Foorum
2010-04-24 21:00
see on kõigest tähelepanek
valeta mingi uhke jama kokku, näed ise kuidas kõik uksed sinu ees avanevad
eks edasi oleneb kõik personaalselt tegutsemisest.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-25 10:23
Näe isegi ei varajat et, käiakes ringi ja soperdatakse. Ja uhke kah veel selle üle.
Sinu jaoks siis peakid siis kõik uksed ristseliti lahti olema ja elu ilus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-25 20:31
muidugi peavad elus uksed lahti olema. muidu istud nagu vangis.
no ütle nüüd et naistele ei meeldi üks pisike magus vale
palju parem kui mingi otsene möhatus
˅ näita rohkem ˅
2010-04-25 21:03
Uman,sinu ankeedi külastatavust vaadates jääb küll mulje,et see taktika ei tööta või oled sa nii kehv valetaja
˅ näita rohkem ˅
2010-04-25 21:14
see eest sina külastad piisavalt
aga taktika ei tööta siin, sest ma polegi seda siin rakendanud. minu iha ajad on läbi ning ma käin siin ainult inertsist mulisemas

aga jutukates see asi töötab. ajad sellist lõbusat kägu ja kohe saad jutule. keda huvitab see suur ausus? aus elu on tavaliselt mingi nõme kurtmine. ise ka ei viitsi kellegi hala suurt kuulata
˅ näita rohkem ˅
2010-05-06 19:51
Selge pilt kui sa ei virise ja ei vingu siis sa valetad või vabandust ajab lõbusta kägu.
No jah nii palju kui on inimesi on ka arusaamasid.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-06 21:37
praegu sa ju virised
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:24
Täna satusin lugema ankeeti kus naine väidab,et ta on iga mehe unistus......olles alla 170 cm pika ja olles blond,pole ta kohe kindlasti iga mehe unistus.Miks naised endast nii hästi arvavad,et kõik mehed tahavad teda kui ta on blond?
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:28
Loomulikult tahavad mehed blonde eelisjärjekorras!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 11:42
Oleneb mida selle blondiga teha soovitakse. Iga blond ikka ei lähe küll eelis järjekorras.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:06
apelsin-ei ole loomulik et tahetakse blonde eelisjärjekorras.isiklikult eelistan brünette blondidele...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:08
ah jaa,saingi juba kurja kirja et julgesin selle ankeedi kohta oma arvamust avaldada.olen ikka paha küll
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:09
kalev34 - see ongi sinu probleem, kui sa neid ei taha. milles see naine süüdi oli, et mehed temast huvitatud on. ta ütles nagu on ja
naine teadis, mida rääkis
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:10
väites et on IGA MEHE unistus? aga ei ole ju....minu oma kindlasti mitte...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 12:58
ütles mis ta seal ütles. miks see sind puudutab? ta ei olegi naine sinule, on kellelegi teisele. milles probleem? ei ole ju probleemi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:01
juuksur-just,just,seega olen mina sinu unistuste mees....
˅ näita rohkem ˅
2010-06-03 13:20
et mis. kas sa tegid mingeid järeldusi minust? kuidas mina sellesse puutun, et on naisi, kellega sina suhelda ei taha
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 22:53
Ega seda siinset maailma ei saa väga hinge võtta. Igasuguseid leidub. Sain äsja ühe nõmeda kogemuse võrra jällegi rikkamaks aga sellest pajatan juba kunagi teinekord.
Märksõnaks, et kui keegi väidab, et ta on otsekohene ütleja, siis tegelikult on ta üks kõige suurem keerutaja ja valetaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:23
to : PREERIAST miks sa oma konto sulgesid???
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:37
Ta oli Tarmo Leinatamme moodi ning see on ju sulaselge autoriõiguste rikkumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:39
miks ta siis siin üldse sõna võtab,krdi leinatamm
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:43
Vot ei olnudki Leinatamm. Oli hoopistükkis tema odav koopia. (Ilmselt Hiinas toodetud)
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:30
TOREERIAST
Vaata peeglisse,loe veel kord oma kirjutised üle,siis mõtle natuke,kui suudad ja saad isegi aru,et naised EI TAHA.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-03 00:43
Olen isiklikes mõttevahetustes siinsete kasutajatega korduvalt pidanud nentima, et Issanda loomaaed on kirju - ja siinses portaalis on see kirjusus kogu oma mitmekesisuses esindatud reljeefsemalt kui ilmselt kus iganes mujal (k.a. reaalses elus).

Täna (kellaaja järgi küll juba eile = mõned tunnid tagasi) olin sunnitud selles järjekordselt veenduma.

