Foorum
2012-10-12 21:40
mis latti alla, mees, tee silmad lahti ja vaata veidi ringi, siin tuleb vastupidi latt kõrgel hoida muidu pääsevad igasugused "huvitavat keppi" lunima
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 17:06
Soovitan astuda kluppi.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 17:45
sanuk ja mida sellest järeldada siis? kas blokilisti pikkuse järgi saab üldse mingeid järeldusi teha. miks sind see number huvitas?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 18:50
Push: "No mis sa nende argadega teed, ei julge pilte panna"
Luukera- u. sama laul. Paas paar Nii välimuselt kui ka mõttelaadilt.

Tõsimeeli arvate, et kui (oletame nt.) üks heast perekonnast pärit (= kombed ja väärikus saavad alguse ikka ju kodust, vanemad on eeskujuks) neiu/noormees endast avalikult netti pesus pilte üles ei lae (või päris alasti ei hargita), on ta automaatselt kohe arg ning kindlasti ka kole!? Hämming!
Eneseväärikusest olete midagi kuulnud? Näib, et mitte.
Seda arguse teksti pole mõtet rohkem jahuda, sest kõik pole nii uhhuud, et rinnahoidja väel oma töökaaslasi tervitaks Aga noh, fun'i eest 1 punkt sulle, push!
Üldiselt on aga ikkagi nõnda, et pildid on üles sätitud keskeaskriisis olevate prouade/härrade poolt; kehvadest oludest päris noorukite poolt (taustsüsteem on teinekord üsnagi kõnekas...); ja muidu vähese haridusega inimeste poolt. No vaadake kasvõi nende vastukaja (sõnakasutust). Huumor kuubis! Näidake mulle ühtainsat elus hästi hakkama saava mehe pilti, kes näeb lisaks hea välja ja on üldse muhe sell!? Ei ole minu silmad seda veel näinud. Küll aga olen neid analoogselt kontolt leidnud, nagu minu oma seda on. Õigemini on nemad mind leidnud

Utha, see "icc" kõlas siinsel saidil 1. korda. Tuli eikusagilt. Seega- ära üle mõtle
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 19:27
ei tule ei kusagilt, kellegi "sulest" see ikka tuleb
ja sa mängi oma mänge puhsupiga edasi, ära mind nende mängude hulka loe. see ei huvita mind
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 19:35
See lihtsalt sulas teksti. Ja kõlas ju loomulikult- tagasihoidlik itsitus omaette (mis selle tähenduseks on; heatahtlik, ülla-ülla).
Mul pole kergelt vaimse hälbega inimestega mingeid teemasid ajada, seega jaurake aga üksmeeles edasi (põhiseltskonda kaedes..üks imelikum kui teine ) Sobite vähemalt!

Utha on ainuke, kes vähemalt piltide näol on hea maitse piiri tunnetanud... Verbaalse tekstiga pole kursis. On põnevamatki lugeda, kui roosa saidi memmede heietusi ;p
Et sügise värvid teile rõõmu tooksid, roosa rahvas!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 22:58
Pean vist arenema hakkama, mind on ainult 11 kontot blokkinud. Aga eks ma püüan
˅ näita rohkem ˅
2012-10-13 23:09
Sa parma oled siis küll lahjalt esinenud. Isegi minul on 27 blokki Tõsi neist seitse on surnud hingedelt ja vaid neli naistelt.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 11:18
minu "vaikivaid sõpru" on 14 , mind oma profiilile keelanuid aga 11. Millegipärast mäletasin ka sisalik321 neis ridades olema, eksisin
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 11:33
mul on 5. ka lahja tulemus
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 11:41
Mykhan, aga palju mikhani ja mjkhaniga kokku tuleks
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 11:42
Oot, sisalik: Seda arguse teksti pole mõtet rohkem jahuda, sest kõik pole nii uhhuud, et rinnahoidja väel oma töökaaslasi tervitaks.

