Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2011-06-02 21:15
Üks asi on jutt, et mööda kohtuid, teine asi see mis tal tegelikult on...pole ta midagi nii rott kui meediale pajatab.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 17:58
Oliver Kruuda on väga MEES,tõeline MEES.
Kas raha palju või vähe ei oma tähtsust-daami parimais restoranides kostitada ja eksklusiivset sampanjat pakkuda pole probleemiks.
Nii käitubki tõeline MEES...pole ka ime,et naiste seas ülipopulaarne.Lisaks muidugi übersex ja hoolitsetud välimus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 20:47
no kui Kruuda võib lubada endale ja oma saatjatele parimaid restorane ja teha igal ajal, siis järelikult peab tal selleks ka mingi raha olems olema. väiksemate võimaluste puhul ta seda teha ei saaks ju. seega ju ikka omab raha mingit tähtsust.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-03 23:48
Imelise öö ?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 00:43
Mille eest siis?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-04 01:00
Usu,Oliver Kruuda ei paku daamidele midagi alla Mummi......mis on jumalik..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:16
belladonnat ma ei tea aga romaa sa ikka ei suuda oma suud kinni hoida nüüd luurad juba ip järele. otsi jah. mul on kolm mehe kotot ja 9 -l kontol olen naisena. arutame jah sõbrannadega ja vallatleme siin ning hoiatame üksteist igasuguste pervode eest ei unusta ka nutu- ja jutulinde. ikka r ha ja raha sest see on niiiiii lahe
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:38
Bravo Killuke
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 21:57
Mida siis ka nüüd ära Å«tlesid,või öelda Å«ldse tahtsid,,mingi mulli ajamine järjekordselt.ega sinul konkreetsust polegi oodata.,mis siin Bravo pidi olema! Killuke kui sul pole kirj näidata kus sinult seksi mangun,nagu väitsid siis ju luiskad,no ilmselt kogusid õllega poe 'taga julgust/mõistust.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:12
Eriti huvitav oleks lugeda kirja kus raha ei jagunud,ja soodustust lunisin...jah kontosid sul jagub,alati asi süütum naljaks keerata ju,see vana võte..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:18
kuulge kallid, kas te ei tahaks neid oma asju privas edasi arutada? või on avalikkuse ees seda julgem teha?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-08 22:31
Ega minul pole midagi arutada,las tõestab avalikult ,oma sõnu,laimu. Ma sain aru ,et see teema läbi nagu väideti,aga ju närvid ei pidanud vastu ja pidi mulli ajama jälle. Tegelikult killuke maksan sulle selle 64 euri mida kuulutuses mangusid,,juhul kui suudad ihast leida ühe naise kellele maksnud olen. Utha..inimesed ei suuda ju privas ilma blokita suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 23:38
romaaa näita see mangumise kiri ette. ma tahan ka seda näha. kui ma olen emand siis mu tunnitasu on 64 eurot ja ka selle raha eest ei viitsi ma sind peksta.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 23:46
utha, kui sind miski segab, siis ole kena ja vaheta kohta. mina ei sega sinu ja su kamraadide jutu vahele.
romaa kas sa nüüd ei julge enam isegi tutvuda, äkki jälle minu konto? sinu kirju mul pole ja kellegi teise omi ka mitte, sest igal õhtul teen ma oma konto puhtaks ja kui on palju kirjutajaid, siis ka kordi päeva jooksul. see hoiab ära adminnide ebaterve huvi minu konto vastu. arvan, et kirjavahetus on liiga isiklik, et seda siin liputada. mõtlen ka postkastis olevaid kirju.
aga jah kallis romaa, sinu huvi minu tegemiste vastu on jätkuvalt säilinud. sinu kahjuks ma tahan olla naine ja mitte emand. mul on igasugustest pervertidest kõrini.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 00:01
veel lõpetuseks
romaa ma ei taha sind ei raha eest ega ilma rahata. saa sellest ometi üle
minu jaoks on raha teadmine, et mees suudab enda eest maksta. ma teenin ise piisavalt hästi ja ei taha ennast siduda isegi üheks korraks mingi töötu ega kodutuga. sellised äpud jätan ma teistele.
ma ei saa aru, miks see sind nii ärritab, et ma sulle ei ütlesin? pasandad mu postkastis ja nüüd siin. vaevalt, et see sul esimene ei oli. äkki see, et isegi raha eest ei taheta. vahest ikka on nii, et isend on nii ebasümpaatne, et no kuidagi ei isuta
˅ näita rohkem ˅
2011-06-10 00:22
ok, selle olin ma arvatavasti ära teeninud, aga nii kena ma ka ei oleks, et kohe kohta vahetama hakkan
ega ma ei tahagi teid siin segada, suhelge ja arutage oma asjad selgeks.
