Foorum
2009-10-07 19:16
Mida arvate,lgp.truud ja truudusetud.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-07 19:19
Ei saa teile rohkem enam kirjutada,arvuti läheb täkku täis,paneb mitu tihi korraga
˅ näita rohkem ˅
2009-10-07 21:45
Pole olemas naisi kes EI ütlevad On olemas mehi kes ei oska küsida
˅ näita rohkem ˅
2009-10-07 21:48
nõus
˅ näita rohkem ˅
2009-10-09 13:00
sellele küsimusele ei ole ühest vastust.
truuduse murdmine toimub kõrvade vahel,mitte püksis
˅ näita rohkem ˅
2009-10-09 13:07
ei ole viimased 13 aastat kedagit murdnud...
˅ näita rohkem ˅
2009-10-09 14:22
luba küsida,mida sa siis siin teed?äkki alateadvus mängib vingerpussi?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-09 14:34
misasi see truudus on?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-12 11:53
Selles see viga ongi,et ühele on juba võõra vaatamine kuritegu,teine aga lubab sul vabal ajal ka võõraid voodeid külastada.Üks asi on lubamine,aga mida ta tegelikult mõtleb?
Tegelikult truudus ongi see kui jätad võimaluse kasutamata,sest hoolimata lubamisest talle see ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2009-10-17 10:06
kui on ikka tõeline mees kellest hoolid ja keda armastad on ikka küll wõimalik Täielik truudus mitte kohe teisi mehi üldse ei näe ...... tunnistad waid üht ..... seega pole juhuse puudus see truudus . nii arwan mina .
˅ näita rohkem ˅
2009-10-17 10:44
Coya jfjm on ihatransis
Toiamond.teooria on sul hea aga kui jfjm-i teooriat kaalutleda siis asi on mõistmises ma mõtlemises
Järelikult on truuduse murdmine ka kedagi ihaldada salaja ja kogemata tänavapildis,tv-s või kus iganes.
Inimene ei ole loomuselt juba loodud ihaldama ainult ühte inimest vaid ta on loonud endale piirid avalikkuse ees st.reaalses käitumises.Me ju ei tea mida keegi mõtleb Kas need mõtted on ikka nii truud?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-17 11:32
ihaldama kedagi...siis mida ihaldama? Tema ilu nautida? Temaga sugu teha? Temaga koos vananeda? Mis neist on väärtus, mida kadestada, mida oma kallimale keelata, et seda truudusetuseks nimetada? Filosoofiline kysimus.

Ebakindel inimene kardab, et vähimgi partneri tähelepanu lahkumine minult tähendab truudusetust. Olles veendunud, et ainuyksi teiste isikute olemasolust teadmine võib tähendada inimese kaotust. Enesekeskus - mina väärtuste ylistamist. See ei tähenda mitte partnerist hoolimist vaid jäägitut enesearmastust, omandiinstinkti. See (inimene) on minu asi ja ta peab olema nii nagu mina talt nõuan ja kui ta seda pole, on ta mind reetnud.

See on nagu autoritaarsus. Autoritaarsed reziimid on oma rahvalt nõudnud jäägitut oma hinnangute heakskiitmist, kus isegi "kardinate taha vaatamine" on toonud kaasa karistusi. Nii ka selle inimestevahelise truudusega. Minu arvates.

