, aga ma ei saa teisiti kui pean jällegi nõustuma. Desirega st mis teha, kui siin on naine, kes mõtleb minuga sarnaseid mõtteid. et mitte teist korda kedagi närvi ajada, siis ma ei hakkaks neid asju siin enam üle kordama. sarnane arvamus, sarnane suhtumine. muudes asjades ma muidugi nii kindel enem ei oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 10:58
ja puudutas see peamiselt selliseid teateid nagu 2010-10-16 21:33:07 ja 2010-10-16 22:00:17 (Desire)
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 15:14
Njah nüüd hakkan mõistma miks nad juuksur su kallal vahest võtta armastavad
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 16:12
Desire, ja miks siis?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 19:17
Ma ei hakka ennast Desirega ja Juuksuriga ühte patta panema,,,aga mulle on öeldud selle peale,,,kui mu kannatus mehe suhtes väga ruttu otsa sai,,,,(mees muutus tüütavaks,,),,,et ma olen liiga iseseisev,,,ja harjunud enda järgi elama,,,,Samas eelnevaid postitusi lugedes,,,siis selles võib point küll olla,,,et mulle ka selline pealetükkivus,,või nagu siin öeldakse-ninnu-nännutamine ei meeldi,,,,
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 01:08
Meelasplika: oled Sa siin foorumis leidnud kedagi, kes meeldiks? Mulle endale tundub, et "siin" on tsölibad kergeim karistus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 16:53
Ma arvan, et pole vahet kas tegemist on muu koha või mõne netiportaaliga, naised nagu kõik inimesed on ikka ühesugused ja jagunevad laias-laastus 2-ks. Ühed, kes on müüdavad ja teised keda on võimalik osta...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 19:58
Kuvaldo,sul on täitsa õigus.Ainult kahjuks pole meestel tihti õiget valuutat
˅ näita rohkem ˅
1
2