Foorum
2024-02-26 12:08
Ei hakka siin pikalt pläma ajama ,lyhidalt see iha.ee on muutunud virtuaal illusiooniks
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 13:22
minu strapp on ehtne ja persses tuntav.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 16:56
Isegi sinu väljaveninud aanus suudab veel midagi tunda kapa? Naudi siis edasi oma strappi, hälvik
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 18:16
Mulle väga meeldib kapaga virtuaalset palatit jagada.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:16
Sir Dragu, oled valinud libeda tee!
Nimelt lubas tohtrihärra kapat arvele võttes tal strapi enesega kaasa võtta. Põhjendades, et kapal on haiglaslik kiindumus selle strapi osas. Juba varases nooruses olla teda selle strapiga regulaarselt väärkoheldud, mis põhjustaski haiglasliku kiindumuse. Oma naiivse ja lapsemeelse olemuse (meditsiiniliselt kasutatava terminiga "alaareng" tõttu soovibki ta nüüd virtuaalpalati kaaspatsiente oma lapsepõlvesõbrale tutvustada.
Magagem selili, kaasvõitlejad!
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:26
Sellises situatsioonis viibides on libedam tee kahtlemata valutum ja meeldivam variant kui saada pandud kuiva strapiga...
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:26
Sir Dragu, Need virtuaalpalatid on täis kõiksugu viiruseid. Eriti levinud on kehtna- ja misteri tüvega.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:30
Nende tüvede vastu olen seni vaid ühe süstlatäie vaktsiini saanud, seepärast viibin siin kummikinnaste ja maskiga, ehk on pisut ohutum...
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:32
Varsti hakkab jälle kellips hädaldama, et kõik siin ongi ainult virtuaalne ja läbi ekraani.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 21:35
kusjuures erinevalt tollest fistingkingast pole mina siin kordagi üritanudki normaalne näida ja hälvik on ainult tunnustuseks sina fistingkingpool räägu parem nüüd kõigile miks su muidu püüdlikult täidetud ankeedis orientatsiooni kohta miskit kirjas pole? las ms ütlen ise. pedekas oled sest iga hetero julgeb selle ka kirja panna pededel on selle mittekirjutamine aga omavaheliseks morseks et on saadaval
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 22:08
Kapa, kas tõesti läks nii hinge, et tulid korraks rollist välja?
Paraku tuleb tõdeda, et isegi kui püüad normaalne näida, feilid siiski. Lihtsalt intellektuaalne kapatsiteet ei võimalda enamat. Sinusugusele kapipedele selgituseks - härrasmees jätab ankeedis orientatsiooni lahtri täitmata, sest on ju iseenesest mõistetav, et normaalne mees on 100% hetero.
˅ näita rohkem ˅
2024-02-26 22:26
kuule väike pepuvend anaalfistingking iseenesest mõistetav on hoopis see et siin sõnaühend kingitused meeldivad tähendab olen prostituut ning orientatsiooni häbenemine on üheseltmõistetav signaal endasugustele soolemaiastele seda on kinnitanud ka minu strapp
˅ näita rohkem ˅