vahele tulema pani mind see, et need teie arutlused samal teemal korduvad siin teemas ja sellise sagedusega, et ei saa enam aru, kas teil postkasti pole või te ei taha seda kasutada.
see oli ainult soovituslik.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 16:33
Killuke..kui ajumaht väike ,mine arenda.kui sa ise ka enam aru ei saa mida sa kellele kirjutanud oled,ega mäleta siis hoia end vaos.pole sa mulle ühtegi ei öelnud,ja kui sa isegi ei mäleta mille peale sa mulle bloki panid,siis ju polegi midagi teha.ja mis minu tutvumine siia puutub.kui sa aru ei saa,ega mäleta,ega lugeda oska,siis ootasin sinult seda,kasvõi ühtegi kirja..kus ma seksi mangun,ja soodustust küsin.kui sul seda pole näidata,siis esine vähem.nb.pole töötu,pole pervert.ja ei pea abiraha saamiseks ka kedagi piitsutama.usun tõesti ,et sa ei mäleta kellele mida oled kirjutanud.ole nüüd see targem Siin,ja esine mujal.aga sina ju oledki see kes pervodega päevast päeva tegeleb,neile piitsa andes,koer pidi ju ka peremehe nägu minema..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 16:48
Ja kui see nälkjas pole su viimaseid ajukääre nahka pistnud,,siis ära aja naerma,,minul pole kunagi mingit huvi olnud igasugu emanda,käskijanna, ja taoliste Friikide vastu olnud. Ja sinu käekirja tunneb igas sinu kasutajas ära. Raha ei haise ju..Nb.sinu vanus eeldab vanaema staatust,pühendu parem lastelastele,kui ihas nillimisele. ROHKEM MA EI VIITSI mölada sinusugustega vähemalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 18:00
Viitsid, viitsid
˅ näita rohkem ˅
2011-06-11 18:46
Tuuleveski vastu ei saa..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 12:21
ma ootan sinu kirja, kus ma raha mangun näita ette
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 12:40
Teen erandi ja selgitan veelkord,kui muidu pihta ei saanud..ja lugeda ei oska.kirjutasin ,et mangud raha kuulutustes,pakud suuseksi 64euri eest. Ehk nüüd jõudis kohale.ja seda ma ei ootagi et sina oma laimu kinnitada suudad.ja ära tule vaidlema,et kuulutus. Raha ei mangunud.imelik tegelane,ise küsib avalikult raha,,ja nagu ei mäleta üldse..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 12:44
ma olen ka selliseid kuulutusi näinud temalt. mõttetu prost
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 12:53
jälle vaidlete või?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-16 19:38
Ei vaidle..KILLUKESE VÕIT ..ma jäin joogid talle võlgu(98 aastal vist) ja nüÅ«d ei suuda seda unustada..mingi 100eeku vist..nÅ«Å«d nõuab 100eerot.no kust ma töötu vötan selle raha..
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 16:59
jah mis õelda,elus palju naisi olnud ja ikka armukesi ,otseselt mingit summat ma maksnud pole,lkuid õhtu on olnud ilus ja väike taskuraha daamile ,ei tee paha. ok kuid tasuline sex, maksan kui vaja ,kuid kui daam teeb ettepaneku vaid tava sex 70-eur kord,ise selles ametis esimene kord,
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 18:41
romaa: nsm on mulle 20 000 € sees, tahad võta endale, sissenõudmise vaev või müü kantidele
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:11
Misha63: aga millest see võlake tekkis.? Sul mingi paber või leping ka olemas nsm.ilt? Huvitav kas Võsapets suudaks selle summa kätte saada..pärast jagaks āra..
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:12
Misha63: aga millest see võlake tekkis.? Sul mingi paber või leping ka olemas nsm.ilt? Huvitav kas Võsapets suudaks selle summa kätte saada..pärast jagaks āra..
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:13
Misha63: aga millest see võlake tekkis.? Sul mingi paber või leping ka olemas nsm.ilt? Huvitav kas Võsapets suudaks selle summa kätte saada..pärast jagaks āra..
