Foorum
1
2
2010-01-23 17:01
ei tea,kas masu on toonus siia naine meest -lehele kuulutusi toppima??
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 17:34
kevadeks kuulutuste arv suureneb kõvasti ja hinnad peaksid ka langema?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 18:43
Äkki see lihtsalt aja märk, et naised paljud leiavad, et kui mehele annavad, siis mitte tahtest vaid see on nendele kingituseks ja kingitus nõuab vastukingitust. Pea 10 aastat tagasi tehti venemaal küsitlus õpilasteseas ja selgus, et populaarsemad elukutsed olid tüdrukutel prostituut ja poistel mafiosnik
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:38
arvan,et lõdva kummiga libud on eesti nokia)
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 13:43
Mina arvan nagu tom96.
Paraku aga on ka paljudel meestel arusaam, et raha eest saab kõike. Näiteks minu profiilist ei tohiks kuidagi välja lugeda, et olen müüdav aga pakkumisi raha eest seksida tuleb ülepäeva.
Ja see on kurb tegelikult - selline suhtumine ja pakkumine rikubki lõdva kummiga naisi - kui ei oleks nõudlust ei oleks ka pakkumist.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 13:55
Kah nõus, aga kui ei oleks nõudlust, siis ei oleks ka pakkumist. Kui vaadata kuulutusi, siis pakun, et 95% naistest seksib ainult raha eest. Ehk sellest ka arusaam, et peab raha pakkuma. Ise ikka lolli järjepidevusega arvamisel, et seks, see osalejatele rõõmuks aga mitte rahategemiseks. Kui rahategemiseks, siis see on töö Ja kui töö, siis sellised kuulutused peaks otse ikka minema teenuse rubriiki
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 14:28
ega jah raha eest armastust ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 17:39
deMerteuil-kas need on ikka tõsised pakkumised?...arvan,et siin käib samaaegselt lõdva kummi kontrollimine
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 17:53
Ega siis liiga lõdva kummiga saa raha teenida.Lõdva vahel ju raha ei püsi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 19:03
Elmar 59, pole aimugi, arvan et on. Ja mida see "kummi kontrollimine" minusuguse puhul annaks? Statistika?
Aga jfjm - õigus . Kuidas see Viimses Reliikvias oligi .... me kõik oleme müüdavad ... ?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-24 19:07
Vidin 27 ... lähen nüüd ja oksendan, see on isegi mulle liig.
Mida paganat Sa oma kehaga teinud oled et see 28-aastaselt selline välja näeb?
P.S. Kes nüüd sõimata tahab, et ma liiga karmi ütlemisega olen, siis mul on selle kohta oma teooria ja see kõlab nii: Kui võtad õiguse näidata, siis talu ka kriitikat. Sest kannatajapool on siin vaataja
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 21:30
Mnjah, tahaksin sinuga nõustuda, aga olen üritanud kritiseerimisest kui pildil olev inimene ei meeldi. Eks see ole omaenese valuläve taluvus, millised pildid pannakse. Küll olen ütelnud, et enne kui kellegi pilte kritiseerida peaks olema omal pildid üleva. Nüüd dialemma ees, mida tehal
˅ näita rohkem ˅
2010-01-25 21:55
Aix! Võta vabalt, rivitult: ei pea enda pildid üleval olema.
Ega see siin mingi lihaturg ega lasteaed ei ole a la stiilis: näita mulle oma siis ma näitan sulle oma. Loogikale tuginedes peaks siis enne pargis liputaja siunamist ka ise püksid rebadele laskma?
Igaühel on vabadus otsustada, millist suhet ta soovib - kas visuaalsele vundamendile ehitatut või midagi ägedamat. Ja sõnavabadus või ütleme, et ka julgus oma sõnade eest vastutada, peab ka olema.

P.S. Siinjuures tänan kõiki oma austajaid kellega kirjavahetuses olen, keegi ei küsi portreed, riistvara fotode küsimisest rääkimata. Ka nii saab suhelda - kui aeg küps vahetatakse fotosid ja kohtutakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 13:15
Õige sponsoriotsimise (loe: seksi pakkumine raha eest, et osta süüa, maksta üüri) alles tuleb. Uskuge mind. Mina usun naabrinaist. Ja tema usub jumalat.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 18:59
Huvitav miks need kuulutused mehi nii erutab?
Kas on tegemist sellega et, näe tahaks küll aga raha pole?
Hirm et, keegi võib kusagil rikkaks saada?
