Foorum
2011-05-25 21:12
no kuku perseli, milline mees. kord ei saa sa millestki aru, kord on sulle keeruline jne jne.
ja mida sa sellega ise öelda tahtsid praegu? kommenteerid ainult minu juttu või otsid endale nüüd siit mingit toetust (elmari näol nt)? eriti hale oled
ma vastasin inimesele, kes minult midagi küsis. on sellest sul keeruline aru saada?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:13
juuksur: mina ei saanud mitte midagi aru, tõesti ei saanud. 3x lugesin. lugesin mingit tühja mulinat ja nii pikalt ka veel.

ainuke kes meist perseli peaks kukkuma oled ikka sina.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:15
see on ka hästi kummaline kui keegi sinult midagi küsib siis hakkad sa hoopis küsijat analüüsima jälle nagu seda üldse vaja oleks. kui elmar küsis mida sina siit otsid, siis mingit vastust ei tulnudki. hoopis hakkasid mingist muust asjast heietama
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:29
Kirgliktapja kolistas ämbrit Kui tahad kommenteerida kirjutist, siis loe see läbi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:30
ma lugesin aga arusaamatuks jäi, äkki sa võtad siis mõne sõnaga lühidalt kokku?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:39
Utha ju vastas selge sõnaga, et otsib inspiratsiooni
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 21:42
ihast? no täitsa segi läinud aga ta oleks võinud siis ühe lausega seda kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:03
Vat see on see mustvalge mõtlemine, et ihast saab ainult keppi või petta
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:06
jfjm: Aga mida sina siit rohkem oled saanud - kas keppi või petta?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:12
ot kuidas nüüd jutt kepile ja petmisele läks, oli nagu inspiratsioonist ja nüüd järsku
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:17
mina leidsin netist omale mehe ja meie kirglik suhe kestis pea 4 aastat .vandusime teineteisele suurt armastust ja isegi öösiti ei lasknud käest lahti....kuni yhel päeval tekkis väike arusaamatus ja me suhtlus katkes.ma ei uskunud ise ka,et inimene suutis nii magusalt valetada mitte mulle vaid endale...möödusid vaid mõned kuud ja mees teatas,et on isaks saamas

nii et peale seksi ei leia vist nii kergelt netist midagi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:18
tsikk: mis vahet seal nüüd ongi, sa oleks võinud ta ka tänavalt leida ja ikka oleks ta sind petnud.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:23
kire....ma vb väljendasin end veits valesti kyll jh
lihtsalt väike neti kogemus,ei muud nagu teema-algatajale vastuseks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:26
inspiratsiooni jah. ja teinekord saab otsitud ka lolle, kellele närvidele käia näited selle kohta on täiesti olemas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:28
juuksur: päeval väitsid et sina ei otsi kedagi, nüüd korraga otsidki lolle. jube kuidas sul need asjad muutuvad
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:34
Barb, petta ma pole siit veel saanud. Vahest mõni küll lollitab, aga petmiseks seda küll nimetada ei saa aga keppi......noh......jah......sinu käest ei ole
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:40
kiremorvar- tänan, et sa juhid mu tähelepanu asjadele, mis mul endal enam meeleski polnud. ma tunnen ennast kohe nii tähtsana
no ega ma ise neid lolle siit otsida taha, see otsimine toimub rohkem nende algatusel ja ma siis natuke toetan seda omalt poolt
inspiratsiooni neilt ei saa, aga midagi neis on. saab nt kinnitada endale, et maailmas on palju erinevaid inimesi
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 22:57
tundub jah et peale iha foorumi vist mujalt tähelepanu ei tule
˅ näita rohkem ˅
2011-05-25 23:30
elukaaslast võib leida ihast ,kuid kas seda siit otsima tullakse?
kaaslase leiab sama hästi klubist,kohvikust,pargist,.....?
külma närvi,kainet mõistust on igal juhul vaja siinses keskkonnas säilitada.
mis inspiratsiooni te siit endale avastate?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 00:04
eh, räägi neile, et tähelepanu pole vaja ja nad endiselt ei saa aru
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 00:06
risto, inspiratsiooni mõneks huvitavaks elamuseks või toimetuseks .
