Foorum
1
2
3
...
7
8
9
2011-05-22 14:36
See sponsorluse teema nii naiste kui ka meeste poolepealt on kuidagi ülekäte läinud. Ma pakun, et see on tingitud sellest, et niimõnigi lihtsalt joob maha selle raha, et leida endale voodikaaslast ja kogu see partneriotsing tuleks umbes sama hinnaga välja. Pluss veel, et peavalu ja pohmakas jääb ära ja äkki on õnne, et teinekord saab tasuta. Igaljuhul nõme kuidagi, et tutvumiseks on nõutav mingi tasu.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-22 23:33
kordan veel, et seks raha eest pole ei tunded ega tutvumine. seks raha eest on täpselt see, mida te kallid isased naiselt ootate...mitte mingeid kohustusi, temperamentset naist, tühjaks laetud kotte ja ei mingeid kohustusi. selle kõige juures hoolitsetud naist, kes midagi ei küsi. ei küsi, kes te olete, ei küsi, mis te nimi on nii nagu teie, st auguga liha või puts keset nägu. oleneb kuhu auku torgata tahate.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 00:04
Tõesti või? Jumal tänatud, et sa olemas oled. Nüüd olen ma palju targem.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 08:04
Raha eest saab kindlasti ka puhast,hoolitsetud,temperamentset naist kui ikka otsida.Sageli mehed eriti ei tahagi neid.Lihtsam viis ju maksta ükskõik kellegile ja ühekorra ülesõita
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 13:09
jajah rõõmu jagaja,nüüd oled sa targem ja kogenum.
elmar sina oled ju see kes sõle tänavast lubas 5 euro eest naise võtta. kui hästi otsida, siis saab sealt ka 1 eurose tibina, kellest saad korra üle sõita ja siis vähemalt tripperist rõõmu tunda.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 13:45
killuke,vahet pole,kas tripper on saadud 5-e või 500 sajase euro eest.Sul pole vaja teiste eest muretseda.Mul on asjad paigas ja enda eest ei muretse.Muide mõnel naisel on tõesti komme kui papp meeste käest enam ei tilgu siis hakatakse mehi maha tegema.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 22:15
elmar meil on sama suunitlus....me mõlemad ei salli naisi. mulle mehed meeldivad, aga jah.....MEHED
˅ näita rohkem ˅
2011-05-23 23:29
killuke: mis asja need kohustused jälle. mis kohustused sul siis on, mind kohe huvitaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:57
piisab sellest, mis ma asjast arvan. edasi mõtle ise
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:59
aa lahmid niisama tühja siis
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:05
lälla vähem, muidu hakkad ka minu kohta hiljem rääkima, et olen lesbi, teen sulle liiga vms
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:07
ma ei vaevu vaidlema mingi täitmata ankeediga tegelasega...äkki oled 10 aastane tatikas või 80 aastane seniilne rauk. arg isend
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:11
einoh kui sa juba kukkusid vastutusest põrkama siis normaalne inimene vähe selgitab oma mõtteid. kui sul suu korraga vett täis on siis ei tasu päris mühakaks ka muutuda, muidugi kui sa pead ära ei põrutanud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:16
see sul nagunii mingi fake pilt, tuusad mingi varastatud pildiga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:24
jah just. varastasin pildi ja tulin tuusama ning hoidun igasugusest vastutusest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:26
täpselt, nii et mis targutad siis vastutusest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 23:21
Killuke ole ikka kõigega aus,mitte vaid pool juttu.esiteks küsisin täiesti ilusti su kuulutuse kohta,ja vaid teatud asja,teenuse lunimisest ega ostmisest sinult pole kunagi juttu olnud.v6in need kirjad isegi üles panna kui sa salgad,ja valetad. Teiseks ka seda pole sa varem õelnud et sa liputajatega..ei suhtle..see vabandus tuli viimases kirjas kui sa ei osanud midagi enam küsimusele vastata,ja lihtsam oli blokkida,ning enda käitumiseld mingi vabandus leida.naistega oskan vabalt suhelda,ka müüdavaga,kui ma vaid ise tahan.varem sa lihtsalt ei otsinud raha eest,sellest ka erinev suhtumine,huvitav kuidas varem ma liputaja polnud ja suhelda sobis,isegi kohtumiseks olid valmis,aga minul polnud aega,võimalust. Silmakirjalikus pole parim asi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 23:47
Killuke..kas varasem kirjavahetus,ja hilisem m6ningane uudishimu ,kus pole kunagi rahast juttu olnud ega ka teenuse ostmisest,teeb automaatselt peale sinu kuulutuse ilmumist kõik suhtlejad teenuse-ostjaks!? Huvitav m6ttek2ik. Ja teenuseostjana olevad inimesed on ikka need kes valivad.sa võid ju õelda et sina valid,ja 200kirja tuli.aga 99% vaid nillib kirjateel. Ja 1% küsib niisama norimiseks.huvitav kui sul 200kirja ja sina valid..miks siis 4h pärast kuulutus et ei saanud ikka ja kuhu kõik mehed jäid.muidugi ma ei tea aga arvan et sul pigem naljaga pooleks need kuulutused olnud..ja eks ma ka naljaga pooleks küsisin,aga jah vastata ikka ei osanud sa peale..ega sa mingi info...pole..aga ootaks huviga sinu varasemat kirja kus sa oled mulle öelnud et sa liputajatega ei suhtle,ja kirja kus ma sinult teenust oleks tahtnud osta? Tõesti ei meenu..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-28 19:35
Kle romaa!Olen mõnda aega su kontot ja komme jälginud
Tulemused siis järgmised-viimasel ajal oled hirmtige sponsiotsijate peale(ei tea küll miks)...ei taha vist maksta ja pakitsus suur
Varasematel aegadel otsisid erandlitult raskekaalus(~100kg)naisi,kes mitte just noored ja ilus olemisest asi ikka väga kaugel.
