Foorum
1
2
2010-10-14 04:28
Mul küll on oma kogemustest öelda, et vähemalt 90% naistest on tõeliselt tasemel...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-14 10:34
Selgitage palun mulle lollile mille krdi pärast peab üks mees rapsima et naist üles kütta kui naine seda ise teha ei suuda?
Ja mille pärast peab üks naine rapsima et mees teeks seda mida naine tahab?
Kui seks ei klapi ning kui üks pool on teise arvates mitte atraktiivne siis tuleb laiali minna, et ennast (või teist poolt) mitte traumeerida.
Ning see et kellegi nõudmised on väiksemad kui sinu omad ei tähenda veel et ta saamatu või tuim on - inimesed ongi erinevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-15 18:58
Aja jooksul nii mõnegi niiöelda "tuima" naise kohta komistanud, kui imelik on see et see tuimus on alati kadunud peale mõningaid trikitamisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 15:05
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga palun keegi seksige minuga
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 16:38
palun keegi laske mind maha!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 16:52
Kelly!...Oota ikka kuni järgmine peatus tuleb, siis võid ju ise maha minna
˅ näita rohkem ˅
2010-11-06 17:10
et sind peale lasta?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 09:08
Ma ei leia, et kui mees leiab ue naise, kellega klapib vaid seks ja planeeritakse kooselu?

Isiklikust seisukohast - mina teada saades et mu mees seksib teise naisega ja plaanib temeaga kokku elama minna - laseksin niikiiresti kui jalad võtavad sellise mehe juurest jalga...või noh... seks ei ole liim, mis hoiab suhet koos - suhtes eksisteerivad ikka muud väärtused
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 12:47
Voodis ollakse põhiliselt kahekesi (jah - on ka moodsaid erandeid, aga ärgem neid hetkel puudutagem) ja sellisel juhul on suhe 1:1-le.
Kui suhe on 1:1-le siis panus antakse ideaalis vahekorras 50%-50%-le.
Kui panuste suhe on 50:50-le siis eeldusel, et pooled omavahel füüsiliselt sobivad, klapib voodis kõik.
Kõik oleks nagu ju hästi, aga reeglina ei ole suhe voodis enamasti 50:50-le vaid kaldub ühele või teisele poole ning see ongi põhjus, millest naistel tekivad arusaamad, et mehed on saamatud või vastupidi.
Saamatut meest ei ole olemas nagu ei ole olemas ka tundetut naist - eksisteerib vaid füüsiline sobimatus või tahtmatus.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-11 12:50
Sorry - mitte tahtmatus vaid oskamatus ja puuduv tahtmine
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 04:29
crinx: kui tunneksid, et "mees libiseb käest", kas:
a) lükkad meest veel kiiremini endast eemale - ta ei vääri sind, sul on juba parem mees
b) mängi üle selle kolmanda - mina olen ju parim ja oskan enamat...
Mehe-naise suge on kui kahevõitlus: kui "vastane" loobub, tuleb leida eelmisest tugevam vastane, kui vastane nõrgem kui "mina",
tuleb leida uusi vastaseid, kellega aega sisustada seni kuni "ta" hingeldab... kui aga tugevam, siis tuleb leida endas see mina, mis sind
ennast edasi viib... lihtne on alla anda, aga eesmark peab olema võita! kui selle kõigega seondub seks ja see on turvaline, siis selle
osatähtsus on marginaalne!
˅ näita rohkem ˅
1
2