Foorum
1
2
2010-01-21 15:58
Pole olemas tuimi naisi, on vaid saamatud mehed. Kui nõus te mehed selle väitega olete?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 16:01
ei ole nõus, tuimad naised on täiesti olemas. pohhui, las nad olla, pole miski saamatuse mõõdupuu, kui kõigi käest saamata jääb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 18:07
Kuigi ma mees pole võiks küll öelda, et nagu on ka saamatud mehed on ka tuimad naised
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 18:08
Ma ei tea kuidas on lood meeste saamatusega,aga suurem põhjus on meeste hoolimatus.Huvitab vaid see,kuidas ise vaevast lahti saada.Selle väite õigsust tõestab prostitutsiooni eksisteerimine.Ise pole ma küll tuima naist kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 18:21
muidugi, kui midagi tõestada hirmus vajadus ja soov hirmsasti nahast välja pugeda, võib ju iga tuima tüki natukegi käima joosta, aga mis mõte sel on, las olla mõned tuimad.
ifim, selle tõestuse ja väite vahel tahaks küll et selle loogilise seose lahti seletad.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 19:02
Mikhan,ma pole küll kuulnud,et mõni mees läheks prostituudi juurde selleks,et talle rahuldust pakkuda.Ikka vaid selleks,et enda toru tühjaks saada.Kui meremeestest sadamas võib veel abieluarusaada,siis need mehed,kes ütlevad,et kodus piisavalt ei saa,tekitavad küll küsimuse,et miks.Võibolla on oma naise pidev narritud saamine äratüüdanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 19:04
läks veits sassi,abielu sattus vale koha peale,
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:20
okei, ma vist ei saa nüüd päris hästi aru mis sa õelda tahad, aga mulle jäi igatahes selgusetuks see põhjuse- tagajärje seos meeste hoolimatuse ja prostitutsiooni eksisteerimise vahel. sama meelevaldselt võiks öelda et prositutsioon eksisteerib kuna naised on ahned; kuna mehed on lollid; jne. Oma arvamust selle kohta sa ikkagi ei avaldanud, kas on siis olemas tuimad naised või ei. Või siis ok, kui ma püüan ühte lausesse kokku võtta, mismoodi mina su seisukohast aru sain siis nii:
tuimi naisi pole olemas, saamatuid mehi ka pole olemas, aga mehed (kõik; enamus?) on hoolimatud. see on tõestatud sellega, et maailmas eksisteerib prostitutsioon.m.o.t.t. mis omakorda on tõestatud sellega, et mees ei lähe prostituudi juurde prostituudile rahuldust pakkuma vaid toru tühjaks laskma.
Kas nii?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:32
Ütlesin vist küllalt selgelt,et mul pole kogemusi tuimade naistega,seega ei tea kas neid on või ei ole.Samuti pole ma pädev hindama meeste osavust või saamatust.Küll aga väidan,et hooliv mees ei kasuta naise keha vaid enda rahuldamiseks.ükskõik kes see naine ka ei ole.Ja see pole mingi vabandus,et ta maksab ja et naine on ahne.
Naised pole selleks,et meestel oleks kellega ennast rahuldada,vaid selleks,et meestel oleks keda rahuldada!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:43
sama hästi võiks ju väita mida iganes- näiteks, et pole olemas inetuid naisi, on olemas vähe viina ja pole olemas viletsaid mehi, on olemas vähe raha. tegelikult sobib siia väga hästi üks uuema aja rahvatarkus- loll, kes vabandada ei oska. ja antud teema juurde sobib see päris mitmes "võtmes"
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:53
ei öelnud selgelt
sa ütlesid, et ei tea kuidas on tuimade naistega, aga suurem põhjus (mille põhjus?) on meeste hoolimatus. Selle väite õigsust tõestab prostitutsiooni eksisteerimine.
