Foorum
2011-01-30 13:28
Alustuseks natuke eel lugu.Olen foorumites käinud juba a la 10 aastat,aktiivsemalt teemades sõna võtnud aastast 2008.
Tähelepanek on et igas foorumis leiduvad nii öelda omad ässad,kes kohe peavad midagi ütlema,isegi kui see ei puutu üldse teemasse või siis on mingi mõttetu roppude sõnadega sõim.Algselt otsustasin teha eksperimendi kus tõstatan üles roppude sõnadega teema,et näha sellele vastukaja,kuid siis otsustasin ümber,lihtsalt mu haritus ei lubanud seda...
Ja siit ka mu küsimus - kuidas suhtute sellistesse tegelastesse foorumites(mitte ainult IHA-s)?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:09
mõstvalt..ma arvan!
umbes samamoodi, nähtavasti, nagu nendesse, kes igas reaaltis või muus enesenäitamise saates osaleda püüavad, et...kui vitsid, jälgisd lihtalt kuhmaani inimese haiglus(mitte haigus vast) jõuda võb, kui ei vitsi, vahetad lihtalt kanalit
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:16
Näe jälle minust juttu Mis teha kui mul niii pikk nina on,et igale poole ulatub Aga seda suutsid mu armsad vanemad mulle küll õpetada,et daamide seltskonnas ei ropendata
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:20
Ega kui neid "ässasid" ei oleks, siis oleks see ka kuiv ja teaduslik foorum. Kes seal ikka kirjutaks.
No ja on ka selliseid inimesi olemas, kes igapool ajavad midagi suust välja, olenemata seltskonnast ja kohast. Vanasti nimetati neid "seltskonna hingedeks".
See läbu teemade juures hoiabki seda lehte üleval.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:29
jfjm ja parma - teid ma nendeks isikuteks ei pea,kellest rääkisin.te mõlemad täitsa norm suhtlus kaaslased foorumites - kui vaja siis tõsisemalt ning vahest ka väikse huumori prismaga.IHA-s ehk ei olegi asi nii hull,kuigi mõni postitus on veits "wierd".Aga paluks siis teie suhtumist neisse nõmedikke?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:32
Suhtumine on positiivne. Kõigil oma arvamus ja tõekspidamised, mis muidugi ei pea ühtima minu omadega.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:34
Ega nendevastu ei saa midagi. Vahel annavadki häid mõtteid. Kui oled kuskil kinni omadega, siis vahel on hea kui mingi nõmedik näitab seda maailma teiset küljest. Ignoreerida saab alati.
Nõme oleks see kui satuks selline moderaator kes lambist hakkab teemasid kustutama, kui ego kuidagi haiget saab. Aga niikaua kui nõmedikel võimu ei ole, pole häda midagi. Las ketravad.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:42
Asjal ongi ju kaks otsa positiivne ja negatiivne, kui need omavahel kokku saavad siis tekib särts mida paljud siit otsivad nii virtuaalis kui reaalis,aga mingi eetiline piir peaks muidugi olema ja kui sõna võtta foorumites siis peaks eelnevalt kodutööd tegema ja mitte huupi lahmima. Kes tahab ässata siis see võrdsete võimaluste maa,iseasi kas seda aktsepteeritakse või ei.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 14:50
Arvestades lehe suunitlust,on isegi hea,et need tegelased siin sõna võtavad.Kolisegu ämbrid parem siin,kui mõnes magamistoas
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:00
Vabandust kes on need n.n. nõmedikud ja kes n.n. ässad?
Igas foorumis on ju omad n.n vedajad.
Kes kujutaks ette seda foorumit ilma ifimta, parmata, J.kesta, pushUp ita, aikonita,.......................... ja paljude teisteta? Nad lihtsalt on selle foorumi vedajad. Ilma nendeta kukuks see foorum lihtsalt kokku kopsti. Ja oleks vaikus majas.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:22
Aikega nõus, foorumis peavad nn.vedajad olema, muidu poleks siin midagi lugeda, foorum jääks soiku
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:27
Tere tulemast viwka!

