Foorum
2011-05-26 14:54
Lili...ja miks peaks Sinu kallal irisema!?...Ma olen sügavas veendumuses, et Sulle on jäänud siia palju häid tuttavaid...mälestusi....sõpru...Pole ju oluline, mis värvi on "kass" ja mis on tema nimi...Iha....Facebook... Rate...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:55
mis värvi on aikon? on ta must on ta lilla või hoopis kollane
aikon on võilille mees, armastab ta coyat aga coya va lits hoopis jottttttttimeest
ahhhoiiii
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:56
aikon...ma olen alati mehi imetlenud...nende oskuse pärast asju mõne sõnaga väga täpselt ära seletada
naisinimene takerdub tihtipeale oma paljusõnalisuse sisse ja unustab lõpuks, mida ta öölda tahtis, aga, no, sa panid kümnesse - ju ta nii ongi!
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:57
aikon, nõustun, aga... natuke korrigeeriksin ka.
kui öeldakse, et keegi pole kellegi omand, siis miks paljud ennest just nende samade omandisuhet lubavate (monogaamsete) kooseludega seovad ja teiselt poolt jälle sellest suhtest välja saada loodavad?
sel juhul viib ju neid midagi kokku. kas see pole siis mitte see sama teise omamise soov, olgu või korraks? ja kui võtta see, miks lahku minnakse, siis – jälle omamis soov?
et siis nagu tahetakse omada ja olla omatav ning ei taheta ka?
kui inimesed sobivad, siis ei teki ju vajadust midagi muud endale otsida. siis ei tule keegi ka selle peale, et teine võiks teda „omada“. lihtsalt ollakse koos, kuna nii ise tahetakse.

mind ei häiri teistsugused suhted – las nad olla. mind häirib natuke see, et nii paljud ühtesid suhteid teistele vastandada proovivad. kohe otsitakse mingeid jamasid. see või teine on halvasti. kuidas saab olla halvasti, kui osapooled on nii otsustanud elada?

eks need vaidlused jäävad alati, sest igal arvajal on omamoodi õigus. tahan vaid öelda seda, et pole vaja öelda, et natuke erinevad suhted on kohe äärmuslikult omavad jne. natuke protestiv suhtumine tundub see olevat mitte enam nii.. kuidas öeldagi - täiskasvanulik?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:02
juuksur: sinust on saanud uus einstein, ma ei saanud järjekordselt midagi aruuuuuuuuuuuuu

ootan jottimeest, tema seletab mulle
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:02
Tänan Sind Lili....ja minu sügav imetlus
Utha kullake...Sinu arvamus on see, mis teeb Sinust Sinu...ja kui Sul see puuduks, siis poleks Sa Sina Ja kurat küll ma hindan Sinu arvamust
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:03
aikon kummarda nüüd maani.
mina hindan ka aikonit kui ta sokid ära vahetaks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:06
aga mina jällegi ei saaaaaaa ootan ikka jottimeeest
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:09
jott tuleb ja räägib einsteinist ja tarkadest ja lollidest inimestest. tal on sellega mingi kompleks ma tean, aga ikkagi on huvitav tema targutusi lugeda ta võiks juba tulla
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:12
aga ega keegi ei pea lugema. peamine, et aikon minust aru sai teised võivad teha näo, et nad ei näe