Väites, et hooliv mees ei kasuta naise keha, on küll loogika sees, aga see ei olnud su algne väide, või polnud see piisavalt selgelt esitatud. On muidugi alternatiiv, et mina olen loll. Ja kui see oli lollile arusaamatuks jäänud algne väide, siis jäi hämaraks seos küsimusega teema alguses. Tee puust ja punaseks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:53
Ei tasu unustada et kõigil naistel on kõrvadevahel pidur,mis muudab nad enamuse meeste suhtes tuimaks.Kui aga leidub selline kes suudab piduri maha võtta,sõltub juba tema soovidest, oskustest,kogemustest ja ka hoolivusest,kas naine saab rahulduse või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 20:56
Mikham õpi lugema
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 21:03
Nüüd on see koht, kus tuleks defineerida tuim naine.
Ma pakuks välja, et naine kes oma pidurit ise kohe kuidagi maha ei võta, vaid see on täiesti mehes kinni, ja siis ka erilise eneseületamisega, on tuim naine, ja ma väidan et selline on olemas.
Nüüd tuleks defineerida saamatu mees.
Näiteks mees, kellel selle piduri maha võtmine on üle võimete.
Kas mees, kes jätab ürituse pooleli, kuna leiab et mäng ei vääri küünlaid, on ka saamatu mees?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 21:22
Piduri eemaldamine õnnestub ainud teatud tüüpi meestel,teistel ei tasu vist isegi mitte üritada.Seega tuleb leida naine kelle huvigruppi sa kuulud ja tõesta,et sa mees oled
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 22:28
Selleks peaksin 20 aastat noorem olema, siis oli kangesti tähtis see hull tõmblemine, et igaühe käest tingimata saada, tänapäeval vahetaks kõik need kunagised tõestamised üheainsa toreda tüdruku vastu, kes käis ilma käima ajamata.
Võin ju lugema õppida, või üritada, mida see mulle annaks, hüüdlausete abil sa oma seisukohti ei selgita ega mind näiteks ei veena enivei aga ilmselgelt pole see ka sinu eesmärk
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 23:16
Pole neil hüüdlausetel häda midagi,kui hüüad sellepärast,et usud nendesse,mitte selleks,et nii on moes.Ja kas minu selgitused olid veenvad või mitte jäägu pealegi sinu südametunnistusele
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 23:21
olgu nii, õnneks on kirjutatud demagoogial see hea omadus, et selle saab lihtsalt lugemata jätta
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 23:26
Aga näe sina ei jätnud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 23:28
jah, selle vea ma tegin, aga eks ma püüan areneda
˅ näita rohkem ˅
2010-01-21 23:32
Aga näe mina korrutan ikka üht ja sama,järelikult on evolutsioon asendunud stagnatsiooniga
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 08:40
On olemas naised kes arvavad et mees peab teadma esimesest hetkest mis naisele meeldib ja kui ei siis nimetame ta saamatuks, kindlasti on ka tuimasid naisi nagu tuimasi mehi. Iga naine on erinev ja nii võib mees ühele naisele mõjude väga erutavalt oma tegutsemisega teisele aga mitte , saamatuks võib ehk lugeda meest kes ei suuda naiselt teada saada mis talle meeldib et siis talle seda pakkuda, või siis ka seda kui ollakse üli enesekindel oh ma tean kõike ja kui asi ei õnnestu siis süüdi naine. Varainte kui palju.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 10:03
Külm ja kõle on su süda
tuim ja kalk on sinu hing
Ma ei mõista mis on viga
kust küll pigistamas king

On olemas tuimad naised ja ka tuimad mehed
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 12:59
Pakun, et tuimus on pigem häbelikkus, valehäbi, jne. Minu kaasa on terve elu selles mõttes üsna tuim tükk olnud, aga kui satub üliharva napsitamisega liiale minema, muutub tiigriks ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-22 21:52
inimesi on igasuguseid. nii mehi kui naisi. ja loomulikult on alati lihtsam omaenese saamatuses/küündimatuses süüdistada teisi. kui naine "käima ei lähe", ei pruugi viga alati mehes olla. teinekord võivad just naise tujud/kompleksid asja ära rikkuda. mõnele inimesele meeldib mängida mingisugust ohvrit ja kannatajat. lihtsam on ju teist süüdistada kui ebaõnnestumise korral onaenese viga tunnistada. suhte õnnestumise eest vastutavad mõlemad pooled võrdselt. mis puutub sellesse pidurisse- no kui naine ei taha selle vabanemist, siis ei saa seda ka ükski mees pealt ära. ja ka mehed võivad samamoodi pidurit tõmmata. mõttetu on sel juhul hakata elu eest ponnistma. mõni naine arvabki, et on kättesaamatut mängides jube kaval. tegelikult aga võib aga sellise mängu ja manipuleerimise tagajärjel sootuks tühjade pihkudega jääda......