Aga kes minu küsimusele vaevuks vastama? Kes need tegelased on?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:39
Aike jõudis ette. minus tekkis ka huvi nende tegelaste vastu, kelle vastu siin huvi on hakatud tundma ja kelle kohta peaks midagi arvama.. et millised nn ässad ja nn nõmedikud on arutlusel? iga vastanu tundub vist teadvat, kellest ta räägib, aga mitte aru ei saa. nagu tahetakse tekitada mulje, et asi on millestki muus ja kelleski teises,aga mitte neis endis? minu arusaamisel enamik siin vastama hakanutest ongi ju need peamised arvajad ja suhtlejad. kes siis veel peaks olema?
vahest defineerite?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:40
Aike,kõige lihtsam on neid leida mõned korrused alt poolt, sealt foorumi kubemepiirkonnast
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:42
Aike- ma usun, et sa oma püstitatud küsimusele vastust ei saa.?
Kellegil pole õigust kedagi nimetada nõmedikeks.Teatud väljendite avaldamine, pigem muudab avaldaja oma palet teiste silmis.
Võivad olla erinevad arusaamad ja huvid, kuid see veel kedagi otseselt nõmedikeks ei tee.Paraku kasutatakse lahmivaid sõnu ja väljendeid teadmata tähendust.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 15:58
Risto,ehk defineeriks siis sõna "nõmedik"
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:03
muide "ässa" valemit tahaks ka (kui keegi teab) ma seni tegelen millegi muuga
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:16
Antud juhul on vist tegemist eestindatud ingliskeelse sõnaga
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:18
Vabandage härrased aga mind huvitab vaid ühe inimese seletus. Teie lugupeetud arvamus on mulle ja J.kesele nüüd teda aga ma usun et, meid huvitab teema alagataja seletus keda ta nende nimedega silmas pidas.
Miski minu sees aga ütleb et, selleni läheb väga palju vett merre enne kui see lugupeetud vastus tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:23
jfjm-ma arvan, et selle sõna leiavad soovijad Googlest. Mina teatud sõnu kasutan suhtlemisel postkasti või näost näkku.
Sõna nõmedik ma teemasse ei toonud ja ei teeks samuti.
Pole kunagi meeldinud sellised lahterdamised . Kõigil omad arvamused, mis ei peagi ühtima, see ei tee kedagi nõmedaks või ässaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:36
Risto, antud olukorras pole tegemist mitte konkreetse isikuga,vaid nähtusega.Isikust võid sa ju mööda vaadata,aga nähtust ignoreerida ei saa.See ideoloogia,et kui probleemist ei räägita,siis probleemi ei ole,kuulus ju N-liidu alustalade hulka.Aga näe,kokku varises see impeerium.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:42
mõistan , mõistan.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 16:52
Jah olen külastanud kah foorumeid alates aastast 2003 (erinevaid foorumeid siis).
Igal pool on keegi, kes oskab igal teemal kaasa rääkida. Osad nendest on sellised foorumlased, kes tulevad ... avaldavad oma arvamuse millele on antud nende poolt ka üsna adekvaatne põhjendus ja siis enam ei vaatagi teemat tükk aega. Üldjuhul selliseid inimesi isegi respekteeritakse foorumites ning vaadatakse nende poole kui "foorumi Isa/ema" Neid isikuid kohtab eriti palju just tehnikafoorumites kus on rääkimas konkreetsed oma ala spetsialistid keda tuntakse tegijatena ka väljaspool foorumeid.
Samas on ka neid kes ütlevad küll midagi igasse teemasse kuid no mitte ei saa nende arvamusest aru, kuna kogu arvamus on püstitatud puberteetlikule "Ma lihtsalt ütlen nii ja nii see ka on".
Tegelasi on igasuguseid...