Mina seda tõesti ei mõista. Meeste tobedad ja sama teemalised kuulutused ei pane naisi kilkama.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 19:46
nõus, Aike
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 20:34
huvitav on see et aike postitused on kõik põhimõtteliselt sama sisuga ma ei saa aru neist..., huvitav kas nad üleüldse/kunagi... jne,
huvitav kas ta päris elus ka sellinne negatiivne sapine vinguja on
aga teemast siis, no persse, kerjake, müüge, norige, aga miks kuradi pärast te seda iga faking koha peal peate tegema kuhu neli rida mahub, sellest on tõesti sitaauguni ja ma olen enamvähem kindel, et mitte ainult meestel, olen kindel et naine kes enda müümist kuidagi ette ei kujuta, tuleks üldse pähe oma kuulutus kuskile sponsoriotsijate vahele üldse kirjutada.
Meeste kuulutuste kohta ei oska eriti häälekalt protestida, ma ei loe neid
˅ näita rohkem ˅
2010-01-28 20:40
Ühes teemas sai alles kirjutatud,et kui naised liiga kaua ilma on,siis hakkab katus sõitma.Tundub,et meestel ka
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 10:59
Tasuta lõunaid pole olemas ja kõigel on hind.
On nõudlus, siis tekib ka kaup. On kaup, siis on ka hind ja hind sõltub nõudlusest ja konkurentsist.
Seks on ammu muutunud kaubaartikliks ja seks müüb.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 18:01
Aikon,Kaubaartikkel ei ole seks,kaubaartikliks on naise keha.Naine,kes enda keha müüb,ei seksi.Ta vaid laseb ostjal oma kehaga ennast rahuldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 18:05
Ehh, vast mõni vähenõudlik naisterahvas ühendab meeldiva kasulikuga; laseb mingil suvalisel jorsil ennast nühkida, rahuldub sellest ja kasseerib veel pappi ka?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 20:47
Loll,kes ostab omale keha.Seksi eest võiks veel maksta?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 20:59
Tihti on naine vaid kindaks onaneeriva mehe käes.Prostituudid vähemalt saavad selle eest raha.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 21:09
Prostituut tuleb kõigepealt seksima õpetada,sest muidu on see lihtsalt raha tuulde loopimine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-29 21:26
Prostituut ei seksi,tema töötab.Ja küsimus saab olla vaid madalas kvalifikatsioonis.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 09:53
ifjm,sul on õigus aga kust saab teada,milline kvalifikatsioon tal on?Arvan,et nad on enamus madalas kategoorias.See,kes kõrgemat hinda küsib ei pea alati paika,et ta parem on?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 02:10
nutavad need ,kellel pappi pole,
vaeste meeste päralt on weebisex ja ono ringid
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 05:09
kõige hullemalt nutavad need,kel pappi nagu oleks,aga ikka ei saa
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 15:18
Eks see sponsorluse otsimine siin ole kah paigast ära..
Vahest vaatad ankeeti kus seisab "Olen väga rahahädas, palun aidake" ning siis vaatad pilte kus on tehtud pilt kodust kus on kamin ning täisvarustuses remont... ning seal pildi esiplaanil siis on neiu kel on sõrmed ja kõrvad kulda täis...
Tekib tunne et nagu wtf ?? get your story straight
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 16:12
Nutavadikka need,kes laia eluga harjunud.Need,kes piskuga on pidanud läbiajama,ei virise.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 11:15
Vaatasin kuulutusi siin saidil just mees naist. Enamus kuulutusi on need kus on täiesti viisakalt öeldud et, sponsorlus olemas. Miks ei peaks naine kes vajab abi seda ära kaustama. Ise asi on muidugi kui palju seal tõde taga on, reaalselt materiaaset katvust.
Kevad on tõesti kätte jõudnud, lahe naiste kuulutuste arv on tõusnud märkimis väärselt.
Jah ja elu läheb edasi.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-21 18:01
ah tegelt pole vahet kas tasuline v6i tasuta ajaveetmine maksab ikka, pruudiga l2hed kinna v6i klubisse, vms. ja saad kvaliteet aega, litsiga kuskile nurgataha ja tunniga ehk kiiremini on asi aetud
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 08:34
Awww...ma tahaks ka olla näljane teismeline eeee. nu 18a. lapslibu ja rahanäljas...ehk teenin siis rohkem mmmmm Exole
˅ näita rohkem ˅
2010-06-22 20:53
Aikele- no kui ikka suur osa netis suhtlevatest naistest peamiselt meeste rahakoti peale maiad on ja arvavad, et mees peab isegi "tere"-ütlemise eest neile ohjeldamatuid summasid välja käima, mida siin siis imestada on, et mehed juba alguses oma kuulutusse sponsorluse pakkumise ära märgivad? naiste ilus jutt à la "raha pole määrav jne." on paljudel juhtudel vaid suur hämamine. paljud naised ei tunnista avalikult, et nende jaoks ongi raha kõige alus. jutt "teistest väärtustest" on vaid suur mull.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 11:39
kelmo: Näita mulle inimene kes elab rahata. Ma ei käiks minutitki tööl kui mul raha poleks vaja. Kui ikka 200 kroonine arve on probleem siis näeb see mees ainult minust und. Milleks naisele mees kes isegi väljas arveid ei suuda maksta ja seletab millestki võrdõiguslikusest.
