Foorum
2014-04-09 01:31
Mis hinde panete eesti naise suhu võtmise oskustele? Ma paneks 90%le 3 ja 10%le 5.
Sest ainult 10% minu naistest on osanud seda teha tõeliselt nauditavalt, koos sügava kurguga.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 10:26
mõtlesin, et ei imesta siin ammu enam millegi üle. tundub, et eksisin.....

imestan, kuidas saab niiiiiiiiiiiii puruloll ikka olla....
soovitus sulle, kivaboy - võta oma seitse asja ja mine kuskilt mujalt portaalist endale seda sügavat kurku otsima, siit sa seda vaevalt enam leiad...
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 11:48
Su numbrid on mõttetud, kui ei ole teada, mitme naisega seda üldse proovinud oled, KivaBoy. Jutu järgi mitte just paljudega, kui sügav kurk tõesti ainus kriteerium headusele on. Pigem jääb mulje, et said esimest korda elus kogemuse ja tulid nüüd seda kuulutama kui parimat oma elus.

Neti, ära mõista noore mehe ärevust esimese sügava kurgu koha osas nii hukka. Noorus ongi aeg lollusi teha, sealhulgas lollusi kirjutada, kui miski vapustavalt mõjub.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 11:48
mis jutt see on, kuidas ei leia?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 11:58
teemategija vanus on 33 - see pole just enam verinoor

olehyva - kui mees siin naiste kohta halvustavat statistikat teeb, mis sa ise arvad, kas keegi tahab veel sellise mehega lähedast kontakti?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 12:08
30-tes eluaastates algabki mehel parim iga. On veel nooruslikku entusiasmi, on raha, on kogemusi ja on välimust. Selles vanuses peaks olema kõige lihtsam seksi leida. Palju sel 20-aastasel ikka kogemusi on, et üldse midagi võrrelda?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 13:01
neti - no tegelikkus ongi selline, inimene konstateerib fakti lihtsalt...
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 13:31
Tegelikkus on see, et hea suuseks on vaid sügav kurk? Ma ei ole nõus.
Hea seks (igasugune) sõltub sellest, kas naine tahab seda. Tehnika on õpitav. Pole imestada, kui naine ei naudi näiteks olukorda, kus mingi suvaline jorss maksab talle paarkümmend eurot lahtiimemise eest. Või kui abielunaine, kelle mureks on jäetud nii kodutööd kui pere eelarve, ei ihka õhtul mehele imelist suuseksi pakkuda.

Kui naine ei ole voodis hea, siis on selle naisega voodis vale mees. Ehk siis tasub peeglisse pilk visata.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 13:57
loomulikult ei tähenda head suhuvõtmist sügav kurk kirjutame siin ikkagi kogu pakettist

Hmm.. huvitav, kas sellist varianti polegi olemas - hea mees ja halb naine???
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 14:03
... või on mõlemad saamatud ja ootavad, et partner ainult oleks hea
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 14:36
Kui naine on passiivne ja alistuv pool, siis peab mees olema rohkem algatav ja kaasatõmbav. Mees üldjuhul ei seksi, kui ei taha, naine seksib. Järelikult kui mees tahab ja naine kõhkleb, siis peab mees naised pehmeks rääkima. Järelikult kui mehel ei ole hea, siis on naine tuim ehk siis mees ei eruta teda. Järelikult on mees teinud naise osas vale valiku või ei ole osanud naist üles kütta.

Kui meest naine ei eruta, siis mees ei lähe voodisse. Kui läheb, siis miski ikkagi erutas. Kui ei erutanud ja ikkagi läks, siis on mees loll. Loll mees ei ole hea.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 15:34
Jummel küll, mida teema! Kui suur sul, seltsimees KivaBoy, see uuringul osalenud Eesti naiste valim siis ka oli, et 90 ja 10 % kokku tuleks? Aga küsiks lihtsalt vastu, kas sa ise oskad suhu anda ja on sul üldse midagi suhu anda, et Eesti naised tahaksid sul suhu võtta?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 15:45
brillamento kommentaaridega olen väga nõus (vaid väga vähestel kordadel olen teisiti mõelnud). vahel taban end mõttelt - oled sa tegelikult üldse mees? igal juhul, enivei....kui pole, siis oskad sa oma mõtteid väga ladusalt kirja panna. kui aga tõepoolest oled, siis....üks vähestest meestest, kes on osanud/viitsinud naise sisse vaadata - näha - ja sellest ka järeldusi teha...