Kuidas seda nüüd võtta - rinnahoidja väel tervitada? Kustkohast need töökaaslased neid rinnahoidjaid veel näevad? Ons ka kuskil nendega w?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 11:46
hm. enam ei saa lugeda, eks paar tükki tuleks juurde
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 17:38
Tundub, et mina olen nii mõttetu tädi, et vaid kaks persooni on pidanud vajalikuks mind blokeerida. Ise olen samuti kahele ligipääsu keelanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 17:46
ah te räägite neist, kes teid blokeerinud on. no ma uhkustan siis ka veidike - neli lehte isikuid pärsib suhtlust minuga
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 19:08
mul listis 10 persooni keelatud ja kindlasti jäävad blokeerituks
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 19:13
mis sa neile siis ära keelasid?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 19:17
nad ei sobinud minu roosasse maailma
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 19:19
Utha:"sanuk ja mida sellest järeldada siis? kas blokilisti pikkuse järgi saab üldse mingeid järeldusi teha. miks sind see number huvitas?"

mind lihtsalt huvitas suurusjärk. nende nö raskekahuriväe kasutajate hulgas. ja ei midagi enamat.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-14 23:18
Mina põhimõtteliselt ei bloki kedagi!!!!! Ise ka reaalselt põhjust ei anna, ennast blokkida aga mind on mõni ilmaselt igaks juhuks blokkinud küll. Põhjus näiteks, et olen 5-ga hinnanud või midagi analoogset. No suht savi, kui mitte öelda, et täitsa!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-15 00:00
ma blokin need, kes mind on blokkinud. Niisama.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-15 00:10
mykhanil on väärt arusaam ma isegi ütleks, et väga eluterve nägemus asjast miks mitte niisama blokkida.
mina jällegi tõrgun vastu blokkimast vahel. näen küll, et blokitud olen, aga nii palju vastutulelikkust ei ole, et teisele võrdselt rõõmu valmistada
˅ näita rohkem ˅
2012-10-15 05:38
Ma ka blokin kui mind blokitud, sest need, kes blokivad, hakkavad iga päev küsima, et kuidas mul läheb ja lihtsalt häirib..
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 16:21
Jah kustutan kommentaare Täna terve päev on kulunud selle lollaka mõttetuid spämmi kommentaare. Ma ei saa aru, kas ma olin siis ainuke kelle piltide alla ka see jama mõjus, või oli tollel spämmijal midagi väga isikliku minu tagasihoidliku isiku vastu
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 17:04
aga pani pisikesel jopskil läks silme eest mustaks vist
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 19:58
Vist jh, enam ei saanud aru maad ega mütsi ja mina nüüd vaevelgu, et seda paska sealt koristada. saaks kurjami kätte lööks teiste hirmuks risti
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 20:01
Omfg, Sheebatüdruk kuidas Sa räägid!!!????, mis sõnad Sinu punahuulilt paiskuvad?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 20:36
Aikonpoiss, ma väljendasin ennast vägagi leebelt veel.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 20:50
kas Sa suudad veel ropumalt kõnelda?????
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 21:03
Aikonpoiss, mul on ju kodukool olemas.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 21:05
Sind tuleb kasvatusmajja panna, see mis nunnakloostri juures , ehk saab Sust veel asja
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 21:16
ma olengi kloostrikasvandik ju Saatan ingli rüüs
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 21:28
Sa oled üks... riivatu nunn
˅ näita rohkem ˅
2012-10-18 21:32
Ei Aikonpoiss, siin sa eksid - ma olen ikka siivas nunn
˅ näita rohkem ˅
2012-10-19 19:25
Push: "Kuidas seda nüüd võtta - rinnahoidja väel tervitada? Kustkohast need töökaaslased neid rinnahoidjaid veel näevad? Ons ka kuskil nendega w?"

Oled loll või mängid seda/teda? Ma ei viitsi üle kaeda, aga mu mälu järgi oled vähemalt pooltel üles sätitud piltidel pesuväel. Ja siis mingil pildil tervitasid oma uusi töökaaslasi vms. Tõesti õige sait selleks Pilte on sul siin ju teisigi... (kui vaid see tervitava alltekstiga olev- et oleks puust ja punaselt arusaadav )
Tegelikult oleks huvitav teada, mis üldse ajendab inimesi endast "selliseid" pilte üles laadima? Avalikult! (saab ju ka vähe tagasihoidlikumal moel selliseid asju ajada = vaid sulle meeldiva inimesega.....) Ikka lademetes (= pole sama keiss, mis minuga, kes ma vaid aimdust endast edastasin (kuklapildiga ; ikka tunti ära :S)
Aga need tegelased, kes on ühel ja samal pildil nii näo kui ka genitaalidega esindatud? Tõesti- hämming-hämming-hämming!