Olin päevake varem ühele siinsele naiskasutajale (nimi ei ole oluline) saatnud kirja ning - oh imet - sain temalt ka vastuse. Vastuses seisis "Tänan pika ja sisuka kirja eest. Minu poolest võiksime suhelda küll." Klikkasin selle peale nuppu "Vasta" ning minu silmale avanes tekst "Kasutaja blokeeris oma konto"...

Nimetet kahe ajahetke (tema poolt mulle kirja saatmise ning minupoolse vastamise katse) vahe oli vähem kui kolm tundi.

Järjekordselt midagi, millest ma aru ei saa ega kunagi saama ei hakka. Inimene vastab teisele inimesele, et "sooviks temaga suhelda", ning paneb selle peale otsekohe oma konto kinni. Kas tegemist on mingi n-ö "naiseliku loogikaga" (mida mehed küll vist iialgi mõistma ei hakka), või ei ole konkreetsel isikul "kupli all" kõik päris korras, või on tegemist patoloogilise meestevihkajaga (kes lihtsalt kasutas juhust veel ühele vihkamisobjektile "koht kätte näidata" ) või... Ma ei tea. No tõesti ei tea. Lööge või maha - no ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2011-01-03 06:56
See ju nii tavaline käitumine naiste seas,kellel on piisavalt raha kulutamiseks.Põhjusi on mitu:Ühed ei taha kaotada kontrolli postkasti üle,teised on hirmul,et ebameeldiv komm jääb kõigile liga kauaks lugeda,kolmandad on ennast edetabeli tippu upitanud ja juhuslike hindajate viied võivad tehtud kulutused äranullida
˅ näita rohkem ˅
2011-02-11 08:50
Väljun nüüd küll teemast rämedalt aga selline kord võiks küll olla, et kui teema algataja on siit lahkunud võiks ka tema püstitatud teemad kaduda.
Küllalt siin neid kes sisenevad siia ainult sõimama ja vaid korraks n.n. ülekeema. See tehtud kaob inimene jäädavalt minema.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-11 09:42
Aike,aga kui ongi tegemist väga asjaliku teemaga?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-11 10:35
Kahjuks on olnud ka selliseid naisi,kes ise alustavad ja kirjutavad pika ja sisuka kirja,ootamata ära vastust,jõuavad blokeerida oma konto Paneb ka mõtlema,miks ta seda tegi?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-11 11:15
Kas see teema on asjalik?
Vabanda aga minul on tunne, et see on subjektiivne väljaelamine. Probleem ei ole ju siinsetes inimestes vaid teema algatajas.
Kui inimene ei talu teisi kes käituvad ja elavad temast erinevalt ei saa ju nõuda et, nemad muutuksid. Muutuma või lahkuma peab see inimene kelle on probleemid.
Maailma muutmine käib ikka läbi enese muutumise. Või kuidas?

elmar: Selletaga võib peituda naiselik ebakindlus. Mitte midagi halba ega isikliku Sinu vastu. Lihtsalt on tema olemus ja vajadus seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-11 11:40
Miks te seda varianti ei usu, et ta lihtsalt leidis kellegi ja lahkus sellepärast!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-17 01:26
Jep... Selle vahepeale jäänud kolme tunni jooksul leidis kellegi. Äärmiset tõenäoline

Minu poolt varem kirjeldatud tegelane muide ei ole sugugi 'lahkunud' siit, vaid on ka mitmeid kordi hiljem sisse loginud, ehkki ankeet on jätkuvalt blokeeritud. Mis asju ta seal ajamas käib - ei oska arvata.