Kui sa hoolid jäägitult teisest inimesest, siis sa hoolid tema suhtumistest ja väärtustest. Tema kõrvalevaated on tema rikastamiseks. Tema hinnangud baseeruvad suureml kogemusel. Ja kui ta sealt kõrvalevaatamistest naaseb ikka minu juurde, ikka valib minu igavikuliste väärtuste nautimiseks, on see oluliselt suurem minu väärtustamine, kui ma oleks saavutanud seda teda kammitsais hoidmisega.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-17 17:55
Täitsa minu mõtted
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 13:45
See tuletab mulle meelde ühe inimese käitumise. Kuni tervist ja raha oli tõmbas ringi nagu jaksas. Kui aga elu tegi kanna pöörde hakkas vanu tutavaid vastasoo esindajaid külastama. teema see sama kust ma tean, et Sina kõige parem olid kui ma teisitega pole olnud.
Siiani on ta üksi ja ei suuda mõista miks.
Vatsus on väga lihtne millest aga tema aru ei saa. Mida külvad seda lõikad. Ele on bumerang.
Ta ei suuda siiani mõista miks nüüd teda enam kellelegi vaja ei ole, miks nüüd kui tema soovib suhelda ei vastata tema tunnetele.
Kellele on vaja inimest kes on elu ajal nii palju n.n ebameeldivust külvanud????
Mina küll naisena ei tunne mingit uhkust ega õnne kui minu exid tuleksid tagasi ja kiidaksid mind taevani, et näe Sina oled ikka see kes on mulle õige. Pigem tunneksin tülgastust ja vastikust. Nüüd kui teised on Sind hüljanud olen siis mina see kes kõlbab.
No vabandage "Tänan pakkumast aga vastus on ei"
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 14:29
Reegleid saab inimene püstitada vaid iseendale.
Teist inimest saab omada vaid siis,kui see teine inimene tahab olla sinu oma.Mitte kunagi ei juhtu see vaid sellepärast,et sina tahad teda omada.
Teisel inimesel peab olema täielik vabadus otsustada ja tegutseda.Sina saad paika panna vaid selle piiri,mille ületamisel sa loobud temast.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 14:31
Se on umbes sama küsimus mis värvi on armastus!!!Mittu inimest sama palju arvamusi!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-18 14:46
Täpselt.Küsimus ongi vaid selles,et kas sinu punane armastus minu vastu on piisavalt tugev,leppimaks minu rohelise armastusega sinu vastu.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-19 13:40
valdurv:"Kui sa hoolid jäägitult teisest inimesest, siis sa hoolid tema suhtumistest ja väärtustest. Tema kõrvalevaated on tema rikastamiseks. Tema hinnangud baseeruvad suureml kogemusel. Ja kui ta sealt kõrvalevaatamistest naaseb ikka minu juurde, ikka valib minu igavikuliste väärtuste nautimiseks, on see oluliselt suurem minu väärtustamine, kui ma oleks saavutanud seda teda kammitsais hoidmisega."...