Push on sama teed minemas Mehed muidugi plaksutavad takka. Tore, kui selliseid madala enesehinnaguga neidiseid leidub, kelle jaoks iga kiitus vaid uut indu juurde annab. Veelgi paljastavaid pilte 'eetrisse' paisata. Ent jah- tegelt tore meelahutus minugi jaoks, olgugi, et tsipa amoraalne
˅ näita rohkem ˅
2012-10-19 20:05
Kosmosetutt: minu "vaikivaid sõpru" on 14 , mind oma profiilile keelanuid aga 11. Millegipärast mäletasin ka sisalik321 neis ridades olema, eksisin

Heh! Võimalik, et olingi... SEST...külastades üle pika aja oma sõprade ja vaenlaste rubriiki....siis 2!!! naisisendit on mind vaid blokkinud!??? Varasema 20+ asemel? Jeever, olen keeletu!!! Push ja siis keegi pinklpipstick, keda kordagi vaatamas pole käinud, ammugi komminud!? Ju ennetas eos, vaeseke. Kuulu järgi kehva iseloomuga, kuid hea kehaga Asi seegi! Siinse saidi kontekstis....
˅ näita rohkem ˅
2012-10-20 10:49
kas sisalik on meessoost, jutu järgi pakuks. milles probleem, mida kritiseerid, teiste iseloomu, milleks.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-20 12:40
Milliseid uusi töökaaslasi? Püha jumal, kas tõesti leidub siin naiivitare kes igat tögavat pildialust pealkirja tõe pähe võtavad, kui nii, siis sügav kaastunne.
Tegelikult oleks huvitav teada, mis üldse ajendab inimesi teiste elu, olu üleelamist ja selle üle diskuteerima, sisalik321 ehe näide oma elu mitteelavast isikust kes nuhib ja luusib kuskil kuulutuste rubriigis ja kui igavaks läheb, käib teiste kuulutajate piltide all iba ajamas ja kui saab teenitud karistuse, ehk bloki, hakkab sama jama siin edasi vedama, küsimus sulle inimene-kas sul on kuidagi igav, keegi ei pane sind tähele w pole sinuga tutvumisest huvitatud et sellise totrusega tegeled, sa pole kahjuks siin ka ainus, sinusuguseid kuulutajaid teisigi kes käivad postkastitsi nokkimas ja mingeid iba-kommentaare tikkimas, nahhui elage oma elu!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-20 12:55
sisalik321: Ja mulle ära oma madalat enesehinnangut küll pähe poogi, minul sellega probleeme pole, pigem näib et sinusugused pilditud vaevlevad siin mingites kompleksides siis kadestavad teisi kes julgevad ennast näidata, on ilusad ja tähelepanuväärsed, teeb ju kadedaks ja vaja käia ussitamas, miks muidu pinklipstiku sugused sulle jalgu jäävad-ilus, seksikas ja ihaldatav naine-sinusugune vaatab ju kadestusega
˅ näita rohkem ˅
2012-10-20 14:04
kas sisalik on see arm või misasi ta oligi, see riisalu pruut?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-21 18:35
Huvitav, aga siiski mõnedel see netigeenilus puudub, et siia pilti toppida sootuks. Aga teinekord nauditavam on sellukas kui libistad sõrmeotstega selga.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-21 19:39
Aaron, sul mõni päev pilves selgimistega ka on? Valusad postitused sul! Mingi tühja kohapealt lalised arusaamatut iba. Kurb, kui sind ärritasin, keegi pidi sellele tähelepanu pöörama.

Maarika35, Siin on ta ennast märkinud naisena, võtamegi teda siis nii. Isegi siis, kui sisalik321 näol on tegemist Interseksuaaliga, ei muuda see ju midagi. mõttemaailm ja maailmatunnetus jääb samaks!

