Foorum
1
2
2012-06-21 16:56
Miks seda tehakse? Naise keha ei saa kunagi olla tavaline. Tavaline võib olla halvaa. Tavaline võib olla palgapäev. Tavaline võib olla isegi suvi, supp ja sigarett. Isegi seks. Aga mitte naise keha. Naise keha on alati ime ja vähemalt märkimisväärne kui mitte eriline. Või olen ma loll? Paluks diagnoosi.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 17:12
Puhtalt tagasihoidlikkus ja soov märkamatuks jääda, olla üks paljudest.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 17:35
kas see ei või kuidagi enesekindlust pärssida? ühel hetkel jäädki uskuma, et oled täiesti tavalise kehaga täiesti tavaline naine?
aga saan aru - see on see hädavale jälle.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 17:45
Huvitav, mis häda see küll on, mis ajab ennast "tavaliseks" valetama? Ma saan oma mehe mõistusega(mõistmatusega) aru, et tavaline on naise ihu juures olemasolev "atribuutika" ühikuliselt (rinnad jms.) aga see on ka kõik, mis neid ühisnimetaja alla viib.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 17:55
Arvad siis, et tavaline annab mõista, et üks pea, kaks kätt, jalad, kümme varvast jne
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 18:04
Just just, see ongi tavaline aga kuidas "tavalised" kaks kätt, kaks jalga, kaks silma jne. välja näevad, see on juba individuaalne, elik ebatavaline.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 18:21
ja kui ma kirjutaks, et olen eriline, siis tähendab see kolme kätt, kahte pead, kaheksat jalga jne?
sõnadel on ikka müstiline võim.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 18:33
Ärgem laskugem ekstreemsustesse Ebatavaline on ongi ebatavaline, kogu oma tavalisuse juures.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 18:41
Ma saan aru. Aga ei usu. Kui ma oleks naine, siis oleksin ma kindlasti pigem eriline naine kasvõi sõnades. Ka siis, kui mule poleks rindu. Enesekindlus on oluline osa elust.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 18:53
Siia see koer ongi maetud, saad aru aga ei usu. Usku peabki sisendama, siis tekib ka enesekindlus ja soov oma erilisust esile tuua, olgu see välimine või sisemine.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 19:03
Kui ma ennast väliselt kindlalt ei tunne, siis pean ma sisemiselt ikka põrgulikult avar ja suur hing olema, et sellest mööda vaadata. Kui ristirüütlid oleks omal ajal tormanud lahingusse vaid kubemekaitsmetega vehkides, oleks paljud maad jäänud kristlusest puutumata. Nad oleks lihtsalt surnuks naerdud. Seega – kui naine kirjutab enda kohta – tavaline – on võimalus, et seal varjab end väga suure hinge ja olemusega inimene? Nii või? Usun, aga ei usu ka. Mõnikord annaks 25% oma elu, et kümmekond minutit naise kehas elada.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 20:19
diagnoos - oled loll .saab ikka ,kui küsitakse . mis ühe jaoks tavaline ,see teise jaoks täiuslik .
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 20:51
Ma imestan ka alati, kui loen, et mõni mees enda keha tavaliseks hindab.
Iga inimene on eriline.
Olen märganud, et kui ise ennast ja muidugi sinnajuurde oma keha väätustad, siis teevad seda ka teised.
Ma arvan, et diagnoosiks on paras ports enese mitteväärtustamist.
Aga piparmynt1, kena, et Sa nii mõtled.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 20:52
tänan. seda ma ikka nurusin
˅ näita rohkem ˅
2012-06-21 21:56
tähendab - nurusin ikka maarika kommentaari ja hinnangut. aga tänan ka deMerteuili. või de Merteuil'i on vist korrektsem.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-22 12:02
No mis sinna kirjutama peaks siis? Seal ju valmis vastused, valida pole millestki. Volüümikas justkui ei ole, sportlik? Sportlane ei ole, kuigi trenni teen, mis seal veel on? Sale äkki? Oleneb, kellega võrreldes....järelikult: tavaline. Kas ei tekita uudishimu? Hirmu ei peaks küll tekitama...ikkagi tavaline.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-22 12:33
Vabandust, Nikita, aga pean silmas seda, kas kuskile lahterdudes ei võta me endalt midagi ära. Ka tavaline on - kellega võrreldes? Küsimus on selles, et kas me allume lahterdustele. Olen siin natuke uurinud ankeete ja kõiki lahtreid ei pea täitma. Sul on piisav lisainformatsioon, aga kui keegi - tagasihoidlik tütarlaps otsib tegelikult ka midagi (selleks ta ju siia tuli), siis tasub mõelda suuremalt. Minu keha on minu kodu ja kodu on püha. Mingi osa meie kehast on alati eriline. Rohkem enesekindlust ja uhkust. See sobib tüdrukutele ja muudab ka mehed paremateks.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 02:22
kui naine kirjutab enda kohta, et tal on „tavaline keha“, siis ta mitte ainult ei alahinda oma keha, vaid ka ennast tervikuna. ei oska hinnata, ei armasta seda. ongi madalale vajunud enesehinnanguga ja allasurutud seisuses elanud - nt varakult pressiti peale teistsugune suhtumine endasse ja ta pole teadnudki midagi muud endast arvata. keegi pole kunagi öelnud ka tema või tema kohta kohta midagi erilist. pole seda meest ta elus olnud.