täiesti nõus....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 14:57
mina küll pole nõus kui läks siis jäägu kuhu läks !!!! tagasiteed pole enam iialgi .......... ma pole nii odaw et wõtan ta tagasi ,kui ta enam kellegile ei kõlba .... ja ausalt sellise inimese wastu pole enam huwi kah
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 15:43
Diamond,inimhing pole moosipurk sahvririiulil.Keha võid sa küll voodi külge aheldada,aga hing lendab ikka vabalt ringi.Hing kuulub sulle vaid siis kui ta seda ise tahad.Oled sa ikka kindel,et mees seksides sinule mõtleb???
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 16:06
mina järgin enda tundeid ja mina sellise inimese wastu enam huwi ei tunne ..... kui ta üldse läks teisega siis juba tähendab see seda et tal polnud minu wastu nii tugewaid tundeid . ma tunnen kui inimene minust ei hooli ja kui ta seda pärast awastab siis on juba hilja . see rong on läinud juba ..... hoidnud mind siis kui tal oli wõimalus .teist wõimalust enam ei tule .... sorry ma tean et olen karm aga mina tunnen nii ..... mul pole temawastu huwi enam kui olen ta kord juba unustanud ....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 16:16
Kui oled nii kõvad käsud-keelud peale pannud,ei tea sa mida ta tegelikult tunneb.Ta näitabvälja vaid seda,mida sa näha tahad.Enda tegelikke tundeid näitab ta alles siis,kui rong on sinujaoks läinud.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-26 16:18
oeh...vaene inimene...
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 00:39
Truudus on "kättevõtmise asi" . Aga tegelikult julgen küll väita, et ei ole juhuse puudumises asi vaid ikkagi inimese enda suhtumine elukaaslasesse määrab. Seega kas ma hoolin ja armastan või otsin hoopis juhuseid...
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 01:47
ma ei pane käskusid ega keelde peale jfjm waid ei taha iial tagasi sellist inimest . nii odaw ma pole et wõtan mingi tühikargaja tagasi ............ ja valdurv miks ma pean oma tunnetele wastu hakkama kui ma sellist inimest ei taha ?????? mitte kohe ei wõta !!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 01:57
meeste mõttemaailm on muidugi selline valdurv ,et kepsin ringi nii kuis jaxan ja saan alati seda mis tahan ,isegi koju tagasi kui wõõrsil sttttasti läheb . kui on loll naine ja endale kedagi uut ei saa ,äkki see wõtab tagasi su hädapärast . aga on naisi kelle juurde pole enam tagasi teed minu jaoks pole huwitaw enam teiste kasutatud kalts ja olen ta unustanud siis tagasi ei wõta kah . pigem waatan uue ja huwitawa .
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 01:58
Ei saagi rääkida mingitest käskudest ja keeldudest. Kui kaks inimest on koos, siis see eeldabki juba truudust, kui pole just kokkulepitud, et tehaks muud moodi.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 02:36
Aga diamond enamus inimesi on sinu sõnadejärgi teiste poolt kasutatud kaltsud,sest palju on neid,kes enda partneri on süütult kätte saanud.Mina küll ei mõtle kellega ta enne on olnud,vaid sellele,et ta tahab nüüd ja praegu olla minuga.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 02:42
otse loomulikult !!!!! sinu asi polegi tema eelnew elu ..... tähtis on waid see mis toimub teie ajal . enne sind on tema elu ,ta ei pea ju ilma olema et äkki 10 aastapärast teiab minu . isegi ta eelnewat elu enne mind pole mul õigus talle etteheita !!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 02:45
jfjm sa vist ei saanud õigesti aru. Mitte, et Diamond tahaks süütuid (kuigi mine tea ) vaid ta ei taha tagasi meest, kes teda pettis juba korra. Kas sina jfjm võtaksid tagasi ja usaldaksid kedagi, kes sind korra petnud? Kesjuba korra petnud teeb seda uuesti. Mitte terve elu vaid selle suhte jooksul. Ja isegi kui ei peaks siis seda juhtuma on kadunud suhtest usaldus!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 02:46
Ma nii ei ütleks Endal seljataga pikk kooselu ning kuigi juhuseid leidus jäin ise selles kooselus truuks - armastus oli lihtsalt nii suur Pealegi olin veendunud et minu jaoks pole paremat kui see mis hetkel oli, milleks oleks pidanudki kõrvalt võtma kui minuga oli inimene kes vastas mu füüsilistele nõudmistele 100%.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 02:53
mina ka hindan truudust ..... tean et kui ma inimest armastan siis mitte ühtegi teist meest Ei näe ..... mees osapool muidugi ei mõista seda ,sest nad ei mõtle peaga ,waid mõtlewad alumise peaga nende jaoks oled ideaalne naine kui lased neid ringi seksida iga ettejuhtuwa naisega ja isegi wõtad tagasi kui neid enam keegi ei taha ....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 08:57
diamond: ei, sa ei pea oma tunnetele vastu hakkama. Mul on sust kahju selle poolest, et sa pead olulisimeks neid maiseid ja primitiivseid märke, mida sa truuduseks nimetad. Ma soovin, et su suhtumine teistesse inimestesse oleks teisel tasemel - tunnetuslikul. Praegu Sa pead vist truuduse murdmiseks suguyhet. Aga kui sa mõtled selleks truudusemurdmise piiriks nt kellegile teisele naisele silma vaatamise, siis saabki olema see piir. See piir on Sinu enda peas ja on täpselt seal, kuhu Sa selle ise tõmbad.

Mina ei tea milline on meeste mõttemaailm. Napilt tean, milline on minu ja ka see on aastatega muutunud. Vähemalt minu oma pole kunagi olnud selline, et kepsin (ilmselt mõtled selle sõna all "kepin" ringi nagu jaksan ja siis lähen tagasi. Ma siiralt kahtlen, et selline mõttelaad yhelgi mehel oleks.