Siin foorumis aga ei tunne ühtegi "ässa". Kuna seks on tihedalt seotud suhetega, siis siin ei saa olla arvamusliidrit, kuna kõik suhted on erinevad (näiteks minu vaade suhetesse on üsna kategooriliselt erinev enamustest foorumi kasutajate omadest).
Ja mis puutub sõimu, siis seda on näha ainult seal foorumi alaosas nagu keegi siin mainis seal kus kaebused on Vahest muidugi juhtub ka seda, et "munad kurgus" on aga see pigem on erand kui reegel
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:00
Selgitus siis kõigile.Tundub et läksin alt sõnaga "äss",mida minu teada kasutatakse eesti keeles inimeste kohta,kes on ülbed,üleolevad ja labase väljendus viisiga.Kindlasti ei pidanud ma silmas siinseid foorumi juht figuure nagu aikon,jfjm,parma jne.
Küsimus ei olnud püstitatud ainult IHA foorumi kohta,vaid neti foorumite kohta üleüldisemalt ning uskuge neis leidub eelpool loetletud iseloomu joontega isikuid.
Kuna tegemist on eksperimendiga,siis tänud kõigile kes viitsisid vastata.Teen neist omad järeldused,mis aitavad mind õpingutel.
Oma veaks pean tunnistama,et võtsin asja liiga üldiselt ning oleksin pidanud eri foorumites selle küsimuse püstitama väikeste muudatustega iga foorumi eripära arvestades...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:07
Vead selleks, et neist õppida ja parandada.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:13
Broover,panid nats mööda.Äss tähendab eesti keeles tugevaimat kaardi mastis.Seega ülekantud tähenduses ka oma ala parimat.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:21
Seksi JackÄss! Teevad seksimise ekstreemsusi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:23
Näe jõutsin ära oodata.
Tänud sulle brooveer. Selgus kohe majas.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:27
jfjm - aitähh,seletuse eest,aga ülekantud tähenduses olen kuulnud seda kasutuses just vastupidiselt,see kuidas eelnevalt kirjutasin.
Aga,nagu Risto18 ütles - vigadest õpitakse.Tark õpib teiste vigadest,loll enda omadest...Ju siis mina olen loll...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:29
Parma, ekstreemsused seksis? Kuidas sinul?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:41
huvitav,aga kellel sellist iha foorumit tegelikult vaja on.oleks aeg see juba kinni keerata
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:50
kas nupust keerata kinni
Las olla- meelelahutust ka vaja nautida.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 17:55
Jahimees kah metsast inimeste sekka tulnud sga kui ei meeldi,siis kes keelab tagasi minna
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 18:06
Huvitav miks tulevad inimesed sinna kus neil ei meeldi olla?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 19:52
Hea on seal, kus meid ei ole aga veel parem siis, kui ka meie sinna läheme, kuigi meile seal ju üldse ei meeldi
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 19:54
aga äkki püssiähvardusel sunniti , kes neid jahimehi teab
˅ näita rohkem ˅
2011-01-30 19:57
Vai kurjam, karmiks kisub asi, väga karmiks.
Naine seisis püssiga taga ja sundis vaesekst siia tulema. Oh taevas küll, Küll on ikka meeste eluke raske.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 00:38
ei ole meestel häda miskit.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 04:02
siin foorumis siis on ainult käputäis tegelasi, kes tegelikult midagi tarka öelda ei oskagi. üks ja seesama möla. postitatakse ainult postitamise pärast et pidevalt silmeees olla. sellised tegelased on konkreetselt nicedude, jfjm, juuksur ja veel paar tegelast.
tehakse mingi teema ja siis need jõmmid tulevad sinna teemasse muid asju arutama ja omavahel jagelema. lisaks veel sellele, mustatakse ja süüdistatkse inimesi ilma mingite tõenditeta. piisab kellegi väljamõeldud jutust ja kohe hüppavad need pujäänid laimuohvrile turja. samas kui neist endast midagi kirjutada, siis kriitika taluvus on null ja hakatakse ähvardama ja muud jama ajama ning nõutakse tõendeid. ühesõnaga senikaua kui nendest midagi ei kirjuta, ei ole tõendid olulised. piisab ühe perverdi postitusest, kes ehk ei saanud neiult keppi, ning otsustas mingi laimuloo suures nördimuses postitada, kui juba hüppab see paavianijõuk sellele inimesele selga.
