Foorum
1
2
2010-07-02 12:29
Pole vast saladus, et enamus abielus või vabaabielus mehi vaatavad liha ka kõrvalt. Kas te ennast selle pärast halvasti ka tunnete? Seda ma ei tea. Aga kuidas on lood sellega kui teie naine vaatab kõrvalt mehi/naisi. Naisi just endale ja mitte mängukanniks kolmandana mehe silmarõõmuks. Endale ja ainult ning kõigele lisaks veel ka salaja. Või on selline vabadus vaid meeste privileeg? Mis arvate? Kui kindlad te olete et samal ajal kui teie siin shoppamas olete pole sama tegevus, vbl samal lehelgi, käsil teie naisel?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-03 00:57
Vot kui mees ja naine siin lehel kokku saavad ja kohtumise isegi määravad. Vat siis on tõeline kokkusobivus!!
Tegelt kuskil Indias oli see teema. (raadiost kuulsin)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-03 16:17
kindlasti lahe kokku saada sel moel kindlasti see rohkem teine teist liidaks ja koos hoiaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-03 16:19
kindlasti lahe kokku saada sel moel kindlasti see rohkem teine teist liidaks ja koos hoiaks
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:17
mina vist siis väga rikutud tänapäeva naine-mul on lapse kellel isa(koos me pole sai välja visatud), on ka ametlik abikaasa kes varsti aasta must eemal olude sunnil ja siis tuli kutt kes hakkas nn elukaaslaseks 4 kuusk aga leidsin ka lihtsalt sõbra ja vaja veel sponsorit ja armukset ka ,et suve nautida . kui abikaasa tagasi tuleb siis langevad teised mehed ära siis olen ma korralik
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 12:24
Kiisuoma! Kas paljuks ei lähe sellist hulka mehi meeles pidada. Et kes on kes ja kus keegi parasjagu viibib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 14:01
aikon,selle asja nimi on haarem seltsis segasem kui kogu punt korraga kokku juhtub saama...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:13
ma väääga loodan,et ei saa kokku kuigi .... jah nn elukaaslane ajutine teab mu sõpra .eetsi väike.nemad tegid tööd koos minuga veedeti vabaaega õnneks eriaegadel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 15:19
ja muide abikaasa vene rahvusest -pole karta ,et siia lehele satub.nn elukaaslane ka siin ei surfa ,see minu pärusmaa.aga kuna hetkel meest pole saadaval siis pole elu keeruline.loodan,et ei lähe ka aga mine sa tea mis september toob.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 16:46
kiisuoma-ära ole kindel abikaasa kasutab tõlki ja ongi jama majas supipotid eraldi tulel veel
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 18:45
Kahju, et Iha pakub küll inglise - ja lätikeelset menüüd valida, ent mitte vene...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 20:02
...ja mehed ütlevad veel, et naised on õelad...
˅ näita rohkem ˅
2010-07-19 23:38
Seneca- kahju jah,sest venelastest sex partnerid on väga head
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 01:39
Risto! Mitte alati!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 13:01
ja ongi see, mida BDSMLesbi teada tahtis, unustatud. mina ka sellele vastata ei saa, seda peaksid tegema mehed. vs ei ole mehed selle peale tulnud, et nende naised ka midagi muud tahaksid
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 13:43
Barb-muidugi mitte 100 protsenti kuid oma olemuselt eestlastest veidi temperamentsemad minul isiklikult väga meeldivad kogemused
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 14:16
kui nüüd selliseks teatud rahvusest naiste üldistamiseks läks, siis enesehinnang on nendel ka veidi madalam kui eesti naisel. see võib ka mõnele nt meeldiv tunduda (kui endal enesehinnang madal on vs vastupidi - väga kõrge)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 14:18
See on sinu kogemus ju siis oli klappi Minul nendega kokkupuuteid pole eriti olnud aga tean et venelased võivad kohati egoistlikud olla. Üks kunagine naistuttav rääkis oma ebameeldivatest kogemustest, nim. olevat venelastel kombeks seksimise ajal kumm pealt tõmmata ja lihtsalt julmalt sisse lasta.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 14:40
juuksur-ei saa kindlalt väita et enesehinnang on venelasel madalam kui eestlasel Barb- sellega nõustun küll,et vast rohkem egoistlikumad kui eestlased. kui ikka on selgitatud et,ei soovi püsisuhet,siis nendel ikka kohe abiellumine,kooselu ja oma lähedaste tutvustamine..... liialt klammerdumine aga see vist ongi eripära neil
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 14:52
Risto - ma ei väidagi midagi. minu järeldused tulenevad sellest, mida ma tean ja uurinud olen. ja need ei ole minu Lasnamäe-teadmised, seal on muud ka. ma tean seda, millist naise-mudelit demonsteeritakse ja mida pakutakse. sellest ka mingid üldistused.