jumal kuidas te kaks omavahel sobite - ühel pole aru olnudki, teisel enam ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:17
aikonile sobib kõik, ta nüüd coyas pettunud
nüüd juuksurike oled sina tema silmarõõmuke
ära siis kuivale jäta
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:27
HAA!!!
tegelikult, see foorum - no, see on ju ka kujunenud justkui mingiks kooselu vormiks teil siin, ma vaatan...kired ja kokku- ning lahkuminekd...no, ongi elamine koos ühes ruumis...eee...ma jätan nimetamata...et nagu palatis või nii...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:28
juuksur meil ju diplomiga. suckeril oli samuti diplom, äkki neil diplom kahepeale?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:29
krt ma ei mõista, miks te võrdsustate ihas tolknemist kellegi otsimisega ning teete sellest näitliku õppevahendi petmise kohta. samahästi võiks kuskil peol võõraste meestega tantsimist nimetada petmiseks - ega ta ju muidu poleks peole läinud meheta, kui poleks võõrast saada soovinud, eksole? igas suhtes on paigas mingid piirid, milleni mõlemad võivad minna, ilma et teine solvuks-pahandaks. enamasti on selleks füüsiline seks. äärmusi on muidugi alati. nii - ja tuleb siis ontlik pereema ihasse, vaatab, flirdib, näitab natuke, võtab vastu meelitusi - ja tunneb end hästi. ka mees teab, et naisel on selline hobi, vahel vaadatakse ka koos pilte. ja kus siin on petmine? keda petetakse? mis on pahasti? krt, ärge üldistage. igaühel EI ole siia tulles plaani kedagi rajalt maha koksata ja kui ta oma taolist plaani eitab, siis ta ehk ei valetagi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:33
leedigaaga: pereema saab kui krambid kui mees sama teeks

vist ei saa, see iha diplom. juuksur meil vana teadlane ise, analüüsib ja uurib. küsib alati 50korda ette enne kui inspiratsiooni saab.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:33
Lili...milline haruldane tähelepanek ...ja ega Sa eksigi eriti...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:34
aikoooooooooooooooooooooooon, juuksur palub et sa ta kätt paluks
ta on häbelik, ole sa mees, hurmur ju. juuksur tahab sind aga va coya hoiab jottile oma pöialt
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:35
kiremorvar: miks peaks? ei saa. kui on usaldus, siis pole mõttetul armukadedusel kohta. kui mehel on vaja flirtida, las flirdib. peaasi, et ta ei lähe üle selle joone, mis on omavahel kokku lepitud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:36
millisel naisel on usaldus kui mees on ihas
kes üldse midagi kokkulepib ja kuidas see välja näeb? jah kullake, sul on õigus kullake, jumala eest mul ei tule selline asi pähegi, kuidas sa küll minust nii mõelda saad... jätkan?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:44
mind on see tähelepanek kummiand juba pikemat aega, aga, pole olnud võimalust seda nn. "teemasse sokutada"
aga...ma vist vanamoodne, kuid mulle siiski tundub, et koosELULE peaks eelnema siiski mingi koosOLU ja no, ei pea see olemine alati kooselamisega lõppemagi!...just see, mu meelest tähendab, et usaldatakse teineteist
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:46
aikon elaski coyaga koos, aga aikon pani litsi ja coyale enam aikon ei meeldi, nüüd meeldib jottimeees
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:48
kiremorvar. jah, selline usaldus on võimalik. ei ole nii, et mida sina kogenud pole, seda pole olemas.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:55
asi pole üldse ju usalduses kui kaks inimest elavad koos ja üks istub päevad ihas siis viimane on avatud uueks suhteks. usaldus töötab täpselt niikaua kuni see ihas istuja kellegagi reaalselt kokku ei saa ja asjad sealt edasi ei arene. ega see pool ei lähe teisele sellest kiitlema, usaldus kestab edasi kuni tulevad asjad välja, siis pole enam usaldust.

aga ei peagi istuma ihas, võib igapäev ka ööklubis käia ja usaldada. aga ööklubis võimalus teisega olla on suurem kui sellel kes kodus usaldab ja ükskord on ikka see päev kui teine seda võimalust kasutab...

