Foorum
1
2
2010-06-26 22:02
Süües kasvab isu,aga suur isu võib viia ülekaalulisusele.Ülekaalulisust võib aga pidada terviserikkeks.Eks nii on rahaga ka.Kui seda on ikka nii palju,et katus enam peale ei mahu.......
˅ näita rohkem ˅
2010-08-04 17:42
Kõik on muidu ilus aga mulle ei mahu pähe see, et mitte "peaks" vaid üldse et "võiks" selle eest maksta. Lõppkokkuvõttes, jääd rohkemast kui ainult rahast ilma ju. Võibolla ma olengi see ainuke friik aga ei suuda mõeldagi, kokkuleppeliselt, raha eest... jätmata mingitki ruumi kõigele muule asja juurde kuuluvale :S

Võrgutamine on alati erakordsem ning ülevam kui seks.
(Jean Baudrillard, Prantsuse filosoof)

Öelge, et ei ole tõsi?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-04 18:08
Ma olen alati rääkinud,et eneserahuldamine pole seks ja raha eest käiakse ennast rahuldamas.Prostituut on nagu kinnas onaneeriva mehe käes.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 06:57
kui rahas peituks õnn, siis poleks muud nagu vajagi enam - seksi ja meest ammugi mitte....maised materiaalsed asjad on olemas - süüa ka on - ma peaksin õnnesse uppunud olema.......
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 00:23
ja lisett . õnn ei peitu ainult rahas ning muudes materiaalsetes väärtustes on õige muidugi.õnne peaks jaguma tänaseks,homseks päevaks ja kogu eluks. paraku seda jääb reaalses elus ikka väheks,sest soovid,tahtmised suuremad meil kõigil.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-08 23:55
õnn ei peitu hariduses.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-09 01:11
kannel-harimatuses veel vähem õnne otsida
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 19:15
Nii siis nüüdseks selgunud et, õnn ei peitu rahas ega hariduses. Milles see õnn siis peitub? Sooja õhu suust välja ajamises ja sexis??
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 19:49
Aike- kindlasti kui sooja õhku tuleb suust see on juba õnn
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 21:28
Aike, õnn on rahul olu selle-millega mis-kes hetkel olemas on
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 22:27
Kaisukassike- õige. ja tähtis on oma õnne hoida.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 23:40
Vai nii lihtne see asi ongi? Miks on siis nii palju neid n.n. õnnetuid kui tegemist nii lihtsa teemaga?
Olla rahul sellega mis hetkel olemas on? Nii et, kui on elu kui põrgu siis ole rahul sest see ongi Sinu õnn. Ise oled süüdi kui nii loll oled ja aru ei saa.
Tänan pakumast aga minu õnn see küll ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 00:18
Aike- aga on inimesi kes naudivad põrgut ja sellega ka rahul? võib olla see nende õnn?? Mis on sinu õnn?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 10:30
Stopp!!!
Teemast väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 20:39
No ikka tõeline lasteaed...on siis mõtet kurta selle yle , et keegi myyb end? ..alati on keegi, kel vaja osta...Kui osta ei taha , ei pea ju nende naistega suhtlema, kes müüvad...samas keegi ei mõista hukka mehi, kelle vajadused sellise teenuse eelduseks..
Nii et igayks valigu endale sobiva, kellega suhelda..meres kalu palju...Andmine ja saamine toimub pidevalt...aga seda üldiselt seda ei mõõdeta rahas...kui aga hakata seda lahkama, siis ei saa kuskil üle ega ymber materjaalsusest...
Ja kasutajale deMeretuul: kurdad, et sinu profiilist ei tohiks kuidagi välja lugeda, et oled müüdav aga pakkumisi raha eest seksida tuleb ülepäeva...Huvipärast lugesin sinu ankeeti, kus kirjas, et tutvumise eesmärgiks on seks...see, et pärast kirjas, et peab ka hingeline klapp olema on teisejärguline.. Usun ka, et hingeline klapp on kõigepealt..seks tuleb nagunii....Nii et vaata oma info hoolikalt üle, mis signaale välja saaad...
