Foorum
1
2
2013-08-04 19:02
1. Õpi kasutama WC potikaant! Sa oled juba suur tüdruk. Kui see on üles jäänud, pane see alla. Meil on tarvis, et see oleks üleval! Kui sul on tarvis, et see oleks all, siis pane ta alla – meie ju ei vingu selle üle, et sina ta alla jätad?
2. Mõnikord me ei mõtle sinust. Ela sellega!
3. Pühapäeva Sport. See on nagu täiskuu või lipsude vahetamine. Las sel olla!
4. Ära lõika oma juukseid. Kunagi. Pikad juuksed on alati atraktiivsemad kui lühikesed. Üks suur põhjus, miks poisid ei taha abielluda, on see, et abielunaised lõikavad alati oma juuksed lühikeseks, ja siis selleks ajaks oled sa juba temaga lõplikult seotud.
5. Shopping ei ole sport. Ja me ei hakka kunagi sellest ka nii mõtlema.
6. Nutmine on väljapressimine.
7. Küsi mida sa tahad. Et sulle oleks selge: kaudsetest vihjetest pole abi, otsestes vihjetest pole abi, ilmsetest vihjetest pole abi! Lihtsalt ütle, mida sa tahad!
8. Me ei pea meeles kuupäevi. Märgi sünnipäevad ja tähtpäevad kalendrisse. Ja tuleta meile neid eelnevalt korduvalt meelde.
9. Enamus meestel on ainult 3 paari kingi (kindlasti mitte rohkem). Mis küll paneb sind arvama, et mees suudab nende seast valikut teha (v.a.et ei võta neid mis on määrdunud) ja valida välja sellised, mis sinu kleidiga sobiks??
10. Ja ja Ei on VÄGA head vastused peaaegu igale küsimusele.
11. Tule meie juurde ainult selliste probleemidega milles me saame sind aidata. Seda me teeme. Kaastunnet pakuvad sulle sinu sõbrannad.
12. 17 kuud kestev peavalu on probleem. Mine arsti juurde.
13. Kõik, mida me oleme öelnud 6 kuud tagasi, seda ei tohi kasutada meie vastu tüli käigus. Kõik öeldu muutub nulliks ja seda eitatakse pärast 7 päeva möödumist.
14. Kui sa arvad, et sa oled paks, siis sa ka arvatavasti oled. Ära seda meilt küsi. Me keeldume vastamast.
15. Kui me ütleme midagi sellist, mida on võimalik mõista kahte moodi ja üks neist teeks sind kurvaks ja vihaseks, siis me mõtlesime seda teistmoodi!
16. Sa võid meilt kas midagi paluda või öelda meile, kuidas sa tahad, et me seda teeksime! Aga mitte mõlemat korraga! Kui sa juba ise tead kõige paremini kuidas seda teha, siis tee seda ise!!!
17. Kui võimalik, siis ürita öelda kõik, mis sul öelda on reklaamipausi ajal!
18. Chirstopher Columbus ei vajanud juhendeid – samuti ei vaja meie!
19. Meie mehed näeme ainult 16 värvi – nagu Windowsi algseades on!Virsik näiteks on puuvili, mitte värv! Kõrvits on samuti juurvili! Ja me isegi ei tea mis on helehall!
20. Kui miski asi sügeleb, siis tuleb seda kratsida. Meie teeme seda!
21. Me ei ole mõtete lugejad ja me ka ei saa selleks kunagi. Ja see, et me seda ei oska ei ole mingi tõestust sellest, et me ei hooliks sinust!
22. Kui me küsime, et mis on valesti ja sa vastad, et “midagi” siis me ka käitume nii nagu midagi ei ole valesti. Me teame ,et sa valetad aga pole mõtet edasi rabeleda.
23. Kui sa küsid midagi millele sa vastus ei taha – siis oota sellist vastu mida sa kuulda ei tahaks.
24. Kui me peame minema kuhugi siis kõik mida sa selga tahad panna sobib hästi. Tõesti!
25. Sul on piisavalt riideid.
26. Sul on liiga palju kingi.
27. Välismaised filmid on parem jätta neile, kes on välismaalased.
28. Õlu meie jaoks sama erutav kui sinu jaoks käekotid.
29. Mees on vormis – sest ka ring on vorm!
30. Tänan, et sa seda lugesid. Jah ma tean, et ma pean täna diivanil magama, aga tead ega meil selle vastu ka midagi pole – see on nagu telkimine!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-04 20:34