ma olen aru saanud, et isa olemasolust oleneb naise enesehinnangu kujunemine siiski suht palju. sellest oleneb ka naise arusaam mehelikust poolest - tekib esimene hinnang, kujuneb suhtumine endasse, „isa“ valib ka mehe (ka siis, kui teda pole).

ja selle arvamuse pooldaja olen ka, et naised peaksid enesehinnanguga rohkem tegelema ja toobriga uhkust omada ei teeks ka paha. see on kindlaks tehtud, et see muudab ka mehi.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 09:17
Minu arust sobiks tavalise asemel valikutesse paremini normaalne Ja lisaks võiks olla veel üks valik...tuunitud
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 10:14
kah head variandid, aga ma arvan, et piparmynt pidas siiski midagi muud selle teemaga silmas. omamoodi protest „tavalisuse“ vastu. kui tahetakse tutvuda, siis „tavaline“ olek pole kindlasti see, mis kedagi meelitab. ma saan sellest aru ja enesetunnet see ka ei paranda.
aga ankeet on siin selline nagu ta on ja sa pead leppima olemasolevate valikutega või jätad üldse valiku tegemata. kuidagi peab ju ennast kirjeldama.
ma ei tea, mis selle saidi tegemisel tema originaalkeeleks oli, aga vaatasin praegu, et igas keeles on see kirjeldus natuke erinev. inglisekeelses variandis on valikud järgmised: thin, normal, voluptuos, athletic. seal on „normaalne“ olemas, aga eestikeelses on „tavaline“. ja soomekeelses jälle natuke teistmoodi: laiha, tavallinen, pönäkkä (tähendab korpulentset vist? kahjuks ei tea nii hästi soome keelt), urheilullinen.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-24 12:42
Tavaline = Normaalkaalus ja loomulik.
Eriline = Volüümikas, ülipeen, silkoonituuning, lombakas, musklis jne jne. Pmst annab erilise taha peita kõiki oma "vigu". Siis ei teki pärast kohtumisel valetamise probleeme. J.O.K.K
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 00:10
et lombakad lähevad ka arvesse? lonkan ja olen eriline. ma lonkan päris loomulikul viisil praegu vasakust jalast. seega pole probleemi, kui ma viilin
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 04:33
Kõige paremini kirjeldad ennast, kui jätad valiku tegemata vot see loogiline loogika
parma, kas ehmatasid paraadil uthat kahuriga
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 10:12
laadenbin, võib-olla lõpetaks? ja parmaga võiksid ka lõpetada. jäta ta rahule.
pea natukegi teistest lugejatest lugu ja säästa mind ja neid nendest idootsustest.
teeks nii, et selliseid küsimusi enam siin ei esitata? tee teene ja leia endale muud tegevust.
ja kui sa kindlasti pead oma vanuses veel nooremaid eeskujusid omama, siis vali teinekord paremini. mitte 36-aastased ja mitte 32-aastased jne. misha polnud just see isik, kes juba 45-aastasele mehele joont ette vedama peaks. või kuidas?
ole sina ise. sa oled arukam kui sa praegu siin esined. milleks raisata oma aega sisutu loba ajamisele, kui saaks selle asemel teha midagi kasulikumat. kasva juba suureks
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 12:34
oi kurjam ma lonkan päris ebaloomulikul viisil praegu paremast jalast hea kild, kuigi täpselt ei saa mõttele pihta
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 13:25
nii räägib üks ära põlatud, kõrvale tõrjutud, solvatud, moraalses ja eetilises plaanis põhjas ära käinud (või kohe käib ära) mees, kes vihkab ja põlgab kõiki, kes tema arusaamu ei tunnista ja tal teiste silmis kaotajana paista lasevad. ei pea ta endast lugu (ta ei teagi enam, kes ta on), ei austa ta ka tõeliselt kedagi teist. ja kõige lõpuks on ta väga üksik. väga.
