Foorum
2011-01-31 14:12
Cammy777 – muidugi olen naiivne. mitu neid siis veel olema peab? ma ei tea, mitme peale need valmis tehakse.
oli siin isik, kes ise tunnistas, et tema kontode kustutamine siit ei olevat talle mingiks probleemiks – alati saab veel teha, kui vaja on.

ja ta vist ei valetanudki. polegi teda enam
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 01:39
Teate täitsa ohkama võteb see Teie elu siin... ja see mentaliteet... Eks vist ikka peamine, et Teil oleks siin lõbus ja mõnus kuna mõttetegevus on "valus" - nagu ütleb seda ka A-Rühm laulus Poppmuusik Ma laiendaks selle laulu sügavat! mõtet ka siinsele foorumile!
*** sellele postitusele pole vaja vastata kuna olen kui vaatleja ja kirjutan vaid siis, kui ise leian vajalik ***
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 06:22
Ära ohka midagi, Hea ju kui on midagi lugeda ja mõtiskleda.
Sinul on Sinu arvamus ja arusaam, siinsetel on oma ja kui inimesel on radikaalselt teine arusaam ja ta selle teatavaks teeb (viisakalt) on see vaid tere tulnud. Seda viimast aga jääb hullult puudu isikutel kes astuvad lahtisest uksest sisse moel mis meenutab sisse murdmist seifi.
Eneseväärikust ja austust enesevastu on neil sisse murdjatel äärmiselt vähe. Sellega näitab inimene oma rahuldamata tähelebanu vajadust.
See on muidugi minu subjektiivne mõtisklus inimestest kes ei austa ei ennast ega kaugeltki mitte teisi aga vajadus selle järele on meeletu.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 06:48
Xmees, loomulikult käivad inimesed siin,sest neil on siin lõbus,see on ju meelelahutus portaal.Kui see oleks nii kuiv ja igavalt reegleid järgiv,nagu mõned soovivad,siis kaoks ka huvi selle vastu.Täpselt nii nagu seksigagi.Kui sa ei võta seksi loominguliselt,vaid ajad näpuga raamatust järge,et mida kuidas täpselt peab tegema,siis saadetakse sind varsti pikalt...
Ja on siin ka piisavalt ainet mõttetegevuseks.Kahju kui see viimane sul nii valus on,aga see on juba sinu isiklik probleem.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 09:22
Ega Iha foorum ei ole perenõuandla! See ongi foorum, kus igaüks vastavalt vajadusele ja oma oskustele osaleb!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 10:04
ei ole või? igaüks annab siin nõu nii nagu tema teab ja oskab ning vastavalt sellele, mida ta teiste vajadustest arvab. on ju nõudandla? ja kuna siin on ka isasid ja emasid ning vahel ka neid tegelasi, kellele nemad isaks ja emaks on, siis on tegemist peredega, kes siit midagi vajavad. nt teiste nõu? nagu tavalistes peredes, tekivad siingi inimestel oma huvid ja suhted jne.
kuid see selleks.