Minu diivanil magamine on ekstreem telkimine
˅ näita rohkem ˅
2013-08-04 21:38
a ma magangi diivanil. ei nuta. aga üldiselt- made in väljamaa, ehk siis....milleks?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-15 13:37
ja nii ongi

kahjuks ma vist ei tahaks elada naisega kes neid reegleid pedantselt jälgiks, sest siis ta poleks enam naiselik
˅ näita rohkem ˅
2013-08-15 13:58
Reeglid ongi ju sellek, et neid rikkuda. Muidu poleks ju mõtet neid kirja pannagi
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 17:14
ah ära plära sa ei tea elust midagi,nii loll pole keegi et teisi õpetada ei oskaks
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 17:20
Kombitsal on vist raske reede olnud, et vahele kerib
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 17:22
ah ära plära,mine õpeta mujal teisi
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 17:28
Mul pole pedagoogilist haridust
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 18:17
Ano, ära pahanda. Kombitsale on vist jälle jututoas klistiiri tehtud
˅ näita rohkem ˅
2013-08-17 18:19
Ei pahandagi ega ma temasugune laliseja pole
˅ näita rohkem ˅
2013-08-18 08:24
Jälle kisub asi pläraks ja lalisemiseks. Kallid ihalased jääme ikka teemasse. Kui on môni väga oluline reegel jäänud kahe silma vahele, siis vôiks seda kôigile kuulutada. Olgem inimesed ja saagem eurooplasteks.

Edu teile suve ära saatmisel.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-18 09:58
teie lahkel loal ma vilistan reeglite peale
˅ näita rohkem ˅
2013-08-19 16:45
jou jou jou mees, ja ära sa naiste kohta midagi ütle, sest sa saad naise oma ellu alles siis kui adopteerid tütre!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-20 20:09
Kas meil võivad nüüd üksikisad ka lapse adopteerida?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 00:04
aga samas, miks mitte? zoovolinik, ambrazuurile!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 20:08
Tegelikult ei saa ka üksikemad vist lapsi adopteerida
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 21:14
Aga miks peakski üksikema adopteerima? Tal juba üks nuhtlus ju kaelas olemas
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 21:18
REEGLID- neid teen ma ise. mehega teen heas tujus kompromisse ainult.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 21:51
Sa Maarika oled laisk tegija, teiste naiste kontodel on ikka kilomeetrite viisi reegleid kirjas
˅ näita rohkem ˅
2013-08-21 22:08
Anonyym, üksikud naised saavad lapsi adopteerida, ka üksikemad piisava sissetuleku olemasolul. Tegelikult on üksjagu nõudeid millele peab adopteerija vastama.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 13:44
4. Ära lõika oma juukseid. Kunagi. Pikad juuksed on alati atraktiivsemad kui lühikesed. Üks suur põhjus, miks poisid ei taha abielluda, on see, et abielunaised lõikavad alati oma juuksed lühikeseks, ja siis selleks ajaks oled sa juba temaga lõplikult seotud.
(Hea punkt! )

22. Kui me küsime, et mis on valesti ja sa vastad, et “midagi” siis me ka käitume nii nagu midagi ei ole valesti. Me teame ,et sa valetad aga pole mõtet edasi rabeleda.
(Reaalsuses see ikka rohkem vastupidi.)
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 23:31
Keskealised abielunaised kannavad jah mingeid potisoenguid.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 07:53
Jah, miskipärased kipuvad keskealised naised oma juukseid veel punaseks ka värvima.