Ja meestele.....hoidke oma naisi...siis te ei pea hiljem mööda maailma otsingutes tõmblema...ja kurtma, et saab vaid raha eest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-11 21:05
raha eest seks on lihtsustatud saamine...eks neid signaale mehed saavad muidugi ankeete lugedes
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 23:21
elmar59- kas sinul on kogemust raha eest ?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 23:56
Õnn ei peitu.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 02:00
ei peitu milles? või tahtsid ütelda, et ei olegi peidus? kus ta siis on?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 04:55
On selline ytlus,et armastuse mõtlesid välja venelased,et saaks tasuta.Ja milleks kõik need teemad foorumis,kui kõik lõppevad sellega,et kas maksta või mitte.Niipaljukest kui olen viitsinud jälgida,siis keegi avab mingi teema ja hetke pärast on teatud seltskond kes sõimab raha kysijaid ja on ka pooldajaid.Minu isiklik arvamus asjast,kas rahaga või ilma on,et kui tahan lihtsalt kuskil saunas,siis maksan.Kui aga pubist,baarist ja mõlemapoolsel soovil,siis hommiku musist piisab.Ja kust ,te loete välja,et raha eest ja armastust,pakutakse siiski seksi.Kodus olevat naist armastatakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 20:07
Milleks niipalju tekitada probleeme?
Kui ei soovi ega taha, ei pea ju rahaprobleemidega tegelema? keegi ei sunni ju?
Kes aga soovib, palun.. Igaüks teeb oma valiku ise, vastavalt oma võimalustele.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 21:43
imperial: Kas ikka armastatakse? Kui inimene ARMASTAB kedagi ja seda siiralt, siis ta ei peta.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 22:40
no ei ole see armastus nii must ja valge midagi. ja eks meeste mõistus ole ka veidi teisiti ehitatud kui naistel
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 13:13
donkeypunch - kas sa äkki räägiksid lähemalt, mida sa silmas pead must-valge näol?
Kas sinu kogemused tõestavad, et on olemas roosa, punane, sinine jne värvid veel, kuidas see väljendub?
Mis puutub meeste ja naiste mõistusesse siis õigem oleks öelda tõekspidamised, harjumused, iseloom ja arusaamad asjadest.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-08 22:03
nii lolli küsimust polegi mulle ammu esitatud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 15:08
Ma ei ole nii lolli vastust ka oma küsimusele kunagi saanud
Mind lihtsalt huvitab see, et kas raha eest teistele meestele enese müümine
sisaldub näiteks sinu poolt oma kallimale pakutavas "roosas armastusepaketis"
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 00:30
lambapojuke, mu jutt käis siiski BarbWire kommentaari kohta.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 10:01
Ok - jätame selle teema
Tore on kuulda endast 10 aastat nooremat inimest sind "lambapojukeseks" nimetamas
Ühte asja tahaks aga verinoortele "teenusepakkujatele" küll südamele panna:
Ühel ilusal päeval te ikka armute, hakate kellegiga kurameerima ja tuleb ka armastus - see
omakorda tähendab, et olete sunnitud oma "hobist" loobuma.
Nüüd olete raske dialemma ees: kas rääkida kallimale oma minevikust või mitte?
Otsustate, et räägite, aga te ei ole kindlad, kas kallim suudab seda aksepteerida või mitte...
Otsustate, et ei räägi, aga alati jääb võimalus, et kunagi tuleb välja, et teie kallima tuttav
otsustab talle rääkida, et ta on teid kunagi raha eest pannud või astub teile tantsu ajal
vahele jommis peaga kunagine "klient" 100 eurot näpus ning edasi juhtub ...
Olles ise kogenud seda ööklubi asja, võin teile öelda et see ei ole üldse tore - õnneks ei olnud
minu suhe veel arenenud sinna maale, et tõsisemad tunded oleks jõudnud naisterahva suhtes
tekkida.