sa ju ka üldistad (need on sinu teadmised).
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 15:01
juuksur-loomulikult on ka nende hulgas madala enesehinnanguga,kuid õnneks ma pole selliste otsa sattunud kuid kunagi ei saa väita kindlalt ,et edaspidi ei sattu
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 15:28
ja peale selle ei saa suhestada mingeid tunnuseid kindla staadiumiga (nagu rahvus), kuna see muutub. on mingid n-ö tunnused, mis domineerivad ja sealt tulenevad ka üldistused.
kui jätaks nüüd selle ja räägiks teemast
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 16:25
juuksur-teema jah mina end kindlalt halvasti ei tunne miks mitte vabadus antud kõigile nautida seda mis meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-07-20 22:50
kiisuoma: minu arvates kasutad sa oma tekstides liialt vähe smailisid.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 01:36
Tundub, et mehed siin ei julge välja öelda mis nad teemast tegelikult arvavad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 08:45
njah ja mis siis teha kui siin samaaegselt "shoppavad " teineteise teadmata mees ja naine, ju siis tunnevad mõlemad et miskit puudu, aga vaata kui nad siin teineteist leiavad ja ära ei tunne enne kui kohtuvad vat siis võib juba huvitav olla
aga ju siis on miskit puudu kui see nii on ja ega miskit muud muuta saa kui ise parem olla ja egas miskit saa öelda ka, kõik me ju inimesed... omade soovide salasoovide ihade ja pahedega
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 09:05
mnjah mis ma oskan kosta-vene mehed on voodis head -vähemalt need kellega mina seal olen olnud-on ka eesti mehe häid aga..... mitte kõik.ja pole need venemahed julmad midagi-head ,õrnad jne nagu olema peavad.Minu õnneks jah ei saa ihas vene keeles surfata. vot nii on lood
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 11:38
NSM-eesti mees on veidi kinnine
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 12:32
ei tea midagi. võib-olla on selle kinnisuse taga argus
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 14:17
loomulikult argus mängib ka oma osa selles
˅ näita rohkem ˅
2010-07-21 22:43
aga seda viga saab alati parandada on ju nii
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 02:09
Hirm, et äkki ongi oma naine ka siin võtab põlved õrgaks. Huvitav mida rohkem kardetakse? Kas seda, et vahele jäädi jälle või, et kellega ta siin suhtleb?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 06:27
Minule see teema küll probleeme ei valmista
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 14:11
kiisuoma-loomulikult saab parandada kuid vahel võtab meeletult aega ja enne tuleb tüdimus peale
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 14:39
ehh. mida saab parandada ja millest sul tüdimus tekib, risto?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 15:04
juuksur-loe veidi eelnevat
˅ näita rohkem ˅
2010-07-22 16:04
risto, seda ma tegingi ja hakkasingi selle peale naerma, kuna mul oli valida - te kas parandate neid smailisid vs on kellelgi midagi julgusega, mis parandamist tahaks et tahtmine nagu on, kuid pingutamine tekitab tüdimust ja ongi, midagi ei muutu
ma ei tea, ma tegin sellised järeldused
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 09:08
juuksur- naer on terviseks,kui sellega ainult üle ei pinguta
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 15:48
Inimesed on reeglina liiga egoistlikud, et oma naist/meest jagada. Samas võõrast võtaks iga teine Kes mõtleb südamega, sellel ei löö nii kergelt veri allapoole vööd ja need on oluliselt monogaamsemad
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 00:10
kõigil vabad valikud miks püsipartnerile keelata,kui ikka on soov
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 00:49
Naised, saage ükskord aru, et meestel on jumalast kama kaks, kus ja kellega te paugutate. Suht mõtetu on vasakule panemise teemasid siia luua ja loota, et mehed kõik siia halama tulevad nagu enamus naised seda teevad! Tulevad vaid vaid üksikud selgroota isendid...