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 00:13
inspiratsiooni saab kõige paremini elust enesest.
siit foorumist pigem meelelahutust ja kui kibestunud keegi on?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 00:19
seda saab igalt poolt, kui ise otsida oskad.
ja mis on elu? ega me siin siis elust eemal pole. suhtlemine on elu osa ja ole sa kus tahad, igal pool on su elu sinuga kaasas
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 01:56
Paar kurrmjauu ei tutvunud nüüd küll ihas vaid ühel teisel konkureerival saidil aga elavad juba 3 ja pool aastat koos vahest joppab kah
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 08:02
Siit ja elukaaslast???....jah pange palja pepuga pilt endast, saategi eriti asise elukaaslase ....humoristid
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 08:28
Ihast on täitsa võimalik MEES leida! Ja ankeet alles, sest mulle lihtsalt meeldib siin
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 08:43
Muidugi on võimalik siit meest leida aga millist meest ja kes sa tegelikult ka ise oled vahel need seksisuhted püsivad üsna kaua kuni jälle uus leitakse..
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 09:47
elmar, elmar...mis mõttes-millist meest? aga sellist, kes mulle 100% sobib. Unustage juba kord see omandisuhe ära !
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 09:50
kas selline suhet, et sinu, minu ja meie....et jagame meest ka teistega
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 09:54
why not?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 10:02
kui ma olen juba valinud ta oma elukaaslaseks, siis oleks mul vöikene soov, et ta mind nii palju ikka austaks ja sel ajal ,kui ta minuga on, ei kepiks teisi naisi.....see pole ju liialt suur soov
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 10:20
mis omandisuhe?....kui asi on selles, kui palju keegi kedagi omada tohib, siis võiks juba rääkida ka kasutusotstarbest, amortisatsoonist, tulust, kasumlikkusest ja muust taolisest.
ma ei saa aru, kust selline suhtumine tulnud on. haiget saamisest? on see hirm ainult omamise ees või igasuguste suhete ja sellega kaasneva ees.
nii palju on oma elus haiget saadud, et tuleb ka igasugused normaalsed suhted kahe inimese vahel muuta nii ebaoluliseks ja mittevajalikuks kui veel saab? ja ise te ei kannatagi selle all või? ei usu.

kes sa k64 mehega suhtes olles ka nii omavahel räägite/rääkisite?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 10:23
jah räägime, sest me mõtleme ühtemoodi.Kahju ainult, et seda tarkust varases nooruses ei olnud.Kui palju oleks närve säästnud.
Viwka-see pole muidugi palju palutud.Kokkuleppe asi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 11:26
tarkust? ja kahju?
kas siis see "mitteomandisuhe" on vähem närvilisem ja turvalisem nüüd? pole enam hirmu, et keegi omaks jne?
selgitan, et ma ei taha sinu suhet siin näiteks tuua. ma tahaks aru saada sellest, miks seostub elukaaslase olemasolu (praegune teema) ja kaaslase leidmine kellelegi kohe omandisuhtega, monogaamiavastaste avaldustega jne. lihtsalt huvitab
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 12:29
juuksur: kes sa oma mehega suhtes olles ka nii omavahel räägite/rääkisite?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 13:25
Elukaaslast siit seega on võimalik leida. Samas jätkatakse ka juba suhtes olles otsinguid. Kontod hoitakse alles, lootuses edasistele seiklustele. Ei leia normaalsena kui inimene, leides endale sobiliku, hakkab temaga kokku elama kuid ikka on jäänud rahulolematuks ja on kohe, esimesel võimalusel nõus teist tagaselja petma. Tekib küsimus - milleks siis kooselu, ole vaba.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 13:29
Push,sul õigus parem olla vaba kui kooselus seigelda edasi.