seepärast ongi suhtele turvalisem kui kumbki ei istu sellistel lehtedel, ei teki ahvatlust
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:55
selline imelik küsimus...aga, mida sa, muidu, tarbid, kiremõrvar!?...et see sind ööpäevaringselt juttis hoiab...samas juttu joksutab, õigekirjale ei mõju, aga rõõmsamaks ka ei tee!!??
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:56
kuidas, ma olen üdini rõõmus inimene. tule parem ka kampa, lähme jottimehe onni polkat tantsima
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 15:57
coya lubas nõud pärast ära pesta, lillike sul pole muret
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:01
Naiste uriinipidamatuse korral mängivad geenid kriitilist rolli

isssssand mutatsioooooooooon, värisege elavad ja surnud
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:07
...mis näitab, kiremõrvar, et sa ikka miski õige eesmärgiga ihaleja pole - misasja sa mind sina jotimehe onni kutsud nüüd!!??
siit järeldab vaid, et:
1. sul endal polegi onni
2. ikkagi kisub sind jotimehe poole, vaja vaid ettekäänet
3. jotimehel on midagi pakkuda, mida sa kuidagi ei julge küsida, loodad, et äkki saab lõpuks vihjest aru
4.ahh...pagan, loen enne su lisainfi ikka läbi kui oletusi hakkan tegema
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:09
lisainfi oli täpselt nii palju, et ei kisugi isegi oletusi tegema...
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:09
mul pole ju isegi kemmergut, aikon ütles
sa arvad ka et jottimees noolib mehi? nojah, boom andis aikonile korvi, äkki jottikas tahab läbi coya hoopis aikonile teha

oi keerulised on need sistemid siin. sa loe jah, muidu sa polegi meie kroonikaga kursis
ikkagi meditsiinileht
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:10
lilli, kuida siis ei kisu. aga sokiteed tahad, aikon pakub, sibulaga
hea ajaviiteks luristada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:15
tead, kui siin mingi aeg seda kõike lugeda, siis - no, peale tahaks tõesti hammustada...aga, vast aitab ka sõõm värsket õhku, ka kõva palati tuulutamine, muidugi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:18
lähed kirpe püüdma?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:21
Polkasammu lähen harjutama
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:23
püüa kõigile kirpe, õhtul teeme kirbusuppi. jottimees räägib lugusid, aikon kui pääsed kodust kurja naise küüsist siis aikon luuletab
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:27
kiremõrtsuk, saa nüüd omet aru, et ihas käimine ei tähenda alati uuele suhtele avatud olemist. lükka need oma isiklikud arvamused ja kogemused peas pisut koomale ja tee ruumi ka muudele võimalustele.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:28
Rahvas, teeme korjanduse ja tellime kiremorvarile prosti. Ehk rahuneb maha. Ainult ei tea, kumba ta tahab, kas meest või naist?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:29
jottt osta parem coyale lilli selle raha eest muidu jääd tast ilma nagu aikon
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:32
Jotteff...nagu öeldakse ...take it easy ja mida vähem pöörata tähelepanu isikuta tegelasele, seda kiiremini ta tabab oma mõttetust
Kena ja päikselist päeva kõigile
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:33
aikon ära siis lase end kodus naisel peksta, ära kannata
mis siis et coya sulle korviandis, elu on ikka helge

jään sind igapäev ihas ootama, sinu kiremõrvar
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:43
Aikon, sul õigus, kui näeb, et üks kord läks õnneks, võib hoopis tuure juurde panna
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:48
jotimees on elukogenud mees
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 16:50
jottimees, kas prostidega on sama? ühe korra paned siis ei saagi tuure maha? jaga häid kogemusi, noh kui onni meisterdamise vahelt aega leiad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 20:14
NII,RUTTU,RUTTU kõik iha naised teleka ette..PEREMEES otsib PERENAIST(mitte sai) leiate ehk sealt endale elukaaslase..mine tea,
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 20:17
Ah jaa..hobugirl and monza see saade just teile ,muidugi kui te pole veel talu ja peavarju leidnud..
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 21:22
Uued lood on teretulnud.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-14 21:41
Misterj ja kapa strap on kuum paar.
˅ näita rohkem ˅