Suht koomiline on muide kasutaja Kiisuoma postitusi siin lugeda. Jääb mulje nagu tegu oleks ühe sekspommi ja meestemurdjaga... irv.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 14:41
Aga äkki ta ongi seda kuid mitte meie silmis?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 14:50
gazelle- kas sind häirib see kasutaja elus on palju koomilisemat ja ega saagi olla üksluine.teema suhtes olen sinuga küll nõus,et siia ei tulda enda kõrvalepõikeid teatama. mis oleks tõesti naeruväärne
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 14:53
Milline kohanemisvõime Pool ööpäeva lehel ja oskab juba hinnata,kes mida on
˅ näita rohkem ˅
2010-08-14 14:57
gazelle, millest tingituna nii negatiivne suhtumine? Kahju, et sa naisi vihkad. Loodame, et nad sulle liiga palju elus liiga pole teinud.
Kui Sulle need teemad nii nõmedad tunduvad, siis kõigil on võimalik foorumisse teha uus teema. Ootan huviga Sinu poolt algatatud teemat, mis näitaks neile mõttetutele siin väheke valgust paremate teemade maailma. Saame siis näha ka lõpuks mis on siis hea teema.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 23:10
NSM - mulle justkui tundub, et tegemist ei ole Perekooli foorumiga siin
Lihtsalt ettepanek, et kui on soovi meeste/naiste petmiste üle arutleda, siis võiks sinna saidile kiigata. Seal kaasarääkijaid kordades rohkem. Natuke sürr on lugeda saidilt, mille ülesehitus põhinebki sekspartnerite (sealjuures ka suhte kõrvalt) leidmisel, et "mis te arvate petmisest". Aga noh, see kõigest minu arvamus.
JFJM - vabandust, kui sind oma kommentaariga solvasin.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 23:16
gazelle- sul on Perekooli foorumiga parem läbisaamine kui iha.ee foorumiga? ma olen seda foorumit seal näinud ja ütleks, et ei anna võrrelda. kuna ma seda eriti ei jälgi ja selle vastu huvi ei ole tundnud, siis küsiks, kas mehed käivad ka perefoorumis seda naistega arutamas või peamiselt naised omavahel räägivad mehi taga?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 23:21
ja gazelle, mulle tundub, et sa said teema mõttest natuke teistmoodi aru kui see mõeldud oli. küsimuse asetus oli natuke teine.
mh küsiti seda, mida arvavad mehed sellest, kui naine naisi kõrvalt vaatab
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 23:22
Juuksur - said mu mõttest valesti aru. Tõenäoliselt ei lugenud mu eelnevat postitust.
Selles ongi asi, et mehed ei käi Perefoorumis kaagutamas. Tundub aga, et seetõttu tulevad naised neile siia foorumisse oma Perefoorumi teemadega järele =P
˅ näita rohkem ˅
2010-08-15 23:42
gazelle- ei saanud. nii nagu rääkisid, nii ma ka sulle teatasin. ma uurisin sinu teateid ka.
sellest ma rääkisingi, et sa tekitad mingeid võrdlusi seal, kus (mulle) tundub, et ei ole seda, mida me võrrelda saaksime. ma tahtsingi teada sinult, kas seal suheldakse ka teistega vs suhtleb naine naisega. ma tean seada, et peamiselt on see teine - naised naistega. st millest sinul selline võrdlus tuleneb? kuidas suhestub see, mida siin räägitakse, seal räägituga? kuna sulle tundus, et teemaks on petmine? ei ole ju see teemaks. see oli "naine, kes peab mitut meest/naist". on vahe?
peale selle tulid sa teatama seda, nagu mehi ei huvitakse see, millega/kellega ja kuidas. kust sa seda tead, et seda väidad?
ja see teema ei olnud selleks, et siia tuldaks nn halama. siin tehakse midagi muud ka. kui tahad teada, mis on halamine, siis selleks on see nn naistekas
˅ näita rohkem ˅
1
2