Ühesõnaga tahtsin öelda, et ärge tehke oma tulevastele abikaasadele haiget - ärge parem üldse
kunagi endale tõsist suhet looge või rääkige kohe mehele enda minevikust.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 11:02
ma ise olen harjunud pea igapäevaselt kuulma sõna lammas, olen selle vastu immuunne juba. mõtlesin sind leebema variandiga kostitada.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 11:25
SL500: Õnneks? Mis oleks saanud siis kui tõsisemad tunded oleksid jõudnud tekkida? Kas hülgaksid sellise kuulsusega naise, isegi kui ta tundub sulle sobiv st sa oled selleks ajaks juba sellisesse veendumusse jõudnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 11:51
pettumus missugune ja armastusele jätab pleki mida ei nühi kuidagi maha. sellisel puhul ongi hea mitte kõike partnerist teada, aga pikemas kooselus kunagi keegi hea inimene kurssi viimise eest kohe kindlasti hoolitseb. või tilgub mõni kunagi partner välja. mehed kui nad tõesti hoolivad ja armastavad, tahavad võimalikult puhast naist.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:01
Ja need otsijad, kes veel ilusad välja näevad, kas tõesti ei leia niisama mõnda normaalset meest, kes neid üleval hoiab? Pohhui see armastus vähemalt ei oleks teenusepakkuja
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:02
Eks ta ole Ega naisedki loo nii kergesti suhteid ütleme nii et kriminaalse taustaga meestega, vähemalt mina teadlikult sellisega ei läviks. Samad sõnad võiks tuua ka alkohoolikute kohta, tean et sellised inimesed ei muutu, nad pole selleks võimelised. Tasuline naine ( prostitutsiooniga tegelenud ) võib muutuda ja oma elu täiesti ümber korraldada ja temast võib korralik inimene saada. Muidugi võib samamoodi ka kriminaal ja joodik muutuda, kuigi ma hästi ei taha seda uskuda. Mina mehena ex prosti ei hülgaks, juhul kui see inimene mulle hinge läheks, ta meeldiks mulle. Äkki saab temast hoopis parem naine kui teistest?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:28
Litsist pidigi kõige parema pereema saama
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:30
Muidugi üks asi mis häirib jällegi on see, et paljudel rahanäljas olijatel pole pilti üleval Põrsast kotis ju ei osteta
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:35
Kas nad mujal siis ennast ei näita? Ma ka põrsast kotis ei ostaks, näit. pilditutega kindlasti kohtuma ei läheks ( kui mujal pilte näinud pole ).
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:43
korralik pereema jah, aga seksihuvi pärast polegi, on juba end nii ära lammutanud. eks iga pervert jäta oma jälje.
naises peaks pisike perverdi kuradike olema, muidu on seks igav
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 12:44
Kui ma oleksin seda varem teadnud, et tüdruk on tegelenud sellise asjaga, oleks olnud juba minu otsustada, kas suhtlen temaga edasi või mitte. Kui hästi järele mõelda siis tegelikult oleksin suhelnud küll - minevik on minevik ja isegi siis kui minevik sind üles leiab (nagu minuga juhtus), oskad sa vähemalt seda oodata ning oled sellega leppinud, et sellistesse olukordadesse võid sattuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 13:35
SL500: Aga sa siiski ju jätsid selle naise?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 15:17
Jätsin sest inimene ei suutnud olla aus minu vastu ja loota, et valetajast ühel päeval asja saab, on sama suure tõenäosusega kui päike solgipangest tõuseb.
Pärast ebameeldivat insidenti ööklubis palusin temalt selgitust lootes aru saada miks, kellega ja kuidas kuid vastuseks tuli vaid see, et "Ma ei tea, mida see "joodik" minust tahtis".
Loomulikult jäin teda sel õhtul uskuma kuid kahtlusepisik ajendas mind edasisele uurimustööle, mille tulemuseks ongi see, et me ei ole enam koos.
˅ näita rohkem ˅
1
2