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:05
On jah olemas tuimi naisi ja tuimi mehi. Tihti ka mis nende jaoks on tähtis. Ühe tuttava naise, kes ka siin kasutaja on, on sõbranna, kes suhtes vaatab ainult mehe rahakotti. Kui raha on, siis hea mees kui ei ole, siis ei tasu isegi tere ütelda.
Kui sobiv mees, siis vahest ka tuimad naised sojenevad.
Jfjm, ära võta isiklikult, aga sinu komentaarid on sellised, et just sina oled see kes teab ja tunneb naisi ja kõik sinuga jube rahul. Küsiks siis mika sinusugune hea ja naisteosav mees siis ankeedijärgi üksik on ja naist otsib. Kuhu need rahulolevad naised siis kadunud on. Veelkord ära võta isiklikult, aga pikka aega sellised asjad silmajäänud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:15
Kõik siin ilmas on nii suhteline. Tean perekonda, kus naine oli aastaid suht tuim kohusetäitja, see aga meest ei rahuldanud, sest tema vajadus oli teistsugune. Vaataski mees ringi ja leidis kellegi, kellega asjad sobisid ja kohe nii hästi et plaaniti ühist elu. Peale seda kui naine asjast teada sai, pidavat sel mehel olema üliseksikas naine, kes süttib juba ainuüksi embamisest. Varasemast orgasmitust seksist pidavat olema saanud kuum ja orgasmiderohke tegevus. Kes oli varasemas süüdi, ei tea keegi...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-23 19:37
Eks ole minulgi omad vead ja pealegi pole sellest veel aastatki möödas,kui mu viimane kooselu masule alla jäi.Mõned vanemad olijad ehk mäletavad,et alguses oli mu ankeet teistsugune.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-14 14:41
Külmad naised on olemas küll. Ühed on need keda seks tõesti ei huvita, keda huvitab raha ja võim. Teised ongi külmad. Lebavad vaikides ja naudivad oma ilu.
Ülejäänud naised peaks kõik kvalifitseeruma kui kuumad
˅ näita rohkem ˅
2010-02-14 16:31
Ega härmas fassaad tähenda veel,et tuba külm on.Ja kui vahest ongi viluvõitu,piisab vaid tikust,millega kaminas tuli süüdata.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-14 23:29
suhtumine sexi saab alguse lastetoast ja kasvatusest, vahel ka geenidest...on tuimi mehi kui ka naisi...ja suhtumisega, et "oi, mind kasutati ära"! kurb! minu kaastunne!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-15 17:29
OYA, kas võib sind ärakasutada
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 23:42
võimalik et olen ka mõne naisega olnud saamatu. lihtsalt ma ei tea mida teha, sest vahest lihtsalt ei ole seda sobivust või nagu ei haaku sellega. siis rabistad kuidagi ära ja pärast on silt kaelas - saamatu. aga ega mulle ka see saamatu vahekord midagi pakkunud, nii et eks see on siht kahepoolne. http://video.yahoo.com/watch/90617/1600884
˅ näita rohkem ˅
2010-08-29 23:58
uman: Kas räägid üheöösuhetest? Sel juhul mõistetav. Iga inimene on erinev, päris algul, ütleme kasvõi üheöösuhte korral ei pruugi teise soovidest teadlik olla ning sp tunnetataksegi et klappi pole ja jääbki siis meie mõistes ühe öö suhteks. Ka endal olnud nii et peale esimest korda tundnud et polnudki nagu erilist klappi või siis ei kulgenud kõik nii nagu peaks või eeldaks kuid on mindud teiselegi katsele ning siis sujunud kõik meelepäraselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:07
ühekatest jah.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:12
Sellistest naistest ka aru ei saa, kui nähakse et mees ei haaku ja ei tule toime või mida iganes siis miks ei ulatata abikäsi? Et nagu pohhui, tehku mis tahes? Kui inimene ei tea sinu soove, seda mis sulle meeldiks siis tuleks teda suunata, juhendada kas siis otse välja öeldes või lausa füüsiliselt mõista anda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:37