saa aru, et sa oled juba meeste lugupidamise kaotanud (nii palju kui siin keegi nende postituste vastu huvi tunneb). sa oled ka naiste poolehoiu kaotanud või kohe seda kaotamas. mingitest kokkulepetest kinni ei pea, valetab. ei saa aru, kelleks ta ennast peab. sa oled omadega nii perses (vabandust, aga sisu sellest ei muutu) kui olla saab. vahest peatud?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-25 19:04
Utha. Miks ei peaks lombakas loosi minema? Iga poti jaoks on kaas olemas.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 03:04
Täpselt kümnesse sa tunned mind nii hästi, nagu oleksime aastaid kooselu nautinud. kiidan jumalat, et ta on sellise ihasuguse saidi loonud ja meid siin lehel kokku viinud saame teineteisele abiks ja toeks olla, nii sõnas, kui ka tegudes
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 06:44
iroonia ja pilked ongi su ainsad enesekaitsevahendid. nii nagu teistelgi
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 06:49
iroonia ja pilked ongi su ainsad enesekaitsevahendid. nii nagu teistelgi
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 06:50
iroonia ja pilked ongi su ainsad enesekaitsevahendid. nii nagu teistelgi
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 09:46
Ju see karmavõlg ole
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 14:58
ka mehed tavatsevad ennast vahel tavalisusega võrrelda. mäletan kui enda ex kord ütles et " noh, mis ma siis ikka niiväga olen, üks tavaline jorss ", minu jaoks ta aga polnud tavaline
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 15:08
Võimalik, et inimene on iseendaga sedavõrd harjunud? Teisi näed erinevatena aga ise oled ju enese jaoks just see kes oled.. Teised ainult märkavad sinu erinevust/erilisust?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 15:12
eks üritatakse massi sulanduda, jääda tagasihoidlikult tahaplaanile. mina küll ei ütleks et ise tavaline olen , vastupidi tahaks ikka kõigist erineda
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 18:24
Natuke keerulisemat nuputamist ka.

Kui kõik kirjeldavad ennast erilisena, siis muutub eriline tavaliseks ja tavaline muutub eriliseks. Palju siin naiskasutajaid ongi? Nuputage, kes tahab eriline või tavaline olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:13
Parma, igaüks on eripäraselt eriline, ehk tavatu, mitte tavapäraselt eriline ehk tavaline ja sellepärast ei saagi eriline tavaliseks muutuda,
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:15
Mustmudamiljonit eripäraselt tavatut on tavaline tavatus ja see üksainus tavaline on eriline.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:20
Kui üks on silmist kõrvuni armunud, siis on temale üks eriline, teised aga tavalised, mis aga ei tähenda, et need teised kellegi kolmanda-neljanda-mustmudamiljonenda jaoks tavalised oleksid, ehk et ka teised on erilised
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:27
Seega, kui on naine pannud kirja, et on tavaline, siis ta on armunud ja on kellegi teise jaoks tavaline või ei ole armunud ja on tavaline tavaline, samas olles see ainuke eriline, teiste armunud tavaliste seas, mis tähendab, et on siiski eriline ja tavapäraselt tavaline.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:32
Naine võib kirjutada mis tahab oma tavatus-tabamatus naiselikus sõgeduses ja ebatavalises mõtlemises aga eriliseks jääb ta niikuinii
Tavaline on naise juures vaid see, et ta sunnik on NAINE kui terviklik ühik aga kui seda tervikut laiali lahkama asuda, siis muutub ta kild killu haaval eriliseks ja tavatuks
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:35
Jah ja killud toovad õnne!
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:37
Mõni kild toob õnne, mõni on saatanast sigitatud aga kokku monteerides on täiesti eriline elukas
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:40
Hm, kas erilised killud toovad ka erilise õnne või saab seda hoops tavalistest kildudest. Kumb õnn on parem?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:44
Iga eriline kild, eritust naisest võib tuua erilise õnne aga võib ka õnnetuse tuua, sõltub sellest, kuidas see kild asetada. Tavalistest kildudest, mis tegelikult polegi tavalised oma olemuselt, vaid kuuluvad ühisnimetaja alla KILD aga sisult on erilised võib moodustuda õnnelik õnnetus, mis igal juhtumil on eriline oma õnnes ja õnnetuses.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 20:50
Et õnne leida, peab terviku lõhkuma ja uuesti kildudest kokku panema. Iga mees on oma õnne sepp!
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 21:04
Uhh, lõpuks ometi jõudsid tõeni Seega, peksgem naised kildudeks, et õnne leida
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 21:05
Ja lõpptulemus on diskosaali peeglikera
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 21:06
Ja kui on diskosaali peeglikera, siis on varsti Demi ka kohal. Ja õnn ongi läinud.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-26 21:12
Ära kutsu kurja välja
˅ näita rohkem ˅
1
2