seega see foorum siin on täiesti ajuvaba koht ja kõik teemad ära solgitud sama kamba poolt. ehk siis siinkirjutatut võib samapalju tõepähe võtta, kui seda et rakveres trammis olla elton johni nähtud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 04:06
kahju, et see kuldne, "läbustamise mõttetu teema", nii tahaplaanile on vajunud - vähemalt kanaliseeris see paljude verbaalse kõhulahtisuse kindlasse punkti - nüüd jaotub see konstantne potentsiaal/vajadus üle kõikide foorumi teemade...
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 04:09
Cammy777: 5+
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 06:34
No jah ehe näide eel kirjutajatel omast käest võtta. Mitte midagi tehes ja korra siin kiljatades on kah võimalik midagi teha. Küsimus mida?
Üks ees ja teine tagant järele.
Ei mul pole selle olemise vastu midagi, mida rohkem tublisid kirjutajaid seda elavam see eluke siin on.
Cammy777 ja xmees meil siin tuntud tegelased äärmiselt tihe sõnavõtt ja arukad teemad mis nende poolt algatatud terve foorum täis.
Tubli, tubli. Kaks ässa juba selgunud.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 06:36
Xmees,miks nii lahjalt,oleksid võinud Silverpoisile ikka täied 10 punkti ära panna.Las tunneb natuke rõõmu,niikuinii varsti blokitakse ta jälle ära
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 07:22
need kes ennast kohe puudutatuna tundsid tuiskasid taas jaole, et minu eelnev postitus ikka kinnitatud saaks
jfjm, see on tore et sa mulle ka varjunime välja mõelnud oled peaasi et sul omal mugav kasutada. sa oled küll vana päss aga seda huumorisoont natuke veel on.. seegi hea
konto kustutamine ei anna küll erilisi tulemusi, ega see midagi ei muuda..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 09:45
hm. Cammy777? kellelgi vahelduvad need nimed kiiresti?
kas sa oled see sama tegelane, kes nagu muuseas mainis tekstis seda, et ta on omal ajal kinnises asutuses istunud? ta isegi arvas olevat leidnud siit eest enda vana tuttava, kellega ta seal oli.. ja ei saanud aru, miks teine teda enam tunda ei taha.
ma ei tea, mida seal tegi ja mille eest. mõistus tundub tal ju tegelikult korras olevat. aga samas ....
sama isik fabritseeris siin ka valimatult mingeid teemasid, valetas teiste kohta ja siis levitas seda laimuna. nagu võitlus.
kinnitust see laim vist ei saanudki.
siis oli selleks isikuks ilusplika (ja seda erinevates variantides eri numbri alt) e. hotchick21.. e. domina jne jne. ja ma ei tea, mis nimed tal veel olnud on. Cammy, oled see sina?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 10:01
kas sa oled siis nii naiivne, et usud et ainult 1 inimene terves ihas vorbib ohjeldamatult kontosid?? muud ei oskagi midagi kosta..
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 11:06
tegelikult käivad närvidele ja rsk alati peab selle "ässa" sõna viimane olema!!!
võitlen sellistega, valimatta viise!

"äss" mhm...või äkki "Joker"?
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 11:12
Boom...PEA SUU!!! Igale poole Sa oma nina ka topid
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 11:14
See on ju tore, kui igaüks on omale koha siin Iha lehel leidnud! Ühed on foorumis, teised jututoas, kolmandad otsingutel ja kirjutavad postkasti!
Mõnel vähesel, kelle veab, ka seksib aeg ajalt!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-31 11:27
Apelsin!!! Ära levita kuulujutte, millel tõega miskit pistmist pole (viitasin Sinu viimasele lausele )
˅ näita rohkem ˅