Tark tegu,kui soovid ilma eest keppi saada ja et ikka õhtusööki ka pakutaks. Sellistel naistel raske üldse mingit meest sebida ja rüütel pakub ennast kohe ise välja.Huvitav,kas tegeled ka mõne teise heategevusega?Loomade varjupaik?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 00:24
romaa see pole mu ainus konto
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 00:28
muide ma olen üldse valelik. mulle meeldib mäng ja trikitamine. polnud 200 kirja vaid 69 lehekülge kirju esimesel päeval ma ei jõudnud neid kõiki läbigi lugeda. see on hea, et sul mu kirjad alles on. tahad mind ? ei? milleks sa neid hoiad? sa kukuks pikali, kui teaksid mu teist kontot
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 00:45
hoiatan sind, et mingi piuks minu ja kirjavahetuse kohta ja sa saad teada minu teise konto. selle panen kinni, aga ....nojah. usu mind, sa ei taha seda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 19:55
Kuulge sponsi otsijad saage Å«le et teid solvanud olen ,ega mina süüdi pole mitu kg te kaalute..päris nali mida kokku ei mõelda..kas on siis mõni spons otsija kes julgeb väita et peale temaga vaidlemise ma temalt kunagi midagi ostnud ka olen ..unes ehk tõesti. Ja KILLUKE..ma ei viitsi sinu vassimisega tegeleda enam. Kukkusin pikali juba..irw..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 21:46
Caribian..vaevalt 100kg naine õhtusööki pakub,see ju pistab kõik ise nahka..aga nii omavahel..ega sul poleks mønda alates 150kg,mida koledam seda parem sõbrannat..sinust koledam võiks ikka olla..tõsiselt noh..oskad sa veel mingeid jāreldusi teha, saaksin ehk oma cv se lisada..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 22:53
nonii armetu ori romaa. kas nüüd räägime teemal...kallis emand, kuidas ma võiksin sind teenida ja palju see maksab. ma ei pane oma killu kontot kinni. lihtsalt on tegemist.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-29 23:25
Kindlasti..aga piitsa võiksid sa endale ikka anda..ma ei mõista neid alandamisi ja muid sado,maso värki,täiesti külmaks jätab.loomaaed on kirju.käskijannaks, peab ikka sündima.eks tule ja orjasta..irw
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 00:02
sa ei sobinud, aga paluda oskasid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 09:08
Teiesuguste māng ongi vaid teie fantaasija.eks pane see kiri siia üles,kus sind palunud ,v6i üldse sinuga suhelnud olen.mis lahmid seal.kuidas teil käib see värk seal,käskijanna,piitsutab killukest,ja siis vastupidi..Sai isegi nooruses mõni piits valmis tehtud,siiski vaid ratsutamiseks..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 18:59
Mina tahaks ka mõnele eriti idule piitsa anda usutavasti naudiks väga
˅ näita rohkem ˅
2011-05-30 20:42
Aga kes keelab,kutsu idu kohtama,ja tee ettepanek piitsutamiseks..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 12:48
räuskad, järelikult kardad.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 15:57
Mida,keda peaksin kartma? Arvasin et Galojan või kedagi taolist tuleb vähemalt. Pole nagu põhjust mul.sina olid see kes värises,et proovigu vaid ma mingeid kirju avaldada..kuigi ma ei tea mis kirju saaks mul üldse olla,mida sa põed,ju sa lihtsalt ise ka ei mäleta enam mida kellele kirjutanud oled.see pole mingi räuskamine kui küsin tõestust su lahmimisele.kui sul midagi tõsist öelda pole,ja sa seda kinnitada ei saa,siis mis su kirj m6te siin üldse on.end lihtsalt lolliks teha.ja see pidi nagu mingi üllatav olema et käskijanna samuti oled? No ja siis..mingi näitaja või..ja kui meenub siis ise oled mulle vastanud,ma ei kirjuta kui inimene ei vasta mulle enam. Ühesönaga ....ja nüüd tõesti kardan sind...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 16:21
kle ok ma loen teema ammendatuks. ma ei viitsi sinusuguse debiiliga foorumis vaielda. igal juhul oled sa kõikide mu tuttavate kontodel keppi nuianud nagu minu omadelgi. oled mingi saast. mu tartu sõbranna meenutas just, kuidas sa isegi kohtumise kokku leppisid, aga siis olevat raha otsa saanud ja lunisid soodustust. vituturg.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 16:23
