Foorum
2014-05-25 18:45
kusjuurest just sellestsamast "an Italian revolutionary song"- ist ka minul see fraas pärines. õige vihjetabamine.
meie koolis laulsime siukseid laule
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:38
Üheöösuhteks käib kena poiss kah, ei pea olema filosoof ega raketiteadlane.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 14:40
Veel vähem sõber.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-30 21:31
jah, ja kui peale üheöösuhet sõbraks saab, ongi ju toredam
˅ näita rohkem ˅
2014-06-16 12:19
Siis oled pede....tunnista seda endale ja ela oma pede elu edasi....pöruta oma söpra, aga jäta sis naised rahule...
˅ näita rohkem ˅
2014-06-17 08:53
tõenäosus sõpradevaheliseks flirdiks ja lähikontaktiks kasvab selle võrra, kui tugevad (loe: nõrgad) on mõlemal sidemed teiste vastassoost sõprade/lähedastega või oma paarisuhtega. üksikud inimesed on sõpradena aldimad kiinduma, otsima ja nägema võimalusi flirdiks. suhtes sõprade puhul, kellel omal suhted korras (seksiga samuti), langeb vajadus teisele suhtlustasandile üleminekuks sõbraga iseenesest ära. vähetõenäoline, et neil midagi areneb. võimalik on see sel juhul, kui ühel sõpradest või mõlemal mõte juba „uitab“.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-17 13:07
Nagu raamatust kirjutatud...... Sa Uhta ikka ela reaalsuses, mitte raamatutes..... Mida rohkem ma sinu kirjutisi siin loen, seda enam sa lollina tundud.....
˅ näita rohkem ˅
2014-06-17 15:36
Kui seks sõpruse rikub, siis polnud tegu mitte sõpruse, vaid varjatud(allasurutud) armusuhtega.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-17 19:03
see ongi reaalsus.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 08:33
Naised, ma arvan, hoiavad seksi ja sõpruse märksa selgemalt lahus kui mehed. Mul ei ole ühtegi naissoost platoonilises mõttes sõpra olnud, keda ma mingil momendil pole ihaleva pilguga vaadanud.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 10:14
aga platoonilist sõbrasuhet naisega on siiski olnud? ma mõtlen naissoost sõpru, kellega suhtlemist ei seoks seks? sa võid ihaldanud neid olla, aga see oli ebaselge, kas sa jätsidki selle omale mõttesse ainult või sa ka....?
küsin(statistika jaoks ainult): ega sa samal ajal, kui sa neid pilke heitsid, ise püsisuhtes või selle järgi ringi vaatamas polnud? olid sa üksildane või hõivatud sõber?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 15:15
Sa külvad küsimusi nagu kuulipildujast, Utha.
Töökaaslasi jms. tuttavaid, kellega ma olen suhelnud mingil ajahetkel tihedamalt, on ikka olnud. Aga päris sõbraks ma ei riskiks neid nimetada.
Pikemaajalisem sõber, kellega ma seksinud ei ole, on ka olemas. Küll oleme me suudelnud ja katsunud jms. Ta on mul mitu suhet üle elanud.

Ma ei seo end mingite truudusvannetega, seega vaatan ma pidevalt ringi. Tõsi, on perioode, kus selleks ei jää aega ja see ei tundu eetiline (näiteks raseduste ajal). Nii et ma ei ole kunagi vaba ja ma ei ole kunagi täiesti seotud.
Rahuldab see vastus Sind?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 16:11
Aga kui palju on selliseid, kus sõprusest sai armusuhe, mis lõppes, sest üks pooltest leidis uue, aga sõbrad ollakse edasi?
Selle variandi korral reeglina hoidutakse seksist, sest kardetakse, et haavad hakkavad valutama.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 16:54
Varem või hiljem jõuab see teema vajaduseni defineerida sõprus ja sellest tulenevalt sõber. Sest inimesega, kellega on olnud seksuaalsuhe, on läbikäimine teistsugune kui inimesega, kellega seksuaalsuhet ei ole olnud. Järelikult ei saa ka sõprus olla samasugune enne ja pärast seksi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 17:55
Sõprus erisoost inimeste vahel. kes on olnud armusuhtes, on kindlam, kui neil kellel seda pole olnud, sest armukadedus seda sõprust enam ei ohusta.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:30
no a miks mitte vastupidine varjant? naised, kellega on kokku saadud seksi eesmärgil ja edasi saab aastaid sõbratasandil suhelda? ilma seksita? ja seda mitte sellepärast,et seks halb vms., lihtsalt...klapib
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 19:00
Kõik on võimalik, kui ego lubab.
Just ego on see, mis sunnib inimesi prügikasti heitma. Tuntakse hirmu, et hing saab egost võitu. Siin kehtib tegelikult see kuulus ütlemine: "Ära iial ütle iial" Kehtestatakse endale mingi piir ja siis ei luba upsakus seda ületada. Pole inimest, pole probleemi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 19:25
jah, brillamento, sinuga on asjad joones.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-20 08:23
Ma igaks juhuks täpsustaksin, et see mu eelnevalt kirjutatud "ringi vaatamine" ei tähenda valimatut ringikeppimist. Mul on olnud üsna vähe partnereid, iha standardi seisukohast vähemalt.
Ja naisega, kellega ma koos olen, olen ma loomulikult ka sõber. Tegemist on kellegagi, kes on mulle lähim inimene maailmas. Alati esimene eelistus. Kuid nagu ma käin reisimas, et uusi kohti avastada, nii käin ma ka tutvumas, et uusi inimesi avastada. Vahel kaasneb sellega seks. See ei vähenda mu püsipartneri (kui ta olemas on) tähtsust. Sellised tutvumised, ükskõik kui lõbusad, on täienduseks (või asenduseks, kui püsiv partner puudub) põhilisele suhtele. Nii nagu reis on täienduseks kodumaale.
˅ näita rohkem ˅