mis teemasse puutub, siis mina suhtun huviga igasugustesse veidrustesse, mis ma siin ja nt teistes foorumites kohtan. vahel on see ennast arendav. inimene on ju huvitav olend.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 12:00
Veelkord aitähh kõigile kes vastasid mu teemale(ja ka neile kes nati teemast mööda panid - huvitav lugemine ju ikkagi).
Ise lõpetan siin kohal teemas osalemise,aegajalt lihtsalt kaen uuemaid postitusi - kui neid on.Igal inimesel on õigus oma arvamusele ning avaldab ta seda nii nagu oskab, ropult või viisakalt...
Utah - ka mind huvitavad igasugused "veidrused" ja see tõttu ma hakkasingi ennast arendama,õppima(iseseisvalt) psüholoogiat.
Inimene on huvitav olend ja kõige keerulisem masin, mis loodud maamunale,tema käitumine võib olla nii ettearvamatu eri olukordades,et seda tasub uurida...Kuigi lõpuni selgeks ei saa seda vist kunagi...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 12:06
brooveer - vat kui hea, et sulle ka need meeldivad. siis on meil sinuga ju samad huvid
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 18:29
Utha,ära poe midagi.Teisel ju pruut olemas ja pulmad tulemas
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 18:36
jfjm - ja kus see pugemine siin oli? ära loo inimesele olukorrast vale muljet
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 19:03
Utha. Ässa paned või?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 19:36
parma - tõlgid ehk?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 20:03
No hea küll,kui seda teemat on juba veits läbustatud siis teen seda ka ise...Utah - kui sinu teguviis oli pugemine,siis lase käia! Isegi meeldiv oli...ja nüüd panin ise ässa!
parma pane ka ässa - ära hoia end tagasi! Ja kui sulle ikka naised meeldivad,siis vali naissoost äss keda panna!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 21:13
Huvitav kuidas see psüholoogia õpimine käib iseseisvalt? Ohtlik teema. Urgitseda kellegi loomuse kallal? Tuleb eemale hoida, ohtlikud tegelased.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-01 23:27
brooveer - ei olnud, mul on pugemisest teine arusaam ja meeldivaks ei ole ma seda tegevust pidanud. pugejad ei ole mulle ka meeldinud. tundub, et keegi laimab mind
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 00:10
Utha,ei ma laima midagi.Sättisid ennast lihtsalt teisele nii ilusasti küljealla,et ühised huvid ja puha.Tavaliselt nii see värk algabki
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 00:35
Utha. nii ongi, et ajad teema suvaliselt mujale. See ongi Ässa panemine.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 07:10
Aike - psüholoogiat saab õppida iseseisvalt nagu kõiki teisi asjugi,lugeda vastavat kirjandust,uurida netist, jälgida inimesi erinevates situatsioonides...Päris laborikatseid inimestega ma tegema muidugi ei hakka ,vot see oleks ohtlik...Tegelt,eks see küsimus siingi oli natuke laborikatse,aga sellega ma küll kellelegi kurja ei teinud...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 07:17
Utha - kui sõbralik suhtumine = pugemine,siis võid ju seda teha,aga jah nimetame asju ikka nende oma nimedega.
Ja ega jfjm sind ju ei laimanud,tegi lihtsalt sõbraliku,veits humoorika märkuse
jfjm - kohe näha et loed foorumites teemasid huvi ja hoolega ,ega sa muidu ei mäletaks, et mul tõesti on plaan suvel abielluda...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 08:54
jfjm – ja mina saadan „tavaliselt“ sellised arvamused kuradile.
nii need jutud tavaliselt algavadki. sellest, et keegi (nt nagu sina) neid alustab ja midagi väidab. enamasti ei teatagi, millega tegemist. nende arvates on - see ongi nende teadmine.
milleks seda jama ajada vaja on? otsid huvitavaid teemasid endale?otsi mujalt ning kellegi teise toel ja arvelt, sest mulle ei meeldi, kui tehakse selliseid nalju, millest tunneb, et sind tegelikult ei austata. sinu heatahtlikkusest ei ole ma veel aru saanud.
ei ole vaja ütelda suust välja kõike, mis meelde tuleb. sa oled seda ennegi teinud. kõike ma enda kohta siin arvata ka ei luba.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:02
parma- ongi see? sul tundub olevat „suvalisest“ huvitav arusaam. anna mulle ette need vastused, mida sa suvalisteks ja nt „ässavateks“ pead ja tee nii, et sa teiste vastused ka sinna arvestad. siis me räägime sellest sinuga ja arutame.
seni, kuni sulle endale tundub midagi ja sa ei tee neil mitte mingit vahet, ma sellise arvamusega nõustuda ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:19
vabanda, brooveer, et see ei olnud enam sinu teemas, aga vahel on vaja vastata otse ja see siin vajas vastamist. aga ma teeksin seda parem teises teemas, kuna see hakkab segama teistelt arvamuste avaldamist jm.

ma nimetaks ka asju oma nimedega. seega oleks hea, kui selliseid võrdlusi enam ei tehtaks.
sa vist said isegi aru, et mulle pakkus huvi see, et sa ka psühholoogiaga tegelenud oled ja mitte sina kui isik.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:30
elus pole mõnusamat asja, kui foorumis läbustada, isegi brooveer andis alla
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:34
Boom - ei andnud alla,sest sain kinnitust oma arvamusele,et foorumi teema annab väga lihtsalt niiiii ära läbustada,et peagi keegi ei mäleta enam,mis algne teema üldse oli ...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:45
brooveer - jah, siit sulle kinnitus nr 1. peagi saad aru, et see ei olegi mingi erand, vaid tavaline asi, millega sa "elama" pead, kui tahad siin suhelda
tegelikult ma arvan seda, et mida selgemalt ja arusaadavamalt teema sõnastatud on, seda väiksem tõenäosus, et hakatakse läbustama. samas selle võimaluse olemasolu ei saa kunagi eirata.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:50
Broover!...Kui ei mäleta algset teemat, siis on võimalus seda vaadata või teema polnud piisavalt atraktiivne. (Ei vihja hetkel millelegi konkreetsele)
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 09:57
vat, teema tegijatel tuleb ennast atraktiivseks teha. reklaami peab tegeme teemale.. ja endale ka. ilus peab olema

broover, kas sa oled teistes foorumites ka sama asja uurinud enne? ässade jm kohta?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:06
Jepp,olen küll.Tulemus igalpool suht sarnane.Esmalt võetakse asja väga konkreetselt selle foorumi põhiselt,kus küsimus on esitatud,kuigi küsimus oli ju foorumite kohta üleüldse,siis hakatakse kaitsma selle foorumi juhtfiguure ja lõpuks irdutakse teemast.
Tegin veel ka sellised tähelepanekud - võib olla oli see küsimus minu poolt liiga arusaamatult esitatud? võib olla hoopis vastupidi - liiga intrigeeriv?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:12
aga näedsa, nüüd meil uus väljend - "panen ässa"
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:28
Pakuks alternatiiviks "ässa panemisele"..."boomima!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:36
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:48
brooveer