Samas lühikeste juustega võib ka väga seksikas olla. Kuid üldjuhul sobivad lühikesed juuksed saledatele naistele. Priskemad daamid ei tohiks sellist asja endale lubada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 08:25
ära seleta. kõike tohib, mis on inimese olemusega heas kooskõlas.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:49
No kui ikka seksikas tahad välja näha, siis on pikad juuksed üldjuhul parem valik.
Kui teiste arvamusest suva on, siis muidugi, käi nagu tahad. Vahel on selline suhtumine ise seksikas, aga väga vähesed Eestis suuudavad selle välja kanda.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:58
piiratud oled, kahju
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:01
Maitse üle ei vaielda. Iga naisetüüp mulle peale ei lähe.
Nagu ma aru saan, siis pole ma ainus mees, kellele ei lähe.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:10
„Kuid üldjuhul sobivad lühikesed juuksed saledatele naistele. Priskemad daamid ei tohiks sellist asja endale lubada.“
ei tohiks. ei peaks. sa räägid oma maitse-eelistustest. sulle ei meeldi, sina ei taha.
mina võtsin ja vaidlen su maitsele vastu praegu. võta ja vali, keda tahad, aga see, et sulle teatud naisetüüp peale ei lähe, ei vähenda veel nende võimalusi teistele meestele meeldida ega ka mitte seda, et nad ei võiks lühikeste juustega naistena kütkestavad olla. on ju?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:14
Igaühe jaoks on kuskil keegi, sellega ma olen nõus.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:22
näiteks Ivi Eenmaa, poisipea.
Tiina Mägi, pikad juuksed, patsiga. kumb neist on seksikam sinu meelest?
kas sa vahetaksid nende naiste juures midagi ära? ühel juuksed pikemaks, teisel lõikaks üldse ära vms?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:26
Voodis on pikad juuksed üks igavene nuhtlus.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:27
Ma nii vanu naisi ei oska eriti kommenteerida, siin tuleb juba ealine erinevus mängu. Ivi Eenmaa on mulle mitmel põhjusel vastumeelne, isegi kui ta noorem ja ilusam oleks, nii et eelarvamus lisandub ka.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:43
kas küsimus on juustelõikuse kokkusobivuses teatud kehatüübiga või on küsimus ühe mehe isiklikes seksuaalse alatooniga hinnangutes, tema naiste-eelistustes sa hindad juukselõikuse sobivust selle järgi, kas naine tekitab sinus voodissemineku mõtteid või ei.
Eenmaad ma pikkade juustega ette ei kujuta. poisipea sobib talle. Tiina Mägi juukseid ma ka lühemaks lõigata ei tahaks. nii et tohib kõike, mis on inimese olemusega heas kooskõlas. mõlemal on mingi isikupära, mõlemad mõjuvad naiselikuna just sellistena nagu nad on.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 14:34
Jotiga nõus- jube tüütu kui mingi muu asjaga koos pool su oma parukat pidevalt suhu ronib
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 14:49
pane suu kinni, naine !
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 14:58
No siis jääb üks muu asi ka ripakile ja meesisik pole rahul
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 15:48
Küsimus on lühikeste juuste atraktiivsuses, Utha. Mitte selles, mida Sina isiklikult moekaks või sobivaks pead, vaid selles, mis meestele meeldib.

Nagu ma ütlesin, siis vähemalt minu arvates lühikesed juuksed ei riku üldjuhul vaid saledapoolse naise seksikust. Siin teemas ma ei ole meestelt erinevat arvamust veel täheldanud. Kui keegi mees siin peab näiteks Ivi Eenmaa soengut seksikaks, siis võib ta ju sellest kirjutada. Miskipärast ma ei usu, et neid mehi palju on.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 16:06
lapsus. ma loobun juba ette mõttetuna näivast vaidlusest.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 16:26
lühike või pikk? juuksed,soengud
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 16:30
suurus pole oluline
pääasi, et peris kiilas ei olõss...
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 17:18
Viimasel ajal on saanud trendiks, olla omapärane ja seda just huvitavamate inimeste seas. Tihti tuleb selle omapäraga lihtsalt harjuda.
Moeajakirjas ajavad näpuga järge need, kellel omad ideed puuduvad.
Lühikeste juuste eeliseks on see, et nendele kulub vähem aega.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 17:24
Juuste pikkust valides peaks pisut ka sellega arvestama, palju seda tihedust on antud. Päris hale on vaadata neid naisterahvaid, kes kannikateni hiiresabasid üritavad kasvatada. Lühikeseks lõigatuna annab hõre juus hoopis parema tulemuse.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 22:04
mul on olnud väga lühikestest kuni väga pikkadeni. siis, kui saab juba patsi ümber kaela korra keerata (õige natuke jääb puudu), lõikan vist maha. praegu ei täi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 00:09
Ei "potisoengule"!
Pikad juuksed on naiselikud.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 10:32
jfjm - lühikesele soengule kulub samapalju aega kui pikkadele (jah, pesemine käib pikkadel kauem). Aga lühikesi juukseid on keerukam sättida.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 16:03
Just see pesemine tulebki naistel viimasel hetkel meelde
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 01:24
lühikeste juustega (ikka lühemad kui õlgadeni ulatuvad) oli tülikam tõesti. mul veel juuksed ei allunud hästi ühelegi soenguvahendile. potsikute ja balloonide viisi geele, vahasid ja juukselakke. viimaks ma lihtsalt vihkasin seda potsikute ladu, mis kappide peale kogunenud oli. viitsimine sai otsa. nüüd on elu lihtsam. juuksed puhkavad lakist ja on palju tervemad.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 11:42
einoh, khmm, ise alates 10-ndast eluaastast lühikese soenguga, hiljuti korra j6udsid kasvada üle 6lgade veidi - oma laiskus aga ega lühike juuks pole kunagi probleeme tekitanud ja pole vaja olnud ei lakke ega midagi. seega see lühikese soengu probleem on väga individuaalne, oleneb juuksetüübist. kellele aga ei meeldi kui naisel on lühikesed juksed, no taevamanna, ärge siis vahtige
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 13:07
jah, lähenege tagant, äkki on nii kena kann, et juukseid pane enam tähelegi
˅ näita rohkem ˅
1
2