Ma võin täiesti rahulikult öelda et, ma neran laginal nende üle kes väidavad et, rahas ei peitu õnn. Vabandage milles siis? Hingeline sobivus ja haritus ei pane musta leiba lauale ja riideid seiga. Näljasena ja alasti üheaekselt ei ole keegi õnnelik.
Paljud netis suhtlevatest naistest on karmid realistid ja teevad kohe asjad selgeks. Kui see sulle ei sobi siis ära suhtle nedega. Suhtlemine ei ole kohustulik.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 14:33
Karm realist käib tööl, pakatab soovist endaga ise hakkama saada ja ei lasku nii madalale, et enda olemasolu müüb.
Aga karm reaalsus on muidugi ka see, et kui turul on nõudmine, on ka pakkumine.
Rahas ei peitu õnn! Õnn peitub selle hulgas! Aga mees ei pea tervele ja elujõus naist vaid tema naiseksolemise pärast üleval pidama! Kus need naissoo võrdõiguslased nüüd on??? Või on naissugu ja meessugu võrdsed, ainult et naissugu on sutsu oluliselt võrdsem??

See selleks.

Aga noh, kui teema pealkirja juurde tulla, siis jah, ega need rahanäljas naised või lapslibud päris sajaprotsendiliselt ise ka oma suhtumises süüdi ole- pööblist vanemate poolt unarusse jäänud tänavalapsed ju... Kuivõrd vanemaid ei saa valida, ei saa ka kodust kasvatust valida...
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 21:45
Aikele- rahvatarkus ütleb, et loll, kes vabandada ei oska. vaevalt, et ainult neil rahaküsijail raske on. ainult et miskipärast ei kipu sugugi kõik naised sellepärast oma intiimpiirkonnale silti külge panema. pealegi on ju tööl käimine, õppimine jne ju üsna tüütud ja vaeva nõudvad tegevused. üks tõeliselt "taibukas ja kaval" naisterahvas ei hakka ju ometi end sellise jamaga vaevama, kui on võimalik ka lihtsamalt hakkama saada.
mis puutub nendesse "karmidesse realistidesse", siis üsna tihti kumab selle trotsliku "realisti" jutust läbi tõsine pettumus ja kibestumus. kui palju neid mehi tegelikult on, kes selliseid "realiste" nii väga naisena hindavad? rohkem ikka tarbeesemena.....
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 21:50
torlu, mulle tundub, et sa said Aike tekstist natuke teisiti aru. selle naiste teemaga sa nüüd küll liialdasid.

mis puutub raha teenimisse, naistesse, alaealistesse ja muusse, millest siin ennast häirida lastakse, siis mul on teine unistus - selle asemel, et kedagi avalikule hukkamise saata, ma tahaksin näha kunagi kedagi tunnistamas seda, et ta on ka reaalselt tahtnud midagi muuta ja paremini teha (nt alustades endast) – et on tahtnud parandada suhteid naistega/naisega... et on muutnud teise situatsiooni (kas rahaga vs millegi muuga), kuna tahtis seda muuta... vs on pannud kellegi lahti ütlema mingist teenistusest
selle pärast, et ta ei taha näha teda siin ennast alandamas, müümas vms.
vahelduseks.
vahelduseks oleks huvitav teada, kas siin on ka kedagi, kes on tahtnud teha midagi kellelegi niisama – teenimatult, midagi teiselt vastu saamata. tundub, et see „mina sulle – sina mulle“ teenus häirib kedagi, kuid selle muutmiseks ei tehta midagi.
ma tahaks, et need, kes siin teiste süüdistamisega „maailma parandavad“, kaaluksid enne seda. vahest annab enda muutmine paremaid tulemusi.seda halvasti varjatud enesehaletsust ja teist äärmust - küünilisust on nähtud juba küllalt, ehk aitab sellest
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 21:59
sa võid ju naerda väite üle, et rahas ei peitu õnn, aga raha pole kedagi ka eriti õnnelikuks teinud. jah, ilma teatava miinumsummata pole võimalik normaalselt ära elada. aga isegi kui sa oleksid maailma kõige rikkam inimene- arvad, et oleksid siis ka automaatselt kõige õnnelikum?
ma võin ju maksta naisele temaga koos veedetud öö eest, võin tasuda mingisugused tema arveid jne. aga seda samal põhimõttel nagu ma tasun juuksuri juures käies või pubis lõunasööki tellides. aga juuksurile pole ju kombeks eriti lilli kinkida.....