see mees on tõesti üks tüütus. mingi teema oli tema paks naine, tema ise ja keegi ihast
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 16:23
killuke, mis sa siis oma tuttavatega seletad pikalt laialt, kes kelle kontopeal keppi nuiab või? Sõbranna teeb see kalli rahaeest kohtinguid? Palju hinnaks on ka?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 16:40
Naeruväärsed olete ju ise,ega saa aru kui teie üle kaudselt irvitatakse..arenege..ja lunige oma raha.eks muidugi peab omakaitseks mingi fantaasija käiku laskma. Miks teil ühelgi ühtegi kirja siis pole kus ma lunin ,v6i maksta tahan..killuke ka käskijanna kasutaja alt ei teeni enam,et neid rohkem juba vorbid..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 16:56
Bella..ole konkreetsem,kui midagi öelda pole ,2ra ütle. Ja pealegi pole mul ei paksu ega peenikest naist,,veel vähem mingit kolmnurk suhet. MIS teema see oligi kus kirj?? Vasta siis ,kui oskad.. Killuke..usun et sa ise oledki see tartu sõbranna..saada tema kasutaja mulle posti,kui siin ei taha õelda. Mugav on õelda et teema läbi,kui konkreetsust n6utakse..ja eks loen killuke su kirjad läbi vaatan mida huvitavat leian..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 17:30
Päris huvitav oleks uurida,mitu tartu "sõbrannat" killukese ip aadressilt leiame,,kui juba,siis juba..palju saasta kindlasti..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-31 17:38
Kas, "Vituturg" on killuke su firma nimetus,kus te sõbrannadega tööl? Hea küll,ega sul peale luulude nagunii midagi õelda pole.aga ärge unustage tulumaksu maksta.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-01 10:53
romaa, sa tundud natuke närviline olevat

mis su piltidest korraga saanud on? teed uusi?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-01 14:47
Lihtsalt üle viskavad sellised lahmijad,kui konkreetsust n6uad on kohe teine teema..v6i lapsik jutt oma teistelt kontotelt .uurisin vähe kāsikijanna..põnevaid kasutajaid,pāris kena"taristu"loonud,hetkel parim kui elektriautode oma. Ja mina närvis,kas m6ni nagu mingi põhjuse ka oskab õelda,miks ma peaks närvis olema! K6ik pildid nagunii ju suht mõttetud siin.nagu muugi.eks suvel targematki teha meil.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 12:13
Utha..tegelikult seoses uute fotode tegemisega,,otsin fotograafi,kuna lugesin raha ja jälle seda ei jagu,siis üritan soodustust kaubelda..paar lubajat isegi on juba..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 12:25
otsi otsi. sulle vist meeldivad soodustused?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 13:31
Alla 100kg ei vaatagi..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 17:33
alla 100 kg? kas me räägime endiselt fotograafidest või millest?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 19:32
2011-05-16 23:27:19
15000 krooni kuus võib ju tunduda korraliku sissetulekuna, aga kui sellelt maksta makse, siis kahaneb see poole peale.
Keegi ei käsi ju tasulise seksteenuse kasutamist. Ja kui seda teenust poleks, mida teeks siis need mehed, kes muidu ei saa?

Kui tasu antakse üle eraisikult siis on sellelt juba maksud tasutud, ning teistkordset maksustamist ei toimu.
Teiseks, need kes peavad 15000 krooni kuus suureks tasuks, arvutage kokku palju te kulutate oma abikaasadele kuus. Kardetavalt ületab see oluliselt seda 1000 euri kuus.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 19:46
Keegi vist on unustanud,milline on eesti keskmine palk.See pole ka parimatel päevadel olnud tuhandet euri kuus. Oliver Kruuda võib jah enda naisele nii palju kulutada.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 20:34
tal pole enam naist ju..
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 20:40
Kas arvad, et ta nii vilets mees, kes nende aastatega uut pole leidnud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-02 21:05
kas ta üldse mitte võlgades polnud ja mööda kohut ei käi? ei tea öelda, kui palju tal praegu raha on ja kui palju ta sellest naiste peale kulutab pole huvi tundnud
˅ näita rohkem ˅
1
2
3
...
7
8
9