võibolla nad ka ei oska, on pettunud sest seks ei kujunenud selliseks nagu nad lootsid vms. mina ei viitsi kunagi süüvida tegelikult sellesse kõiges. mis sa ikka tagantjärgi analüüsid. mis sitasti, see uuesti

ja kõige parem seks on ikka püsipartneriga.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:42
No aga kuidas siis püsipartneriks saadi? Ka ju katse - eksituse meetodil? Äkki on hoopis nii et sa ise uman ei viitsi koheselt kõigesse süüvida ning mõistad hoopis tagantjärgi tehtud vigu?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:48
hetkel mul teised plaanid eluga kuhu püsipartner ei mahu, esimest korda elus
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 00:53
Eks seda plaanide muutmist tule meil kõigil ette
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 18:47
uman: Hakkas huvitama see et kelle poolt need siis üheöökateks jäid? Kumb edasise suhtes loobumismärke näitas, kas sina otsustasid käega lüüa või pigem need naised ei tundnud peale seda sinu vastu enam huvi?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 11:21
mõlemat vast muidu oleks vist palju kordi abielus olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 11:31
Et siis peale seda saabus vaikus Eks ta ole, kunagi ei või ju teada jääb pelgalt üheks ööks või sujub edasi. Eks klappi peab igal moel olema. Näit. noored neiud on kindlal veendumusel et enne kuid käest - kinni ja siis vaatame kuidas selle muu asjaga on. käest - kinni võib ju sujuda ja muud asjad kuid mis siis, kui pärast kuudepikkust ringiloivamist, mususi - kallisi avastatakse et näe, muus mõttes sobivust polegi, et siis nagu üritatakse edasi või ongi kõik?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 12:39
noortega ongi see jama jah täitsa aktuaalne. see on ka üks põhjus miks noori enam ei sebi, sest nad ei tea isegi mida nad õigupoolest tahavad ja poolikud asjad pole eriti minujaoks. aga kunagi ei tea kelle otsa jälle prantsatad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 13:47
elu ongi üllatusterohke.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 14:04
Kui juba noorte peale läks siis paljudel on kombeks oma suhetest valjuhäälselt hõisata, sõprade, tuttavate ees ärbelda. Konnates kuskil sitedel jääb silma paarikesi kel ühel momendil paistab olevat megasuur lovestory, ninnutatakse - nännutatakse piltide all, muskad siia ja muskad sinna, kohe - kohe minnakse paari jne ning ühel hetkel on vsjoo. Messengeri pealkirjad vahetuvad iga tunni takka, piinlik kõrvalt vaadata. Kutt soiub mingit taga ning annab sellest rahvale igal sammul teada. Noored
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 14:23
Barb- nii see eluke on. Kuid kõik oleme olnud noored ja igasugu armuvalusi ja armumisi üle elanud. Kõik see rikastab ka nende noorte elu.... Noored peavad ka end välja elama.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 14:24
Kas just nii ekstreemselt aga noh, nende elu
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 14:34
muidugi neid ekstreemsusi võiks veidi maha võtta. Aga, seda mõistavad nad ise selgelt mõne aja möödudes.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 21:57
ma väidaks et 50/50 Ma näiteks olen elus ainult ühe korra saanud sellises vahekorras olla naisega, et öelda pärast vot see oli v.hea. ülejäänud on olnud lihtsalt head või keskmised - isegi oma naine. Ka mõne sõbraga on jutuks tulnud see teema ning asi selline, et algusaastad olid täis elamusi ja erinevaid kohti, kuid nüüd paljuski taandarengus.
˅ näita rohkem ˅
1
2