kui on olemas aktiivne vestlusseltskond siis on loomulik et teema areneb. Mina isiklikult ei pea lugu perfektselt toimetatud surnud foorumitest kus saab vastu vahtimist, kui julged kaks sammu teemast kõrvale öelda. Elujõulised ja huvitavad on need foorumid kus on palju kasutajaid, kes sõna julgevad võtta ja teemad, mis arenevad ilma liigse sekkumiseta ja inimesed ei pea vajalikuks ninast veri väljas kultuursed ja haritud näida, vaid vestlevad vabalt.

Aga loomulikult oleneb see inimese suhtumisest foorumisse. Lugeda ma sellist foorumit ei viitsiks iialgi. Minu jaoks on foorum koht kus vestelda, sellest kas niisugune suhtumine. Neile kes ei soovi suhelda vaid eelistavad lugeda on muidugi surnud kuid kenasti toimetatud foorum vbl huvitavam? Ei oska öelda.

Mis puudutab roppsuuröökureid siis, mida rohkem neile tähelepanu pöörata, seda rohkem nad sõna võtavad.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 10:51
hahaaha - paneme boomides ässa=läbustame rõvetsedes foorumites.asi võtab juba "skangpoomijate" teatritüki mõõtmed.
no võtke siis järjekorda.kes on esimene? ma passin,tööd vaja kah teha vahepeal...ehk hiljem...
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 13:02
Nii, et "ÄSSAD" jäävad ära.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-02 19:52
Saatsin justUthale postkasti vabanduse ja vabandan ka siin.Tegemist polnud tõesti mingi temale suunatud vaenuliku avaldusega.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 10:43
brooveer, millal ma rõvetsedes foorumis läbustasin?
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 11:16
Boom - miks nii isiklikult? boomima on mõeldud tegusõnana,mitte nimena ja sinuga pole sel mingit pistmist
Hmm,natuke vist ikka on küll...aikon tuletas selle tegevuse siiski sinu nimest arvatavasti...
Aga kui sulle see ei meeldi,muudame väljendit - "paneme broovedes ässa",tegevuse selgitus jääb samaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 11:34
Broover!...Sul õigus, tegusõna "boomima" tuleneb boom`ist ja on kõlalt sobilikum, kui "brooveerima" mida ma samuti kaalusin.
Samas, pole selle sõnaga mõeldud midagi halba ega isiklikku
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:15
lepime nii kokku, et foorumis lihtsalt läbustama on - boomima, aga rõvetsedes läbustama võib olla kasvõi Brooveerima vms. jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:19
Boom!!!..Lõpeta "boomimine"
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:46
otsustage juba ära kumb siis jääb - "boomima" või "brooveerima"...tahaks kah nii väga asjaga pihta hakata,aga ei saa - tegevusele ei ole veel nime pandud!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 15:58
"Boomima"....kõlab paremini
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 16:54
Stta kahh rsk...no tra küll, las siis olla "Boomima", kuigi ma ropendada ei oska
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 17:02
f..k,rsk kui ilusad sõnad tra Boom su suust p..si tulid... pisarad lausa voolavad... krt,pane samas vaimus edasi
˅ näita rohkem ˅
2011-02-03 17:04
Boom!!! Kui ei oska, siis õpetame, kui ei taha, siis sunnime
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 15:07
Siinpoolgi erinevate kirjutustubade kogemust vast 10 aastat.
Foorumi äss on nagu omalaadne kõrtsu stammkunde - istub, kulutab vähe, lobiseb sellega, kes tema laua istub. Võtab sõna kõigil teemadel. Keegi ei mäleta, mida ta rääkis, kuid rääkimise fakt nagu oli. Vist. Keegi ei tea temast midagi. Kui on piisavalt purjus, siis surub kaabu pähe ja kaob halli õhtusse. Kaob halli õhtusse, et uue õhtu künnisel tagasi olla. Kord avastatakse, et teda pole ja hakatakse arutama, et kui kaua teda siis. Mõni arvab, et päeva, mõni, et kaks, kellelegi meenub, et vist möödunud suvel enne jaani tegin talle õlle välja.
Aga näe, sääl nurgas istub jälle keegi, kes istub, kulutab vähe, lobiseb sellega, kes tema lauda istub......
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 16:12
Leedilea - sul on huvitav seletus "ässale" ja mulle isiklikult meeldib
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 16:34
ilma "ässadeta" sureks maailm välja ja ilma "ihata" jääksid paljud nälga
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 16:40
lisett,kuidas nälga,mu kulutused ikka aina suurenevad siin oleku aegu
˅ näita rohkem ˅
2011-02-05 16:45
elmar, sa ei saa ise arugi enam, kui nälgas sa oled
˅ näita rohkem ˅