Ja isegi siis, kui meestel olekski selline mõttelaad, siis järelikult see ongi meeste mõttelaad. Järelikult on see paratamatus ja selle vastu võitlemine on sama tobe kui võidelda vihmasadude vastu...a on ennegi maailmas neid "Donne" old A Su oma asi - kui Sa soovid nautida sellist enesepiitsutamist - ju Sa siis seda naudid. Märtreid ennegi ilmas old. Ju on neil seda vaja. Naudi peale
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 09:05
Mina hindan ka truudust ja seda korraga vaid ühe inimese suhtes. Kui see suhe aga puruneb...., siis võimalik järgnev ei muutu mitte lihtlabaseks ringisexutamiseks vaid uue inimese otsinguiks, kellele olla truu ja kes oleks ka ise truu.
Ja miks Sina Diamond küll arvad, et mehed igat ettejuhtuvat naist tahavad? Ka mehed otsivad võimalikult kindlat suhet.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 09:21
Kas prostituut,kes enda keha müümisega peret toidab,on truudusetu abikaasa?Kas see,et ta laseb ennast raha eest teistel keppida tähendab kohe,et ta oma meest ei armasta?
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 09:40
härrased,härrased...võtame natuke vaiksemalt. Diamond pole ju üldse paha tüdruk...ma arvan nii, isiklikult mina arvan nii
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 09:57
ega me riidlegi Diamondiga. Kuigi ju võiks, kuna ta Sind Aikon meheks ei pea....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 10:01
Ah sa krt.... Mis elukas ma siis olen, kui tohiks küsida.....????
Ma kohe tahaks teada...no kes ma siis veel olen????? Diamond auuuuu...ma ootan vastust!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:26
ja sina valdur ei suuda samuti muuta naiste psühholoogiat ,et nad muutuksid sellisteks, et lepiksid sellise eluga et nende mees tõmbab ringi kellega tahab ja nii nagu tahab . ja kui neile see ei meeldi siis te nimetate seda weel teie wabaduse piiramiseks ja teil ei lasta õnnelik olla ... koju tulles silitawad teil weel pead et tubli oled kallike ,mine käi weel naabrinaise juurest korra läbi see tahab kah kasimist . ja muideks tee proowi kodus oma naise peal näiteks ütle talle et seksid teistega ka ,waata mis ta teeb
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:34
Näe kes lagedale ilmus No diamond anna aga aru...kes ma selline siis olen...
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:34
diamond: nagu sa veel tähele ei pannud, siis ma ei kavatsegi muuta sinu psyhholoogiat. See, et see pole naiste psyhholoogia, näitab yks eelnev ilmselt naisterahva kirjutet kommentaar, kus ta oli minu kommentaariga nõus. ja nagu sa näed, ei ole ka see sinu mõttelaad niiväga naiste mõttelaad, nagu võib aikoni ja mõne teise mehe kommentaarist järeldada.

See ei ole kinni mitte soost vaid konkreetsest inimesest. sõltumata soost.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:39
jfjm mina ei poolda prostitutsiooni ........ ma arwan et prostituudi tee waliwad laisad inimesed kes tööd ei wiitsi teha . see on neile lihtsamaks mooduseks raha kätte saada kui tööle minna . wiskan jalad laiali ja raha tuleb nagu raba .... kaswõi koristaja koha leiaks iga naine .... ja mul sulle küsimus jfjm sa rääkisid et kui aastaid elasid oma naisega ja teadsid tema armukese olemasolust olid sa talle truu ja sul polnud teisi naisi . millest tuli see truudus wõi oli see juhuse puudus ?????
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:40
muide see naine kes pani selle kommentaari sinu kiitmiseks on ilmselt wäga wabameelne ja elab sellist elu nagu sinagi valdurv kõik naised pole ühesugused muidex ....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:41
Kui oled omale ikka õige kaaslase leidnud, siis lihtsalt ei näe teisi!
Aga kui ei ole, siis miks mitte kiusatusetele järele anda!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:44
oeh

diamond: kas sa ei viici kommentaare läbi lugeda ve?
see yks naine oli, kes ytles välja. näe - apelsin kah - kah väga vabameelne ve? väidan, et naised on yhiskonna hukkamõistu peljates ka tunduvalt häbelikumad oma vabameelsust sõnades välja näitama. tegudes pole ma seda tähele pannud.

ja mida teevad need "antivabameelsed" aikon ja jfjm siin?

ongi inimesed erinevad. sõltumata soost.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:47
Vabameelne jah, aga Diamondiga nõus! Tal on õiged eluvaated!
Ma tahan küll et mulle truu oldaks ja et mina ikka ainuke oma partneril!
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:50
apelsin ütles muidugi õigesti ,kui ikka mul on õige kaaslane olengi truu ...... sinu pähe valdurv lihtsalt ei mahu see et minu mõttemaailm pole selline et mehed wõiwad seksida ringi wabalt ja nautida wabadust . samuti see arwamus et peale ringi tõmbamist ma teda koju tagasi ei taha .... see on minu maailm ja seda ma ei muuda ..... loen läbi küll kommentaarid aga su jutt on pisut segane ja ma ei saa aru su mõttest mida öelda tahad ....
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 11:53
mina tahan ka truu olla ja et mulle oldakse truu . ning tahan ainuke olla oma partnerile ja kõige tähtsam . see et ma seda tahan ei muuda mind ebanormaalseks valdurv .
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 12:01
diamond! oled sa loll ve? või ei oska lugeda? ole mihuke sa tahad, misse minule korda läheb? mu pea ON nii suur, et see mahub sinna pähe.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-27 12:07
oiiiiiiiiiiiiiiiiiii kui sõimata tahad et ma pole nii wabameelne kui sina wõid ju postkastis seda teha waldurw
˅ näita rohkem ˅