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:15
ta peab mind naiseks, ma siis pakkusin kihlvedu 1000€ peale, aga sellest oli talle vähe, ta tõstis summa 20k€ peale. ma pean talle end korraks ära näitama ja siis 20k€ ongi minu. isegi bingoga pole nii head õnne
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:26
Nagu ma aru saan, misha, siis on ees ootamas sinu ja NSMi kohting?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:29
pidime tartus, raekojaplatsil kohtuma, kõik võivad tulla. lööme kohe raha laiaks ja vaatame kuidas nsm kaotusvalus emajõkke sulpsab
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:31
Aga pead siis vist end tāielikus hiilguses näitama,et ta veenduks..keda siis tunnistajaks kutsute?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:32
Aga pead siis vist end tāielikus hiilguses näitama,et ta veenduks..keda siis tunnistajaks kutsute? Ihast mõne austus-vāārse hallpea?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:38
kiman rattaga kohale, võtan raha... kui ta ei suuda 1 minutiga veenduda minu soos siis on tal midagi viga
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:43
Selleks, et pettust välistada, pead võtma ridest llahti ja sul peab kõvaks minema. Alternatiiv on tiirida su meheau, veendumaks, et see ikka liimitud vms ei ole (võib päris valus olla ja lõppeda lahtikärisemisega).
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:46
Aga miks minut just? Kardad et nsm. V6rgutab su 2 minutiga āra..ja jāäd rahast ilma?
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 22:54
misha, meheks olemiseks on rippuvast miniviinerist vähe. sa pead tõestama, et sa mees oled. seda esiteks.
teiseks jõkke hüppama ühe memmepojast vanamehejupatsi pärast nagunii keegi ei hakka. nii et unista edasi.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 23:46
foxy, sinult naiselikust oodata on sama raske, nagu üritaks metsikule kassile rehaga võid persse lükata.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-31 23:49
tegelikult ma tahtsin siiski kirjutada normaalsust, sest naiselikust ei saa olla enam mitte ühelgi tädi. tädi saab ainult omnibussiks muutuda, noh jalad ees
˅ näita rohkem ˅
2011-11-01 00:30
Sellise v6la puhul v6id julgelt taksoga kohale kimada..
˅ näita rohkem ˅
2011-11-07 04:35
ühesõnaga, ajandatuna teemast ja hetkel tarbitud rummi/viina kogusest, siis igavausest võiks ka sõna võtta.
mitte ei jõua kohale miks on mehed nõus maksma naistele nii suuri summasid, ala 100€ tunnis jne. isegi suuremaid summasid. kui need naised pole ju mingi ideaalnaised või ei oska midagi erilist voodis teha. kas meestel endal pole suud otsas et naisi meelitada ja käsi küljes et nendega midagi teha, ning mõistust et kainelt mõelda?
kui mehel natukenegi välimust ja viisakust siis minu kogemuste põhjal pole naist keda ei suudaks üles sulatada ilma mingi suure rahata, kus puudub igasugune kirg ja on vaid pidev kella vaatamine
saage suuureks mehed ja ärge solkige turgu!
ok vahest on hea ka kiire mõnd litsi külastada, eriti kui pole aega et sobida või pikemat liini ajada, aga 30..40€ tunnis on piisav.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-07 10:12
Jah, siin on ka silma jäänud mingid naistepoolsed väited, kus mõni mees väga heldelt pakub müstilisi summasid täiesti suvalistele tüdrukutele. Arusaamatu, miks need mehed kusagilt klubist kedagi kaasa ei räägi. Nii loll ja kole, et ei julge kodunt välja minna, elab üksi hiiglasliku pärqandusega? Aga mismoodi selliseid õnnetuid nii palju on?

Pigem ma usun, et enamus neid heldeid sponsoreid ei kavatsegi midagi maksta, kasutades rahapakkumisi näiteks piltide kogumiseks või tasuta webcamishow saamiseks (enne hiiglaslikku sponsorlust peab ju ometi kauba üle kontrollima).
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 10:57
http://englishrussia.com/2011/11/22/assorted-russia-part-35/
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 11:15
See on ju peaaegu nagu blond caribian
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 11:31
ohhoo, kas maxima kassatädil on coffee time
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 11:38
Proovi käituda, füüsiliselt valus juba sellest kaklemisest, ausalt.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 11:45
poeta siis pisar ka ja siis saad analüüsida, ka oli ikka siiralt poetatud pisar või võlts
˅ näita rohkem ˅
2011-11-24 11:57
laadenbin, ma saan aru, et sulle meeldib enda naljade peale naerda, aga see on nüriks muutunud. tee midagi kasulikku vahepeal.
ja alla 18-aastastele on siin keelatud viibida. oled sa nii vana? vaata oma passi vahepeal ja tee kindlaks, kas sa oled juba selle vanusepiiri taga või pead veel ukse taga oma korda ootama. kellelgi pole nendeks idiootsusteks aega
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9