limpstil on ka vinge kommentaar
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 15:56
Üks kivipallur jälle märgi maha saanud.
Mees, kes sedasi prostituutide kutsemeisterlikust hindab, ei teagi mida tähendab hea naine ja ilmselt jääbki se talle mõistatuseks, sest ta ei vääri head naist.
Küsiksin teemaalgatajalt, et mida suurepärast tema siis neile naistele pakkus.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 17:57
Kniks, kraaps ja pai Brillamentole. Pole ahvatlevat meest, pole ka head seksi. Niisama pikutada oskab igaüks.
Külmi naisi pole olemas, on ainult mehed märgade tikkudega
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:02
10% ühest on 0,1 ....
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:29
Mis te nüüd hurjutate. Kust see teema algataja teada võis, et seksiteemalisel lehel ei tohi seksivärgist rääkida.

Suuseksiga naised eriti just ei hiilga jah aga noh harjutamise asi.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:35
Olgem ausad- paljud mehed ei tekita ka kiusatust harjutada
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:37
No siis on see sinu probleem. Jõle asi. Kui ei taha siis ei taha ja jääb sul see asi tegemata.
Alati leidub järgmine, kes tahab seda teha. Igale potile oma kaas. Või kuidas.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:39
Kui mees tulebki õndsas usus, et kogu seks on see kui naine ta oimetuks imeb enne magama keeramist siis no- uskugu edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:41
Situatsioon selline. Mäng. Ükspäev teed nii ja teinepäev teed naa jne jne.
Krt küll, kus teie fantaasiamaailm on? Puuotsas?

Liiga harva teete seda seksivärki üldsegi. Heal juhul korra kuus, siis peabki vist kõik kohe ideaalne ja täiuslik olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:44
Enamike meeste arust ongi nii, et täna on tema kord ja siis kui on naise kord tuleb telekast jalka või on vaja sõbra autot remontida. Peale seda tuleb muidugi jälle mehe kord.
Probleem tekib siis kui naine leiab mehe, kel pole probleeme vastastikuse mänguga. Oh seda hädaldamist ja nutulaulu siis kallikese poolt, kes endast kõik on andnud- sõbraga autot remontides ja jalkat vaadates muidugi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:46
ah, minu arust on see suhuvõtt üldse ületähtsustatud. porride produkt nagu anaalgi vist, et nii tehakse, nii peab. rohkem vist peldikunurga-kähkukaarmastajate rida.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:49
Ei ole see mingi porri fantaasia. Ületähtsustamise mõttes võib olla aga kui seda hästi tehakse, siis on see hullult hea.

Ano aga no milelks siis eelarvamustes kinni olla? Leia see mängupoiss ja voilaaa. Mis sa selle telkumehega käekäigupärast muretsed?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:50
Kui partner on ahvatlev siis on see vägagi meeldiv tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:54
Kes on öelnud, et ma telkumehe elukese pärast muretsen- lihtsalt näide kui selline
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:56
aga fantaasiaga mul tunga jah.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 21:58
Muidugi on tuuga. Vaata porri ja leia tibin, kes nii teeb ja saad teada kui hea on.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 22:04
Mees, kes sellist statistikat teeb, ilmselt sama naisega üle ühe korra ei saa. Noh ja esimene kord võib ikka aiataha minna.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 22:07
ei mina viitsi porri vaadata, mina ei arva, et porr päris elu on, sellest east juba ammu-ammu väljas
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 22:07
Tegelt saab ja kuidas veel. Te ei kujuta ettegi kuipalju on naisi keda see kellegile rääkimine või mingi muu teema üldsegi korda ei lähe.
Nauditakse hetkeemotsiooni ja situatsiooni. Ühega ja teisega ja kolmandaga.
Sellist püsikallima suhet hakkab üha vähemaks jääma.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 22:20
Mind näiteks huvitab, millise hinde teemaalgataja enda võimetele võiks panna?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 22:26
Ilmselt ikka üle keskmise. Peab vastu kolm minutit ja 10,5 sekundit
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 23:08
Ausalt öeldes ei tähtsusta ma suuseksi kummaltki poolt üle. See on lihtsalt üks sexi osa, kuid kindlasti mitte kohustuslik ja mitte alati.
...........üldse arvan, et võtmesõna on sexis nii nagu ka toidus ja paljus muus, ........mitmekülgsus, loomingulisus.
......ja kõik sõltub tegelikult ju nö. 100. erinevast (pisi)asjast!!!!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-09 23:49
Krt te ikka ei tea sellest seksist muffigi.
Kummimadratsit võib pooltundi nühkida.
Naisega käib see asi vähe kiiremini. Ikkagi erutus ja puha, kõik jutud noh.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 00:02
Ma ei tea, pole kummimadratsit proovinud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 09:19
2014-04-09 21:43
"Enamike meeste arust ongi nii, et täna on tema kord ja siis kui on naise kord tuleb telekast jalka või on vaja sõbra autot remontida. Peale seda tuleb muidugi jälle mehe kord.
Probleem tekib siis kui naine leiab mehe, kel pole probleeme vastastikuse mänguga."