Myhkam. Sisalik väitis, et olla kuklast kergesti tuvastatav, Julia TõmoÅ¡enko... ?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-21 20:40
Tegid siis ettepaneku eemaldada?,lase käia.aga te jummel ise ju hoiate teineteiseteise tujusid üleval. ja mida sa ise loodad ja toetud.
Muidugi kommentaarid käivad piltide alla.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-21 20:57
"sisalik321: Ja mulle ära oma madalat enesehinnangut küll pähe poogi, minul sellega probleeme pole, pigem näib et sinusugused pilditud vaevlevad siin mingites kompleksides siis kadestavad teisi kes julgevad ennast näidata, on ilusad ja tähelepanuväärsed, teeb ju kadedaks ja vaja käia ussitamas, miks muidu pinklipstiku sugused sulle jalgu jäävad-ilus, seksikas ja ihaldatav naine-sinusugune vaatab ju kadestusega"

Jeerum! Pole mulle pinklipstick jalgu jäänud, märkisin vaid ära, et ta on mind igaks juhuks ära blokkinud Ei või ju hullukest teada...
Minusugune pilditu vaevleb kompleksides?
Heh, siinkohal tuleb tõdeda, et sinusuguse tädiga küll mõtteid vahetada ei soovi.
Edu, "kaunitar" ;p

P.s. mõned emakeele tunnid ei tee ka paha
˅ näita rohkem ˅
2012-10-21 20:57
Tutt, tundub, et aaroni tekstid käivad sulle üle jõu, aga muretsemiseks pole põhjust, see viga ei tapa.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-22 09:10
Jott. Tutile on Aaroni lauseehitused käsitlematud, arusaamatud.
Võimalik, et tegu ei ole inimesega, kellele eesti keel on võõrkeel. Siis muidugi, väga püüdlik. Püüdlused aga ei kanna vilja kui tekst nii segane on. Tal on meile midagi öelda kuid me(ma) ei saa aru

Aaron. Ei, minu poolt ei ole kellelegi sellist ettepanekut esitatud!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-22 16:13
Tutt, just nimelt Aaronile pole eesti keel võõrkeeleks, sellepärast ta seda nii hästi kasutada oskabki.
˅ näita rohkem ˅
2012-10-23 20:08
Just, see teema mind huvitabki. Olen pikka aega seda portaali jälginud. Oli korra konto aga kuna leidsin oma elu armastuse, blokkisin selle. Juhtus nii,et minu eluarmastusel lõppes viiisa ja ta enam EU ei saanud.
Ok, uuesti siin.
Ühesõnaga, täna tegin paarile neiule pildi alla oma kommi. Internett on avalik ruum ja igal ühel on õigus seda piiluda, kommida, copyda jne jne jne. Blondiinid ja tibinad, saage aru, kui oma ihuliikmed siia riputate, võidakse seda kõike teha...
Naljakas ja üllatav on see, et need väärt ja eksponeerimist vajavad tibinad ei kannata kriitikat?????????????????
Imelik, miks külll.....
˅ näita rohkem ˅
2012-10-24 19:40
Mina jälle küsiks nii et miks te kulla pilditud nii õelad teiste, teist rohkem vaeva nägevate inimeste vastu olete? Saage aru, ükski pilt, pildiseeria ei tule üle käe-jala, need inimesed näevad vaeva et pakkuda nii teile kui ka teistele siin portaalis silmailu, teile ju ometi meeldib käia pilte vaatlemas, neid nautida, miks te siis ei hinda teisi kes seda kõike teile oma vabast tahtest ja vaevast pakuvad, miks on vaja pidevalt viriseda, vinguda ja norida? Ja miks peakski taluma mingit absurdset, ajuvaba kriitikat kui oled näinud oma loominguga vaeva ja see ka tõesti väärt on, milleks nokkida mingite detailide, pisiasjade üle, mille jaoks te seda, pilditud kodanikud siin teete?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-24 21:30
To: PushUp
Ole aus, need pildid ikka sinu reklaamimiseks ja parima pakkumise saamiseks, mitte lihtsalt tervele maajamaale näitamiseks.
Usun, kui meestele üleskutse teeks, et kes sulle parima (ka rahalise ) on teinud, sellega sa ka lähed ja ei tõrgu su käsi seda vastu võtmast .
˅ näita rohkem ˅