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 13:50
tehke mulle selgeks, mida head te monogaamias leiate?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 13:54
mis ma öelda tahan, on see, et elukaaslast leida ON VÕIMALIK siit
ja ühesugune mõtteviis ning suhtumine on ainult boonus asja juures
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 13:56
k64,hea kooselu või abielu peaks püha olema sitas koos-või abielus põruta kellele ja kui palju tahes
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:00
elmar...ma jään siiski kindlaks endale, et just praegune on parim kooselu, nii normaalset meest , nii head klappi pole mul varem olnud...
Milleks selline silmakirjalikkus, mina ei ole see, kes on ametlikus abielus
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:08
see pole kooselu vaid rohkem koos korteri üürimine vms kui kedagi teist panna pole siis pannakse üürilist
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:10
No ei saa aru mitte.Kui on hea klapp ja normaalne mees,mis siis veel puudu jääb,et ihas edasi tõmmelda
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:17
mida head on monogaamias?
ma küsiks teistmoodi: mida halba te näete tavalises, teineteist toetavas kahepoolses kooselus, mille osapooled saavad oma erinevad vajadused rahuldatud ega tunne soovi midagi muud otsima minna?
miks peab kogu aeg vastandama omavahel monogaamilist kooselu ja vaba suhet, ma ei saa sellest aru. ma saan aru sellest, kui tavaline elu samastub kellelegi omamisega ja tundub ehk natuke hirmutav ja vastumeelne (teistsugused kohustused jne), aga nimetada igat taolist suhet omandisuhteks?? seda enam, kui ka selline suhe saab toimida.
midagi on viltu siin.
ei saa öelda, et see või teine suhe on halb või et teine on hea. las iga suhe olla selline nagu ta on, kui see nii kellelegi sobib.
kui elatakse teisega koos ja samas suheldakse eraldi veel ka teistegi inimestega, siis tugineb see suhe (loodetavasti) mingitele oamvahelistele kokkulepetele. sama on ka teiste, n-ö monogaamselt toimivate suhetega. ka seal on mingid kokkulepped olemas, ainult need on natuke teistsugused.
kas armastust keegi enam ei tähtsustagi?
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:24
tõsi, juuksur su kommentaaris on midagi viltu
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:32
Utha...ilma armastuseta ei püsi ükski suhe koos,(lõputult) s.t suhe, kus teineteise vastu on olemas midagi enamat, kui vaid kokkulepped. Samas vajab armastusest tekkinud suhe kokkuleppeid, vajab teatud kompromisse. Inimene on oma olemuselt egoistlik, kuid igal egol on olemas piirid, millest üle ei võiks astuda.
Ah jaa...omandist, s.t inimomandist on hea ütelus Eesti filmiklassikas..."keegi pole kellegi oma"
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:37
vähemalt coya armastab rohkem jfjm kui aikonit. aikon sa pead pingutama, rohkem
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:44
Aga mina leidsin siit kaaslase...elukaaslase ma ei saa öelda, sest me ei ela koos, aga...me o l e m e koos, ikka päris palju ja, kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis, see on ika juba päris pikalt kestnud ka...kuidagi märkamatult on asi edasi liikunud, ju sellepärast, et pole olnud vajadust midagi formuleerida, on ühised tegemised ja huvid ja...lihsalt...ma arvan, vist keemia
...kokkuleppeid pole ja kohustusi, ju siis on see "midagi enamat"...aaa, irisege nüüd rõõmsalt mu kallal, et mis ma siin edasi passin - ma siis äkki teen endale ka selgeks, et miks
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:47
kaaslane ei võrdu siiski elukaaslasega
˅ näita rohkem ˅
2011-05-26 14:49
Olla koos võib paljudega aga KOOSelu on siiski muu, siis kui jagatakse ühist eluaset ja seda päevast - päeva.
˅ näita rohkem ˅