Oh seda amokijooksu mööda maailma mehi, enne kui niiöelda õige otsa satutakse. Kõlab nagu teemaalgataja "10% oskab"
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 09:33
Teema algataja rääkis ju naistest, kellega tema on olnud. Kuskil ei mainitud, et tegemist oleks olnud prostituutide või tööst rampväsinud abielunaisega. Sellised järeldused pole eriti asjakohased, vaid kuskilt laest võetud mõtted. Samamoodi ei puutu eriti asjasse, mida ta ise on suutnud vastu pakkuda, kuna keegi seda siin ei tea ja võib ainult arvata. Meeste puhul on sage harjumus kasutada väljendeid 3-e minuti mees ja mõttetu nühkija ja neid kindlasti ka jagub. Täpselt nagu jagub ka neid naisi, kes ei oska suuseksi teha. Kuna teema algataja rääkis oma kogemustest, mitte kõikidest naistest, siis ju kõik iseenesest korras ja korrektne. Tegemist ikkagi seksifoorumiga, kus teemad on ära jagatud.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 10:01
Huvitav on jah, millisete meestega anonyym kepib, kui enamus teda ei eruta
Ei kujuta ette, et lähen sellise naisega voodisse kes pole nii hea, et keelekat teha vms... ,et nagu lihsalt tuimalt kepin.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 10:23
siinsete sõnavõttude põhjal tundub anonyymil olema piisavalt ajusid, et seksida keskmisest huvitavamate meestega.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 10:49
Ajusid? Ajukepiks?

Ma olen märganud vaid pannkookidega moosimist, nii korra nädalas.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 11:24
kilowatt, armastus pidigi käima ju kõhu kaudu Kas sa pole seda varem kuulnud?

Ja mis on sellest halba, kui naine on valiv? Ma olen ka kuulnud meeste poolt sellist nimekirja, millistele kriteeritumitele peab naine vastama. Usu või mitte, aga kui vaatad vennikest, kes on pisut alla keskmise nii oma välimuselt, kui muude omaduste poolest ja esitab naisele väga kõrgeid nõudmisi, siis üldsegi ei imesta, miks see mehike on üksik ja ilma sexita
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 13:09
Nii, jätaks anonyymi sellest arutlusest välja, mu nali läks juba teele, see selleks.

Aga naine, kelle argumendiks on armastus käib kõhu kaudu, ei ole väga valiv. Meelitab ligi pigem hampelmanne ja kabajantsikuid, kellele täis kõht ja törts keppi läbi astudes garanteertud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 15:05
No ja siis edasi tuleb see, et süües kasvab isu

Kuidagi peab ju selle potensiaalse kabajantsiku õngeritva külge saama ja selleks sobib hea söök imehästi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 18:44
Kui mõnele pannkoogid muret tekitavad siis neid pakun vaid seksist kurnatud meestele. Kui selle koogindusega seonduvat põhjalikumalt loed siis näed, et seks ja soojad saiakesed menüüsse ei kuulu
Minu kogemused pole muidugi nii suured kui siinsetel elukutselistel aga paraku on nii, et mees, kes pisutki mõistust omab on ka voodis julgem ja huvitavam kui kolm klassi külakooli
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 20:26
Tänan,Sanuk
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 21:35
võta heaks. vähemalt pannkooke sööme ükspäev ikka, onju?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 22:03
Mulle palun üks kotlet, kange liha himu on
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 22:17
no läheme siis jotiga anonyymile külla, teeme pannkooke kotletitäidisega
˅ näita rohkem ˅
2014-04-10 23:49
Jah, Neti, ma olen mees.
˅ näita rohkem ˅