Mis puudutab antud teemat / arutelu, siis - postitasin siia, kuna teema tundus sobiv. Kui sellist ei oleks leidnud, küllap siis oleksin teinud uue vms. Ma ei ole kindel, kas siin ikka peaks ainult seda kõige esimest kaasust arutama, millest teema alguse sai... Või peaks?!?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-17 09:26
eks ta tundis huvi,palju teda vahepeal on vaadatut
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 17:48
Teema on küll" mehed naistest", aga kui jutt läks juba konto blokkimisele omaniku enda poolt. Siin on ka vähemalt üks mees, kes peale iga külastust oma konto blokeerib. Mingist teisest portaalist tulnud vist, harjunud iga kord sisse logides tasulist sõnumit saatma või mis. Ma sportlikust huvist kontrollin iga kord. Ja jälle! Andmeid ei saa lugeda, seega ei tea üldse, mis seal kirjas on, aga ta on vahepeal külastmud oma kontot. Seletage.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 17:56
Ilmselt mõni salajane "mõjuagent" 007
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 18:18
Jh, äkki on tema sisselogimisel - blokkimisel mingi varjatud tähendus ...arusaamine pole meie asi. Muide, tõesti ma sportlikust huvist kogu aeg tsekkasin...ja korra ma ikka sain lugeda ka! Oli sees või ei olnud blokki peal. Mittemidagiütlev konto.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 18:23
KODUKÄIJA
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 18:26
Nikita,otsid tähendust? ma arvan, et vastus on sulle tegelikult teada - see peitub sinu enda tekstis.
sul oli seal nii: "Andmeid ei saa lugeda, seega ei tea üldse, mis seal kirjas on". pakun, et see ongi tema teo põhjendus. ta ei tahagi, et keegi neid lugeda saaks ja teaks, et tal siin olnud on
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 18:28
Aga näe, mina sain lugeda...unustas siis meelega või kogemata. Hakkas ikka lolli moodi mulle huvi pakkuma, et mis toimub. Ja siis selline...pettumus. Polnudki midagi lugeda. Pähh
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 18:58
no ja kuna ei taha, et temast teatakse, siis ongi blokeeringu all. kes seda teab, mis kirjavahetust ta siin pidas ja millised huvid tal olid.
samas, kui keegi tahabki tema kirju lugeda, siis tal piisab ainult tema parooli teadmisest ja ta saab seda ka blokeeitud olekus teha.
ta ainult ei saa ise teistele kirjutada ja vastu neid võtta. vist oli nii.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:55
Huvitav miks ta siia sellise vabandust väljenduse eest aga pasarea maha jättis?
Teistel saitidel kirjutab täiesti nomaalselt ja aru saadavalt. Siit võiks ju selle täispeaga kirjutise maha võtta. Arusaadav, et joobes inimene kaotab pidurid.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 20:08
Hädaldajad,äpud ja saamatud mehed!...lühikokkuvõte portaalist.Onage edasi või keppige kodus oma 150kg kaaluvat emandat!
Miks peaks keegi kaunis ja normaalne naine teiega kohtuma ja esimesel kohtumisel kuskil odavas urkas seksi pakkuma või veel parem...endale külla kutsuma.Milleks?Maailm on täis tõelisi mehi,kes väärtustavad naist.
Olen pikalt ajapuudusel eemal olnud,aga siiski mõned korrad foorumisse kiiganud...haiged mehed...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:18
Tule taevas appi! Ja mis Sa siis raiskad end siin nende mannetute, 150kg naistega, onanistide peale!? Maailm on ju täis tõelisi mehi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:21
Ma üritan naistele aru pähe panna....woman on the mission
Olen antifeminist,ilmselt Eesti esiantifeminist ja seega üritan naisi agiteerida....
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:32
No jõudu! Mission impossible!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:37
Absoluutselt võimalik.....naised peavad muutuma iseteadlikuks.....lihtsalt niisama kellelgi keppi ei anna.....see paneb mehed pingutama,majanduskasv peaks tõusma seeläbi ~8%GPD.....lahendus majandusprobleemidele...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:49
Sa parem mõtle milline ressurss vabaneks kui lõppeks üldse see ''tants ja tagaajamine''! Sellisel juhul võiks rääkida juba maailma majanduse probleemide lõppemisest.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 21:53
Vale arvamus....maailm on kriisis ja toiduainete hinnad tõusevad just tänu sellele,et naised on odavad.
Maailm on ülerahvastatud.....naine peaks enne seksi välja arvautama mehe potentsiaali võimaliku järeltulija üleskasvatamisel.....seetõttu jääks ilmselt nii mõnigi mõtetu kepp ära.
Vaene mees ei väärigi naist...selleks lõi Jumal käed...pekske pihku rahatud mehikesed oleks ideaalne loosung
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 22:09
Ma pean tunnistama, et osaliselt on Sul õigus! Enam ma naistele ei maksa - milleks mul siis käed on Vähemalt mind võivad nad oma nimekirjast maha tõmmata
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 11:20
irww.. päris hea teema.
siin ju kubiseb sellistest jurakatest kellel on raha aga pole välimust ega oskust naist saada. oma äpulisus tulebki sul ahvipoiss rahaga kinni tampida.. vaadates sinu loomset larfi, kulla teema algataja, siis sina pead oma kukrut ikka usinasti kergendama et otsapeale saada..
˅ näita rohkem ˅
2011-02-20 11:29
Ei kubise siin midagi.....meestel kes siin tolknevad ei ole raha....seepärast saadavadki mõtetuid kirjakesi iga naise postkasti....
Kui mehel on raha,siis ta ei näe välja nagu ahv....kõike saab korda teha aga see maksab.
˅ näita rohkem ˅