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 22:08
no ma võin küll öelda et nooremana sai ikka püütud midagi paremini teha ja nii mõnigi asi sai tehtud ka ilma omakasu silmas pidamata. aga kui kõik on nii kohutavad "realistid", miks peaksin mina siis see viimane loll idealist olema? pealegi on mul piisavalt kogemusi, kuidas just need "realistid" on üliagarad teiste inimeste vastutulelikkust ja omakasupüüdmatust enese huvides ära kasutama. küüned peavad ju igal juhul enese poole olema, kogu aeg tuleb kusagilt midagi krabada ja kui keegi on nii loll, et on valmis midagi niisama tegema, siis tuleb ju selliselt "tobult" võtta, mis vähegi annab.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-24 22:55
Klemo, võta rahulikult, kui keegi arvab, et rahas peitub õnn, las arvab. See ei muuda tegelikult ju mitte midagi. Enamus naisi ei tihka selle eest eest raha küsida. Nad meeleldi ise naudivad mitte ei loe mõttes sente.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 01:12
Juuksur! Kas Sina oled kedagi heast südamest aidanud--näiteks materiaalselt? Ehk aitad nõiteks Hobutibile talu leida, või pidevalt sexteenust pakkuvale mõnele sookaaslasele raha anda, et ta ei peaks end müüma.....
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 12:19
kahekümneselt teenisin umbes 2000 eeki kuus ja olin eluga rahul, ülegi jäi, praegu on summad kordi suuremad ja rahulolu ei paista mitte kuskilt, ainult suur stress vaatab hommikuti peeglist vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 14:27
Raha on maksevahend,mis on vajalik elus püsimiseks.Neile,kes arvavad,et õnn peitub rahas,tuleb vaid kaasatunda.Nad võivad küll koguda endale palju raha ja kalleid asju,aga ühel heal päeval avastavad nad ikka,et nende elu on tühi ning selle täitmiseks on rong juba läinud.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 15:40
Mõiste raha ja naine ei klapi mitte kuidagi omavahel.ifjm,teab,mida räägib
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 19:04
Mõiste raha ja mees klapivad aga suurepärsaelt? Kas ültse on inimest saab rahaga võrrelda?
ijim: Küsimus ei ole raha kogumises vaid sellesse suhtumises ja enese müümises.

Mulle subjektiivselt meeldib üks mõtisklus rahast.
Rahal ei ole sõpru ega vaenlasi
Rahal pole ema ega isa, pole õde, ega venda, tädi, ega onu.
Raha on raha ja temasse ei tohiks emotsionaalselt suhtuda. Mida rohkem teda igatsed seda kaugemale ta läheb. Käitud temaga ülbelt ja hoolimatult toob ta negatiivseid kogemusi.
Lased ta aga lahti ja näed kui palju Sinu elus muutub. Sul on teda täpselt nii palju kui sulle vaja on. Elu võiks viia raha suuruse e. koguse tasemele mitte aga rügada raha kogust elu tasemele.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 19:10
Aike aga sitt lugu on sellega, et see raha näitab oluliselt inimese võimekust. Millega sa oma tööd näiteks väärtustad. Et aitad kedagi ja keegi ütleb sulle aitähh, see on ainult sinuendale oluline aga seda leivapeale ei määri kahjuks.
Ja mina näiteks ei teagi et sulle aitähh öeldi ja vaatan et sa ei olegi midagi väärt! (see on teooria mitte isiklik solvang)
˅ näita rohkem ˅
2010-06-25 21:12
Miks sitt? Kuid nüüd STOPP. Teemast väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 00:43
ah las nad olla näljas edasi
˅ näita rohkem ˅
2010-06-26 21:28
raha pole kunagi piisavalt,ega ülearu raha määrab palju meie elus kui leidub pakkujaid siis leidub ka tahtjaid raha eest
˅ näita rohkem ˅
1
2